Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ya hamileliğin keyfi öyle çıkar canını çekeni o anda isteyeceksin... zaten 1 kere yaşanılan bişey bu ben canım ne çekerse isterim :KK8:
29 unda testini yap bence canım... ay çok heyecanlı ya :)) hadi geri sayalım....

bence de canım gelsin artık minişlerimiz ayağını sürdün gerçi sen umut oldun hepimize ama bizimkiler bekletiyor yaramazlar :))

hadi sayalım bakalım.. yeni yıla hamiş haberleri ile girelim..

ben artık çıkıyorum canlarım.. eşimle film izleyeceğiz.. öpüyorum hepinizi..
mutlu pazarlar.. iyi geceler..

hadi sayalım bakalım.. yeni yıla hamiş haberleri ile girelim..

ben artık çıkıyorum canlarım.. eşimle film izleyeceğiz.. öpüyorum hepinizi..
mutlu pazarlar.. iyi geceler..

iyi geceler canım ay ne güzel ya ben de özledim film izlemeyi :))
öpüyorum çok :KK34: son 11 gün diyelim...

biricik35 ben sana nasıl ulaşacağım canım mesaj kutun dolu yazdıklarım gitmedi topiğe gelir görürsün umarım canım...

:KK9:
iyi geceler kızlar ben de çıkıyorum....
:KK55: hepinizi öpüyorum.... güzel düşüncelerle pozitif şekilde gecemiz geçsin inşallah ve yarınımızda çok iyi geçsin.....

iyi de bngl canım hep umut etmeyenlerin bebeği geldi ve ben senden çok şey bekliyorum sanırım nedense umut var içimde seninle ilgili bakalım ne çıkacak....
ben ateşe göre adet zamanı yumurta çatlattım kimbilir ne zamanın yumurtasıydı :)) sanmam tutsun çünkü adet öncesi ve sonrası ilişki oldu ama adetken olamıyor sonuçta....
ama esas 25. günlerime dikkat edeceğim geçen ay öyle yumurtladım... daha bu gün 7. günüm
inşallah Reyhanınki gibi olmuştur bende de....

canm inşallah öyle olur ama hayırlısı olsun olursa mucize olur zaten düzenli ilşkide olmadı haftasonundan haftasonuna oldu nerdeyse :KK1:çalışınca çok zorya bide önemsemedim nasılsa yumurtam gelişmedi diye.bu ay bişey beklemediğimden mi ne hiç takmıyorum biliyomusun giderek rahatlıyorumya inşallah bundan sonraki süreçlerdede böyle olurum.zamanı var beklicem sabırla diyorum.Rabbim doğru zamanı bilir diyorum öyle rahatımki çok güzel bişeymiş.bu ay klomen içmedim ara verdim gibi bişey olduya ondan rahattım.canm rahim filminden sonra dr.baktığında yumurtam gelişmemişti sonra gelişsin diye ben bal tarçın çörekotu yaptım ama 2gün felan anca yemişimdir sonra unuttum gitti incir yiyeyim dedim onuda bir iki yedim onuda unuttum derken soğana başlamıştım 3gün yaptım onada ara verdim hiç bişeyi tam yapmadım yani bu ay benden bişey olmaz:KK52:buarada adete kadar soğana devam edeyimmi ben yoksa düzenli yapmayınca faydası olmazmı ne dersin?
inşallah canm reyhan adetten hemen sonraki ilişki ile hamile kalmıştı.sen dikkat et canm günaşırı ilişkiye( benm gibi yapma:)gelecek bigün bebeklerimiz buna yürekten inanıyorum.

:KK9:
iyi geceler kızlar ben de çıkıyorum....
:KK55: hepinizi öpüyorum.... güzel düşüncelerle pozitif şekilde gecemiz geçsin inşallah ve yarınımızda çok iyi geçsin.....

canm gitmeeee ben yazdım sen gittin bana cvp verip öle gitseydin soğana devam etsem mi bilemedim

canım soru sormuşsun şimdi gördüm... akşamları spor yapman harika benim eşim çalıştığından akşam spor yapar... her türlüsü sağlıklı....
yumurtanın çatlamasını en çok şeffaf (beyaz değil) şeffaf uzayan ya da yoğun kıvamı olan akıntıdan anlarsın bu akıntının olduğu günlerde ateş de yarım derece düşer... 36.0 olur mesela ve çatlamadan sonra 36.8 lere kadar çıkar o zaman dersin ki 36.0 derece ateşimin olduğu gün yumurta çatladı dersin... ve çatlama öncesinde ilişki olursa bebek tutma şansı çok yüksek özellikle çatlamadan 1 gün önce çünkü yumurta hücresi atıldığı zaman spermle hemen karşılaşması çok önemli zamandan kazanılmış oluyor çünkü zaten o yumurta hücresinin ömrü döllenmezse, 24-48 saat arası:KK9:

