Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

aaaaaa..!!!!
ben de adapazarlıyııııımmmm... ayy tanıdık çıkarmışız bi de..
ayrıca da inşallah isteklerin yerine gelir.. :KK16:
tuncsss özelden mesaj yazdım ama gitmedi sana.. mesaj kutun dolmuş.. haberin olsun..

ya yeşil ben niye hiç kilo veremedimki.2 ye çıkarmak istiyorum ama benim midemi yakıyor bırak 2 yi bazı zamanlar 1 de içmiyorum ara veriyorum 1 gün yoksa mide ağrısından geberecemmm.acaba aynı zamanda klomen çatlatma iğnesi kullandım onlarda çok fazla kilo aldırıyor ondanmı acaba kilo veremedim. gerçi havalar düzelsin yürüyüşe başlayacam.

tatlım hep böyle olur zaten,benimde üniversitedeyken biri ile çıkıyordum 4-5 yıl olmadı, zaten olmayacağıda belli idi gerçi.ama ayrıldık 7-8 ay geçti eşimle tanıştık harika bir ilişki başladı ben çok mutluyum gezerken gittiğimiz kafede çık karşımıza.çalıştığım yerde sende işe başlaa.benimde kafam bir karıştıki sorma canımm.sonra tuncsun dediği gibi ben beni seveni seçtim eşimi seçtim çok mutluyum rabbime şükürr.ama Allah sanki o dönemlerde sınıyor bizi canımm.
123m canım metformin mideni yakıyorsa muhtemelen mide ile bi sorunun var sana tavsiyem haşlamış patatesle al bakalım metformini yine yakacak mı ?
SEvgii meslesine gelince dün öyle yoğun duygular yaşadım bugün iyiyim.. hiç de umrumda değil artık geçmişte ilgiyle o kadardı zaten gelmiş geçmiş. 4 yıllık bir ilişkiyi riske atamam hem de hiç yerden..
normal dedi başkada bişey söylemedi
normal değeri ne olmalı ki:44:
bide TSH ne oluyor düşük olursa ne olur?
allah kısmet ederse bu hafta başka bir kadın doğumcuya gitmeyi düşünüyorum
artık o nederse
ne pko için nede çocuk için tedavi görmüyorum şimdilik öyle bir planım yok olursa bebek kendiliğinden başımın üstünde yeri var:KK1:
biçimin yorumu tsh minumum sınıra yakın ondan düşük geldi canım.. tsh hormonun tiroid bezlerinle ilgili bir sorun teşkil eder.. 0,35 minumum değeridir.. yani bundan düşük olursa tam tersi olur tiroid bezinin çok çalıştığını gösterir..
evet canım tez zamanda tekrar bir jinekloga git bakalım ne diyecek..

Adetim dört beş aydır düzenliydi bu ay 32 gün geçti hala olmamadım doktor Tarlusal vermişti bugün onu kullanmaya başladım sonrada hormon testleri tarlusalın yan etkileri var mıdır ?
yani öle ağır yan etksi yoktur biraz donukluk yapıyor uykun gelir halsiz düşersin.. ciddi bir yan etkisi old sanmıyorum.. bi şey mi oldu canım ?

kızlar herkese iyi akşamlar. uzun zamandır bakmadım foruma. nasılsınız?? hamile haberleri var mı?? klomende 2. ayımdı bu ay ama gebelik beklentim yok çünkü çalışmalar verimli olmadı pek. bugün 30. gün oldu ama hala adet olmadım. biraz tedirginim inş kist falan yoktur:KK43: bakalım hayırlısı artık
bi bubenimiste var hamiş haberi ondan bu yana yok canım.. inşallah kist değildir canım yumurta takibi yaptırmışmıydın?

