Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bence eğer yumurta varsa hamile kalabilirsin canım.adet olmasan bile kalabilirsinnn.yumurtalama olduğuna dair ağrın akıntın filan varmı bu dönemde.

ateş tablosuna w w ekledim ama maalesefki hala çizgiyi çekmedi sence neden olabilir.ateşimde yükselmiyor ilginç olanda bu.diyelimki hamileyim bu yumurtlama gününe göre ne zaman test alsam çıkma ihtimali varrr.
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com

tuncsun belirtileri bende de var bugün sol kasığım çok ağrıyor sanki tekrar yumurtlayacakmışım gibi 1haftadır ağrı sağdaydı şimdi sola geçti.2 gündür sabahları 1 saat feci mide bulantım var.demem o ki belirtiler çok kişide var bu ay ve ilginç olan hiçbirimiz bu ay çatlatma iğnesi almadık yani o belirtileri yapardı.çoğumuzun adetine en az 8-9 gün diyelimki eğer hepimiz hamile isekk ( inşallllllaaaaaaaaaaahhhh) şimdiden bu belirtiler çok erken değilmiii.
ayyyy karabocug sende nasıl omuştu adete 1 hafta kala varmıydı bu belirtiler.bu arada senin gibi üşüme bendede çok varrr.
ayyyy ne bileyim ben bu ay fazlamı pozitifimim kendimi kandırmak istemiyom sonra üzülecem sadece sabır etmem lazım8-9 günnn.ateşim yükselse kesinn deme ihtimalim bile olabilir yaniii.

seninde ateş tablonnn benimki gibi çizikli neden öyle oluyor acaba.bu arada sende belirti varmı gaz aşırı iştah mide bulantısı gibii.

şu an sol kasığım okadar ağrıyorki tam tekrar yumurtlama olacakmış gibbiii.ayy şu metformşn ne hikmet bende sürekli yumurtlamı sağlıyor acaba.bel ağrısıda cabasıı.ama sol tarafımda yumurtlama olmasına sevinemiyorum ya sol tüpüm kapalı iseeee.keşke sağda olsaydı yineee.

bence eğer yumurta varsa hamile kalabilirsin canım.adet olmasan bile kalabilirsinnn.yumurtalama olduğuna dair ağrın akıntın filan varmı bu dönemde.

evet cnm akıntım felan var ama ben adet olmadıgım ıcın rahmın yapısı bebege hazır degıldır dıye dusunuyordum.o yuzden sormak ıstedım.tesekkur ederım

yok cnm belirtiler erken deil yani benmde olmustu hatta kac kere dedm burda cok sık tuvalete cıkıorum cok acaip yemek yiyorum doymak bilmiorum midem bulanıo dieee üşüorm falan demiştim ayy hadi inş hamişşş haberleri gelsin arka arkayaaa

soğan kürünü nasıl yapıyorsunz günde kaç kere içiyorsunuz kaçıncı gün adet görüyorsunuz kürü yapınca yazabilirmisin?

heheh keşke kız olsa cok istiorum bi kızımın olmasını bilmiorumki ama içimden hep erkekmiş gibi gecioo hayırlısı olsun saglıklı olsunda

soğan kürünü nasıl yapıyorsunz günde kaç kere içiyorsunuz kaçıncı gün adet görüyorsunuz kürü yapınca yazabilirmisin?

adetin bitiminden sonra yapmaya baslıoruz canım sabah ve aksamları ac karnına içioruz orta boy bi soganı dörde bölüp 3 bardak kaynamıs olan suyun içine atıyoruz ve 5 dakıka o şekilde kaynatıoruz sonra da dinlendirip içioruzz

iyi geceler canım ay ne güzel ya ben de özledim film izlemeyi :))
öpüyorum çok son 11 gün diyelim...

canım gelmemişsin bugün.. kocişinle güzel bir pazar geçirirsin inşallah..
biz 1e kadar yattık bugün.. yatak sohbeti ve mıyışma ile başladı gün.. akşama da arkadaşlar ev aldı onlara gideceğiz.. son 11 filan demeyelim.. benim sağ kasığımdaki ağrı çok ciddi boyutta.. yürürken, oturup kalkarken.. her hareketimde orda bir sızlama hissediyorum.. hayır ola inşallah..

iyi geceler canm hangi film bizede tavsiye etsene.

ayy film diye uzandım koltuğa.. süpriz süpriz dedi eşim.. bi de baktım ki feriha'yı açtı.. cuma günki bölümü izleyememiştik.. eşim tam bir feriha hastası.. bir tek o diziyi izliyor.. bende hiç sevmiyorum..
ama dün biz teyzemde çocuklarla Aşk Doktorunu izledik.. eğer izlemedi isen muhakkak izlemelisin.. mükemmel bir filmdir.. defalarca kez izledim..
bende birde böyle bir hastalık var izleyip beğendiğim filmi sonrasında da defalarca kez izleyebiliyorum.. sende izleyip beğendiğin filmler varsa söyle izleyelim..