Canım cevabın için teşekkürler evet sporun hertürlüsü yararlıda adet düzensizliğide vücutta şişkinlik yapıyor. ben bu ay adet olamadım halen.Kasımda olmuştum bu ay olsam keşke sıkıntı yapıyor çünkü.Adet düzensizliği varsada yumurtlama oluyormu yani?İnşallah bizimde tutar bicimcim.Gün ola harman ola demişler:KK1: iyigeceler hepinize:KK16:

canım benim.. hepimiz için her zaman umut var.. her an herşey olabilir..
bugün teyzem öldürdü beni gülmekten.. eltisi geçmiş olsuna gelmişti geçenlerde.. bende ordaydım.. kadın ile merhabalaştık, az hoş sohbetten sonra eşim gelip beni aldı.. neyse gelgelelim bizim elti teyze böle pek okuyucu üfleyici bi teyze :KK9: arkamdan teyzeme dönmüş gebe bu kız demiş.. teyzemde yok filan demiş. o ısrarla görürsünüz var var demiş :KK9: bugün de ben böle her an bi uyku hali, sürekli istifra edecek gibi öğürmeleri görünce birde kasığım ağrıyor dedim.. ahhh demez olaydım.. teyzem hemen yapıştırdı.. hamile olmayasın bak eltimde böyle böyle dedi.. gözlerin bi tuhaf bakıyo.. süzek süzeksin diyo.. ayy dedim canımı sıkmayın psikolojimi bozmayın.. sonra bi kriz geldi.. dakikalarca durup durup bakışarak gülüştük.. hayır ola inşallah :))))
dediğin gibi bendeki bu belirtiler ilaçtan olabilir.. bu ay çatlatma iğnesi de olmadım.. progestanda 3. günüm daha.. sonu güzel olsun artık Allah'ım gülsün yüzümüze..
gülecek canım bizimde yüzümüz gülecek hemde en yakın zamanda bir çok kişi hamiş kalacak gibi bir his var içimde hadi bakalım inşallah malum olmuştur teyzenin eltisine

aynaya bakmak istemiom sinirim bozuluoo :KK70: allam yhaa sapsarı oldm cıktımm :KK1:
karabocuq kızmı acaba senin cücüğün sarardım demişsin kız ise olabilir.kız annenin güzelliğini alır ama erkekte inanılmaz bir güzellik gelir üsütne .kendini nasıl hissediyorsun. ayy ne güzel kızsa cinsiyetini öğrenince neler alırsın neler.

canm inşallah bütün bu belirtiler bebektendir.gaz ,uyku, bulantı bilemiyorum yani.progestan yapıyo tamamda sen her ay içiyosun zaten onu bu ay daha çok bulantın olmuş. o teyzenn hisleri doğru çıksın inşallah.10gün daha çok varmış bekle sakın öncesinde test yapma canm.bu ay sanki güzel bi haber verecekmişsin gibi geliyo gaza getirmicem seni dedim ama napim aşılamaya gerek kalmadan gelecek sanki bebişin.
bulantı deyince dün dolmuşa binmiştim bi bayann parfüm kokusu öyle fena yaptıki beni inecektim ilk durakta nerdeyse daha önce kokulara bu kadar duyarlı deildim.eve zor geldim gelince yattım baya kötü oldum öğürme derecesine geldim resmen.sonra haftaiçi bi gündü yine akşam patlamış mısır yapmıştım kokusu yayıldı biraz eve ay o koku mahvetti beni yine aynı oldum.ben 2 aydır 21nde adet oluyorum bu ayda 21nde olursam inşallah gecikmez 4günüm var.mide bulantım olunca dün içemedim soğanı bugün akşamda dışardaydık akşam yemeğinden önce yine içemedim napsam devam etsemmi ki böyle düzenli içmeyince faydası olurmu acaba devam edeyim mi?
bngl33 canım senin hamiş olabilem ihtimalin yüksek geldi bana. hadi inşallah.hiç beklemediğin zamanda oluyor zaten soğan mucizesini göstermiş olabilir ben soğan içtiğim ay bir kez ilişki ile hamile kalmıştım.

