Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım ne zaman senin adet tarihin benimde göğüslerimden belli olacağım.benimki tam 30 günde olursam bu hafta sonu

selam kjızlarrr ya size birşey danışacağım aranızda bu testi yaptıran oldumu?

17-Hidroksiprogesteron

benim bu test 0.179 çıktı acaba normalmi?

bende öyle düşünüyorum gyamancığım .. olmazsa gününde o zman söktürücü alırım dimi? senden ne haber nasılsın ?

aynen tatlım olmazsan ki olacaksin inşallah söktürücü alırsın
ben nasıl olayım istanbuldayım günümü bekliyorum bir yandan ne kadar olmadığını bilsemde ümit işte oda olmazsa olmuyor dimi :)

ayyyyyyyyyy bendede aynı durum var ateş yükseliyor ben hevesleniyom sonra pattt düşüyor.bende bu ay geçsin bi daha ateş ölçmeyecem.

valla bende ölçmiycem diyorum ama aslında ateşimi izlemek hoşuma gidiyor en azından ateşin düştüğü zamanları değerlendiriyorum dikkat ettimde çizgimi her defasında başka bir güne çekiyor regli günüm hep aynı olmadığını burdan anlıyorum zaten bir ay 30 sa öbür ay 33 başka ay 36. gün regli oluyorum falan sanırım çizgim o yüzden hep farklı zamanlarda oluyor :44:

nasılsın tatlım regline kaç gün var?yok canım hiç ateş ölçmedim ama ölçersem kendimden korkuyorum paranoyak olurum diye hiç başlamıyorum.birde siz ölçüyorsunuz ya ateş günlerinede dikkat ediyosunz yine olmuyor , yani hayal kırıklığına uğruyorum.

Son düzenleme:

canım benim tam net günüm belli olmadığı için en az 3 en çok bir hafta var :)) yumurtalama zamanlarını kaçırmıyorsun ateş ölçelerek en azından az çok anlıyorsun tutmuyorsa vardır başka sorun bence bende yumurtlama tembelliği var büyük bir ihtimal yada kalitesiz o yüzden metformine başladım ya bu sıralar çok faydasını gördüğüm için metforminin bende ateş ölçmeyi bırakamıyorum :))

aynen benimde tam belli değil canım geçen ay 5 inde olmuştum .bu ay bakalım.bana da yumurtaların tembel diyen çok olmuştu zaten yumurta tembelliğini PKO ile eş değerde görüyor doktorlar.ayy ne bileyim canım vallahi kafayı yerim diye hiç ölçme işlerine girişmek istemiyorum.zaten bende biliyorsun Prolaktin yüksekliğide var stres hormonu daha çok stres yapıp hepten fırlatırım hormonu diye de korkuyorum

fertilityfriend sitesinden anlayan varsa birşey sormak istiyorummm
bugüne kadar yaptığım bütün ateş tablolarımı görmek istiyorum acaba böyle bir seçenek varmı
varsa yardımcı olurmusunuz :44::44:

ay zaten her günümüz stres çocuk yüzünden ben ateşimi ölçmediğim zamanlarda da stresliydim ama şimdi eskiye göre daha sakinim alıştım sanırım elimden ne geliyorsa yapıyorum tekrar doktora başlayana kadar doktorum yumurtan tembel ama pkolu değilsin dedi kist mist yok hormon tahlillerimde fena sayılmaz reglim arada sapıtıyor neden sapıtıyor anlamış değilim madem yumurtalarım istenilen olgunluğa ulaşmıyorsa nasıl pko değilsin diyor hala anlamış değilim sanırım yeni doktora gidince iyi birini buldum o beni aydınlatır bu konuda çünkü işin içinden çıkamıyorum

senin Lh ın Fsh tan yükseymiydi tatlım.neden dersen bana her gittiğim doktor kist yok rahim yumurtalık tertemiz deyip gönderdi. hormon tahlillerimde LH fsh tan 2 veya 3 birim yüksek olmasına rağmen normal dediler yolladılar. hiçbir doktor Evet PKO deyip tanı koymadı ben soruyorum PKO muyum diyorum onun gibi diyorlar yumurtalar tembel.en son doktorum lh yüksekse PKO dur ama bununda şiddet derecesi var demişti.adam akıllı bir doktor yokki.bence canım bu doktorlarda PKO gibi bir hastalık konusunda çelişiyorlar gibi geliyor çok değişken çeşitleri var herhalde ki kimse kesin tanı koyamıyor .sadece kist+hormon bozukluğu olanlara tam PKO diyorlar sanırım. 1,5 yılım boşa gitti tatlım bir sürü doktora gittim hepsi herşey normal denk gelmiyordur gebelik deyip yolladılar.düşünsene metformin veren doktorum bile bana PKO dememişti.

