Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım bence bunu çocuğu olanların topiğine yaz ellerinde fazla kıyafet falan varsa verirler
senin cinsiyet kesinleşti mi ayrıntılı ultrasona girdin mi

inşallah artar canım :emir_bebek:

adet zamanın olduğuna göre adet sayılır canım, namaz kılma
adeti beklemediğin bir zamanda gelseydi özür sayılırdı

yumurtlamayabilir canım kafana takma herkese oluyor bazen vucut geç cevap veriyor. doktor dozu arttırır eğer yumurtlamazsan.

canım oralarda kimseyi tanımıorum die burya yazdım.yok gitmedim daha dogrusu gidemedimm cünkü ben ilçedeyim ile gitmem lazım ama her yer kar buzz cesaret edip gidemedim walla 20. haftada tekrar burdaki doktora gidicem sonucta cinsiyet için gidicektim ben cok şükür bi sorun cıkmadı hiçbişeyde ama gidemedim işte.malum hava şartları zaten martta kayseride kendi doktorumda kontrolum var olmazsa orda üç boyutluya grerim bebişimi daha yakından görürüm :KK9:

evet lh yüksek biraz ama 3 katı olması gerekmiyor mu ? bir de nasıl düşürebilirim canım

3 katı olması gerekmiyor. lh fsh dan yüksekse yumurtlama olması zor..ilk olaraka adetlerni düzenli getirtmeye çalış.. adetinin 15.günü ile başayıp progesteron alabilrisin bu da adetleri düzene koyar ve yumurtlamanı engellemiyor destekliyor..kilonu dengede tut hatta 4-5 kilo daha vermen gerek. direnci kırmak gerek. bu arada stres de çok büyük bir etken böyle bir ortamda isen vurdumduymaz olmaya çalış biraz.. son olarak ben de sana metformini öneririyorum zayıf isen düşük dozda alabilirsin.. bir nette araştır metformin ile pko nun ilşikisini yeni başarılı çalışmalar bu yöne..

slmm kızlarr nasılsınız??? kanamam pazar günü başladı ve bugün 3 saatlik dayanılmaz doğum sancısıyla düşürdüm bebeğimi :KK43:(( ... beta hcg hala 1350 lerde oldukça zor bi süreç yaşadım ama çok şükür bitiyo artık herşey.. kanamam bittikten sonra 3 ay korunun diyo doktorlar ama benim hiç korunasım yok nedense :KK9: herşeyi güzel düşünüyorum ben artık herşeye güzel bakıyorum.. olumlu düşünürsek olumlu olur herşey hayatımızda ben hep karamsarlıkla çağırdım bunları başıma buna inanıyorum artık.. stresten çok inanmak önemli hem inanırsak stresimizide daha az yaşarız deneyin bence :KK16::KK16: umarım hepimiz dünyalar kıymetlisi güzel yavrularımıza kavuşuruz biran önceee öpüyorum hepiniziiii :KK16::KK16::KK16:

slmm kızlarr nasılsınız??? kanamam pazar günü başladı ve bugün 3 saatlik dayanılmaz doğum sancısıyla düşürdüm bebeğimi :KK43:(( ... beta hcg hala 1350 lerde oldukça zor bi süreç yaşadım ama çok şükür bitiyo artık herşey.. kanamam bittikten sonra 3 ay korunun diyo doktorlar ama benim hiç korunasım yok nedense :KK9: herşeyi güzel düşünüyorum ben artık herşeye güzel bakıyorum.. olumlu düşünürsek olumlu olur herşey hayatımızda ben hep karamsarlıkla çağırdım bunları başıma buna inanıyorum artık.. stresten çok inanmak önemli hem inanırsak stresimizide daha az yaşarız deneyin bence :KK16::KK16: umarım hepimiz dünyalar kıymetlisi güzel yavrularımıza kavuşuruz biran önceee öpüyorum hepiniziiii :KK16::KK16::KK16:

canımmmm çoookkk geçmişşş olsunnnn....ne güzell demişsinnn güzell bakalımmm güzell görelimmmm...rabbim gücünü kuvvetini arttırsınnnn...şifa versinnn...

