Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

evet ya herkez merak etti akşam giremedim misafir geldi sonra da eşimin işi vardı ben de uyudum sabah yazayım dedim çok özür dilerim beklettim sizi

evet canım dualar çok önemli..
ne özürü canım kimdi hatılamıyorum kızlardan biri dedi ki bubenimiste kutlama yapıyr anlaşılan gelmediğine göre..

bubenimiste canım metformini sordun mu ne zmana kadar daha kullancaksın 12. ayaa kadar kullandırıyorlar. bebbeğin için çok önemlii...

Son düzenleme:
nete senin için geldim . sonucunu merak ediyordum.. şimdi derse gitmem gerek çok öpüyorum canım seni tekrardan tebrik ederimm...

biçim neredesin canım bak bi bebişimiz daha olacak.....

Son düzenleme:

hayır canım hemen kes dedi benim zaten drm istanbula gitti ben bu dr ilk defa dün gittim önceki de aynı şeyi söyledi buda hemen kesti önceki hamile oldunu duyar duymaz kes dedi bende almıyorum artık folik asit ve progestan verdi

nete senin için geldim . sonucunu merak ediyordum.. şimdi derse gitmem gerek çok öpüyorum canım seni tekrardan tebrik ederimm...

biçim neredesin canım bak bi bebişimiz daha olacak.....

tamam canım allah razı olsun iyi dersler sana teşekkür ederim ...

bubenimişteee rabbimm bebeğine sağlık versinn sana tutunsunnn bırakmasınn seniiii...inşallah değerlerinde yükselirr canımm valla bizii sevindirdinnnnnn....hadiiii kutlamaa yapalımmm...

Canım hayırlı olsun senin adına çok sevindimmİnşallah gelişir ve normale döner canım dualarını eksik etme.Streste etme inşallh düzelir ve sen bebeğine kavuşursun.Allah size bağışlar inşallahDarısıda bizlere olsun inşallah
Hadi bakalım hayırlısı olur inşallah senin için bende bugün öğlen doktora gidiyorum canım tiroitlere baktırmaya sonuç çıkınca yazarım burdan
aminnn canım sağol allah isteyen herkeze versin inşh bebeğime bişi olmaz çok korkuyorum...
İnşallah canım gönlünü ferah tut Allah'a sığın Rabbim korusun bebeğini.

Allah kabul etsin canım yer gök duayla Allah'ın merhameti büyük bizlerede nasip eder inşallah

bubenimişteee rabbimm bebeğine sağlık versinn sana tutunsunnn bırakmasınn seniiii...inşallah değerlerinde yükselirr canımm valla bizii sevindirdinnnnnn....hadiiii kutlamaa yapalımmm...
teşekkür ederim canım inşh bi an önce hayırlısıyla sizde kalırsınız

sağol canım inşh darısı hepinize şu korkularım da geçse herşey çok güzel olacak inşh

canımmmmm tüylerim diken diken oldu gerçekten çok sevindim Allahım ya inşallah devam eder ve sağlıklıdır.
2 gün sonra tekrar tahlil istemedi mi, değer yükselmeye devam ederse sorun yok demektir. yarın tekrar tahlil yaptırsan anlarsın aslında

oh be bir hamiş haberi daaahaaaaa :)) valla tatlım inan bana çok sevindim Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah bişi olmaz gönlünü ferah tut ve bol bol dinlen bol bol su iç belki geç döllenme olmuştur ondan düşüktür değerin Allahım bizede nasip eder inşallah

canım benim bulunduğum ilçede olsa hemencecik yaptırrım hastane uzakta ve eşim de çalışıyo bilmem bana 10 gün sonra gel dedi yaaa niyeyse 4-5 gün falan demedi bebeği görmek için mi acaba canım senin ilk öğrendiğinde kaç gün geçmişti adet günün ve değerin kaç çıkmıştı benim bugün 10 geçti

canım yaaaa çok sağolun allahım dualarınızı kabul etsin inşh dediğin gibi olmuştur

Günaydın kızlar bu AY aşılama yapılacak dün doktora gittim adetim 12.günü solda 2 tane yumurta var en büyüğü 12mm sizce 12.gün olarak boyutu nasıl perşembe tekrar gidecem doktora ozamana kadar ne yapsam büyümesini etkileyebilirim önerileriniz varmı kafam çok karışık :18::18:

Son düzenleme:
canım ben ilk öğrendiğimde "acaba adet olacak mıyım, rahimde kalınlaşma başlamış mı" diye baktırmaya gittim hamile olma ihtimali yoktu aklımda ve keseyi gördü doktor. çok şükür kan vermeme gerek kalmadı. adetimi 9 gün geçmişti.
ondan önceki hamileliğimde adetimi 1hafta falan geçmişti kan vermiştim değerim 30 çıkmıştı. iki gün sonra tekrar kan vermemi söyledi. kan vereceğim gün karın ağrım vardı. kan verdim, eve geldiğimde kanamam başladı. sonuç için aradım değerim 10lara düşmüş. düşük yaptığımı anladım. doktoru aradım adet olmak gibi birşey rahat ol dedi. ama çok ağrılı oldu.
değerin düşük çıkmasının sebebi geç yumurtlamandır ve geç hamile kalmandır, herşey yolundadır canım moralini yüksek tut inşallah ama kimseye hamile olduğunu söyleme şimdi.
sen metformin alıyorsun değil mi,ben o zamanlar metformin almıyordum o yüzden sağlıksız yumurta yüzünden düştü diye düşünüyorum.
10 gün sonra keseyi görmek için çağırmıştır

hımmm benim kese mese görünmedi metmorfini alıyodum dün kes dedi kestim bende progestan ve folik plus diye ilaç verdi onları kullancakmışım sadece o zaman senin değerin çpk iyiy miş baksana kese görünmüş en azından o zaman bilmiyorum yaaa korkuyorum işh bişi olmaz

kuru inciri kaynatıp suyunu iç ,işe yarayabilir ben yapmıştım

yok canım kimseye söylemedik ailelere bile haber vermedik bişi olursa en azından onlar üzülmesin çünki 4 gözle bekliyolar

canım ben o ay zamanında yumurtlamışım o yüzden kesem görünmüş işte
ama geç yumurtlayınca ,geç döllenince daha geç görünüyor ,lütfen kötü şeyler düşünme. sen metformin alıyordun yumurtan sağlıklıdır ve herşey yolunda gidecek sakın kendini boşyere üzme. benim metformin almadığım zaman sağlıksızdı yumurtam o yüzden düştü. endişeleniyorsun anlıyorum ama moralin çok önemli bebeğin için, 2 gün daha bekle o zaman göreceksin hiçbirşey olmadığını ve için rahat edecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…