canım ekimde yaptırdığım tahlil sonuçlarım şöyle
tsh 2.08
fsh 6,65
lh5,69
e2 38
ben 28 32 gün arası adet oluyorum canım tam günü gününe değil ama her ay 1 2 günlük gecikmeyle yada öne gelmeyle olurum çok şükürr
sene de 1 2 kezde 35güne çıkıyor.kilom 47
ama 1,5 senedir bebek istiyorum olmadı bu uğurda bütün tetkikler yapıldı herşey normal.
sen henüz bekarmışsın tatlım ama inşallah bizim gibi beklemeden bebişin olur.
tabi öncelikle güsel bir yuva kurmanı dilerim.
amin canım cümlemeize çok sağolasın..canım hormon değerlerin normal.. stres altında mısın ? böyle şeyler de bünyemizi hemen etkiliyor.. yani bazı şeyleri çok mu takıyorsun kafana? arada bir demişsin ya 35e falan çıkıyor o da adet düzensizliğiymiş canım . normal bir insanın sene de en fazla 3 kere gününde oynaması normal.. ultrasonda nasıl sonuçların pko görünümlü kistler çıktı mı ?
sen bir an boş bulundun ama eğer seni ararsa mutlaka başından savmalısın yoksa işler karışır:KK52:
zamanında bilseymiş değerini. erkekler böyle ya ,cepte biri olsun da ne olursa olsun hele ki ilgini farkettiyse
aynen canım tamamen boş bulundum.. bundan sonra bir şey olursa dikkatli olacağım..
Yeşil_87,Cvr nerdesiniz kızlar merak ettim iyisinizdir inşallah:KK16:
akşam canm sıkkındı canım moralim bozuktu uyudum hemen.. sen nasılsın?

Son düzenleme:
kızlar merhabalar,

15 gün evvel çatlatma iğnemi olmustum. ateşim yüksek gidiyordu ama adete yakın düşer ya benimki de düştü:KK43:
iki gündür 0.9 kadar düştü hemde:KK43:
bu ay öylesine geçmiş gitmiş.
şimdi ben ara vercem bir süre o süre zarfında napmam gerek bilmiyorum. doktora gitsem d.k yı verip gönderir ama çözümmü ki bu.
zaten 8 9 ay kullanmıştım ozaman kist mist yoktu bıraktım oldu.
sizler napıyorsunuz tedavi için bana önerisi olan var mı.
kendinize iyi bakın inşallah bu ay aramızdan birileri istediğine kavuşabilir:KK49:

günaydın lepicim.. evet malesef hemen dkh yazıyrlar.. metformin alıyor muydun canım?

heyecandan alıntı yapadım kusura bakmayın,beni merak eden arkadaşlar ve yeşil_87

kızlar 2 tane test yaptım ikisindede silik çizgi çıktı.ne demek şimdi bu hamilemiyim ben:18: offffffff sevinemiyorum bile ne olur bana dua edin.
doktordan ayın 17 sinde randevum var bu tarihten önce araya randevu alamam kadın çok dolu.
bendeki belirtiler,
aşırı ekşi yeme isteği dediğim gibi brokoli ile başladı,
2 hafta öncesinde başlayan göğüs ucu ağrısı,
yarım satte bir sık idrara çıkma
ve hiç regl öncesi olan gerginlik yok

aksine sakin ve duyguysallık var,

offf ya hamileysem ya yine bebeğimi kaybedersem sevinemiyorum bile bakalım Rabbim neler gösterecek,

2-3 gün sonra tekrar test yapayım diyorum

Son düzenleme:
tatlımmm bence hamilesinnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:21::21::21::21:
:KK49::KK49::KK49::KK49: canım ben kese mese görmedim karın kasık ağrım varrrr...

heyecandan alıntı yapadım kusura bakmayın,beni merak eden arkadaşlar ve yeşil_87

kızlar 2 tane test yaptım ikisindede silik çizgi çıktı.ne demek şimdi bu hamilemiyim ben:18: offffffff sevinemiyorum bile ne olur bana dua edin.
doktordan ayın 17 sinde randevum var bu tarihten önce araya randevu alamam kadın çok dolu.
bendeki belirtiler,

offf ya hamileysem ya yine bebeğimi kaybedersem sevinemiyorum bile bakalım Rabbim neler gösterecek,

canım dualrımız senınle inş.hamılesındır canım ya sıkma kendını dua et kötü düşünme iyi düşün iyi şeyler olsun :) hadı hayırlısı

bendeki belirtiler,

canım bana da hamilesin gibi geliyor.. dur bakalım hemen olumsuz düşünme.. bütün belirtilerin hamilelik yönünde hadi hayırlısı inşallah... :KK49:

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK19::KK19::KK19::KK19::21::21::21::21:

bendeki belirtiler,

:KK9: cnm inşallah hamilesindir ,sağlıklıysa,hayırlıysa
kötü şeyler düşünmek yok !

bendeki belirtiler,

Tatlım öncedende dediğim gibi ben iki test yaptım ikisinde de silik çizgi görmüştüm.
Hadi sende bi sağlık ocağına gidip kan ver ve aklındaki soru işaretlerini gider :KK34:

tuncsss özelden mesaj yazdım ama gitmedi sana.. mesaj kutun dolmuş.. haberin olsun..

