Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bicimmmmmmmmmmm hg cnm nasılsın nerelerdeydin kayıplardaydın kacgundur.tuncss inş hamişsindiryakaç gun varreglineee

ayy canım ya ben de seni seviyorum yaaaa.....:KK1: güzel pozitif bir insansın sen.... bebeğin de çok bekletmeyecek bence.....
1 hafta kala çıkması doğru olamaz o ay tesadüfen hamile kalmıştır diye düşünüyorum.... rahme yerleşme bile olmadan hcg nasıl çıksın ki sen bekle bakma canım sabır....
kandan baktırmak istiyorsan bile 4 gün bekle bence...

bende seni seviyorum canım arkadaşım..
inşallah bekletmesin sıpa artık.. valla usanmaya başladım.. :KK9:
beklemek bu işin en zor kısmı.. Allah'ım hepimizin içine sabır duygusunu aşılasın..

çatlamadan sonra 6 gün hücrelerin çoğalması ve tüpte yolculuk sonra 4. haftanın ilk günü rahme düşer yani çatlamadan sonraki 7. gün başlar hcg salgısı yani kandan bile en erken çatlamadan sonraki 10. gün belli olur.... ama bu da net sonuç vermez adet günü kandan bakılması en doğrusu....

tamam tamam bekliyorum.. progestana devam ediyorum.. inşallah vakti saati geldiğinde bebek de gelecek.. neyse bu konuyu kapatayım.. yoksa farkında olmadan kaptırıyorum sanırım ben kendimi..

bicimmmmmmmmmmm hg cnm nasılsın nerelerdeydin kayıplardaydın kacgundur.tuncss inş hamişsindiryakaç gun varreglineee

canım inşallah bebek vardır.. bugün adet sonrası 26. günüm.. genelde 30 günde adet oluyordum ama çatlatma iğnesi faslında hep 33 günde oldum adet.. bakalım bu ay nasıl olcak ya da olmayacak :))) inşallah olmaz :))))) kısacası daha 4 ila 7 günüm var.. yani haftaya ak koyun kara koyun belli olur..

tamam tamam bekliyorum.. progestana devam ediyorum.. inşallah vakti saati geldiğinde bebek de gelecek.. neyse bu konuyu kapatayım.. yoksa farkında olmadan kaptırıyorum sanırım ben kendimi..

canım inşallah bebek vardır.. bugün adet sonrası 26. günüm.. genelde 30 günde adet oluyordum ama çatlatma iğnesi faslında hep 33 günde oldum adet.. bakalım bu ay nasıl olcak ya da olmayacak :))) inşallah olmaz :))))) kısacası daha 4 ila 7 günüm var.. yani haftaya ak koyun kara koyun belli olur..

o zaman 33 gün geçsin öle yap testleriniiiiii inş ikinci çizgiyi görürsün canım benim yaaa kasıkagrılrn dewam edıyomu

o zaman 33 gün geçsin öle yap testleriniiiiii inş ikinci çizgiyi görürsün canım benim yaaa kasıkagrılrn dewam edıyomu

peki :)))
bekleyeyim bakalım daha 7 gün daha.. ahh ahh bu beklemek yok mu bu beklemek.. ne olur sanki hemen çalışma sonrası bilsek hamiş kalıp kalmadığımızı :KK9::KK9:
haftaya salıya kadar beklerim.. baktım ki gelen giden yok.. o zaman test yaparım..
kasık ağrım sabahtan hiç yoktu.. şimdilerde yine başladı.. eğilip kalkarken, oturup kalkarken sızlama oluyor sadece sağ kasığımda ama.. birde sürekli gazım var.. içimde de bulantı. bulantıyı progestan yapıyor kesin..

kızlar bugun benım 41.gunum 5 gun duphaston kullandım pazar gunu bıttı ama hala regl olmadım ben anlamıyorum neden birde sarı akıntı var göğüslerim şiş hepsi kisttenmi yahu anlamadım geçen hafta kanda baktırdım bebek yoktu daha gecikirmi acaba dotoru arasam mı??? bu arada kasıklarıma sancılar giriyor ufff sıkıldım yaa bundan sonra bebek için uğraşmıcam yordu beni gelirse gelir artık çok zorlamamak lazım sonra evdeki bulgurdan da olyoruz:KK43::KK43::KK43:

ben de sizleri çok özledim :) pazara kadar annemlerdeyim canım az gelebilirim nete burdan nasılsın?