Kırmızı kartı aldımmmmm... geçmişi okuyamamdım öğleye doğru okuyacağımmm.... sancım var biraz hepinizii öpüyorummm

ohh rahatlamışsındır.. hadi hayırlı olsun..

bizde evdeyiz bizde.. ama burda hava çok güzel yaaa.. işlerim var.. onları halledip arkadaşa kek yapacağım.. akşama ev görmeye gideceğiz.. oraya giderken götürürüm..

canım selam.. valla içimde bi bulantı hissi var sürekli.. yutkunuyorum böle tükürüğümü bile çıkarasım geliyor o derece.. bir de sürekli gaz hali.. ama sağ kasık ağrım feci felaket..
birde sabah wcde baktım sarımsı akıntı da var.. ama böle yapışkan filan değil, su gibi.. ama rengi sarımtrak. bi değişikti.. korkmaya başladım valla akıntıyı da görünce.. sonra eşim apandist olmasın diye aklıma soktu.. korkum kat kat arttı. çünki sağ kasığıma dokunamıyorum bile öyle ağrım var bugün.. bastırınca hele feci sancı yapıyor.. bakalım ne çıkacak sonunda..
çizgiye gelince canım bi sürü akıntı işaretlemişsin.. ondan kafası karışmış..

ben adet görmüyorum ilaçlarla adet gören biriyim 2 aydır ilaç kullanmıyorum adet görmedim bende soğan kürünü deniyecem faydasını görmezsem yine doktora gitcem burada ben bekarım

ayyy amaa bu belirtilerrrr bndede warrdıı akıntı en belirgın özellik bideidrarın ne renkk diye bi soru sorsam çokmu komik olurum kii ayy

ayyy amaa bu belirtilerrrr bndede warrdıı akıntı en belirgın özellik bideidrarın ne renkk diye bi soru sorsam çokmu komik olurum kii ayy

yaaa
idrarımın rengine pek dikkat etmedim de kokusu bi tuhaf gibi.. resmen keskin bir koku var 3-4 gündür.. ben hep iltihap mı acaba diyorum.. ya da kist filan mı..
senin de kasık ağrın olmuşmuydu?
nihalite diye bir arkadaşımız vardı.. kasığına bastırınca ağrı hissetmişti.. ve hamileydi..
bende sol kasığıma bastırıyorum hiçbişey yok ama sağda çok var.. ve ben yumurtamın nerde olduğunu da bilmiyorum buay.. doktor onu söylemedi bende hiç sormadım..
gazdan ölecem ama yaaa.. hani gazman diye bi skeç vardı bir zamanlar tvda.. aynen o amca gibiyim valla uçacam yakında pelerinimi giyip..

canmyumurtam gelişmiş olsaydı yine dr.n dediği günlere dikkat ediyorum enazından ama nasıl olsa yumurta gelişmedi diye önemsemedim canıma minnet zaten off soğukta habire banyo bide sabah erken kalk okula üşütürüm valla.benm bulantıların hamilelikle alakası yokta inşallah senden tuncss,gyaman,bicim,bubenimişte ve diğer arkadaşlardan güzel haberler alırız.

canm ibrahim saraçoğlunn sitesinden bakabilirsin en doğrusu orda.adet bitiminde başlıyosun içmeye.

ohh iyi keyf yapmışsınız canm.benmde bugün becerikliliğim tuttu bişeyler yapmak istiyorum pekmezli keki nasıl yapıyosun canm şeker yerine pekmezmi koyuyosun?hiç şeker koymak istemiyorum nasıl oluyo güzel oluyomu birazda üzüm koyarım çok seviyorum üzümlü keki.muhallebimi yapsam diyorum biyandan.
ne tür filmleri seviyosun ona göre önereyim yarın akşam sinemaya gitmeyi düşünüyoruz biz her pazartesi sinema günümüz oldu nerdeyse.
canm kasığındaki ağrı ne öyle ya okadar şiddetli apandist felan deildir inşallah.

ay alemsin tuncss ya evet gazman çok komiksin.bu kadar belirti bi arada bu sefer geliyor bebişin heralde diğer aylardan çok farklı deilmi sencede.gaza getirmicem seni dedim ama en önce ben getircem heralde ama napim kız bu sarımsı akıntı oldumu daha önce.

Kızlar hava cok kotu Bursa'da...güneşli havada insanın moralinde guzel oluyor ama kıs
Geldi malesef( tuncss canim hic bu aya kadar bu kadar belirtin olmamıştı galiba insallah
Hamilesindir ya yılbaşı hediyesi olur sana ve bize bngl33 sendende guzel haberler bekliyoruz :))
Bana gelince bugun 33. Gün ama benim hic adet belirtim yok hamile olacağıma da ihtimal vermiyorum
Yine ilaç kullanmadan adet olamayacağım off offf

ohhh valla valla değerlendirdim cnm 13,14,16 değerlendirdim bakalım Allah büyüktür
keşke güzel haberler verebilsem babacımında morali çok düzelir çok istiyor çünkü

inşallah canım benim. inşallah bu ay hamilesindir. hayırlısıyla bebiş haberi alalım senden

çok sık tuvalete çıkmıyorum.hamilelik varsa idrarın rengi koyu oluyor değilmi canım

heheh keşke kız olsa cok istiorum bi kızımın olmasını bilmiorumki ama içimden hep erkekmiş gibi gecioo hayırlısı olsun saglıklı olsunda
ben kız çocuklarınıı çok severim.allah banada nasip eder inşallahhhh.

canım benim seninki gibi sürekli bulantım hiç yok canımmm.2 gündür sabah 8 de başladı 9 bitti seninki amma çokkk.benimde ağrım var ama sanki seninkine nazaran hafif bi ağrı.hani bulaşık makinesine bişey yerleştirecem diye eğiliyorummm yaaa allahhh işte o zaman feci ağrı yapıyorrr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…