Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

offfff ki ne offff canım seni çok ama çok iyi anlıyorum tatlım.bende adet olmak üzereyim belirtiler başladı, ben şimddiden çok ama çok üzgünüm .bide kırmızıları görsem bu ay çok kötü olacam.alıştırmayyayım kendimi diyorum olmuyor umut kafada oluyor maalesefff.Allah sabrınıda verir inşallah canımmm.
canım ne zaman senin adet tarihin benimde göğüslerimden belli olacağım.benimki tam 30 günde olursam bu hafta sonu

selam kjızlarrr ya size birşey danışacağım aranızda bu testi yaptıran oldumu?

17-Hidroksiprogesteron

benim bu test 0.179 çıktı acaba normalmi?

bende öyle düşünüyorum gyamancığım .. olmazsa gününde o zman söktürücü alırım dimi? senden ne haber nasılsın ?

aynen tatlım olmazsan ki olacaksin inşallah söktürücü alırsın
ben nasıl olayım istanbuldayım günümü bekliyorum bir yandan ne kadar olmadığını bilsemde ümit işte oda olmazsa olmuyor dimi :)

ayyyyyyyyyy bendede aynı durum var ateş yükseliyor ben hevesleniyom sonra pattt düşüyor.bende bu ay geçsin bi daha ateş ölçmeyecem.

valla bende ölçmiycem diyorum ama aslında ateşimi izlemek hoşuma gidiyor en azından ateşin düştüğü zamanları değerlendiriyorum dikkat ettimde çizgimi her defasında başka bir güne çekiyor regli günüm hep aynı olmadığını burdan anlıyorum zaten bir ay 30 sa öbür ay 33 başka ay 36. gün regli oluyorum falan sanırım çizgim o yüzden hep farklı zamanlarda oluyor :44:

sanırım ateş tablosuna bu yüzden yapıyoruz cnm ateşin en düştüğü zamanlar yumurtalama zamanları ateş yükselince yumurtlama olmuş sayılıyor ben ona göre haraket ediyorum sen hiç denedin mi ateş tablosu cnm
nasılsın tatlım regline kaç gün var?yok canım hiç ateş ölçmedim ama ölçersem kendimden korkuyorum paranoyak olurum diye hiç başlamıyorum.birde siz ölçüyorsunuz ya ateş günlerinede dikkat ediyosunz yine olmuyor , yani hayal kırıklığına uğruyorum.

Son düzenleme:
nasılsın tatlım regline kaç gün var?yok canım hiç ateş ölçmedim ama ölçersem kendimden korkuyorum paranoyak olurum diye hiç başlamıyorum.birde siz ölçüyorsunuz ya ateş günlerinede dikkat ediyosunz yine olmuyor yani oluncada hayal kırıklığına uğruyorum.

canım benim tam net günüm belli olmadığı için en az 3 en çok bir hafta var :)) yumurtalama zamanlarını kaçırmıyorsun ateş ölçelerek en azından az çok anlıyorsun tutmuyorsa vardır başka sorun bence bende yumurtlama tembelliği var büyük bir ihtimal yada kalitesiz o yüzden metformine başladım ya bu sıralar çok faydasını gördüğüm için metforminin bende ateş ölçmeyi bırakamıyorum :))

canım benim tam net günüm belli olmadığı için en az 3 en çok bir hafta var :)) yumurtalama zamanlarını kaçırmıyorsun ateş ölçelerek en azından az çok anlıyorsun tutmuyorsa vardır başka sorun bence bende yumurtlama tembelliği var büyük bir ihtimal yada kalitesiz o yüzden metformine başladım ya bu sıralar çok faydasını gördüğüm için metforminin bende ateş ölçmeyi bırakamıyorum :))
aynen benimde tam belli değil canım geçen ay 5 inde olmuştum .bu ay bakalım.bana da yumurtaların tembel diyen çok olmuştu zaten yumurta tembelliğini PKO ile eş değerde görüyor doktorlar.ayy ne bileyim canım vallahi kafayı yerim diye hiç ölçme işlerine girişmek istemiyorum.zaten bende biliyorsun Prolaktin yüksekliğide var stres hormonu daha çok stres yapıp hepten fırlatırım hormonu diye de korkuyorum :KK1:

fertilityfriend sitesinden anlayan varsa birşey sormak istiyorummm
bugüne kadar yaptığım bütün ateş tablolarımı görmek istiyorum acaba böyle bir seçenek varmı
varsa yardımcı olurmusunuz :44::44:

