Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

var canım malesef bende bir kere aynı durumla karşılaşmıştım farklı bir branştı..... İnan Rabbim herkesin gönlüne göre veriyor hayatını ..
canım dert etme rabbim seninde yüzünü güldürecektir inşallah... dua et bol bol canım..

süpersin yaa çok saol hallettim Allah razı olsun

canm hayırlısı olsunya Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.benm bugün 11+5 oldu.doktora yarın gidicez.cinsiyetini hiç düşünmüyorum sağlığını düşünüyorum bi tek.canm çok bulantım yokta bişeyler kokunca yiyemiyorum.koku hassasiyetim devam ediyo herşey kokuyo gibi geliyo.

canm dün akşam yazmıştım sana görmedin heralde.gözünaydın canm çok sevindim.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.değerim düşük diye kötü düşünme sakın iyi şeyler düşün bende çok yaşadım o korkuyu şimdi biraz geçti ama hiç bitmiyo canm acaba sağlıklımı düşüncesi başlıyo sonra.hakkımızda hayırlısı olsun.dinlen çok iş görme canm yorma kendine dikkat et.kalp atışlarını duyana kadar söylemeyin ailelere.kaç haftalık söyledimi dr.n.

teşekkür ederim tatlım seni çokkk se vi yoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz teyzemiz
canım benim iyiki varsın miniğimi ve seni çok öpüyorum

123m canım sen en son geçen ayın 4 ünde olduysan bu ay erken regl olmuşsun bak buda olumu bir gelişme demekki yumurtlama düzenli .üzülme tatlım çatlama iğnesi olupta gebe kalamayan çok arkadaş oldu .olmadıysa bu demek değilki sende bir sorun var.sadece zamanı değilmiş demekki.

mrb arkadaşlar nasılsınız.. ben kilolu değilim ki dr demişti zaten genelde kilolularda oluyo pko diye. hayıt hapına başladım onu kullancam bu ay bakalım ne olacak..
merhaba canım ben hayıt hapı kullanıyorum.

bende pkoluydum soğan suyu ile bu ay hamile olduğumu öğrendim.değeerim benim de düşüktü.ama yükseldi geçen hafta 6 haftalık ken ultrosana girdim ama kese büyümüş bebek gözükmüyor dedi.şimdide doktora gitmeye korkuyorum.5 yıldır özlemini çekiyorum.allah verdiği mucizeyi bağışlasın lütfen banada dua edin.

canım ben grip oldum bu yüzden antibiyotik +grip ilacı + metformine devam ediyorum. acaba bu ilaçların metforminle etkileşimleri varmıdır? çok ilaç alınca korktum vallahi bir zararı olmasın vücuduma

ne güzel canım Allah tamamını erdirsin. şu soğan mucize vallahi bir arkadaşımız daha soğanla hamile bugün öğrendik.sadece soğan mı yaptın ?inşallah sende allahın izniyle bebeğine kavuşursun

canım inşh görünür bak değerin de yükselmişne güzel inşh görücez bebeklerimizi sen adetin kaç gün geçince gittin değerin kaçtı kaça yükseldi bi de metmorfin almışmıydın kestimi dr canım kusura bakma çok sordum soğan gerçekten mucize allahın vesilesi

canım ben grip oldum bu yüzden antibiyotik +grip ilacı + metformine devam ediyorum. acaba bu ilaçların metforminle etkileşimleri varmıdır? çok ilaç alınca korktum vallahi bir zararı olmasın vücuduma

geçmiş olsun tatlım bende 10 gün kadar önce grip oldum antibiyotik almadım ama thaylot varya o çok iyi yatarken iç yat turp gibi olursun antibiyotik alma istersen grip ilacı hangisi bilmiyorum ama bana sadece thaylot yetti arkadaşım 2 günde kalktım metmorfin de içiyodum ok fıstık

ne güzel canım Allah tamamını erdirsin. şu soğan mucize vallahi bir arkadaşımız daha soğanla hamile bugün öğrendik.sadece soğan mı yaptın ?inşallah sende allahın izniyle bebeğine kavuşursun

metmorfin kullanıyordum bıraktım.evet sadece soğan suyu yaptım.hiç beklemiyordum hamile olacağımı.adetim 2 gün geçince yptım 50 di 2 gün sonra 158 3 gün sonra 556 .allah isteyen herkese nasip etsin.duyunca eşimle beraber dakikalarca ağladık.işte ama hamile olduğunu duymakla bitmiyor allahın izni ile görür ve kalp atışlarınıda duyarım inşallah.bişey kaybetmezsiniz şu soğan suyunu mutlaka deneyin...

sağol canım .aynen yaa yarın ben thaylot alayım evet o çok iyi geliyor.antibiyotiği 3 tane alıp kestim zaten

Son düzenleme:

senin ki yine iyiymiş benim 10 gün geçti 27.850 değer:44:

inşallah duyarsın canım zor elde edince işte böyle oluyor endişelenmen çok doğal ama inan 9 ay boyunca hiç bitmez bu kaygıların Herşey Allahtan .bu soğan gerçekten kadınlara bir Allah tarafından bir mucize.

cvr cim bana yaramamıştı soğan kürü o ay kistim olmuştu acaba 10 gün kullandım ondan mı birde afedersin vajinal kuruluk yaşadım ilişkiye girerken acı ve yanma hisettim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…