anladım canım özledik valla seni

hadi hayırlı olsun.. diyetini de işe yaramasa da paylaş yaa.. sende işe yaramaz bende yarar belki :p

tamam canım yazarım tabıkıde :)

diyetin de ilaç da işe yarayacak eminim... inşallah senin bebeğin bekletmeyecek canım tedavilerinden sonuç alacaksın yeterki hep böyle iyi düşün...

hadı hayırlısı dedim başaldım ialaca çok umutluyum kafayı verdım dıyete :))))

peki :)))
bekleyeyim bakalım daha 7 gün daha.. ahh ahh bu beklemek yok mu bu beklemek.. ne olur sanki hemen çalışma sonrası bilsek hamiş kalıp kalmadığımızı :KK9::KK9:
haftaya salıya kadar beklerim.. baktım ki gelen giden yok.. o zaman test yaparım..
kasık ağrım sabahtan hiç yoktu.. şimdilerde yine başladı.. eğilip kalkarken, oturup kalkarken sızlama oluyor sadece sağ kasığımda ama.. birde sürekli gazım var.. içimde de bulantı. bulantıyı progestan yapıyor kesin..

hadi inş bu agrılar bebişten olsunnn

kızlar bugun benım 41.gunum 5 gun duphaston kullandım pazar gunu bıttı ama hala regl olmadım ben anlamıyorum neden birde sarı akıntı var göğüslerim şiş hepsi kisttenmi yahu anlamadım geçen hafta kanda baktırdım bebek yoktu daha gecikirmi acaba dotoru arasam mı??? bu arada kasıklarıma sancılar giriyor ufff sıkıldım yaa bundan sonra bebek için uğraşmıcam yordu beni gelirse gelir artık çok zorlamamak lazım sonra evdeki bulgurdan da olyoruz:KK43::KK43::KK43:

canım cumaya kadar bekle istersen genelde 4. gunu yada 5. gunu regl olunuomuş o ilaçlarla bi kaç gun daha bekle stres yapma kendine kist kist derken sende benim gibi hamişsindir inş.:KK1:

kızlar bu fotoyu sizler için paylaşıyorummmm
Eki Görüntüle 310222
teşekkürler tatlımmm.çok şekerler.darısı başımızaa bizimmm haaa:KK1::KK1:sonra evlenince sıra sanaaaaa

kafadan atma olayı yalan bence asla atamam kafamdan ben belki biraz daha sakinleşirim kendimi biraz daha alıştırabilirim ama bebeği düşünmeden edemem
ben mesela doktor pko yok diyor rahim filmi temiz birazcık tsh hormonum düşük ama çok vahim değil reglim zaman zaman sapıtıyor hala hamile kalamadım sanırım benimkide sebepsiz yada zamanım var
sen rahim filmide çektirmişmiydin canım.seninki nasıldı ağrılımıydı.bu arada bende şu kafadan atama fikrine katılmıyorummm.zaten gece gündüz her an bebek düşünmüyoruzki işimiz var gücümüz var ailemiz var evimiz var.temizlik var pazar varr uğraşacak çok şey var yani..