geçmiş olsun canım, 3 ay korunman rahimin kendini toparlaması için gerekli. hem dinlenmiş olursun, yorma vücudunu. Güzel dualarına amin

nasılsın canım düğününe bir şey kalmadı :KK16:
sağol canım ya iyiyim kar kış zorluyo,köyde de görev yaptığım için soba vs.zor,evet canım düğüne az kaldı hayırlısıyla bakalım heyecan ve yoğun bi sürece girecem:18:.sen nasılsın?:KK34:

inan çok moralim bozuk ilacı bırakır bırakmaz düzen gitti ve hiçbir belirti yok yasmin daha kötü yaptı sanırım iyice tembelleşti yumurtalıklar en geç 4-5 gün sonra olmam gerekirdi. Kilo ve hormon problemim yok bir ara prolaktin yüksek çıkmıştı o da özel hastanelerin saçma tahlilleri yüzünden devlet hastanesinde yaptırdım bütün değerlerim normal çıktı

morelini bozma cnm malesef öyle oluyo.kilonun olmaması çok iyi..bende soğan yapıyorum faydasını göreceğine eminim.yeşil arkadas çok iyi anlatmış sana.bende onun tavsiyesi ile doktora danısarak metformine basladım..arastır canım ve üzme kendini:nazar::KK34:

özel sektörde mi çalışıyorsun canım bu kadar sorun oldu ?

evet canım özel sektör malesef

kl oemnmi kullanıyodun canım. benim klomen biteli 2 gün oldu bugün gittim yumurta yok dei doktor cumaya gene çağırdı.
benim de bugün 11. günümdü.

evet canım adetimin 4,günü içtim 7güne kadar10gün ve 13,güngittim doktora yumurtlama yok dedı bakalım bugun tekrar gitcem ne dşiycek bugunde yoksa bişey onumuzdekı aya kaldım galıba dımı

kızlar afedersiniz bende sürekli kabızlık oluyor çok su içmeme rağmen .. geceleri yatarken ıslatılmış 5tane kayısı tüketmeye başladım faydasını da görmeye başladeım.. size sorum şu olacak kayısı kan şekerini çok yükseltir mi ?
Tatlım bende diyetisyene gidiyorum ya biliyorsundur belki bana ara öğünde 4 kayısı verdi zararı olurmu insülin için diye sordum olmaz dedi.Yani kayısı bagırsakları iyi çalıştıyor devam et derim ama sınırlı kullan miktarını.
DÜN AĞRI VARDI BUGÜN YOK VE ADET OLAMADIM :2:

evet o ihtimal aklımda şu an 5 .gündeyim adet olmadım normalde dün sabahında oluyordum :2: duphaston alınca da seyehat yine etkililer mi adet gününü ?

aynen canım kafamızı dağıtacak hobilere yönelmek gerek ne kadar boş kalıyorsa kafamız hep acaabaa soruları geliyor aklımıza.. merak ettim şimdi bitince yayınlarsın :KK16:
Canım olursun biraz daha bekle bakalım ilaç biter bitmez olmayabiliyorsun yeri geliyor ben ilaçtan 10 13 gün sonra bile olduğum oluyordu.Sen kafana takarak stres yapmamaya çalış sabırla bekle biraz daha dahada olmassa doktora görünürsün ama olursun bak bekle :KK16::KK34:
hakikaten ya bu nasıl iştir yarrabbimm.bendede incir ve havuç o kadar işe yarıyorkiii 2 ay önce dostinex kullanmıştım düşmüş prolaktinim şimdi tekrar incir havuç yapsam gene yükselecek bu ne ya.bende hormon ilaçlarından bıktım bu arada hakkımda bitti zaten 6 oldu.doktorlar önemli değil diyor ama ben artık almam o hapları.baksanıza tuncsa filan doktor 3 kere den fazla kullanılmaz demiş yaniii.prospektüsündede en fazla 6 yazıyor zatenn.HAYITTA BENİ ÇOK KORKUTUYOR tatlımm çok güçlü bir bitki bence o araştırlması lazım kimler kullanamaz diye kaş yapayım derken göz çıkartmayalım.keşke i.saraçoğlu hayıtı da araştırsa bir an önceee bakalım kimler kullanmaz yada kimler kullanabilir diyecekk.bazısı tohumu eziyor bazısı sakın ezmeyin zararlı diyo.yani yapım şekli bile muallakta olan bişey bu.

