Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

evet kocam eski hızlılardandır :)) kestim hızını ikimizde hemen bebeğimiz olur sanmıştık ama duvara tosladık :KK9: gerçi ilk eşiyle bir yıl hiç korunmamışlar sonra olmuş ama diyor sevgilimle bir kerede oldu sevgilide demiyelim takıldığı bayan bazı kadınlar hem çok doğurgan oluyor gıcık şeyler :KK9:
o aktarda neymiş öyle ya yuh yani aşılama parası nerdeyse dimi arı sütü falan düşündün mü oda iyi gelebiir aslında sende bol bol incir yersin :)
bu erkeklerde kadınlardan çok düşünüyorlar kilolarını alla alla biz napalım çocuk fikri düşer düşmez başlıyoruz kilo almaya nedense :44:

ayyy canım bana kızmadın inşallah kocana hızlı dedim diye :KK17: valla şimdi bi an yazımı okuyunca utanıverdim..
ama napiiim bi an beynimde sinyal çaktı hızlı diye :KK9:
dün akşam başka bir aktarda fikir alalım dedik.. adama da bu fiyatları söyleyince çüşş dedi.. arı sütü bal polen çakşır otu köpek balığı kemiği tozu mu ne dedi.. bir de formülü söyleyemem başka birkaç ot daha katarak bir karışım hazırlayalım dedi 110 tl civarı filan tutar dedi.. şimdi biraz araştırıp alacağız öyle bir karışım.. keçiboynuzu pekmezialdık bi de.. onu sabah akşam 1 kaşık yicekmiş.. işte bakalım başlıyoruz eşime bitkisel karışımlara.. aşılama öncesi sperm kalitesi artsın dedik..

nasılsın canım nasıl gidiyorrr

iyiyim iyiyim..
sen nasılsın? tam forumu cevaplarken telefon geldi.. saolsun bir teyzem var benim çene binbeşyüz..
susmak bilmedi resmen beynim uyuştu yahu..
sende ne var ne yok?

busmai canım sen nasılsın?

tuncs....canımm geçmiş olsun senin yumoş yine kist olmuuşşş....yaww şu drunu bi değiştirmedin gittii..annenlerden geldiğinde karar almıştınn yine kandırdı senii...ona devam etsendeebi dr a git anlat bu dururmu 2 ciye oluyorr diyee..ne güsel yumoşun vardı tutsaydı aşılamaya felan gerek kalmayacaktı belkideee....bence başka bi dr a daha görün derim canım...dikkat et kendinee..

tatlımmm nasılsın.sen bazen öyle duygularını buraya yazıyorsun ya okurken sende kendimi buluyorum ben yaaaaaaa.bu aralar ikimizinde pek takati kalmadı gibi.ama şöyle bir laf vardır.güneş ağarmadan önceki an en zifiri olan andır..belki bizim içinde güneş ağarmak üzeredir inşallah canım.

.

inşallahh canımmm inşallahhhh....duygular konusundadasen bendesin ben sende hepimizz aynı yürek yangınını çekiyoruzzz...rabbim hepimizin yüreğini ferahlatsınn.....

selam kızlar.iğneyi vuruluşumun 8. günü bugün.günler geçmek bilmiyor.offf yaaa :KK43:(

kıyamammm yaaaaa....inşş sende güsel haberlerle gelirsinn canımmmm.....

Son düzenleme:
kızlarrrrr nasılsınızzzz....dilerim herkezz iyidirrr...benim vınn bitti ben yine buralarda olamıcam bi süree....nisanda sınavım var onlara odaklanıcam birass...dilerim geldiğimdee çoook güselll haberlerr alırımmmm....

CVR canımm inşallahh bebişinn seninledirrrrr.....

AKTAR sana ÇAKŞIR otu demiş.netten biraz araştırdım bizim oralarda yetişiyorum bir tanıdığımdan istedim 100 gr kök yollayacak 15 tl ye tam o köyden alacak zaten yetişen bölgeden balla karıştırıp eşime yedirecem bende yerim herhalde.
çünkü okudum o bölgede çifter çifter keçilerin koyunların bebişleri oluyormuşşş.anlamışlar o ottan olduğun hatta pandalara yedirmişler nesli tükenmesin diye çok olumlu gelişmeler olmuş öyle yazıyor yani.kısmet artıkkk hayvanların bile çifter üçüzer bebişi oluyorsa insana çok yarar herhalde biz deneyecez.senin aktarında yazmış yaa ilgimi çekti şimdi.

kızlarrrrr nasılsınızzzz....dilerim herkezz iyidirrr...benim vınn bitti ben yine buralarda olamıcam bi süree....nisanda sınavım var onlara odaklanıcam birass...dilerim geldiğimdee çoook güselll haberlerr alırımmmm....