duphastonla adet oldum ve bugün 3. günüydü doktora gittim. Van da olduğum için malum tedavi gördügüm doktor değil de doktorumun önerdiği birine gittim. Vanda 2 tane özel hastane çalışıyor ve inanamazsınız gittiğim hastanede odaya hastaları dörder beşer aldılar. Neyse ben de aynı yöntemle girdim içeriye, doktor hikayemi dinlemedi bile hemen geç içeri bakalım dedi, ben öncesinde konuşmak istediğimi söyledim ama hem bakar hem konuşuruz dedi. Yattım, ultrasonla bakarken ben anlatmaya başladım pko yum dedim öyle görünüyor zaten dedi. Serophene ve klomen denedi doktorum fakat yumurta gelişmedi ardından puregona geçtik onunla da çok sayıda yumurta gelişti diye peşpeşe cümleler kurdum, çünkü adam o kadar seri hareket ediyor ki beni dinliyor mu dinlemiyor mu o bile belli değil. Glifor kullandığımı söyledim ona devam et dedi. Ne yaşımı söyleyebildim, ne eşime hiç bakılmadığını, ne önceki tahlil sonuçlarını gösterebildim. Serophene i 5 gün sabah akşam kullan ve pazartesi tekrar gel dedi, ben de ama bende serophene işe yaramadı neden tekrar kullanayım dedim. Yumurtanın gelişimine bakıp olmazsa puregonla devam edeceğini söyledi. Bu protokolü çoğu uygulamaz dedi, ne demek istedi anlamadım, yani bu da bir yöntem ve ben böylesini uyguluyorum mu demek istedi acaba.
Kızlar sizden yardım isteme nedenime gelince:
-14 aylık evliyim ve burdaki görevimiz eylül ayında bitecek ve ankaraya gitmeyi düşünüyoruz. Fakat gitmemize yaklaşık bir yıl var, bu bir yıl içerisinde hiçbir şey yapmadan beklemeli miyim, şayet beklersek evlilikte 2 yılı bitirmiş olacağız ve 30 yaşına girdim zaman aleyhime işliyor...
-Eğer tedaviye devam edersem şartlar çok zor van berbat durumda hastane yok doktor yok, gittiğim doktor da haklı ilgilenmemekte çünkü o kadar çok bekleyen hasta var ki kapıda, dörder beşer almazsa yetiştirmesi imkansız, hastaneye tam bir düzensizlik hakim... Başka doktor seçeneğim yok...
Halinize çok şükredin ki gidebilecek, sizinle ilgilenen bir doktorunuz var... İlçeden merkeze giderken maddi açıdan rahatız, arabamız var lakin gidebileceğimiz düzgün bir hastane yok. Ankara ya tedaviye gitsem diyorum, git geller çok olacak eşimin de gitmesi gerekecek, bu sefer maddi olarak kaldıramayız, izin almamız problem olacak...
SİZCE NE YAPMALIYIM? Ara mı vermeliyim, tedaviye zor şartlarda da olsa devam mı etmeliyim...
tatlım bence içinde kalmasın diye bu ayda dene.o ilaçların son 6 aya kadar kullanabilirsin hani boşuna o haklarını harcama.bu arada rahim filmini çektirrr,soğan kürü yap 3 ay sonrada incir kürü bi bakmışsın zaman geçmişşş.hani kafanada çok takmayacağın için belki bebiş kendi kendine gelmiştir..

kızlar metforminle 1 kilom daha gitmiş 53 e düştümmmmm
vayyyyyyy süper ya.ben neden kilo veremiyorum gerçi 1 ay olmadı herhaldee.ama olsun 1 kilo verseydim bariii.ama göbek resmen gittiii.ben bide günde 1 kere kullanıyorum sadece.

saol tatlım dualarını eksik etme bizden.kesinlikle katılıyorum canm sana aklından çıkarmak değil ama sürekli olumsuzu düşünüp strese girmemek önemli olan.bazen kızıyorum hastalığıma ama sonra senn gibi düşünüyorum sebepsiz olsaydı daha zor en azından biz olmayınca pko ya buluyoruz sebepsiz olunca insan kafayı yer Allah herkese sabır versin çok bekletmesin inşallah bizi.

benm de öyle canm ultrasonda polikistik görünüm var hormonlar normal.

maşallah nazar değmesin yaa bende niye işe yaramadı bu metformin.iştahımı hiç bişey kesemez sanki.heyt be bende gençliğimde 53-55 tim nerde o günler.reklamda tolga çevik sen beni bide gençliğimde görcektin heyt civa gibiydim diyoya o geldi aklıma.

iyi geceler kıslar yarın görüşmek üzere...
bende sana katılıyorum canım akıldan çıkarmak değil pozitif düşünmek önemliiii.ben rahim filminden sonra 2gün negatiftim ne hikmetse pozitifff oldummm benim bebeğim gelecekkkk inşallahhh diyorum hepppp.
tatlım bendede metformin zayıflatmadı maaaleseffffff.bendede hormonlar normalll ama poliskistik over görünümü varrrr ayrıca rahimdede gariplikkkk varrrr:KK1::KK1::KK1::KK52::KK52::KK52:

canım site akıntı durumuna göre çizgiyi en uygun yere koyuyor. bence sen yumurtlama akıntısını bu ay tam anlayamadın.. çünki bu kadar çok uzun süre olmaz bu akıntı.. akıntıları silsen sadece o ateşinin düştüğü güne koysan eskisi gibi olur çizgin..