aynen benimde tam belli değil canım geçen ay 5 inde olmuştum .bu ay bakalım.bana da yumurtaların tembel diyen çok olmuştu zaten yumurta tembelliğini PKO ile eş değerde görüyor doktorlar.ayy ne bileyim canım vallahi kafayı yerim diye hiç ölçme işlerine girişmek istemiyorum.zaten bende biliyorsun Prolaktin yüksekliğide var stres hormonu daha çok stres yapıp hepten fırlatırım hormonu diye de korkuyorum :KK1:

ay zaten her günümüz stres çocuk yüzünden ben ateşimi ölçmediğim zamanlarda da stresliydim ama şimdi eskiye göre daha sakinim alıştım sanırım elimden ne geliyorsa yapıyorum tekrar doktora başlayana kadar doktorum yumurtan tembel ama pkolu değilsin dedi kist mist yok hormon tahlillerimde fena sayılmaz reglim arada sapıtıyor neden sapıtıyor anlamış değilim madem yumurtalarım istenilen olgunluğa ulaşmıyorsa nasıl pko değilsin diyor hala anlamış değilim sanırım yeni doktora gidince iyi birini buldum o beni aydınlatır bu konuda çünkü işin içinden çıkamıyorum

ay zaten her günümüz stres çocuk yüzünden ben ateşimi ölçmediğim zamanlarda da stresliydim ama şimdi eskiye göre daha sakinim alıştım sanırım elimden ne geliyorsa yapıyorum tekrar doktora başlayana kadar doktorum yumurtan tembel ama pkolu değilsin dedi kist mist yok hormon tahlillerimde fena sayılmaz reglim arada sapıtıyor neden sapıtıyor anlamış değilim madem yumurtalarım istenilen olgunluğa ulaşmıyorsa nasıl pko değilsin diyor hala anlamış değilim sanırım yeni doktora gidince iyi birini buldum o beni aydınlatır bu konuda çünkü işin içinden çıkamıyorum
senin Lh ın Fsh tan yükseymiydi tatlım.neden dersen bana her gittiğim doktor kist yok rahim yumurtalık tertemiz deyip gönderdi. hormon tahlillerimde LH fsh tan 2 veya 3 birim yüksek olmasına rağmen normal dediler yolladılar. hiçbir doktor Evet PKO deyip tanı koymadı ben soruyorum PKO muyum diyorum onun gibi diyorlar yumurtalar tembel.en son doktorum lh yüksekse PKO dur ama bununda şiddet derecesi var demişti.adam akıllı bir doktor yokki.bence canım bu doktorlarda PKO gibi bir hastalık konusunda çelişiyorlar gibi geliyor çok değişken çeşitleri var herhalde ki kimse kesin tanı koyamıyor .sadece kist+hormon bozukluğu olanlara tam PKO diyorlar sanırım. 1,5 yılım boşa gitti tatlım bir sürü doktora gittim hepsi herşey normal denk gelmiyordur gebelik deyip yolladılar.düşünsene metformin veren doktorum bile bana PKO dememişti.

senin Lh ın Fsh tan yükseymiydi tatlım.neden dersen bana her gittiğim doktor kist yok rahim yumurtalık tertemiz deyip gönderdi. hormon tahlillerimde LH fsh tan 2 veya 3 birim yüksek olmasına rağmen normal dediler yolladılar. hiçbir doktor Evet PKO deyip tanı koymadı ben soruyorum PKO muyum diyorum onun gibi diyorlar yumurtalar tembel.en son doktorum lh yüksekse PKO dur ama bununda şiddet derecesi var demişti.adam akıllı bir doktor yokki.bence canım bu doktorlarda PKO gibi bir hastalık konusunda çelişiyorlar gibi geliyor çok değişken çeşitleri var herhalde ki kimse kesin tanı koyamıyor .sadece kist+hormon bozukluğu olanlara tam PKO diyorlar sanırım. 1,5 yılım boşa gitti tatlım bir sürü doktora gittim hepsi herşey normal denk gelmiyordur gebelik deyip yolladılar.düşünsene metformin veren doktorum bile bana PKO dememişti.