Canım cevabın için teşekkürler evet sporun hertürlüsü yararlıda adet düzensizliğide vücutta şişkinlik yapıyor. ben bu ay adet olamadım halen.Kasımda olmuştum bu ay olsam keşke sıkıntı yapıyor çünkü.Adet düzensizliği varsada yumurtlama oluyormu yani?İnşallah bizimde tutar bicimcim.Gün ola harman ola demişler:KK1: iyigeceler hepinize:KK16:
merhaba canım ben bugün doktoruma sordum bunu adet düzensizliğim var kendimi bildim bileli yumurtlama düzensiz olduğu için dedi.bizde yumurtlama düzenli olsa zaten 14. gün yumurtlma olur adetimizde düzenli gelir.geç yumurtladığımız için adetimizde geç oluyor.
doktorum şükretki yine düzensizde olsa adet olabiliyorsun dedi bana .hiç olamayanlarda var dedi.

Son düzenleme:
canım hayıt kullananların paylaşım alanına yazdım sende ordasın çok sevindim.sana yazdım ama görmedin galiba.nasılsın ,adetin bittimi ne zaman gidiceksin doktoruna .
benim bugün akıntım başladı akıntı başladıktan sonra gün aşırımı ilişki olması lazım ne zaman çatlar yumurta.

Kırmızı kartı aldımmmmm... geçmişi okuyamamdım öğleye doğru okuyacağımmm.... sancım var biraz hepinizii öpüyorummm

Kırmızı kartı aldımmmmm... geçmişi okuyamamdım öğleye doğru okuyacağımmm.... sancım var biraz hepinizii öpüyorummm
hadi gözün aydın tatlımm...geçmiş olsun o sancılar çok fena ama evlenince o kadar kalmıyo :) bi an önce evlenmelisin :)
canım hayıt kullananların paylaşım alanına yazdım sende ordasın çok sevindim.sana yazdım ama görmedin galiba.nasılsın ,adetin bittimi ne zaman gidiceksin doktoruna .
benim bugün akıntım başladı akıntı başladıktan sonra gün aşırımı ilişki olması lazım ne zaman çatlar yumurta.

akıntı başladıysa kaçırma bu günleri gün aşırı ilişki olsun canım ben adet biter bitmez başladım hala gün aşırı ilşki ye giriyom nolur nolmnaz adet gününe kadar gircem 1 ocakta olmam lazım inşh yeni yıla bebişlerle gireriz bugün 18. günüm kaldı 12 gün :)

bütün kızlar giremiyorum çok sık hepini,zi çoook öpüyorum hadi bakalım iyi çalışın yıl başı hediyelerimiz bebiş olsun hepimizin inşh...

canım başka belirtiler varmı yaaa erken ama benişm kaç gündür başım feci ağrıyo akşamları özellikle bide karnım ve kasığım ağrıyo ayıp söylemesi gaz var sabah erken kalkınca mide yanması oluyo gerçi her ay olan şeyler artık şüpelenmiycem diyom yine kendimi takip ediyom işte neyse inşh gelir bebişlerimiz bu baş ağrısı gebelik belirtileri arasında var mı canım biliyo musun

gülecek canım bizimde yüzümüz gülecek hemde en yakın zamanda bir çok kişi hamiş kalacak gibi bir his var içimde hadi bakalım inşallah malum olmuştur teyzenin eltisine

karabocuq kızmı acaba senin cücüğün sarardım demişsin kız ise olabilir.kız annenin güzelliğini alır ama erkekte inanılmaz bir güzellik gelir üsütne .kendini nasıl hissediyorsun. ayy ne güzel kızsa cinsiyetini öğrenince neler alırsın neler.

bngl33 canım senin hamiş olabilem ihtimalin yüksek geldi bana. hadi inşallah.hiç beklemediğin zamanda oluyor zaten soğan mucizesini göstermiş olabilir ben soğan içtiğim ay bir kez ilişki ile hamile kalmıştım.

yok canm ya soğanı ben 3gün içtim anca sonra bıraktım.

canım başka belirtiler varmı yaaa erken ama benişm kaç gündür başım feci ağrıyo akşamları özellikle bide karnım ve kasığım ağrıyo ayıp söylemesi gaz var sabah erken kalkınca mide yanması oluyo gerçi her ay olan şeyler artık şüpelenmiycem diyom yine kendimi takip ediyom işte neyse inşh gelir bebişlerimiz bu baş ağrısı gebelik belirtileri arasında var mı canım biliyo musun

canm belirti deil benimki ya 2kere öyle oldum sonra bişey olmadı tuncss mide bulantısından bahsedince bende öyle söylemiştim ama yok canm bende bu ay bişey 3gün sonra adetim gelirde söktürücüyle uğraştırmaz inşallah beni.gazın da hamilelik belirtisi olduğu söylenir ama kişiye göre değişiyor sonuçta çok dinleme canm kendini bazende belirti arıyoruz kendimizde sonra üzülüyoruz.

