Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım Atatürk Hastanesinde çektirdim ücret ödemedim anestezi yokktu gerekte yok zaten 5 dk falan sürdü biraz acılı oldu ama bitince kamadı bişi...

hmmm o lekelenmelerden muhakkak doktorunu haberdar et. kontrole gittiğinde söyle lekelenmelerin olduğunu.. hayır olsun canım, sakın üzülme.. her yeni ay yepyeni umutlar.. bu topiğimizin sloganı.. durmak yok çalışmalara son gaz devam, aylar çuvala girmedi ya..
Rabbim en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin..

canım Atatürk Hastanesinde çektirdim ücret ödemedim anestezi yokktu gerekte yok zaten 5 dk falan sürdü biraz acılı oldu ama bitince kamadı bişi...

canım ordakı dr un kımdı ılgılendımı bende gıdıp çektırmek ıstedıgımı soylesem ılgılenır mı acaba masraflı bende bu ay cektırcemde dvlette zekaı tahıre gıtmek ıstemıyorum burayıda hıc dusunmedım aklıma gelmedı gıdebılrıım aslında.

yok canım ıyıyım o krızı arada atlattım ben sımdı sorunum yok yanı hsg ıcın hala bakıyorum golge c. cektırmıs ataturk h. de bende cektırebılırım aslında dr unu soylerse ona gore gıtmeye vcalısayım.

muhakkak çektir bencede filmi.. insanın aklı rahatlıyor.. inşallah sorunsuzca çektirirsin.
ben doktoruma çektirmiştim 400 tl almışlardı..

canım ben telefonla randevu almıştım aldığım doktor sade gebelere bakıyomuş hilal hanıma yönlendirmişlerdi beni biraz sert biir bayandı ama ben anlattım durumumu tmm o zaman önce hsg ne bakalım boşa hormon yüklemeyelim sana dedi bende zaten hsg niyetindeydim ama benim dememe gerek bile kalmamıştı sonradan ordaki hamilelerden araştırdım sıra beklerken levent bey ve emine hanım bu ikisine çok iyi diyorlar telefonla randevu alırsan gebe olmadığını belirt çünkü çok bekliyosun o zaman sırası olan hastalar bitiyo en son sana bakıyo...

canım sen de sağol evet biricikten ben de çok şey öğrendim...
iyi olduğunu biliyorum onun ama mersaj kutusu dolu şu anda ulaşamadım ama iyi yani beklemede o da bizler gibi...

canım sakın üzülme hayır olsun....
progestan iç ve adetin bitince de canım tedavini olmalısın sakın üzülme tamam mı.... olacak bizim çocuğumuz üzülme canım

en önemlisi inanmak canm zaten ateşine göre yumurtanda çatlıyo dimi.kendini nasıl iyi hissediyosan öyle yapmak çok önemli.inşallah bu sürede bebeğin gelecek canm öpüyorum.
platese başlamana çok sevindim canım...
evet ben nete de az geliyorum şu bebek düşüncesini baya attım kafamdan ve uzun süre de böyle olmayı düşünüyorum üstüne düştükçe bu iş olmayacak...

canım biricik iyi bizler gibi beklemede o da ama uzak kalmak istiyor bu düşüncelerden bence doğru da yapıyor ben de mümkün oldukça böyle yapacağım ondan nete de az gelme kararı aldım...
sen nasılsın iyisin de mi?
canım hcg hormonundan olurmuş böyle şeyler alınganlık falan da olurmuş... eşin anlayış göstersin artık ...
tunc bicim gyaman karabocuk 123m 12m yeşil87 adını hatırlayamadıklarım nerdesının bugun yaa
canım annemlerde kalıyorum eşim seyehatte bu sebeple fazla nete de giremiyorum ama zaten az gelme kararı aldım :)
bicim gelmedin bugün canım?
iyisin değil mi? dün başım ağrıyo da demişsin.. merak ettim bak seni..