yukardada yazdım canım hayıt hakkında gerekli düzgün açıklama yok bence buda beni korkutuyor ya bişeyi artırıken bişeyi düşürüse diye korkuyorum.

ayyy tam merak ettiğim sorular bunlar.hamilelerde ateş hepmi yüksek oluyor acaba, yada adet olunca direk düşüyormu.
Evet canım hayıtın fydası çok ama dediğin gibi herkeze yararmı yaramazmı bnu açıklamları lazım.Ben kullanıyorum hayıtı kontrole gittiğimde hormonlara bakıldığında belli olur faydasımı zararımı olmuş:KK31:
ne habersin nasılsın bakayım :KK16:

bu arada kadınlar kulubünün sayfa renkleri mi değişiyor bana mı öyle geliyor :KK1:
Evet canım renkler değişiyor gibi banada öyle geldi:KK1:
slm kızlar nabersiniz
ben 8 şubatta kızımı dünyaya getirdim.size daha sonra ayrıntıları anlatırım şuan evdeyiz sizlere haber veriyim dedim.kendinize iyi bakın.tekrardan gelirim topiğe:emir_bebek:
Canım Allah hayırlı etsin ve size bağışlasın inşallah gözünüz aydın:nazar::nazar::emir_bebek:Darısıda bizlere olsun inşallah:KK16::KK49:
maşallah 2 kilon kalmış ay ne güzel baya vermişsin inşallah almazsın bir daha bende başlıyorum belki kilo verince hamiş kalmam daha kolay olur kilo vucut dengesini bozuyor tekrar çok saol canım ben de gelişmeleri sana yazarım hadi bakalım yarın başlayacagım yarın okul var ütü yapmam lazım çooook öptüm görüşürüz yeşilcim
Evet canım kilo vermek çok önemli bendede kilo var valla elimden ne gliyorsa yapıyorum özel diyetisyene gididiyorum hergün tempolu yürüyüş diyetle yaza inşallh formuma kavuşurum kilo verdikçe adetlerde düzene giriyormuş diyet yapıckasan yanında sporda şart canım:KK34::KK8:
merhaba yeşil nasılsın.biz haftasonu eşimin ailesine gittik yeni geldik sayılır gelir gelmez duşa girdim sinirim suyla anca geçerdi off çok sıkıldım patladım.oraya gidince eşim kalkmak bilmiyo ya yarın okul var hazırlık yapmalıyız ütü banyo gibi.ee bi erken kalk ya son 2-3 saat beni strese soktuya.tabi ben böyle sinirden zorla gülüyorum artk ama içimden herkesi öldürmek istiyorum.bize gidince ben akşam olmadan eve varalım diye erken çıkıyoruz eşime bu konuda çok sinir oluyorumya.of gitmicem bidaha.annesinde de bi çene var zaten kadını boğasım geliyo ne kadar boş konuşuyo ya.sonra kaynanalar sevilmiyo denir.
kendimi düşünmüyom artk bebişimde bu stresi hissediyo dimi?onu düşün bari be adam.erkekler ailesine gelince niye bişey diyemiyo anlamıyorum ben.benden sana tavsiye eş seçimini çok dikkatli yap gerçi erkek arkadaşın vardı senn ailesine iyi bak canm herkes ilk göründüğü gibi olmuyo.off sizlerde olmasa sinirimi nerde atcam bilmiyorum eşimle küstüm konuşmuyom.
neyse ben biraz geçmişi okuym napmışsınız bakim.
Canını sıkma hamilesin ya şuan dahada hassas olabilirsin.Ayrıca kayınvaldende çok anlayış bekleme çogu kayınvalde böyledir.Rahatsız oluyorsan gitmek zorunda degilsin şuan için senin sağlığın ve bebeğin daha önemli ayrıca onlar içinde eşinle kötü olma seni anlar oda zamanla inşallah kendini strese sokma canımm:KK16::KK34:
slm kızlar nasılsınız hepinize iyi haftalar diliyorum bugun kontrolum var adetımın 13,günü bugun beyaz bı akıntım oldu inş.yumurtlamısımdır hadı hayırlsı :)
A.s canım hadi hayırlısı olsun inşallh güzel haberler alırsın:KK34::KK16:
Kızlar mrb.. Bişey danışmak istemiştim size vaktiniz varsa.. LH/FSH oranının 3 den yukarı olması pko belirtisi diye bişey okudum az önce.. Bu konuda bilgisi olan varsa söyleyebilirmi?? Benim LH: 14,16 FSH: 5.10 PRL:10,16 E2:37,49 DHEA-SO4:221,7 bu konuda bana değerlendirme yapabilecek olan varmı, lütfen yardımcı olurmusunuz :KK43:
Canım lh nin fsh dan düşük olması lazım buyüzden pko oluyoruz işte.prolaktinin normal.Diger hormnonları bilemiyorum canım.Allah şifa versin:KK16:
duphaston kullandım 2 gün önce adet olmam gerekiyordu hala olmadım.. bekarım sizce ne olabilir .. sinirlerim alt üst oldu :2:
Olursun tatlım yukardada yazdım bekle bunun stresini yaptığın için olamıyorsunnn biraz daha bekle bakalım neolucak :KK34::KK16:
canım sağol erkekmiş mesaj attım sana:)herkes kız diyordu sadece eşim erkek hissediyordu. onunki doğru çıktı biz de şaşırdık. sağlıklı görünüyor şimdilik inşallah sağlıkla doğar hepimizin
Allah hayırlı etsin canım sağlıkla kucağına almak nasip olsun:nazar::emir_bebek:
kızlar bu saatte burada değilsiniz muhtemelen yarında ben giremem şimdi sizinle çok güzel bir haberi paylaşıyorumm :)))

