Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bu arada canım topiğimize hoş geldin..

hoşbulduk cnm teşekkür ederim:))
cvp verdiğin için teşekkür ederim bi ön sayfada yazdıklarına katılıyorum..ultrasonla baktığında yumurtan var tertemiz dedi..yumurta ile sorunum yok diye düşünüyordum hep o günden beri..ama burada da her hamişlikle olan başlığı deliler gibi incelediğimden,heryerde aynı yada farklı şeyler okuduğumdan kafam allak bullak..Glukofene ve folik asite 1 ay oldu başlayalı..ocağın 31 inde yani..ve bugünlerde adet olmam gerekiyor daha olmadım..yada zaten düzensiz olan adetim bu ayda olmıcak sanırım..ikilemde kalmak ne kötü bişey

Son düzenleme:
kızlar merhaba bende pkoluyum. üç aydır klomen kullandım bu ayda klomenin dozunu arttırdı doktor. ama sıkıldım bi işe yaramıyo bende. hayıt hapı içiyim diyorum. kullanan varmı sizden. bu hapla sogan kürüne devam etsemmi kıslar.

selam kızlar birazdan ovitrelle vurulcam.hayırlısı artık.doktor gün aşırı ilişki dedi bugünden itibaren.inşallah bu ay hamile kalırız da bu sıkıntıları bir daha yaşamayız aminn

hadi bakalımmm hayırlısı olsunn..bu ilkmi bilmiyorum ama inşallah bu sefer de kalırsın hamilee..

kızlar çatlatma iğnelerinin fiyatı ne kadar oluyor bilen var mı acaba?
oviretille yi 50 ye alıyorum ben

bende çok merak ediyorum canımm inşallah lh 5 olmuşturrrr..

tam sana ya hamileysen yazacaktımmm.ileri sayfalara bi baktım inşallah canım hamilesindirrr.iyi haberlerle gel tatlım.bizede belirtileri filan yazz tatlım ben çok merak ediyorum şu belirtiler ne diye.

canım hoşgeldin.beklemedeyiz bizlerr.canım Allah sağlıkla kucağını almayı nasip etsin tatlım.

bence senin hormonların düzeldi canımm ondan böyle hemen adet oldun. doğum kontrol haplarıda lh düşürüp yumurta gelişmesini sağlarmış bide metmorfin aldın tam düzeldin.3. günü hormonlarına bi baktırasana canım ya

ayyyyyyyyyy bendede aynı durum var ateş yükseliyor ben hevesleniyom sonra pattt düşüyor.bende bu ay geçsin bi daha ateş ölçmeyecem.

Eki Görüntüle 355404 kızlarrrrrr bu ne yaaaaa nolur cevap yazın ben hamilemiyim şimdi yaaaaaa yanlış mı görüyorum ben kafayı mı yedim

inşallahhhhhhhhhhhhhhh canımmmm.hayırlı haberlerle gel tatlımmmm sevindir bizleri bi şenlik yapalım canımmmmmmmmm

ben progestanı akşamları içecektim ya günde 1 tane vazgeçtim sabah akşam içcem adetım geleceksede gelsın beklemek istemıyorum bugun adetımın 27 günü zaten hayırlısı artık :9

arkadaşlar mrb nasılsınız..bende pko luyum ve onun yüzünden yumurtalarım gelişmiyor geçen ay klomen kullandım ama bi işe yaramadı adet olunca yine gitcem moralim bozuldu aynı sorunu yaşayan var mı aranızda.....

canım tam yerindesin bu toipikte klomen metformn progestan folic asit ne ararsan hepsini deniyoruz... pko'nun nedeni bulmana ve onun üzerine ilkin yumurtlamayı sağlamanı tavsiye ederim.. kilolu muusn hormanel değerlerin nasıl ?

canım bunlara hep ilgim var.. bende görsel hafıza var sanırım .. yani bir şeyib bir yerde göreyim hemen çözümlerim kafamda mesala örgücüye giriyorum orada bere örnekleri var biraz inceliyorum evde aynısınıı yapabiliyorum... yaptığım çok şey varda resimleri yok arkadaşlarıma da çok örmüştüm zamanında.. çok zevkli ve bunları kpss çalışırken yapıyordum sıkılınca örgü örerdim çok rahatlardım...

tedavım ayın 15,bitti canım bişey kullanmıyorum sadece glukofen ve folik asit kullanıyorum ne zamadır ama hiç böyle olmadım hayırlısı artık
hayırlısı canım .. inşallah güzel bir haberdirr sonucu..

