Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

haklısın tatlım kendimizi kandırmaya çalışıyoruz her ay bidaha inanmıycam diyoz yine aynı offfffffffff
canım ya bilmem kaç gündür çatlıyo başım bugün farkettim 2 tane sivilce kocaman nasıl ağrıyo bende adet göreceğim zaman çıkar sivilce ama daha 12 gün var ne bilim yaaa kaptırıyoz işte bazılarının belirtilerierken oluyomuş hamileler tüm belirtilerini yazsada okusak yaaaa
belki benim ağrılarımda metmorfindendir bel karın kasık ağrısı oluyo her ay
canım sen bi dr gitsene kaç gün var adetine ? inşh kötü bişi değildir bebişin senledir :)
ayyy amaa bu belirtilerrrr bndede warrdıı akıntı en belirgın özellik bideidrarın ne renkk diye bi soru sorsam çokmu komik olurum kii ayy

canımmm ya şu belirtilerini tam olarak hatırlıyomusun yazarmısın bize mesela baş ağrısı oluyomudu sivilcelenme sabah erken kalkınca karın ağrısı gaz sancısı gibi mide yanması falan sen de ki belirtilerin hepsini yazarmısın ilk haftalardaki

359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com

canım umarım sonuç alırsın bu ay sende önemsememişsin dikkat etmemişsin ama hiç belli olmaz yumurtan çatladıysa bence olabilir o zaman adet de olursun zamanında, bebek yoksa...
soğanı yap canım 7 gün yap bırak :) ben de tedaviye ara verince aynen senin gibi bir rahatladım ki sorma....
canım öptüm...

yumurta çatlarsa çatlamasından 14 sonra kanama başlar demek ki çatlamamış ya da çok geç çatladı kanamana daha var o da olabilir... yumurta takibine gitmeni öneririm gelişiyor mu diye? belki geç gelişiyor bunu takipsiz anlamak zor şeffaf yumurta akı kıvamındaki akıntı çatlamanın habercisidir...

adetim çoktan bitti ben ay sonunda doktora gideceğim 27 Aralıkta... ama tedaviye devam etmeyeceğimi söyleyeceğim doktora ara vermeyi kendim seçtim böylede gelir diyorum olacağı varsa her türlü olur....şeffaf yumurta akı kıvamındaki akıntı çatlamanın habercisidir. o akıntıda ilişki olursa spermler tüplere kolay ve hızlı ulaşır zaten diğer zamanlarda ilişki olsa da bebek olmaz... o akıntının olması şart...

Kırmızı kartı aldımmmmm... geçmişi okuyamamdım öğleye doğru okuyacağımmm.... sancım var biraz hepinizii öpüyorummm
hadi hayırlı olsun canım... bu ilacı önümüzdeki ay 16. gününde içersen 10 gün sabah akşam o zaman adetlerini düzene koymaya başlarsın... 3 ay böyle içildi mi düzene koyuyor bilgin olsun....

ateşin normal gidiyor canım çizgiyi çekmeme nedenine gelince E akıntısı çatladığı güne gelmeli ama çatladığı kesin kesikli çizgi de çatladığını gösterir... bana da olmuştu bikaç kere ama çatlamıştı yumurta...

caım inşallah sen de ben de tuncss g yaman bngl ve biricik ve isteyen tüm arkadaşlarımız hamile kalırız :))
18. gününde akıntı E olmalı diğerleri W kalsın :))

ağrın artmış geçmiş olsun canım
inşallah hayırlara işaret olsun sana meleğini getirsin...
takvimine baktığımızda bebek görelim artık...
kocamla evi temizledik bu gün bana yardım etti sağolsun yapabilecek gibi değildim bir baş ağrısı girdi yine ayyyy beynime sağlandı sanki.... (
benim kocam tv de hiç bişey izlemez ya bilg.dan film, dizi izler yada müzik dinler nete takılır tv yi sevmez hiç... haklıda yani faydalı program yok ki izlesin... belgesel bile yok...

ben adet görmüyorum ilaçlarla adet gören biriyim 2 aydır ilaç kullanmıyorum adet görmedim bende soğan kürünü deniyecem faydasını görmezsem yine doktora gitcem burada ben bekarım
soğan kürünü nasıl yapacaksın biliyor musun?
ilk ay adete 15 gün kala 15 gün sabah 200ml akşam 200ml 15 dk kaynatıp ılık içeceksin 2. ay adete 10 gün kala 10 gün aynen yapacaksın
3. ay ise adete 7 gün kala 7 gün yapacaksın... inşallah işe yarar....
geçmiş olsun.....

testini yap canım hamilesindir belki hepimizi sevindirirsin yap testi sonra da ilaç içersin ve yarana baktır ve tedavine devam tamam mı? söz ver?