canım tam hatırlamıyorum ama fsh 7,35 se lh 7,10 falandır hemen hemen aynı pko yok diyorlar ama regli düzensizliğim var kıllanma var göbek bölgesinde kilo var stres saç dökülmesi var allahtan çok gür saçlarım var kurtarıyorum her banyoda benden dökülen saçları görsen şaşırırsın allahtan kist falan yok yumurtalarım tertemiz rahim filmi temiz off benim sadece tsh 0,95 sanırım 1,5 ila 2,5 olması lazım mış önümüzdeki ay t3 t4 dü de yaptırıcam birde 21. gün testini

ikinci çizgi silik çıkmış galiba hamilesin. yine de emin değilim bu testlere güvenilmiyor canım doktora git inşallah hamilesindir.:21:

adet olmana üzüldümmm...ama hayırlısı dedik zamanı şimdi değilmiş demekkii...üzülmee..ağlamada öylee kıyamamm...o hissi biliyorum ağlamanın geldiği ann...klomen kullandığımda o beklenti ve sonuç beni çook yıpratmıştı ve pko konusundada acemiydimm...sabır yüklü oldum artıkk....bu aradaa ilaçsın yumurta gelişmesi ve ilaçsız adet olmanada çççookkk sevindimm.....inan ben hatırlamıyorum bile ilaçsız ne zaman adet oldummm....

maşallahhhh.....:nazar::nazar::nazar: yawww ben sabah namazlarına kalkamıyorummmmm...resmen 4 rekatlaa gidiyorumm...telleri kuruyorumm...uyanıyorumm eşime kalsana kalksana diye seslendiğimi hatırlıyorumm bide sabahhh 9 da uyandığımı görüyorummm...buna bi çözüm bulmamm lazımmmm...morelim bozuluyorrr...eksik kalıyorr...sen nasıl uyanıyordunnn...??yaa bi kırsamm şeytanın bacağınıı yine alışsamm gelicek devamıdaa...işte iş ordaa...

canımm hakkında hayırlısı olsunnn...yakınında bi tıp merkezi varsa git tahlil yaptıırr o daha kesin sonuççç ozamann doya doyaaa sevinnnnn....inşallah gönlüne göre olur sonuççç...

canım arkadaşlar sormuş cevaplarını da okudum.. insülin direncine yaklaşık seviyen olup pko olmaman büyük şans.. rahim filmi çektirdin mi hiç tüplerinde bir sorun olabilir.. metformoni vermişse doktorun şekerle alakalı bir durum söz konusu stres etme biraz sabret metformin yardımcı olur hamile kalmana .. bu arada acele etme hemen yani klomene falan başlama .. onlarında kullanım hakkı var . yani ilk metformoni enaz 3 ay kullan yumurta takibi de yaptır adetinin 12 . gününden itibaren .. olmmazsa klomen yada diğer yumurtlama ilaçlarına başlarsın.. metforminin de yan etkileri 10 gün içinde geçiyor normale döner hayatın tasan olmasın...:KK16:

teşekkür ederim busmaicimmm...

canım hadi ya ne güzel görünüyor umarım hamilesindir. tuncs da benzer olmuştu kist çıkmıştı umarım sende de öyle olmaz .. kutlama yaparız burada koş kan testi yaptırmaya ...:KK9::KK16:

yok canım silikle de hamile olunabiliyor ama kist ihtimali de olabiliyor. bir kan testi yapsın bubenimiste anlarız her şeyi ama hiç çizik olmamam-sından daha iyi bir haber.. umarım hamişsiindir bubenimiste... bayadır kutlama yapmıyoruz..:KK49::nazar:

ay canım benim inşallah hamilesindir kan testi olmadan bilemezsin çünkü benimde aynı olmuştu ama hamiş değildim gerçi böyle silik çizgi olup hamiş kalan bir dünya kadın var inşallah kan testinde çıkar meleğin seninledirrr aminnn :KK16:

oviretille yi 50 ye alıyorum ben

bende çok merak ediyorum canımm inşallah lh 5 olmuşturrrr..

tam sana ya hamileysen yazacaktımmm.ileri sayfalara bi baktım inşallah canım hamilesindirrr.iyi haberlerle gel tatlım.bizede belirtileri filan yazz tatlım ben çok merak ediyorum şu belirtiler ne diye.

canım hoşgeldin.beklemedeyiz bizlerr.canım Allah sağlıkla kucağını almayı nasip etsin tatlım.:nazar:

bence senin hormonların düzeldi canımm ondan böyle hemen adet oldun. doğum kontrol haplarıda lh düşürüp yumurta gelişmesini sağlarmış bide metmorfin aldın tam düzeldin.3. günü hormonlarına bi baktırasana canım ya

ayyyyyyyyyy bendede aynı durum var ateş yükseliyor ben hevesleniyom sonra pattt düşüyor.bende bu ay geçsin bi daha ateş ölçmeyecem.

:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::KK49: inşallahhhhhhhhhhhhhhh canımmmm.hayırlı haberlerle gel tatlımmmm sevindir bizleri bi şenlik yapalım canımmmmmmmmm

canım inş.hamılesındır dualrım senınle güzel haberlerini bekliyoruzzz :)

Ben hamileliğimi öğrendiğimdede böyle silik çizgi çıkmıştı...:KK16:
Çok büyük bir ihtimal ile hamilesin canım.
Şimdiden hayırlı olsun :KK1:

canım silik ama çok silik değil benimde hamileliğimde çıkmıştı güzel haberlerini bekliyorum seni soğana teşvik edip faydalı olduysam ne mutlu bana tedbir bizden taktir Allahtan canım bir sebep olması gerekiyormuş demekki sebep olmuşum canım arkadaşım Allah yüzünü güldürsün sonuna kadar.

canım eğer iki parmak arası uzayan şeffaf akıntı ise yumurtluyorsun demektir.inşallah metformin faydasıdır.kullanma bakalım bu sefer gelmezse çaresine bakarsın bende bu ay 3. testlerimi yaptırıcam bakalım metformin işe yaramışmı?

sen ne marifetliymişsin arkadaşım bravo vallahi ben bunların cebini öremem :KK1:

hoşgeldin aramıza hayırlı olsun canım.inşallah Allah gönlüne göre versin.

ben hayıt hapı kullanıyorum canım hayıt hapı+ metformin.çok da memnunum.hayıt hapını 6 aya kadar kullanmayı düşünüyorum adetlerim düzene girdi.

Ahhh canım ben bilirim onun acısını 2 ay gittim klomen tedavisi ile yumurtalıklarda tık yoktu .doktorum dediki çok zor bir yumurta yapın var hatta klomenin dozunu arttırdığı halde büyümedi.hemen metformine başlattı o ay soğanada başlamıştım hamile kalmışım ama bebeğimi kaybettim.demekki kalitei değildi yumurtam kaliteli yumurta için mutlaka metformin kullan.

Canımm İnşallah hamilesindir negüzel bir duygu olmalı ya.Umarım hayırlı haberlerle gelirsin kan testi yaptırdnmı haberini bekliyoruz canım:KK16::KK49::KK34:

Bazen gbelik testlerinde ikinci çizgi silik çıkabiliyor canım Allah hepimize nasip etsin inşallah:KK16::KK49:

Canım Allah gönlüne göre vermiştir inşallah.Eşini beklicene hemen gidip kan testi yaptırsaydın canım ya neyse hadi güzel haberlerle gel inşallah:KK34::KK16:

A.s canım teşkler sende iyisindir inşallah.Maşallh negüzel gitsin kilolar ya benimki dirençli biraz gıdım gıdım gidiyor yarın tiroitlerime baktırıcam diyetisyenim oraya yönlendirdi bkalım hayırlısı olur inşallh:KK31:

Çok sağol canım benim:KK16:Bende eşimin telefonunu ayarlıyoruz öyle kalkabiliyorum anca.Yoksa biraz zor kalkardım bende özellikle şu son zamnalrda kendimi yorgun ve uykulu hissediyorum hayır olsun inşallah:KK31:

Canım aynısı bendede var anlıyamadım bende heyacanlanma ama bugün arkadaşlarıma gittim gezmeye bana dedilerki hamilede olabilirsin dediler hamile kaldıklarında böyle uyku isteği yorgunluk varmış bende sanmıyorum hamile olduğumu tiroitlerime baktırıcaktım yarın ondan olabilir bilmiyorum ya kafam karıştı.Tiroitin belirtilerindede bunlar var çünkü istersen sende baktır tiroitlerine:KK31:

Çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık canım:KK16::KK34:

Bngl canim telefondan giriyorum alıntı ile cevap yazmak zor oluyor
12+4 te ikili tarama icin gittiğimde öğrendik cinsiyeti cok uğraşırdı
Canim oğlum ama sonunda görebildi doktor ense kalınlığını ölçtü doktor
Kan verdim sonuclar bu hafta icinde cikacak
Mide bulantım gecti canim senin Nasil gidiyor hamilelik
Benim dun gece ve bugun biraz rahim ağrım var cok korkuyorum insallah
Sag salim alalim kucağımıza

Bubenimiste canim resmen ikinci cizgi görünüyor hadi hayirlisi canim nerdesin merak
Ettim seni

sırf senin için tekrar geldimmm. ama sen hala gelmemişsin.ayyyy inşallah eşinle kutlama yapıyorsundur canımm inşallahhh.
hayırlı haberlerle gel tatlım inşallah.bu topiğin hareketlenmeye ihtiyacı var artıkk.sen hamile ol ki ayağını sür arkandanda biz gelelimmmm inşallahhhhhhhhhhhhhhhh.:nazar::nazar::KK71::KK49:

kızlar hepinize çoooooooooooooooooooook teşekkür ederim cvr canım sen benim bitanemsin artık sen beni soğan iç diye teşvik ettin allah ta senin ve burda ki d,ğer tüm arkadaşların yüzünü güldürsün tez zamanda cümlemize hayırlı akıllı fikirli çocuklar nasip etsin canlarım ben dün eşimi bekledim öğleden sonra okula gitmedi izin aldı 45 dk uzakta demişltim hastane neyse gitttik allahtan ya yolda araba arızalandı eşim orda bıraktı tamirci çağırdı aldıgitti bizde geç de olsa yetişebildik randevü aldık çünki münibüs bekle git derken 4 ü buldu kan verdik veeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hamileyim:nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK49: ama tek korkumuz var doktor değer düşük biraz sebinmeyin dedi daha erken sonra üzülürsünüz dedi ultrasondan baktı göremedi 10 gün sonra gel dedi folik asit ve progestan haplarını verdi bol bol sıvı tüket dedi eşimde ben de dr öyle diyince çok sevinemedik sonucu almaya eşim gitmişti değer o zaman ona da düşük gelmiş beklicez ve dikkat etcez başka yolu yok haaaa bu arada değeri 27.850 kızlar o yüzden pek sevinemedik dua edin nolur bu bebeğime de bişi olmaz inşh :KK43: bu arada kızlar eğer hami,leyseniz göğüslerden anlaşıldığı kesinleşti ben buraya da hep yazdım taaaa 15 -20 gündür göğüslerime dokunamadım hassas olduklar başka bi belirtim olmadı zaten değer düşük pek analayamazdım bide çok atelendi ellerim ayaklarım resmen yatağıatıyodum üstümden hadi hayırlısı bebeğim kurtulsun büyüsün bişi istemiyorum allah tan :emir_bebek:

aynen tatlım olmazsan ki olacaksin inşallah söktürücü alırsın
ben nasıl olayım istanbuldayım günümü bekliyorum bir yandan ne kadar olmadığını bilsemde ümit işte oda olmazsa olmuyor dimi :)
:
evet karar verdim bu ay almayacağım duphaston... çünkü ovulasyon gerçekleşti sanırım belirtileir var.. inşallah 28. günde oluurm ...:KK16:

canım eğer iki parmak arası uzayan şeffaf akıntı ise yumurtluyorsun demektir.inşallah metformin faydasıdır.kullanma bakalım bu sefer gelmezse çaresine bakarsın bende bu ay 3. testlerimi yaptırıcam bakalım metformin işe yaramışmı?

sen ne marifetliymişsin arkadaşım bravo vallahi ben bunların cebini öremem :KK1:
evet tahminen öyle bir akıntı canım .. onun için ovulasyon olmuştur diyorum.. bir de 12 . gün sonrasında başalması daha da ümitlendirdi beni..
örgü örmek de zor değil canım bi ilme atmayı öğren devamı çok kolay yakınımda olsaydın öğretirdim...
Çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık canım:KK16::KK34:
teşekkür ederim canım...

