Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

herkeslere günaydınlar..
bicim bu sabahta gelmedin.. nerelerdesin kuzum?

kızlar gelecek ay kimler aşılama yaptırcak inşh gerek kalmaz ama takip etmek istiyorum benim bildiğim
Tuncss,Bngl33,ecrin.. başka var mı yaptırcak olan ?

dur bakalım.. bende kist olma ihtimali söz konusu.. ağrılarım çoktu.. dün doktorumu aradım kist olabilir gel bakalım geçmezse ağrıların dedi.. ama bu sabah iyi uyandım.. ağrım çok çok az.. gitmedim bende doktora.. bakalım ne olacak.. 5-6 gün sonra adetim gelir inşallah.. gelmezse de inşallah bebekten olur.. bebek yoksa da ben ocak ayında ara vereceğim.. şubat mart gibi duruma bakacağız.. yani önümüzdeki ay benden aşılama fikri çıkmaz gibi şimdilik..

günaydın kızlar bişey sorcam bugun benım adetimin 27,günü bugun progestana başlasam sabah akşam 5gün içsem olurmu sonr adet olup doktora gitcem :)

rica ederim canımmm

bubenimiste senin boyun kaç benim de ideal kilom 51dir ne kadar zayıf olsamda iskelet gibi durmuyırum kaslarım sıkı biraz
1.60-1.63 civarı olması lazım dı :)

hımmm 5-6 gün daha bekle bakalım bu arada ağrın olursa kesin git adetini bekleme ne kadar erken gidersen o kadar iyiydr bence:) neyse hayırlısı olsun benim ki de kesin değil daha

Bende onun için dedim tatlım usta olmayan ellerde bu kredini harcama tabiki çocuk istiyoruz hemen olsun hatta ama sonradan da keşke bir sene bekleseydim demememen için bu senin kararın içinden ne geçiyorsa onu yapmalısın malesefki bu ilaçların süreleri var
soğan kürünü kaç kez yaptın bir kere yapıp bırakmamalısın üç kez biliyorsun eğer onu tamamladıysan saraçoğluna mesaj atabilirsin durumunu anlatıp bence herşeyden önce senin reglini düzene sokman lazım diye düşünüyorum

ay canım çok saol benimde doktorum t1 t2 miydi neydi onları istedi 0,98 e birşey demem için onlarıda görmem lazım dedi doktora gitmeden tekrar yaptırcam testlerimi
tsh düşük olunca saç dökülmesi stres kilo problemi adet düzensizliği falan hepsini yapabiliyor canm

canm şimdiden doğum günün kutlu olsun yeni yaşın sana bebeğini getirsin hayırlısıyla inşallah.

Canım Allah razı olsun güzel dileklerin için sonsuz tşkler...

günaydın kızlar bişey sorcam bugun benım adetimin 27,günü bugun progestana başlasam sabah akşam 5gün içsem olurmu sonr adet olup doktora gitcem :)

ecrin 28 bekleseydin belki normal adetin gelir. hatta 1-2 gün de gecikme payı ver. gelmeze 5 gün sabah akşam içiersin o zman adet olursun

1.60-1.63 civarı olması lazım dı :)

hımm yaklaşık aynıyız canım benm 166. sende benm gibisin zayıf pko grubundan. bende senin kilondayken yine pkoluydum. garip iş ama sadece kilolular pko olmuyor.

cok saol canım benim ama ben etten tiksindim eti hiç yiyemiorum ama onun dısında yogurdumu peynirimi balıgımı yiyorum pekmezi içemiorumda üzümü yiyebiliorum ya cevremdeki insanlar tedirgin edio be4ni sinir oluorum aaaa rengin nası solmuss ne kdar sararmıssın bilmem ne ister istemess insan tedirgin oluo gecen hafta doktora gittim cok şükür bebişim iyiydi gelişimi falan cok iyi demişti bi sorun olsa söylerdi sanırım

Kız çocukları bir başka sevdiriyor kendini.Allah gönlüne göre versin canım en önemlisi sağlıklı hayırlı evlatlar olsun

ewet canm kı cocugunun her bişeyi ayrı bi tatlı ya bayılıorum magzaya gittigimde onlarn elbiselerine inş hayırlısıyla saglıklı olsunda cinsiyeti farketmes ama gönlümde yatan bi kızımın olması

kızlar gelecek ay kimler aşılama yaptırcak inşh gerek kalmaz ama takip etmek istiyorum benim bildiğim
Tuncss,Bngl33,ecrin.. başka var mı yaptırcak olan ?