123m canım metformin mideni yakıyorsa muhtemelen mide ile bi sorunun var sana tavsiyem haşlamış patatesle al bakalım metformini yine yakacak mı ?
SEvgii meslesine gelince dün öyle yoğun duygular yaşadım bugün iyiyim.. hiç de umrumda değil artık geçmişte ilgiyle o kadardı zaten gelmiş geçmiş. 4 yıllık bir ilişkiyi riske atamam hem de hiç yerden..

biçimin yorumu tsh minumum sınıra yakın ondan düşük geldi canım.. tsh hormonun tiroid bezlerinle ilgili bir sorun teşkil eder.. 0,35 minumum değeridir.. yani bundan düşük olursa tam tersi olur tiroid bezinin çok çalıştığını gösterir..
evet canım tez zamanda tekrar bir jinekloga git bakalım ne diyecek..

yani öle ağır yan etksi yoktur biraz donukluk yapıyor uykun gelir halsiz düşersin.. ciddi bir yan etkisi old sanmıyorum.. bi şey mi oldu canım ?

bi bubenimiste var hamiş haberi ondan bu yana yok canım.. inşallah kist değildir canım yumurta takibi yaptırmışmıydın?

amin canım cümlemeize çok sağolasın..canım hormon değerlerin normal.. stres altında mısın ? böyle şeyler de bünyemizi hemen etkiliyor.. yani bazı şeyleri çok mu takıyorsun kafana? arada bir demişsin ya 35e falan çıkıyor o da adet düzensizliğiymiş canım . normal bir insanın sene de en fazla 3 kere gününde oynaması normal.. ultrasonda nasıl sonuçların pko görünümlü kistler çıktı mı ?

aynen canım tamamen boş bulundum.. bundan sonra bir şey olursa dikkatli olacağım..

akşam canm sıkkındı canım moralim bozuktu uyudum hemen.. sen nasılsın?
Canım hayırdır umarım önemli birşey yoktur o eskiden ilgi duyduğun kişiyle ilgiliyse takma kafana boşver seni ararsa numaramı vermem yanlış oldu kusura bakma aramassan sevinirim benim ciddi bir ilişkim var dersin.Benim kafamı bu eczacılar niye karıştıruyor böyle ya:KK20:Duphaston aldım dün eczacı bu söktürmek için değil düzenlemek için dedi ayrıca adetin 15 günü başlanıyor dedi.Ben aldım yinede 20 tablet var canım tarlusalda 10 tabletti bunu 5 gün sabah akşam içicem değilmi kalan 10 tabletide diğer aymı içicem yada adetin 18.günü yazmışsın ozmanmı?:44:Kusura bakma dün kafamı karıştırdılarda oyüzden sordum yine:KK31:

bendeki belirtiler,

Canım banada hamilesin gibi geliyor silik çizgi çıktığında hep hamile haberlerini duyduk çünkü inşallah sende hamilesindir:KK16::KK49:.Hayırlı ve sağlıklı olur inşallh haberdar et bizleride.Kan testi yaptır:emir_bebek::KK34:
günaydın kızlar yine kımse yok :KK31:

Merhaba canım nasılsın nasıl gidiyor kilo vermen?

bendeki belirtiler,

canımmmmm.. inşallah meleğin seninledir..
doktoru bekleme bence.. hemen başka bir doktora git.. bizler maalesef özel durumları ortaya çıkabilen kişileriz.. belki hemen progestan alman gerekecek.. bence ayın 17si çok uzak.. hemen başka bir doktora git.. Allah'ım inşallah içinde minik bir can oluşmuş anneciğine tutunuyordur..
kötü düşüncelerden sıyrıl ve hemen bir klinikte vs gidip kan verip değerini öğren sonra doktorun sekreterine özel durumunu da bildirebilirsin belki aradan filan alır seni.. benim doktorum özel durumlarda aradığımda hemen gel arada alırım diyor.. off ben burda heyecan yaptım.. :KK9:
tebrik ederim canım.. sağlıkla dünyaya gelişine de sevinelim hepbirlikte.. :KK16::KK16:

Son düzenleme:
güzel canım programın.. hadi hayırlı haberler almak duasıyla...:KK16: ben de iyiyim bugün canım sıklıdı biraz... hala atamadım üstümden...