benim içim bulanıyor bugün çok.. anlamadım progestan beni bu ay beni mafetti sanırım.. wc gitsem iki öğürsem kesin çıkarırım içimdekileri.. hayır ola inşallah.. kasığımdaki ağrı da oldukça azaldı bugün.. uyumak istiyorum her dakika.. inşallah bebek vardır bebek.. bunlar da ondandır.. herşeye razıyım.. mide bulantıları, istifra etmeler, uyku halleri.. hepsi hepsi.. hepsini istiyorum yeter ki sonunda bebeğimiz sağlıkla gelsin..
canım bu ay seni strese sokmayacazzzz evet pozitif düşünnn ama hani seni gaza getirmeyelimmm.çünküüüü bende geçen ay mide bulantısı baş dönmesi halsizlikkk filan vardııı ateş yüksektiiii hopppp bi baktım reglyyyyy.kesinlikle pozitif düşünnn ama kaptırma kendiniii.
ama şu var sende bir sürü idrar testi vardı şimdiden çıkmaz gerçiiii ama yap 1 tane feda olsunnnn.olumsuz çıkarsa derizki daha var olumlu çıkarsa ne alaaaaaaaa

kızlar dişlerim 2 gündürçok feci ağrıyo 20 lik dişler çekilcekti çakilmedi ne zamandır kesilmişti ama dün bugün feci yaaa şişmiş damaklara vurmuş ağrısı offffff baş ağrımda geçmedi zonkluyo başım töbe töbe yaaa sağlam bi yerim kalmadı yaaa
geçmiş olsun tatlımmm

slm kızlar bugün hsg mi çektirdim sağ tarafta hafif tıkanıklık var gibi dedi ama rapor yarın çıkıcak iinş doktor sade bunu söyledi ama ordaki tekniker ilaçla oda açıldı gibi geldi bana dedi inş açılmıştır...
nasıl çok ağrılıymı tatlımmm.bide masadan kalkarken masada kanaman oldumu biraz yada daha sonrasında kanaman oldumuuu

ben senin ağzını yerim bu zamana kadar sen nerelerdeyin.. diye saçma sapan bi şarkı vardı değil mi :KK9: bir an aklıma o geldi..
ağzına,yüreğine sağlık.. bir topikte hatunun teki çatlamadan sonraki 7. gününde idrar testi yapmış çıkmış.. adetine 1 hafta var yani daha.. sonra kanda baktırmış.. kanda da değeri 40 küsür çıkmış.. şeytan dürtüp duruyor.. test dolu ev yapsana bu kadar ağrın da var ya da gidip kanda baktırsana diyor.. ama şeytanı uzaklaştırmaya çalışıyorum sürekli..
inşallah bebek vardır ve bu kadar ağrı ondandır..

o şeytannnnn benide dürtüyorrr...sonra diyorummkiii heveslenmeeeee o kadar çok sinirlisin sivilcen var canınnn tatlı istiyor gerginliğinnn varrr adet olacannn sabret diyorummm kendime.

canım cumaya kadar bekle istersen genelde 4. gunu yada 5. gunu regl olunuomuş o ilaçlarla bi kaç gun daha bekle stres yapma kendine kist kist derken sende benim gibi hamişsindir inş.:KK1:

canım yaa sanmıyorum hamiş olduğumu olsaydı çıkardı geçen hafta...
beta hcg 0,3 çıktı hiç umudum yok tek istediğim regl olmak sancılar çok kotu doğum sancısı gibi oldu 2 gece evvel ağladım resmen:KK43:
normalde bir kere daha kistim olmuştu o zaman zamnında olmuştum bu niye böyle oldu hiç anlamadım:S

canım yaa sanmıyorum hamiş olduğumu olsaydı çıkardı geçen hafta...
beta hcg 0,3 çıktı hiç umudum yok tek istediğim regl olmak sancılar çok kotu doğum sancısı gibi oldu 2 gece evvel ağladım resmen:KK43:
normalde bir kere daha kistim olmuştu o zaman zamnında olmuştum bu niye böyle oldu hiç anlamadım:S

alıyorum seni canım insan acayıp stres oluyooo inş olursun o zaman ama hayırlısı olsn bizim bi akrabann kanda da ultrasondada cıkmamıstı bazılarnn rahmin arkasnda döllenme olabiliomus hayırlısı olsun senin için.

bu ay ilaç filan kullanmışmıydın tatlımmm yada soğan kürü filan yaptınmı

alıyorum seni canım insan acayıp stres oluyooo inş olursun o zaman ama hayırlısı olsn bizim bi akrabann kanda da ultrasondada cıkmamıstı bazılarnn rahmin arkasnda döllenme olabiliomus hayırlısı olsun senin için.
ay keşke bende de öyle olsa:) ama nerdeee...
bu ay ilaç filan kullanmışmıydın tatlımmm yada soğan kürü filan yaptınmı

yaptım canım yaa soğan kürü yaptım o yuzden mı acaba bılemexdım ama ılk soğan kuru yaptığımda hamile kalmıştım bunda kist yaptım çözemedim walla bu işi?