Olabilir canım .Kendiliğinden gelmesini bekle bakalım inşallah ilaç kullanmadan olursun bu sefer canım.:KK34::KK16:
evet karar verdim kullanmayacağım bu ay :KK3:

kızlar hepinize çoooooooooooooooooooook teşekkür ederim cvr canım sen benim bitanemsin artık sen beni soğan iç diye teşvik ettin allah ta senin ve burda ki d,ğer tüm arkadaşların yüzünü güldürsün tez zamanda cümlemize hayırlı akıllı fikirli çocuklar nasip etsin canlarım ben dün eşimi bekledim öğleden sonra okula gitmedi izin aldı 45 dk uzakta demişltim hastane neyse gitttik allahtan ya yolda araba arızalandı eşim orda bıraktı tamirci çağırdı aldıgitti bizde geç de olsa yetişebildik randevü aldık çünki münibüs bekle git derken 4 ü buldu kan verdik veeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hamileyim:nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK49: ama tek korkumuz var doktor değer düşük biraz sebinmeyin dedi daha erken sonra üzülürsünüz dedi ultrasondan baktı göremedi 10 gün sonra gel dedi folik asit ve progestan haplarını verdi bol bol sıvı tüket dedi eşimde ben de dr öyle diyince çok sevinemedik sonucu almaya eşim gitmişti değer o zaman ona da düşük gelmiş beklicez ve dikkat etcez başka yolu yok haaaa bu arada değeri 27.850 kızlar o yüzden pek sevinemedik dua edin nolur bu bebeğime de bişi olmaz inşh :KK43: bu arada kızlar eğer hami,leyseniz göğüslerden anlaşıldığı kesinleşti ben buraya da hep yazdım taaaa 15 -20 gündür göğüslerime dokunamadım hassas olduklar başka bi belirtim olmadı zaten değer düşük pek analayamazdım bide çok atelendi ellerim ayaklarım resmen yatağıatıyodum üstümden hadi hayırlısı bebeğim kurtulsun büyüsün bişi istemiyorum allah tan :emir_bebek:

canım ya mutluluktan gözlerim yaşardı.. ayyy çokkk sevindim anlatamam... çok güzel bir haber bu hem de çok güzel... Rabbim hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip eder inşallah...:KK49::KK49::KK49: hemen listeye ekleyeelimmm hamile olduğunu.... :KK3::KK24::KK24::KK24::KK24: :nazar::nazar::nazar::nazar: darısı tüm bebek bekleyenlerin başına ...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:[

Son düzenleme:
evet hamileyim canım ama değerim düşük :KK43:

şimdi hiç stres etme canım kaç günlük yükselir inşallah değerleri.. bebişin Rabbimizin isteğiyle seninle olur inşallah.. canım ya eşin de çok mutlu olmuştur olmaz mı ... ben buradan ne kadra mutlu oldum sizi düşünemiyorum

canım ya mutluluktan gözlerim yaşardı.. ayyy çokkk sevindim anlatamam... çok güzel bir haber bu hem de çok güzel... Rabbim hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip eder inşallah...:KK49::KK49::KK49: hemen listeye ekleyeelimmm hamile olduğunu.... :KK3::KK24::KK24::KK24::KK24: :nazar::nazar::nazar::nazar: darısı tüm bebek bekleyenlerin başına ...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:[

aminnn canım sağol allah isteyen herkeze versin inşh bebeğime bişi olmaz çok korkuyorum...

topikte de kimse yok bubenimiste... ilk ben duydum .... herkes merakla haberlerini bekliyordu.. Çok şükür güzel haberlerle geldin .. inşallah değerlerin de yükselir..

şimdi hiç stres etme canım kaç günlük yükselir inşallah değerleri.. bebişin Rabbimizin isteğiyle seninle olur inşallah.. canım ya eşin de çok mutlu olmuştur olmaz mı ... ben buradan ne kadra mutlu oldum sizi düşünemiyorum

evet tabiki havalar uçtu ama dr değer düşük diyince oda buruklandı biraz çünki bi tane düşük olmuştu korkuyoruz ondan tatlım inşh allahım sen beni ve arkadaşlarımı muratlarına eriştir inşh kızlar dua çok önemli eşim de bende bu ay özellikle her namazdan sonra secdede dua ettik allah kabul etti o istemezse hiç bişi olmaz şüpesiz onun merhameti sonsuz

topikte de kimse yok bubenimiste... ilk ben duydum .... herkes merakla haberlerini bekliyordu.. Çok şükür güzel haberlerle geldin .. inşallah değerlerin de yükselir..

evet ya herkez merak etti akşam giremedim misafir geldi sonra da eşimin işi vardı ben de uyudum sabah yazayım dedim çok özür dilerim beklettim sizi:KK17::KK17::KK17::KK17:

X