CVR canımm inşallahh bebişinn seninledirrrrr.....

iyi çalışmalar sana canım başarılar dilerim özletmeden gel ama tamammı :)

iyiyim iyiyim..
sen nasılsın? tam forumu cevaplarken telefon geldi.. saolsun bir teyzem var benim çene binbeşyüz..
susmak bilmedi resmen beynim uyuştu yahu..
sende ne var ne yok?

busmai canım sen nasılsın?

bende iyiyim sağol canım ne buluyor konusacak kız :))))

tuncs....canımm geçmiş olsun senin yumoş yine kist olmuuşşş....yaww şu drunu bi değiştirmedin gittii..annenlerden geldiğinde karar almıştınn yine kandırdı senii...ona devam etsendeebi dr a git anlat bu dururmu 2 ciye oluyorr diyee..ne güsel yumoşun vardı tutsaydı aşılamaya felan gerek kalmayacaktı belkideee....bence başka bi dr a daha görün derim canım...dikkat et kendinee..

canım dur yaa ben doktorumu çok seviyorum.. eşimde başka doktora gidelim diye ısrar edip duruyor.. ama ben gideceğim hiçbir doktorda bu ilgiyi göreceğimi sanmıyorum.. ayrıca bu seferki 2 cm.. yani bir yumoş boyunda.. aşılama öncesi toparlanayım diye de doğum kontrol hapını verdi.. şimdi bitkisel birşeyler araştırıyoruz.. bakarsınız hiç gerek kalmadan bebek geliverir.. ama öyle ya da böyle eşimin ısrarı üzerine önümüzdeki ay aşılama olacak..
sende dikkat et kendine, ilgine teşekkür ederim..

AKTAR sana ÇAKŞIR otu demiş.netten biraz araştırdım bizim oralarda yetişiyorum bir tanıdığımdan istedim 100 gr kök yollayacak 15 tl ye tam o köyden alacak zaten yetişen bölgeden balla karıştırıp eşime yedirecem bende yerim herhalde.
çünkü okudum o bölgede çifter çifter keçilerin koyunların bebişleri oluyormuşşş.anlamışlar o ottan olduğun hatta pandalara yedirmişler nesli tükenmesin diye çok olumlu gelişmeler olmuş öyle yazıyor yani.kısmet artıkkk hayvanların bile çifter üçüzer bebişi oluyorsa insana çok yarar herhalde biz deneyecez.senin aktarında yazmış yaa ilgimi çekti şimdi.

çakşırı birkaç gündür okuyordum dünde adam söyledi işte.. sperm sayı ve hareketliliğine etkiliymiş.. bizim sayıda sıkıntı yok çok şükür de hareketlilik az diyorum doktor dert etme normal diyor.. bilmiyorum işte amaaan başıma ne gelecek zaman ne gösterecek hepbirlikte ancak yaşayarak göreceğiz..
hadi bi dene bakalım tadı lezzeti nasıl olcak bize de bilgi verirsin..

bende iyiyim sağol canım ne buluyor konusacak kız :))))

ayy sorma yaa buluyor işte.. eşi rahatsız hemde ciddi boyutta şizofren.. düşün ki 7 senedir filan hiç yıkanmamış traş olmamış tırnak kesmemiş bir adam.. oturduğu yerde tuvalet ihtiyacını ayağına getirilen kovaya yapacak kadar pislik.. off off Allah yardımcısı olsun teyzeciğimin.. ve bu haliyle kendine bakmadan teyzemi eleştiren kendine hiç bakmıyorsun, bakımlı olsana diyecek kadar da yüzsüz bir adam.. bunlardan bi giriyoruz işte muhabbete uzayıp gidiyor.. sıkıntısı büyük yani anlayacağın.. o anlatıyor ben dinliyorum.. çünki kimseyle paylaşamıyor.. mecbur ses edemiyorum..

iyiyim canım sen nasılsın az önce şu tarifi gördüm yaptım çok güzel oldu muzu çok severim pko lulara yaramaz gerçi ama napalım ara sıra olur kaçamaklar
http://www.kadinlarkulubu.com/tatlilar/310531-sicacik-muz-yemede-yaninda-yat-resimli.html

aaaaaaa :KK52:
ben bundan öyle çok yapardım ki.. hatta ilk evlendiğimizde de uzun süre yapmaya devam ettim.. ama sonra bi baktım ki kilolar alıyor başını bi daha töbe ettim yapmaya.. hatta biz mangalda kızartıyorduk mangal yaptığımızda..
kızarmış muz fikri ilk çok itici gelmişti ama sonra bayılmıştım yediğimde.. değişik bir lezzet oluyor.. ama çok ağır.. yani bunu yedikten sonra insan düz duvara bile tırmanabilir :KK17: kocişler yanımızdayken yemek en mantıklısı :KK17: :KK9::KK9::KK9:

ayy sorma yaa buluyor işte.. eşi rahatsız hemde ciddi boyutta şizofren.. düşün ki 7 senedir filan hiç yıkanmamış traş olmamış tırnak kesmemiş bir adam.. oturduğu yerde tuvalet ihtiyacını ayağına getirilen kovaya yapacak kadar pislik.. off off Allah yardımcısı olsun teyzeciğimin.. ve bu haliyle kendine bakmadan teyzemi eleştiren kendine hiç bakmıyorsun, bakımlı olsana diyecek kadar da yüzsüz bir adam.. bunlardan bi giriyoruz işte muhabbete uzayıp gidiyor.. sıkıntısı büyük yani anlayacağın.. o anlatıyor ben dinliyorum.. çünki kimseyle paylaşamıyor.. mecbur ses edemiyorum..
aaaaaaa :KK52:
ben bundan öyle çok yapardım ki.. hatta ilk evlendiğimizde de uzun süre yapmaya devam ettim.. ama sonra bi baktım ki kilolar alıyor başını bi daha töbe ettim yapmaya.. hatta biz mangalda kızartıyorduk mangal yaptığımızda..
kızarmış muz fikri ilk çok itici gelmişti ama sonra bayılmıştım yediğimde.. değişik bir lezzet oluyor.. ama çok ağır.. yani bunu yedikten sonra insan düz duvara bile tırmanabilir :KK17: kocişler yanımızdayken yemek en mantıklısı :KK17: :KK9::KK9::KK9:
ay Allahım teyzenin durumu çok zormuş allah yardımcısı olsun:KK43:

hahaha kızarmış muz hafif gibi geldi bana demek tam tersiymiş:KK1:

ooo afiyet olsun canım kaç kıloyla hamıle kaldın kaç kılosun suan :)
60 la hamile kaldım şu an 63 üm canım asıl bundan sonra alıcam inşallah çok almam gebelik şekerinden korkuyorum

şimdi doktordan geldimmmm

her iki tüpümde açık çook şükür

tek sorunum kist ve yumurta tembelliği doktor bunu klomenle başaracağımı söyledi yara içinse krem fitil. ve antibyotik verdi..

şimdi adet günümü bekliyorum çatlama iğnesi ve klomen beni bekliyorrr

ayyy canım bana kızmadın inşallah kocana hızlı dedim diye :KK17: valla şimdi bi an yazımı okuyunca utanıverdim..
ama napiiim bi an beynimde sinyal çaktı hızlı diye :KK9:
dün akşam başka bir aktarda fikir alalım dedik.. adama da bu fiyatları söyleyince çüşş dedi.. arı sütü bal polen çakşır otu köpek balığı kemiği tozu mu ne dedi.. bir de formülü söyleyemem başka birkaç ot daha katarak bir karışım hazırlayalım dedi 110 tl civarı filan tutar dedi.. şimdi biraz araştırıp alacağız öyle bir karışım.. keçiboynuzu pekmezialdık bi de.. onu sabah akşam 1 kaşık yicekmiş.. işte bakalım başlıyoruz eşime bitkisel karışımlara.. aşılama öncesi sperm kalitesi artsın dedik..

yok be neden kızayım doğru söze ne hacet :KK9:
inşallah yararı olur tatlım karışımların gönlünü ferah tut inanmak önemli biliyorsun birde bol duaa hayırlısıyla güzel sonuçlar alacaksın inşallahh.
çakşır otunu bende alıcam kısmetse çorluya gider gitmez aktardan onu çok duydum suyunu içiricem benimkine hakkımızda hayırlısı olsun :KK16:

tek sorunum kist ve yumurta tembelliği doktor bunu klomenle başaracağımı söyledi yara içinse krem fitil. ve antibyotik verdi..

çok şükür canım tüplerinin açık çıkmasına sevindim.. inşallah klomen faydalı olur ..

vallla canım artık bilmiyorum ne olcak halim 21. ayıma girdim evleneli daha birşey yok bazen çok korkuyorum bu yaz sonu aşılama düşünüyorum eğer hamile kalamazsam
bakalım hayırlısı
hayırlısı canım stres etmemeye çalış hatta düşünme .. öyle denilmekle de olmuyor ama denemeye çalış yine... elinden geleni yapıyorsun verecek olan Allah...