tatlım artık takılmayacanmı burayaaaa:KK5::KK5: canım bilmiyorum ben bu sitede gezinirken hani bebek fikrine çok bağlı kaldığımızı düşünmüyorummm aksine konuşarak paylaşarak stresimizi yok ediyoruz gibime geliyorrrrrrr.
neyse tatlım sen nasıl istersen öyle yap tatlımmm.ama mademki rahim filmi çektirene kadar ara verdinn.geçen birini okudum başka topikte tüpleri tıkalıymışşş yada sadece 1 tüpü tıkalıymışş saraçoğlunu aramışşş oda telde soğan kürü ve brokoli kürü yap demişş.bide çay göndermiş kendi hazırladığından 80 tlmi neeee fiyatııı.
benimde tüpüm tıkalımı bilmiyorum gerçiiii ama soğan kürünün 3. ayını yapıp bitirecemmm bide brokoliyide yapacam adetim geldiğinde.belki sende brokoli kürünü denemek istersin diye yazdımmm.aradasın diyeee

canım annemlerdeyim pazara kadar pazar da bir arkadaşlara davetliyiz... şimdi annemlerde özlem gideriyoruz birbirimizle.... buraya geldiğimden beri ateş de ölçmüyorum ama hep yüksek sanırım benim ateşim anlamadım gitti.... sen nasılsın bebeğin nasıl?
bende seni seviyorum canım arkadaşım..
inşallah bekletmesin sıpa artık.. valla usanmaya başladım.. :KK9:
beklemek bu işin en zor kısmı.. Allah'ım hepimizin içine sabır duygusunu aşılasın..
canım sabırla koruk helva olurmuş Allah hepimize sabrını veriyor bu durumun ve beklemeye de devam edeceğiz tabiki umutla.... ben senden umutluyum g yamandan da 123m den de...
kendim için bişey diyemiyorum...tamamen silmeye çalışıyorum kafamdan...:KK9:

canım 4 gün sonra yani bu geceden sonraki 5. gün adet olma inşallah :))

perşembe ya da cuma adetin gelir canım gelmezse test yaparsın...

anladım canım özledik valla seni

tamam canım yazarım tabıkıde :)

hadı hayırlısı dedim başaldım ialaca çok umutluyum kafayı verdım dıyete :))))

çok sevindim kilo verirsen zaten tedaviye de gerek kalmadan yumurtlama başlıyor

canım bak diyet yaptıgım topiğin linkini yolluyorum sana göz gezdir :)

dhttp://www.kadinlarkulubu.com/diyet-yontemleri-deneyimlerimiz/236698-montignac-diyetini-deneyimlerimiz-2865.html#post22256387i

perşembe ya da cuma adetin gelir canım gelmezse test yaparsın...[/QUOTE]

sağol canım gelir inşallah o zamana kadar...
kendine iyi bak
ben şimdi işten çıkıyorum arkadaşlar belki akşama gelirim iyi bakın kendinize byeee....

Amin bicim amin inş.bakalım ama onumuzdekı ay yaptırcam aşılama inş.heşey yolunda giderse sence iğnelimi başlamalıyım tedavıye 1kez klomenle yumurtalıklar cvp vermemişti

canım annemlerdeyim pazara kadar pazar da bir arkadaşlara davetliyiz... şimdi annemlerde özlem gideriyoruz birbirimizle.... buraya geldiğimden beri ateş de ölçmüyorum ama hep yüksek sanırım benim ateşim anlamadım gitti.... sen nasılsın bebeğin nasıl?

canım sabırla koruk helva olurmuş Allah hepimize sabrını veriyor bu durumun ve beklemeye de devam edeceğiz tabiki umutla.... ben senden umutluyum g yamandan da 123m den de...
kendim için bişey diyemiyorum...tamamen silmeye çalışıyorum kafamdan...:KK9:

canım 4 gün sonra yani bu geceden sonraki 5. gün adet olma inşallah :))

perşembe ya da cuma adetin gelir canım gelmezse test yaparsın...

çok sevindim kilo verirsen zaten tedaviye de gerek kalmadan yumurtlama başlıyor

anladım canım ne gusel anen yanndasın şu bır hafta gecsede bnde gtsemannemn yanınaacok ösledimmm:2:

X