çook güzeller yaaa maşallah :)))))))))
teşekkür ederim ecrincim...
hoşbulduk cnm teşekkür ederim:))
(
günü geçiyorsa ve test de negatifse hemen duphastona başla canım gecikitrme... rahim için geciktiirme zararlı rahim duvarı kalınlaşıyor..
metformin denedin mi canım ?

canım silik ama çok silik değil benimde hamileliğimde çıkmıştı güzel haberlerini bekliyorum seni soğana teşvik edip faydalı olduysam ne mutlu bana tedbir bizden taktir Allahtan canım bir sebep olması gerekiyormuş demekki sebep olmuşum canım arkadaşım Allah yüzünü güldürsün sonuna kadar.

canım eğer iki parmak arası uzayan şeffaf akıntı ise yumurtluyorsun demektir.inşallah metformin faydasıdır.kullanma bakalım bu sefer gelmezse çaresine bakarsın bende bu ay 3. testlerimi yaptırıcam bakalım metformin işe yaramışmı?

Eki Görüntüle 355562

kızlar bunu da geçen yıl örmüştüm.. harici diskte buldum bugün ekleyeyim dedim..

tuncss senin blogun linkini yollar mısın canım benim de paylaşımlarım olacak
sen ne marifetliymişsin arkadaşım bravo vallahi ben bunların cebini öremem

selam kızlar birazdan ovitrelle vurulcam.hayırlısı artık.doktor gün aşırı ilişki dedi bugünden itibaren.inşallah bu ay hamile kalırız da bu sıkıntıları bir daha yaşamayız aminn
hoşgeldin aramıza hayırlı olsun canım.inşallah Allah gönlüne göre versin.

ben hayıt hapı kullanıyorum canım hayıt hapı+ metformin.çok da memnunum.hayıt hapını 6 aya kadar kullanmayı düşünüyorum adetlerim düzene girdi.

Ahhh canım ben bilirim onun acısını 2 ay gittim klomen tedavisi ile yumurtalıklarda tık yoktu .doktorum dediki çok zor bir yumurta yapın var hatta klomenin dozunu arttırdığı halde büyümedi.hemen metformine başlattı o ay soğanada başlamıştım hamile kalmışım ama bebeğimi kaybettim.demekki kalitei değildi yumurtam kaliteli yumurta için mutlaka metformin kullan.

canım direk kırmızı adetim hiç olmaz demişsin ya bu yumurtalarının kaliteli olduğunu gösteriyor.eğer kahverengi ile başlarsa hatırlıyormusun burada bir arkadaş vardı onunda direk kahverengi geliyormuş birkaçgün.sormuş bu konuyuda doktoruna yumurtaların kalitesiz onda demiş yani canım sevin pembe ile başlaması çok iyi.

bizde seni özledik canm nasılsın.canm 13.haftada nasıl belli oldu cinsiyeti hadi hayırlısı olsun.ikili test yaptırdınmı?bende çarşamba gitcem dr.a.metformini hamile olduğumu öğrendiğimde kesti zaten.
canm senn hamileliğin nasıl geçiyo bulantı varmı?

canm hoşgeldin öncelikle.hamile olduğunu öğrenene kadar içtiğin ilaçlar zarar vermez korkma.ben 5haftalıkkken öğrenmiştm hamileliğimi ve bi önceki hafta grip olmuştum ve bisürü hap içmiştim nerden bileyim hamile olcağımı.

BUBENİMİŞTE, canm inşallah hamilesin ya daha dün gibi hatırlıyorum birlikte adet bekliyoduk.bak sende benden sonra hamilesin inşallah.kan testi yaptırdınmı?adetin kaçgün geçti.hadi güzel haberler ver bize.