bugün hava kapalı soğukta evin içine tıkınıp kaldık herkes nerde bitek benmi evdeyim.yemek yapcam mutfağa bile gidesim yok güneş olunca evim sıcacık oluyoda olmayınca buz gibi ne pişireceğimide bilmiyorum. bi çorba yapıcam bu soğukta iyi olur ana yemek ne yapsam.gelsenizde sohbet etseydik neyse ben yemek sitelerinde gezineyim biraz.

bicim sabah gelmemişsin her sabah yazıyodun.

yeşil canm nasılsın çok ağrın varmı sıcak tut kendini üşütme.

burda pko konusunda bılgısı olan arkadasların oldugunu dusunuyorum.bende de pko var ekım ayında duphaatson kullandım ve 7 kasımda gelmesı gerekn adetım 1 hafta erken geldı.30 ekımde adet gördum.kasımda ılac kullanmadım ve suana kadar adet olmadım dun yenıden duphatsona basladım.hamııle degılım.

sorum şu 30 kasımda adet olmadım gecıktı ya 2 gundur duphatson ıcıyorum suan ılıskı olsa hamıle kalma olasılıgı varmı? yoksa rahmın hazırlanması ıcın kanama sartmı? umarım anlatabılmısımdır sımdıden tesekkurler

canım inşallah bebeğin de gelecek baban da iyi haberler alacak....

bence yapabilirsin çünkü gebeliğe zararı olsa siklusun son 10 günü yapın demezdi ben de öyle yapıldığını biliyorum canım....

canım inşallah sonuç alacaksın g yaman ve senden ve 123m den umutluyum artık biriniz verin güzel haberi de sevinelim ama ya....
ben de 1 ay aynen öyle olmuştum kaç defa çıkarmıştım ellerim ayaklarım hep üşürdü göğsümde sancılanmalar kasıkta batmalar kesin hamileyim diyordum herkes de öyle diyordu ama olmadı.... ilaçların yan etkisi de olabilir bunlar canım ama şu da var bebeğin seninle de olabilir şu anda bunu bilmiyoruz ve sürpriz olacak inşallah :KK9:
ilginçtir tuncss bu ay pozitif düşünüyor olacak diye bende pozitif düşünüyorumm,gyamanda pozitif biçimmm hadi inşallah dediğin gibi olurrr.ama hemen arkamızdan sıra sende unutmaaa.ayyy ne güzel olur topik şenlenirrr.ben hamile olmasam bile bir kişinin haberini almak bile beni çok mutlu edecek.gelecek ay daha pozitif olacam ozamannn.

bak hatırlattım iğne olmadığımı.. hani iğne olsa ağrıları o yapıyor diyeceğim.. ama yok işte.. kist fikrini asla ama asla düşünmek istemiyorum.. ama korkmaya başladım.. ağrı böyle devam ederse doktoru arayacağım.. belki gel bakalım der.. bi de bi gaz öleceğim Allah'ım.. içimdeki gazla petrol ofisi 3 aylık yakıt üretir :KK9:
hepimiz tez zamanda kavuşalım bebeklerimize..
teyzeyi bilemiyorum.. inşallah gerçek hissetmiştir hakkımda..
çok ilginçç tuncss bendede var senin belirtilerden sorma tatlım bak sende çatlatma iğnesi vurulmadığın halde mide bulantın var normalde o iğne yapardı bu belirtileri.ben dün sabah saat 8 de gözümü açtımm ölecem sanki böğür böğürüm kolonya filan derken 9 a doğru geçtii kesin metformin yapıyor dedim.haydii bu sabahta gene 8 de ölecem yinee 9 a doğru geçtii.gaz bendede öyle çok varkiii offff.bide ben kabız olan ben bi ishal oluyomm bağırsaktan ses geliyor resmennn 2gündür.gerçi bu belirtiler metformin belirtisi ile aynıı.kasıklarımda ağrı var sanki tekrar yumurtlayacakmış gibii.iştahhh çok fazla ye ye gene doymuyorumm.KIZZZ TUNCS İKİMİZDEDE AYNI BELİRTİLER HAYIR OLA İNŞALLAH.AMA ATEŞ TABLOM YÜKSELMEDİ bide sizin dediğiniz gibi W yaptım genede çizmedi çizgiyi kesikli yani.
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com