geçen hafta 6 şubat pazartesi ben aşılama yaptırmıştım. birçoğunuz biliyor.

bugün 13 şubat pazartesii dr.a gittim. vee beta hcg baktırdım sonuç 10,44 çıktı. dr. büyük ihtimalle gebelik olduğunu söyledi..:)

Allahım inşallah tuttu. 2 gün sonra tekrar bakılacak. ve inşallah sonuç daha da artmış olucak.. :)

:KK52::21::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK16::KK16::KK16::KK76:
Canım senin adın açok sevindim inşallah hamilesindir.Rabbim hayırlı ve sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah:nazar::KK49::emir_bebek::KK34:
sevgililer gününüz kutlu olsun kızlar :KK16: :KK9:
Seninde kutlu olsun cicim teşekkürler:KK1::KK34:
günaydın kızlar dün kontrolum vardı ve yumurtlamma hala olmamıs doktorum yarın tekrar cagırdı benı iş yerinden izin almam problem olmaya başladı durumumu anlattım ama yine surat yapıyorlar napcamı bılmıyorum hem yumurtalıkları stres yapıyorum hemde iş problem oldu napcam ben bilmiyorum yaa ne zormuş bu işlerr :KK43: 13günde insan yumurtlamazmı yaa
Haklısın canım işyeri olunca sürekli izin almakta kolay olmuyor stres yapma olucak inşallh umutlu ol hemen pes etmek yok bak hepimizde aynı sorun güzel düşün güzel şeyler olsun hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallh:KK16::KK34:
kızlarr bi sorum olacakkk...ben progestanı bitirdim adet oluyorumm ama yinee siyahh bişi gelmeye başladııııı....aradada acık pembe akıntıı:26::26: ben böle yazıyorum utanıyorum ama napam soracak başka kimsemde yokk...özür dileyerek anlatıyorumm...siyah olanda pembe olandaa acıkk peçeteye geliyor:26 sorum şuu..bu durumdaaa namazz kılmayayımmı adet başlamışmı oluyorrrrr..bilgisi olanlardannn yardım bekliyorum böle arada kaldımm....