teşekkür ederimm sonunda regl oldum ...

hadi gözün aydın tatlımm...geçmiş olsun o sancılar çok fena ama evlenince o kadar kalmıyo :) bi an önce evlenmelisin :)

bende bu sözü çok duydum neden ki acaba evlenince ağrılar azalıyor ?

yeşil canm nasılsın çok ağrın varmı sıcak tut kendini üşütme.

ev sıcacık kaloriferli ama yine çok sancımvar normalde bu kadar ağrım da olmazdı hem gecikti hemde progesteron kullandım ondan oldu sanırıım gece de uyuyamadım . bugün 2. aydı adet göremediğim özlemişim vallah sen nasılsın bngl33?

ooo canım çok şükürr ondan sinirli ve gerginmişsin.

evt canım ya neyseki sonunda oldum. bu arada sende gebelik belirtileri var okuduğum kadaıyla hadi hayırlsıı inşallah

topikte görüyorum ki herkes çok sevinmiş bu durumuma çok mutlu oldummmm teşekkür ederimmm

ohh rahatlamışsındır.. hadi hayırlı olsun..

teşekkür ederimmm tuncsss

ben adet görmüyorum ilaçlarla adet gören biriyim 2 aydır ilaç kullanmıyorum adet görmedim bende soğan kürünü deniyecem faydasını görmezsem yine doktora gitcem burada ben bekarım

bende bu topiğin bekarlarındayım canım buradaki hanımlar inan çok şekerler çok yardım ettiler bana. öncelikle hoşgeldin... hormon değerlerin nasıl bilmiyorum bi de kilolu musu canım metformini doktoruna mutlaka bi danış? şuan nasıl bi tedavi görüyorsun merak ettim ....

hadi hayırlı olsun canım... bu ilacı önümüzdeki ay 16. gününde içersen 10 gün sabah akşam o zaman adetlerini düzene koymaya başlarsın... 3 ay böyle içildi mi düzene koyuyor bilgin olsun....

bicimmmm kaç zaamndır mesajlarıma cevap yazmıyordun bıktı bu kız benden diyordum çok özledimm seniiii bana tavsiyelerini... tribimi attım şimdi yazdığına gelince gerçekten mi ayyy o zman ben 3 ay yapayım böyle metformini de alayım dimi bicim...:78: umarım forumdan gitmmeişsindir az önce seni online gördümmmm

yazarım tabiki canım sivilcemde cıkmıstı belim kasıklarım aynı adet olacakmısım gibi agrıodu özellikle sol kasıgımda cok batmalar oluodu cok sık vc ye gidiodum rengide ilk baslarda sarı deildi acıktı gaz cok fazlaydı sabah aksam gaz sorunu yasıodum bas agrısı olmadı bende ayakarım cok üüşüodu sürekli buz kesmiş haldeydi iştahım her zaman vardı ama dahada bi artmıstı ilk günlerde inş hamişsindr canm yaa

selam hatunlar nasılsınız takıpteyım okuyorum burdayım kaçmadım :)

tuncss bende severım ask doktorunu hıtch dı değşl mi benımde kronıklessen fılmlerım var meselaa en cok sevdığımm kiralık sevgili bayılırıımmmmm çizgi filmlerden simbad yedı denızler efsanesı bayıldıklarımdan:)) sayarım daha cokda bunları ılkler bendeeeeeee...

benımde adetıme az kaldı 20 sınd beklıyorum ama bu bırkac gundurrr cok acaıp sumuksu kahve rengı akıntım var wcde peeteye gelıyor tortu var yıne ıdrarda bbı enteresan kasığıma sanı saplanıyor arada goguslerımde hassasıyet basladı belım agrıyor her sabah uyandıgımda adet glıyorum mu dıyor nedır yahuuuu:S

Kızlar gebelik belirtileri sormuşunuz.Bendeki belirtiler şöyle idi :

-kasıkta adet sancısı
-normal adet tarihimden 8-9 gün önce 3-4 gün süren kahverengimsi lekelenme
-adet tarihime yakın kıvrandıran gaz sancıları
-wc de değişik bir akıntı (sarımtırak)
-adet tarihi yakınlaştıkca feci şekilde ağrıyan göğüsler.
-mantar olacakmışım gibi kaşıntı

İnşaallah yeni bir yıla güzel haberlerle girersiniz kızlar.
Dört gözle bekliyorum haberlerinizi.