canım tam hatırlamıyorum ama fsh 7,35 se lh 7,10 falandır hemen hemen aynı pko yok diyorlar ama regli düzensizliğim var kıllanma var göbek bölgesinde kilo var stres saç dökülmesi var allahtan çok gür saçlarım var kurtarıyorum her banyoda benden dökülen saçları görsen şaşırırsın allahtan kist falan yok yumurtalarım tertemiz rahim filmi temiz off benim sadece tsh 0,95 sanırım 1,5 ila 2,5 olması lazım mış önümüzdeki ay t3 t4 dü de yaptırıcam birde 21. gün testini

ikinci çizgi silik çıkmış galiba hamilesin. yine de emin değilim bu testlere güvenilmiyor canım doktora git inşallah hamilesindir.

canım inş.hamılesındır dualrım senınle güzel haberlerini bekliyoruzzz :)

Ben hamileliğimi öğrendiğimdede böyle silik çizgi çıkmıştı...
Çok büyük bir ihtimal ile hamilesin canım.
Şimdiden hayırlı olsun

kızlar hepinize çoooooooooooooooooooook teşekkür ederim cvr canım sen benim bitanemsin artık sen beni soğan iç diye teşvik ettin allah ta senin ve burda ki d,ğer tüm arkadaşların yüzünü güldürsün tez zamanda cümlemize hayırlı akıllı fikirli çocuklar nasip etsin canlarım ben dün eşimi bekledim öğleden sonra okula gitmedi izin aldı 45 dk uzakta demişltim hastane neyse gitttik allahtan ya yolda araba arızalandı eşim orda bıraktı tamirci çağırdı aldıgitti bizde geç de olsa yetişebildik randevü aldık çünki münibüs bekle git derken 4 ü buldu kan verdik veeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hamileyim ama tek korkumuz var doktor değer düşük biraz sebinmeyin dedi daha erken sonra üzülürsünüz dedi ultrasondan baktı göremedi 10 gün sonra gel dedi folik asit ve progestan haplarını verdi bol bol sıvı tüket dedi eşimde ben de dr öyle diyince çok sevinemedik sonucu almaya eşim gitmişti değer o zaman ona da düşük gelmiş beklicez ve dikkat etcez başka yolu yok haaaa bu arada değeri 27.850 kızlar o yüzden pek sevinemedik dua edin nolur bu bebeğime de bişi olmaz inşh bu arada kızlar eğer hami,leyseniz göğüslerden anlaşıldığı kesinleşti ben buraya da hep yazdım taaaa 15 -20 gündür göğüslerime dokunamadım hassas olduklar başka bi belirtim olmadı zaten değer düşük pek analayamazdım bide çok atelendi ellerim ayaklarım resmen yatağıatıyodum üstümden hadi hayırlısı bebeğim kurtulsun büyüsün bişi istemiyorum allah tan

evet karar verdim bu ay almayacağım duphaston... çünkü ovulasyon gerçekleşti sanırım belirtileir var.. inşallah 28. günde oluurm ...

evet tahminen öyle bir akıntı canım .. onun için ovulasyon olmuştur diyorum.. bir de 12 . gün sonrasında başalması daha da ümitlendirdi beni..
örgü örmek de zor değil canım bi ilme atmayı öğren devamı çok kolay yakınımda olsaydın öğretirdim...
Çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık canım
teşekkür ederim canım...

Olabilir canım .Kendiliğinden gelmesini bekle bakalım inşallah ilaç kullanmadan olursun bu sefer canım.
evet karar verdim kullanmayacağım bu ay

canım ya mutluluktan gözlerim yaşardı.. ayyy çokkk sevindim anlatamam... çok güzel bir haber bu hem de çok güzel... Rabbim hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip eder inşallah... hemen listeye ekleyeelimmm hamile olduğunu.... darısı tüm bebek bekleyenlerin başına ...[

Son düzenleme:
evet hamileyim canım ama değerim düşük

şimdi hiç stres etme canım kaç günlük yükselir inşallah değerleri.. bebişin Rabbimizin isteğiyle seninle olur inşallah.. canım ya eşin de çok mutlu olmuştur olmaz mı ... ben buradan ne kadra mutlu oldum sizi düşünemiyorum

aminnn canım sağol allah isteyen herkeze versin inşh bebeğime bişi olmaz çok korkuyorum...

topikte de kimse yok bubenimiste... ilk ben duydum .... herkes merakla haberlerini bekliyordu.. Çok şükür güzel haberlerle geldin .. inşallah değerlerin de yükselir..

evet tabiki havalar uçtu ama dr değer düşük diyince oda buruklandı biraz çünki bi tane düşük olmuştu korkuyoruz ondan tatlım inşh allahım sen beni ve arkadaşlarımı muratlarına eriştir inşh kızlar dua çok önemli eşim de bende bu ay özellikle her namazdan sonra secdede dua ettik allah kabul etti o istemezse hiç bişi olmaz şüpesiz onun merhameti sonsuz

topikte de kimse yok bubenimiste... ilk ben duydum .... herkes merakla haberlerini bekliyordu.. Çok şükür güzel haberlerle geldin .. inşallah değerlerin de yükselir..

evet ya herkez merak etti akşam giremedim misafir geldi sonra da eşimin işi vardı ben de uyudum sabah yazayım dedim çok özür dilerim beklettim sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…