canım ben bır yada 2 ay sonra dusunuyorum yanı bu ay hsg cektırcm sonrakı ayda korunmasız olsa falan 2 ay sonra ancak yani

inşallah kist falan değildir o bir mercimektir :))

canım vet bu sekılde adet olabılırsın bebek varsada duphaston bır sorun cıkarmaz gecıkmesın dıyorsan baslayabılırsın bencede.

canım pekmez yıyemıyorsan tavsıyem su bende sevmem pek pekmezi bn pestil yıyorum içinede tazecık kırdığım cevizi koyuyorum hem tok tutuyor hem besleyıcı dut pestılı uzum pestılı falan yapılıyor çokda pahalı değiller sar ıcıne cevızı ye bebişine yarasın inşallah.

canım site akıntı durumuna göre çizgiyi en uygun yere koyuyor. bence sen yumurtlama akıntısını bu ay tam anlayamadın.. çünki bu kadar çok uzun süre olmaz bu akıntı.. akıntıları silsen sadece o ateşinin düştüğü güne koysan eskisi gibi olur çizgin..

benim içim bulanıyor bugün çok.. anlamadım progestan beni bu ay beni mafetti sanırım.. wc gitsem iki öğürsem kesin çıkarırım içimdekileri.. hayır ola inşallah.. kasığımdaki ağrı da oldukça azaldı bugün.. uyumak istiyorum her dakika.. inşallah bebek vardır bebek.. bunlar da ondandır.. herşeye razıyım.. mide bulantıları, istifra etmeler, uyku halleri.. hepsi hepsi.. hepsini istiyorum yeter ki sonunda bebeğimiz sağlıkla gelsin..

cok saolun kızlarr ya gercekten hepinize ayrı ayrı tşk ederim inş allahım bu duyguyu en kısa zamanda sizlerede yasatsın inanın bunu gercekten yurekten istiorum inş hepiniz hepimiz bebişlerimizi en kısa zamanda kucaklarımıza alırızzz

inşallah arkadaşım inşallah..
sende durumlar nedir? başka bir topicte okudum hala gelen giden olmamış.. eeee test ne zaman yapıyoruz

evet diğer topicde arkadaşlarla konusuyoruz ben o topic sayesınde buraya takılmaya basladım denbılır burayıda kendım ararken buldum :)

adet yok daha gelmedı ama bakalım test ne zaman!!!!! yakında bu ekranda flash flash

kızlar dişlerim 2 gündürçok feci ağrıyo 20 lik dişler çekilcekti çakilmedi ne zamandır kesilmişti ama dün bugün feci yaaa şişmiş damaklara vurmuş ağrısı offffff baş ağrımda geçmedi zonkluyo başım töbe töbe yaaa sağlam bi yerim kalmadı yaaa

hadi hadi gelmesin bakalım inşh bebiş gelir

slm kızlar bugün hsg mi çektirdim sağ tarafta hafif tıkanıklık var gibi dedi ama rapor yarın çıkıcak iinş doktor sade bunu söyledi ama ordaki tekniker ilaçla oda açıldı gibi geldi bana dedi inş açılmıştır...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nerdesiniz kuzucuklarım..
bugün kimseler yok.. bicim iki gündür yok.. gel bicim gel.. sensiz buraların tadı tuzu yok.. özledim seni çok
anneciğim bende.. yarın aşure yapacağız inşallah.. koşturmacası bugünden başladı..

canlarrrrrrrr

arkadaşın baskısıyla gittim test yaptırdım sonuç malumunuz 0.05 yanı iğnenin etkisi başlarda test yaptırmamak daha iyiymiş, neyseee içim rahat reglımı beklıyorum muhtemelende yarın gelcek, hadı bakalım daha adet olmayanlara umutlarımız.

canım ankaradaydın sen sanırım nerde cektırdın ne kadar anestezi falan varmıydı merak etttım bende bu ay cektırcemde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…