Canım hayırdır umarım önemli birşey yoktur o eskiden ilgi duyduğun kişiyle ilgiliyse takma kafana boşver seni ararsa numaramı vermem yanlış oldu kusura bakma aramassan sevinirim benim ciddi bir ilişkim var dersin.Benim kafamı bu eczacılar niye karıştıruyor böyle ya:KK20:Duphaston aldım dün eczacı bu söktürmek için değil düzenlemek için dedi ayrıca adetin 15 günü başlanıyor dedi.Ben aldım yinede 20 tablet var canım tarlusalda 10 tabletti bunu 5 gün sabah akşam içicem değilmi kalan 10 tabletide diğer aymı içicem yada adetin 18.günü yazmışsın ozmanmı?:44:Kusura bakma dün kafamı karıştırdılarda oyüzden sordum yine:KK31:
eczacıları sorma canım onlar prosedürde ne yazarsa onu derler. bend 20 tabletlik kullanıyorum illa hepsini kullanacaksın diye bir şey yok tedavine göre değişir. 2 farlklı durum yazmıştım ya sana aynen onları uygula şimdi adet söktürücü olarak kullanacaksın. 1. adım yani.. 5 gün sabah akşam tok karına al sonra bırak bıraktıktan 3. günden sonra gelir.. sonraki ay 16. gün alırsın 10 gün içersin o zman hamilelik olmazsa adetin normal zmanında gelir.. 16 diyorum ama 15. 16. 17. 18. günlere kadar aralıkta başlayabilirsin.. benim erkek arkadaşım da eczacı o bana 16. gün başla dedi.. ondan öle yapıyorum artık.. ilkin bu ilacı biçim tavsiye etmişti Allah razı olsun ondan da .. bana çok emeği geçti..

Son düzenleme:
canım allah teyzenın yardımcısı olsun işi zor valla halımıze şükredelimm

60 la hamile kaldım şu an 63 üm canım asıl bundan sonra alıcam inşallah çok almam gebelik şekerinden korkuyorum

bende 61 kıloyum 1 kılo daha gitse hamıle kalabılırım o zaman :KK1::KK1: iyi fazla almamıssın aman dikkat et canım şeker falan çıkmasın

tüplerin açıkmıs ne güzeel :) inş.tedavın olumlu sonuç verir canım

tereyağda kızarmış muz üstünde de çikolata sos krem şantı filan hatta fındık fıstık ceviz süslemek için.. deli divane bişey yahu.. bak uzun zamandır yapmıyordum kocişe yapayım :KK9::KK9: canımı çektirdin yahu..
teyzem için de amiiin diyelim.. daha dencek bişey yok.. kilo da pek almamışsın.. inşallah sonrasında da çok almazsın.. ama 10 kilo civarı normal sanırım hamileliklerde..

yok be neden kızayım doğru söze ne hacet :KK9:
inşallah yararı olur tatlım karışımların gönlünü ferah tut inanmak önemli biliyorsun birde bol duaa hayırlısıyla güzel sonuçlar alacaksın inşallahh.
çakşır otunu bende alıcam kısmetse çorluya gider gitmez aktardan onu çok duydum suyunu içiricem benimkine hakkımızda hayırlısı olsun :KK16:

:KK9::KK9:
inşallah fayda olur bakalım.. benimki pimpirikli çok herşey yiyip içmiyor.. işim çok zor.. dün keçiboynuzu pekmezi verdim akşam bunu yiyeceksin diye midemi ağrıtır bu deyip kenara itti.. zorla 1 kaşık yedirdim sabah da yemelisin dedim.. direk önyargı var adamda midem ağrır, ekşir, bulanır.. gıcık yaaa... evlendiğimden beri çok sevdiğim kereviz ve brokoliye hasretim yahu..

canım allah teyzenın yardımcısı olsun işi zor valla halımıze şükredelimm

amiiin canım.. aynen dediğin gibi.. çok şükür binlerce şükür ki sağlığımız, aklımız yerinde..

Arkadaşlar merhaba uzun süredir yazmıyorum. 8 ay korunma amaçlı yasmin kullandım. Çok fazla mide bulantısı yaptığı için son ay diane35 kullandım. 7 şubatta haplarım bitti. !3 şubatta adet oldum. 18 şubatta adetim bitti. ayın 25 inden beri lekelenme şeklinde kanamam var. 28 şubatta doktora gittim kistten dolayı olduğunu söyledi. 2 martta kadın doğum hastanesine acile gittim. Muayene oldum. Zift gibi simsiyah lekelenme şeklinde kanamam vardı.Kanda gebeliğe baktılar 0.14 hamile değilsin dediler. 25 şubattan beri hala lekelenme şeklinde kanamam devam ediyor. Doktorum bana tedavi vermedi 5-6 ay deneyin kendin hamile kalamazsan gel dedi. Yarın tekrar doktora gidicem kanamam devam ettiği için. Böyle kanamalar oluyor mu bu hastalıkta çok tedirgin oldum:KK43:

X