kızlar bayılcammmm şimdi bayılcammmm yardım edin ben yanlış mı görüyorum allahım yardım edin nolur ben hamile mi yim :18::18::18::18::18::18: kızlar nolur şuna bakın yeni yaptım
Canımm İnşallah hamilesindir negüzel bir duygu olmalı ya.Umarım hayırlı haberlerle gelirsin kan testi yaptırdnmı haberini bekliyoruz canım
bu hamilelik değild,r cnm ya.arkadaşta hemen heveslenmesin sonra sonuç negaif çıkarsa hayal kırıklığına uğrar..2. çizgininde aynı koyulukta olması gerek diye biliyorum ben..
Bazen gbelik testlerinde ikinci çizgi silik çıkabiliyor canım Allah hepimize nasip etsin inşallah
Canım Allah gönlüne göre vermiştir inşallah.Eşini beklicene hemen gidip kan testi yaptırsaydın canım ya neyse hadi güzel haberlerle gel inşallah
A.s canım teşkler sende iyisindir inşallah.Maşallh negüzel gitsin kilolar ya benimki dirençli biraz gıdım gıdım gidiyor yarın tiroitlerime baktırıcam diyetisyenim oraya yönlendirdi bkalım hayırlısı olur inşallh
Çok sağol canım benimBende eşimin telefonunu ayarlıyoruz öyle kalkabiliyorum anca.Yoksa biraz zor kalkardım bende özellikle şu son zamnalrda kendimi yorgun ve uykulu hissediyorum hayır olsun inşallah
kızlar bu aralar bana bişeyler oldu yaaa sürekli uyuyasım gelıyor sizdede varmı kendımı cok yorgun ve bitkin hissediyorummm uyumak istiyorum eve gider gitmez yatıp uyuyacam yaaa çenem yırtılcak valla
Canım aynısı bendede var anlıyamadım bende heyacanlanma ama bugün arkadaşlarıma gittim gezmeye bana dedilerki hamilede olabilirsin dediler hamile kaldıklarında böyle uyku isteği yorgunluk varmış bende sanmıyorum hamile olduğumu tiroitlerime baktırıcaktım yarın ondan olabilir bilmiyorum ya kafam karıştı.Tiroitin belirtilerindede bunlar var çünkü istersen sende baktır tiroitlerine
Eki Görüntüle 355562

kızlar bunu da geçen yıl örmüştüm.. harici diskte buldum bugün ekleyeyim dedim..

tuncss senin blogun linkini yollar mısın canım benim de paylaşımlarım olacak
Çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık canım

Olabilir canım .Kendiliğinden gelmesini bekle bakalım inşallah ilaç kullanmadan olursun bu sefer canım.

Canım az önce eksik yazmışım onu tamamlayimİnşallah şeytanın o bacağını kırarsında sanada nasip olurAllaha oturup dua edince Allah'a sığınınca okadar rahatlıyorsunki Allah herkeze nasip etsin.

Bngl canim telefondan giriyorum alıntı ile cevap yazmak zor oluyor
12+4 te ikili tarama icin gittiğimde öğrendik cinsiyeti cok uğraşırdı
Canim oğlum ama sonunda görebildi doktor ense kalınlığını ölçtü doktor
Kan verdim sonuclar bu hafta icinde cikacak
Mide bulantım gecti canim senin Nasil gidiyor hamilelik
Benim dun gece ve bugun biraz rahim ağrım var cok korkuyorum insallah
Sag salim alalim kucağımıza

Bubenimiste canim resmen ikinci cizgi görünüyor hadi hayirlisi canim nerdesin merak
Ettim seni

sLmm kızlar bnde pkoluyum 2 aydır klomen tedavisi artı bide iğne oluyorum doktorum 2 .ay ilacımn dzunu artırdı ama yıne 1 tane yumurtam gelişmiş of her ay test yapıp negatf cıkması cok üzücü bu ay yapmıycam dıye kendıme söz wermiştim ama az önce kanamamın başladığını gördm ağlamamk içn kendmi zor tutuyorum bütün benden sonra evlenen arkadşlarım hamile

offfff ki ne offff canım seni çok ama çok iyi anlıyorum tatlım.bende adet olmak üzereyim belirtiler başladı, ben şimddiden çok ama çok üzgünüm .bide kırmızıları görsem bu ay çok kötü olacam.alıştırmayyayım kendimi diyorum olmuyor umut kafada oluyor maalesefff.Allah sabrınıda verir inşallah canımmm.

sırf senin için tekrar geldimmm. ama sen hala gelmemişsin.ayyyy inşallah eşinle kutlama yapıyorsundur canımm inşallahhh.
hayırlı haberlerle gel tatlım inşallah.bu topiğin hareketlenmeye ihtiyacı var artıkk.sen hamile ol ki ayağını sür arkandanda biz gelelimmmm inşallahhhhhhhhhhhhhhhh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…