evet canım kesinlikle bu işin rahat olmakla alakası var bak ne güzel 3. ayında hamile kalmış sağlıklı kadınların bile bazen daha geç oluyor...

ateşin iyi gidiyor ve daha bunu konuşmak için çok erken canım 1 hafta sonraki belirtilerin bizim için önemli hamilelik açısından :) öptüm canım moralin yüksek olsun

Son düzenleme:
kızlar ben yokken ne çok yazmışsınız maşallah çoğunu okudum cevap da yazmaya çalıştım ama hepsini okuyamadım....

hayırdır kız nerde kaldın :) özledik senı

yazını yeni gördümmm nniye az geliyon peki çok gel yaa özlüyoz senı

Son düzenleme:
kızlar ben yokken ne çok yazmışsınız maşallah çoğunu okudum cevap da yazmaya çalıştım ama hepsini okuyamadım....

canım benim
çok gelmeyeceksin anladığım kadarı ile..
bende çok gelmeyeceğim diyorum ama merak ediyorum, dayanamayıp yine geliyorum..
ateşimi ekliyim mi :))) bi yorumlasana.. kasık ağrım var benim yine başladı.. ne güzel geçmişti sabah.. şimdilerde yine sızlıyor..

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

kızlar ben bugün progestana başladım sabah akşam içiyorum adetim gelsin diye tedaviye başlıyayım diye ve bugun yeni bir diyete başaldım eger faydasını görürsem sizede yazarım :)

kızlar ben bugün progestana başladım sabah akşam içiyorum adetim gelsin diye tedaviye başlıyayım diye ve bugun yeni bir diyete başaldım eger faydasını görürsem sizede yazarım :)

hadi hayırlı olsun.. diyetini de işe yaramasa da paylaş yaa.. sende işe yaramaz bende yarar belki

canım progestan içtiğini unutursak 5 gün sonra adet olmazsan bebeğin var demektir bence:) ateş yolunda gidiyor...kasık ağrıların da bebek olabileceği düşüncesini gösteriyor
az gelirim diyorum ama ben de dayanamayıp geliyorum böyle işte sizlerle paylaşmak çok güzel

Son düzenleme:

diyetin de ilaç da işe yarayacak eminim... inşallah senin bebeğin bekletmeyecek canım tedavilerinden sonuç alacaksın yeterki hep böyle iyi düşün...

ben senin ağzını yerim bu zamana kadar sen nerelerdeyin.. diye saçma sapan bi şarkı vardı değil mi bir an aklıma o geldi..
ağzına,yüreğine sağlık.. bir topikte hatunun teki çatlamadan sonraki 7. gününde idrar testi yapmış çıkmış.. adetine 1 hafta var yani daha.. sonra kanda baktırmış.. kanda da değeri 40 küsür çıkmış.. şeytan dürtüp duruyor.. test dolu ev yapsana bu kadar ağrın da var ya da gidip kanda baktırsana diyor.. ama şeytanı uzaklaştırmaya çalışıyorum sürekli..
inşallah bebek vardır ve bu kadar ağrı ondandır..

ayy canım ya ben de seni seviyorum yaaaa..... güzel pozitif bir insansın sen.... bebeğin de çok bekletmeyecek bence.....
1 hafta kala çıkması doğru olamaz o ay tesadüfen hamile kalmıştır diye düşünüyorum.... rahme yerleşme bile olmadan hcg nasıl çıksın ki sen bekle bakma canım sabır....
kandan baktırmak istiyorsan bile 4 gün bekle bence...

çatlamadan sonra 6 gün hücrelerin çoğalması ve tüpte yolculuk sonra 4. haftanın ilk günü rahme düşer yani çatlamadan sonraki 7. gün başlar hcg salgısı yani kandan bile en erken çatlamadan sonraki 10. gün belli olur.... ama bu da net sonuç vermez adet günü kandan bakılması en doğrusu....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…