canm inşallah bütün bu belirtiler bebektendir.gaz ,uyku, bulantı bilemiyorum yani.progestan yapıyo tamamda sen her ay içiyosun zaten onu bu ay daha çok bulantın olmuş. o teyzenn hisleri doğru çıksın inşallah.10gün daha çok varmış bekle sakın öncesinde test yapma canm.bu ay sanki güzel bi haber verecekmişsin gibi geliyo gaza getirmicem seni dedim ama napim aşılamaya gerek kalmadan gelecek sanki bebişin.
bulantı deyince dün dolmuşa binmiştim bi bayann parfüm kokusu öyle fena yaptıki beni inecektim ilk durakta nerdeyse daha önce kokulara bu kadar duyarlı deildim.eve zor geldim gelince yattım baya kötü oldum öğürme derecesine geldim resmen.sonra haftaiçi bi gündü yine akşam patlamış mısır yapmıştım kokusu yayıldı biraz eve ay o koku mahvetti beni yine aynı oldum.ben 2 aydır 21nde adet oluyorum bu ayda 21nde olursam inşallah gecikmez 4günüm var.mide bulantım olunca dün içemedim soğanı bugün akşamda dışardaydık akşam yemeğinden önce yine içemedim napsam devam etsemmi ki böyle düzenli içmeyince faydası olurmu acaba devam edeyim mi?
tatlım sendede mide bulantısı hayırdırr bu ay hamiş patlaması olacak inşallahhhhhhhhhhhhh.bu arada soğanı kesme devam et tatlım tsakın kesmee.

bngl canım ay inşallah hamilesindir :)
nasıl sevinirim :):KK76:
inşallahhhhhhh

canm inşallah öyle olur ama hayırlısı olsun olursa mucize olur zaten düzenli ilşkide olmadı haftasonundan haftasonuna oldu nerdeyse :KK1:çalışınca çok zorya bide önemsemedim nasılsa yumurtam gelişmedi diye.bu ay bişey beklemediğimden mi ne hiç takmıyorum biliyomusun giderek rahatlıyorumya inşallah bundan sonraki süreçlerdede böyle olurum.zamanı var beklicem sabırla diyorum.Rabbim doğru zamanı bilir diyorum öyle rahatımki çok güzel bişeymiş.bu ay klomen içmedim ara verdim gibi bişey olduya ondan rahattım.canm rahim filminden sonra dr.baktığında yumurtam gelişmemişti sonra gelişsin diye ben bal tarçın çörekotu yaptım ama 2gün felan anca yemişimdir sonra unuttum gitti incir yiyeyim dedim onuda bir iki yedim onuda unuttum derken soğana başlamıştım 3gün yaptım onada ara verdim hiç bişeyi tam yapmadım yani bu ay benden bişey olmaz:KK52:buarada adete kadar soğana devam edeyimmi ben yoksa düzenli yapmayınca faydası olmazmı ne dersin?
inşallah canm reyhan adetten hemen sonraki ilişki ile hamile kalmıştı.sen dikkat et canm günaşırı ilişkiye( benm gibi yapma:)gelecek bigün bebeklerimiz buna yürekten inanıyorum.
ayyy bngl 33 aynen çalışıyoz ve çok yoğunuz yaa bendede gün aşırı çok zorr.ben kötü oluyorum istemiyorum isteksizde bence hiç ama hiç işe yaramazz.ancak 3 günde 1 ne yapayımmm.iş ev üstüne ilaçlar ee bide gün aşırıı ohhhhhhhhhh ölürüm vallahiiii.

canm gitmeeee ben yazdım sen gittin bana cvp verip öle gitseydin soğana devam etsem mi bilemedim
deminde yazdım kesme devam et atla o 2 günü ama 15 e tamamla yani..

ne güzellll hisler var içinizde ayyy inşallahhh.en azından 1 kişiden haber gelsinnnn artıkkk.

ooo canım çok şükürr ondan sinirli ve gerginmişsin.

bende baş ağrısı hariç hepsi var maşşalah.bide adetime daha var 8-9 günn diyelimki hamileyiz şimdiden bu belirtiler olurmu yaaa.

baban nasıl oldu canım bir gelişme var mı?_

cuma gününü bekliyoruz işte hayatım bişi yok şu anda sadece psikoloğundan randevu aldırdım zorla pazartesi ona gidicek bişi olursa zaten yazarım

canım inşallah bebeğin de gelecek baban da iyi haberler alacak....

valla bu sabah ateşimi ölçüp yeni değer girdim bu sefer emin olamadı sanırım yumurtladığıma kademe kademe ateş yükselince sanırım öylemi oluyor anlamadım ben bu işten bişi

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

oh süper olmuş rahatlamışsındır hayırlısı olsun cnm...

X