ben evlenmeden önce farlutal içerek adet oluyordumm güsel 5 6 günn sürüyorduu...şimdi bu progestanlaa böle acayip bişi oluyorr...siyah bişi geliyorr..sadece bi günn kanamamm oluyorr sonrası damla damla 2 gün dahaa....ooyy oyyyyyyhepsi ayrı bi sorunnnnnnnnnn:KK43::KK43::KK43:
Canım adet başlangıcı sayılıyor lekelenmede olsa öyle yani oyüzden namaz kılamıyorsun.:KK31:
Canım çok geçmiş olsun nekadar güzel olumlu düşünmen dünyanın sonu degil Allah hepimizin kaderini yazgısını yazmış ve herşeyin zamanı var yeri geliyor hepimizi üzülüp aglıyoruz belkide ama yapacak bir şey yok.İnşllh sağlıklı ve hayırlı bir şekilde kavuşursun bebeğine canım:KK16::KK34:

Tatlım bende diyetisyene gidiyorum ya biliyorsundur belki bana ara öğünde 4 kayısı verdi zararı olurmu insülin için diye sordum olmaz dedi.Yani kayısı bagırsakları iyi çalıştıyor devam et derim ama sınırlı kullan miktarını.

Canım olursun biraz daha bekle bakalım ilaç biter bitmez olmayabiliyorsun yeri geliyor ben ilaçtan 10 13 gün sonra bile olduğum oluyordu.Sen kafana takarak stres yapmamaya çalış sabırla bekle biraz daha dahada olmassa doktora görünürsün ama olursun bak bekle :KK16::KK34:

Evet canım renkler değişiyor gibi banada öyle geldi:KK1:

Olursun tatlım yukardada yazdım bekle bunun stresini yaptığın için olamıyorsunnn biraz daha bekle bakalım neolucak :KK34::KK16:

sonunda oldum bu sabah canım okadar sevindim ki anlatamam 8. güne girmişti :2: tamam canım kayısıya devam oozaman :KK1: iyi gelmeye başladı gibi... sende dikkat et canım bu döneminde kabız olma ihtimalin yüksek dikkat et kendine.. :KK16:

sağol canım ya iyiyim kar kış zorluyo,köyde de görev yaptığım için soba vs.zor,evet canım düğüne az kaldı hayırlısıyla bakalım heyecan ve yoğun bi sürece girecem:18:.sen nasılsın?:KK34:

tek avantajım ilçe merkezinde çalışmak sanırım .. olsun bunların hepsi anı olur senin için insan ileride en çok zorluk çektiği günleri hatırlayor ve en çok onlara gülüyor.. :KK1: bende bu gün uzuzn uğraşalrdan sonra adet olabildim :KK1: küçük bir operasyon geçirmiştim sanırım o narkoz gecikmesine neden oldu çünkü duphaston tam zamanında getiriyordu bu olasılık dün geldi aklıma..

canım evlilik fotolarını özellikle istiyorum senden bakalım nasip seneye de aynı heyecanlar beni bekler inşallah... unutma bu isteğimi çok öpüyorum :KK16:

evet canım özel sektör malesef

ecrin canım hemen olumsuz düşünme bakayım yumurtlama normalde 13. gün ve sonrasında oluyor niye bu kadar dertli gördüm seni.. gül bakayım .. bazı sözleri de kulak ardı et .. herkes kendini düşünür kimse senin yaşadığını bilmez.. moraller yüksek olsun :13:

Son düzenleme:
canım bence bunu çocuğu olanların topiğine yaz ellerinde fazla kıyafet falan varsa verirler
senin cinsiyet kesinleşti mi ayrıntılı ultrasona girdin mi

inşallah artar canım :emir_bebek:

adet zamanın olduğuna göre adet sayılır canım, namaz kılma
adeti beklemediğin bir zamanda gelseydi özür sayılırdı

yumurtlamayabilir canım kafana takma herkese oluyor bazen vucut geç cevap veriyor. doktor dozu arttırır eğer yumurtlamazsan.

sagol canım önümüzdeki ay sabah akşam içersin dedi bakalım bugunde gitcem hyırlısı artık

ecrin canım bende klomen tedavisi görürken aynı sorunları yaşadım doktorum hastaneye bağlı olduğu için akşam iş çıkışı gidemiyordum 2 kere klomen tedavisi gördüm yumurtalar hemen büyümediği için 1 ayda 3 kere çağırmıştı.2 ay sonra baktı yumurtalar büyümüyor iğne tedavisine geçelimmi dedi işten zor izin alıp geldiğimi biliyordu .iğneli tedavide daha çok geleceksin belki 2-3 günde bir çağırıcam seni dedi.tabi ben gündüz bu kadar çok izin alıp gelemeyeceğim için istemedim.bekleyelim demiştim.şimdi seni çok iyi anlıyorum canım anladığım kadarıyla sen tedavine sonuna kadar devam etmeye karar verdin .bu sebeple özel muayenanesi olan bir doktor seçersen akşam saat 8-9 a kadar çalışan doktorlar var iş çıkışı daha rahat gidebilirisin canım.bu süreç malesef zor işyerindekilere söylesen bir sürü dedikodu, acıyan gözler..vs.söylemesen çok dikkat çekiyor .bizim psikolojimiz zaten bu konuda hassas tabiki en iyisi canım her bir kafadan laf duymadan yoluna devam etmek için söylememek.tabiki en doğru karar senin canım Allahım seni inşallah bu yolda çok aratmasın.

allah razı olsun arkadaşım benım çok sağol evet çok zor bi dönem müdürüm bayan anlattım durumumu ama pek oralı olmadı ben destek verır zannettım ama malesef sormuyor bıle sadece izin aldıgımda of püf o kadar çok sinir bozuyorlar ben şimdi araştıryorum baklaım inş.akşam muayenahanesi olan bir doktor bulurum inş.en geç saate alıyorum 2saat izinide çok görüyorlar bana kaç senelık elemanım hayırlısı bugunde gideyımde bu ay artık biter herhalde dün ve bugun cok akıntım oldu yumurta beyazı gibi hayırlısı artık

sonunda oldum bu sabah canım okadar sevindim ki anlatamam 8. güne girmişti :2: tamam canım kayısıya devam oozaman :KK1: iyi gelmeye başladı gibi... sende dikkat et canım bu döneminde kabız olma ihtimalin yüksek dikkat et kendine.. :KK16:

tek avantajım ilçe merkezinde çalışmak sanırım .. olsun bunların hepsi anı olur senin için insan ileride en çok zorluk çektiği günleri hatırlayor ve en çok onlara gülüyor.. :KK1: bende bu gün uzuzn uğraşalrdan sonra adet olabildim :KK1: küçük bir operasyon geçirmiştim sanırım o narkoz gecikmesine neden oldu çünkü duphaston tam zamanında getiriyordu bu olasılık dün geldi aklıma..

canım evlilik fotolarını özellikle istiyorum senden bakalım nasip seneye de aynı heyecanlar beni bekler inşallah... unutma bu isteğimi çok öpüyorum :KK16:

ecrin canım hemen olumsuz düşünme bakayım yumurtlama normalde 13. gün ve sonrasında oluyor niye bu kadar dertli gördüm seni.. gül bakayım .. bazı sözleri de kulak ardı et .. herkes kendini düşünür kimse senin yaşadığını bilmez.. moraller yüksek olsun :13:

çok haklısın canım kimse kımsenın derdını anlamıyorr gülüyorum eşimden allah razı olsun çok değişti hep bana destek oluyorr valla eskıden ben plates yaptıgımda kızardı doğru nefes al ver bu ne diye şimdi bana cd almıs beraber yapıyoruz zayıflatcam senı dıyooo :KK1::KK1::KK1::KK1: en büyük desteğim eşim ve sizlersizniz hepinizden allah razı olsun :)

bahar27 teşekkür ederim canım inşallah öyledir. dr.a bugün gidemedim yarın gidicem.