vallla canım artık bilmiyorum ne olcak halim 21. ayıma girdim evleneli daha birşey yok bazen çok korkuyorum bu yaz sonu aşılama düşünüyorum eğer hamile kalamazsam
bakalım hayırlısı

canım Allah razı olsun.. ayy.. aşılama olacağım zaman zaten burayı inletirim herhalde heyecandan :KK9:
senin koca da maşallah hızlılardanmış :KK9: ama muhakkak baktırmanız lazım.. çünki biz bile tekrarlatalım testi diyoruz.. zaten aşılama öncesi sperm aldıklarında test de yapılıyormuş o spermden.. aradan o çıkmış olur dedik bakalım ne durumdalar.. ben keçi boynuzu pekmezi alacaktım geçen gün aktardaki kadın kafamı karıştırdı.. keçiboynuzu pekmezini almayın özünü alın deyip durdu sonra size macun hazırlayalım diye içeri aldı bizi.. anaaaam o da ne benimki 280 eşiminki 360 tutuyo.. yok dedim saol kalsın.. bi de bunun yanında yok 200 lira ginseng varmış yok bilmem ne varmış.. dedim istemez saol.. bu kadar para vereceksem gider tüp bebek yaptırırım :KK9:
benimki de muzu bile kalorisi yüksek kilo yaparsa diye korka korka yiyo.. diğerlerini asla ama asla ağzına sürmüyor.. işim var yani kocacımla..

evet kocam eski hızlılardandır :)) kestim hızını ikimizde hemen bebeğimiz olur sanmıştık ama duvara tosladık :KK9: gerçi ilk eşiyle bir yıl hiç korunmamışlar sonra olmuş ama diyor sevgilimle bir kerede oldu sevgilide demiyelim takıldığı bayan bazı kadınlar hem çok doğurgan oluyor gıcık şeyler :KK9:
o aktarda neymiş öyle ya yuh yani aşılama parası nerdeyse dimi arı sütü falan düşündün mü oda iyi gelebiir aslında sende bol bol incir yersin :)
bu erkeklerde kadınlardan çok düşünüyorlar kilolarını alla alla biz napalım çocuk fikri düşer düşmez başlıyoruz kilo almaya nedense :44:

bendeki belirtiler,

ay arkadaşımmm inşallah vardır ama büyük bir ihtimal var hemen kan testi yaptır iyice emin olmak için mutlaka çıkacaktır hadi hayırlısı cnm güzel haberlerini bekliyoruz

evet kocam eski hızlılardandır :)) kestim hızını ikimizde hemen bebeğimiz olur sanmıştık ama duvara tosladık :KK9: gerçi ilk eşiyle bir yıl hiç korunmamışlar sonra olmuş ama diyor sevgilimle bir kerede oldu sevgilide demiyelim takıldığı bayan bazı kadınlar hem çok doğurgan oluyor gıcık şeyler :KK9:
o aktarda neymiş öyle ya yuh yani aşılama parası nerdeyse dimi arı sütü falan düşündün mü oda iyi gelebiir aslında sende bol bol incir yersin :)
bu erkeklerde kadınlardan çok düşünüyorlar kilolarını alla alla biz napalım çocuk fikri düşer düşmez başlıyoruz kilo almaya nedense :44:
bence takıldığı bayanın başka bir erkekten de olmuş olabilir

adet öncesi akıntı normaldir canım peşinden de adet gelir.
hsg sonucunu başka bir doktora da göster inşallah gerek kalmaz tekrarına
içinden ne geliyorsa onu yap senin için en iyisi odur

yok tatlımm ilginç olan kanama var ama bol akıntılı 2 gün sürdü anlayacağın içerdeki kistlerin çoğu çatladı sanırımmm.ohhh iyi inşallah böyle böyle hep azalırrr.

bendeki belirtiler,

tatlımmmmmmmmmmmmmm BEN BÜTÜN BELİRTİLERİ ÇOK ARAŞTIRDIM CANIM BAK EKİŞİ VAR GÖĞÜS AĞRISI GÖĞÜS UCU SIZLAMASI VAR GERGİNLİK YOKK.ÇİKOLATA İSTEĞİ YOKKKK.İŞTE BUUUUUUUUUUUUU.bence hamilesin tatlım.bu ay sende soğan yaptın kafana takmadım çokkkkkkkkkk kafan rahattı bence oldu canımmm.hayırlı haberlerle gel ama hemen doktora git bebek varsa belki tutunması için sana ilaç verecek düşük olmasın diye riske atma hemen başka bir doktora gittt.

canım bir an önce bizede haber ver de topik şenlensinnn ya.ayyyy ne güzel hep güzel güzel haberler gelecek inşallah sırayla hepimiz bu mutlu haberi verecez inşallahhhhhhhhhhhhh.

X