:KK9: :KK52: :KK64:ne stres çektim anlatamam ... küçük bi operasyon geçirdim ara tatilde acaba o etkiler mi kızlar...

etkiler herhslde canım çok sevindim adet olmana söktürücü kullanmadan kendiliğinden geldi dimi?

çok haklısın canım kimse kımsenın derdını anlamıyorr gülüyorum eşimden allah razı olsun çok değişti hep bana destek oluyorr valla eskıden ben plates yaptıgımda kızardı doğru nefes al ver bu ne diye şimdi bana cd almıs beraber yapıyoruz zayıflatcam senı dıyooo :KK1::KK1::KK1::KK1: en büyük desteğim eşim ve sizlersizniz hepinizden allah razı olsun :)

canım benim inşalllah emeklerini boşa çıkarmasın Allah.
inşallah kilonu da verirsin yumurtan da büyür. gelir bebiş..:nazar:
zaten pko'nun ne olduğunu neden adet göremediğimizi durumu pek kimse anlamıyor. hormonlarımızda ki iniş çıkışı...
sadece bizbirimizi aynı şeylerden muzdarip olduğumuz için biliyoruz.:KK14:

canım inan üzüldüm ama Allahın vardır bir bildiği en azından hamiş kalabiliyorsun ne güzel yine olur Allah büyüktür cnm

sagol canım benım benım zaten canım sıkılıyr yumurtlama yk dıye birde işyerindekıler canımı sıkıyor nasıl izin alcam diye düşünüyorum sagol canım sgaol

canım bişi sorucam sen ateş takibi yapıyormuydun ateş tablon varmı bu ay merak ettim yumurtlama olmadıysa ateşine baksak güzel olurdu :44::44:

kızlar bu saatte burada değilsiniz muhtemelen yarında ben giremem şimdi sizinle çok güzel bir haberi paylaşıyorumm :)))

geçen hafta 6 şubat pazartesi ben aşılama yaptırmıştım. birçoğunuz biliyor.

bugün 13 şubat pazartesii dr.a gittim. vee beta hcg baktırdım sonuç 10,44 çıktı. dr. büyük ihtimalle gebelik olduğunu söyledi..:)

Allahım inşallah tuttu. 2 gün sonra tekrar bakılacak. ve inşallah sonuç daha da artmış olucak.. :)

:KK52::21::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK16::KK16::KK16::KK76:
ayyyyyyyyyy hadi inşallahhhhhhhhhhh:nazar::nazar:

sende insülin testi yaptı mı endokoloji uzmanı.. yani aç karnına ve glikoz yüklemesi yapıldıktan sonra kan değerlerine bakıldı mı.. yoksa sadeece şeker testiyle belli olmuyor.benim normal şeker değerlerim iyi ama glikoz testi önemli yapmanı tavsiye ederim

tatlım bu konuda ayrıntılı yazarmısın benim sabah aç karnına ölçtü sanırım 90 çıktı .başka da bişey yapılmadı yani.doktor şeker normal dedi ama yinede 850 mg lık glukophane yi genede iç yararlı olur dedi.şu insilin direnci sadece bununlamı ölçülüyor acaba.

inşallaah amiiiinnn...

amiiin canım tüm isteyen tüm emek harcayanların başına.. yarın testimi yeniliycez :)) inşallah yine sevinçle yazarım..

amiiin canım inşalllahhhh...

ammmiiinnn :nazar::nazar:evet canım ilk aşılamaa

evet hep güzel şeyler düşünüyorumm inşallah hamileyim hatta ikiz falan:KK49::KK49::KK52::KK52: :KK31:

Allahım tüm dileyenleree çifter çifter versiiiinnn :)
hiçbirimizin kucağı boş kalmasın. çok heyecanlıyım...
inşallah yarında güzel sonuçlar alırım.:nazar::emir_bebek:

aminnnnnnnnnnnn inşallahhhhhhhh

canım çok şükür adet olmuşsun en azından.bencede pozitif düşünelimki pozitif olsunnnn.iyi şey iyiyi çeker.kötü şey kötüyü çeker.

arkadaşlar ben i.saraçoğluna çok ama çok güveniyorummm.bu konu ile ilgili ondan bilgi alan varmı soran yada kitabında filan yazıyorsa okuyan filan varmı acaba.

kızlar yazılanların hepsini okuyamadım
bir süre netten uzak kalmayı tercih ettim kafam karışıyor çok sık nete girersem,bebek isteğim depreşiyor :))
nasılsınız herkes iyidir inşallah... benim gribim geçti şükür...
dün doktora gittim adet 3. günü hormonlarıma iyi dedi ama ne yazıkki progesteron adet 23. günümde 0.47 çıktı yani 1 bile değil yumurtlama yok.... glifora çok güvenmiştim ama bu ay da olmadı.... belki daha geç yumurtlama olur kimbilir....
nete girmeyim kendimi tutayım diye kazak örmeye başladım :))

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

ya ateşim biraz saçmaladı neden acaba dünde akşam bir ara kasıklarıma iğneler battı yorumlarmısın ateş tablomu
canım senin yumurtlama akıntın çok uzun sürüyor çünkü bu aralar olacak yumurtlaman bence daha olmamış... hamilelikle ilgili soru sormuşsun onu anlamanın tek yolu test yapman bence de hamile ihtimalini hep canlı tutmalı....
baban nasıl canım?

internetten i. saraçoğlunun saba tümerle olan programını izledim.prolaktini yüksek olanlar havuç incir ve üzüm yememeli dedi yaaa.ben gelecek ay ilaçları herşeyi tamamiyle bırakıp yumurtlama olsun diye incir+havuç kürü yapacaktımm yaaa şimdi onuda yapamayacam offf yaaa.offffffffffffffff
ben de dinledim canım onu yapamazsın şu durumda....
sadece soğan kürü uygun bizlere...

çook sağollcanımmm yaaa moralll veriyorsunn heppp..içimi rahatlatıyorsunnn...rabbimde seni ferahlatsın inşallahhh....
canım inşallah hep beraber feraha çıkacağız.... :)

tunccs canım dinlenme dönemin güzel sonuçlar getirsin inşallah..Allah hayırlısını, sağlıklısını, en doğru zamanda nasip etsin herkese
takvimini yapmışsın canım maşallah cinsiyeti belli oldu mu bebeğinin?

bende korkuyorum bitkisel içerikleri kullnamya 123m özellikle hayıtı.. biçim kullanmış ona bir sorsak iyi olur.. geçenlerde başka bir sorunum için keten tohumuna başlayayım dedim her kafadan bir ses çıktı çevremdekilerden onun için başlayamadım bile...
ben hayıt kullandım ancak çok kuvvetli bir bitki hormon içerikli ve ürtiker yaptı bende ama çok iyi geldiğini söyleyenler de var...

hadi ya biçim duphaston alımışmıydı ki bu ay sadece progestan aldığını biliyorum... bi mesaj atayım bakayım zaten yok ortalıkta biçim...
ben progestan içtim ocakta onla adetim geldi bu ay da yumurtlama olmazsa yine progestan ya da duphastonla adet getirteceğim...

slm kızlar nabersiniz
ben 8 şubatta kızımı dünyaya getirdim.size daha sonra ayrıntıları anlatırım şuan evdeyiz sizlere haber veriyim dedim.kendinize iyi bakın.tekrardan gelirim topiğe:emir_bebek:

canım maşallah bebeğine :nazar: :emir_bebek: çok sevindim güzel günlerde büyütmek nasip etsin Allah :KK9:

X