Son düzenleme:

umit verdın canım sağol inşallah sende sağlıkla kucağına alırsın bebeğini.
bendede benzer durumlar var adetımden 9-10 gun evvel koyu kırmızı kahve tonunnda 2-3 damla kanamam oldu peşi sıra 3-4 gun suren lekelı gıbı akıntıı vardı kasık sancısıda cok yoğun arada bıçak saplanır gıbı bel agrım vaarr gaz sancılaım var goğuslerımde bugun ıyıden ıyıye hassaslastı acıyor sısmeyede basladı adet tarıhım 20 aralık umarım gelmez. bende buraya yazarım sunlar oldu bunlar oldu dıye :)

inşallah canım benim. inşallah bu ay hamilesindir. hayırlısıyla bebiş haberi alalım senden

keşke canım güzel haberleri verebilsem iki gün sonra doğum günüm 35e giriyorum yaşım geçiyor valla bu durum beni en çok üzen keşke 25lerimde olabilsem bu kadar takmazdım

canım hamile ateş tablolarına baktığım zaman böyle çizikli var ama hamiş kalmış inşallah olmuştur bu ay senin ateşinde çok ilginç mutlaka değerlendir hayatım bence sen yumurtluyor olabilirsin inşallahhhh

topikte görüyorum ki herkes çok sevinmiş bu durumuma çok mutlu oldummmm teşekkür ederimmm

canım adet olamamak çok kötü birşey insanın psikolojisi mahfoluyor resmen o yüzden tabiki sevindik rahatlamış olmana

inşallah canım benim saol bizimde tek dileğimiz bu ama zamanımızı bekliyoruz işte

ahhh ahhh istenmioki yanii canm istemio bende istemiom bişe ne bilim yaw 3. aydan sonra iştahn falan düzelir diolr ya bakalım hayrlısı üzümü deniyim bide onu yerim heralde

Canım ben de aynı senin gibiyim.Ten rengim çok çabuk sararıyor.
Ben demir hapı kullanıyorum ve sabah aç karnına 1 yemek kaşığı şurup gibi pekmez içiyorum.
Fazlasına gerek yok zaten,1 kaşık iç,üzerinede bir iki yudum su al.
Bu arada pekmezi yoğurtla falan karıştırma,yoğurtla karıştırdığında pekmezin hiç bir faydası kalmıyor.Sadece şeker niyetine yemiş oluyorsun.

İştahsızlığa gelince,benim tam anlamıyla 16.haftadan sonra iştahım açılmaya başladı.Öncesinde hiç bulantı problemim olmadı ama çok iştahsızdım.Ona rağmen sütümü,yoğurdumu ve peynirimi zorlada olsa yemeye çalıştım.Çünkü gebelikte diş ağrısı çok zor oluyor.
Biliyorum çok zor ama en azndan temel besin maddelerine dikkat etmeni öneririm

Birde sabah kahvaltımda mutlaka 1 bardak portakal-mandalin karışık sıkıyorum ve taze taze içiyorum.Malum hamileliğimiz kış ayında geçiyor ve hasta olmamak için bol bol vitamin almalıyız.

TOPİKTE BİŞEYLER OLUYOR herkeste belirti var sonumuz hayır olsunn.

canım sen yazmıştın sanırım hamile kaldığın ay ben hamileyim diye düşünüyormuş sonra negatif gördüğün halde inanmamıştım ve daha sonra kanda görmüştün değilmi.hani herkes kafandan at diyor ya seninki tam tersi olmuştu değilmiii..

canım sende kahverengi lekelenmede var hadi hayırlısııııı...

canım adet olamamak çok kötü birşey insanın psikolojisi mahfoluyor resmen o yüzden tabiki sevindik rahatlamış olmana

aynen gyaman çok kötü oldum hemde . bir yandan saçlarım dökülecek diye düşünmem mahvetti zaten beni. gerginlik gerginlilk kalbini kırmadığım kimse kalmadı neredeyse...

TOPİKTE BİŞEYLER OLUYOR herkeste belirti var sonumuz hayır olsunn.

inşallah tüm bebiş bekleyenlerin güzel haberlerini teker teker alacağız . fizik kuralı kuantum der ki evrene nasıl bir düşünce yayarsanız öyle geri yansır inşllaah hepinizin üstüne gelirrrr...

aaaaa herkeste garip garip belirtiler ağrılar mide bulantıları gaz sancıları üşümeler,kahverengi lekelenmeleri olan bile varrr.AYYYYYYYYYYYYY ne oluyor yaaaaaaaaaaaa bu ay hamiş PATLAMASIMI OLACAK İNŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

ay ne güzel sevinç gösterisiiii inşallah canım Rabbim isteyen herkese verriiir

ay ne güzel sevinç gösterisiiii inşallah canım Rabbim isteyen herkese verriiir

ayyyyyyyyyyy inşallah bu sevincim kursağımda kalmazda bu ay EN AZ 5 KİŞİİİİ HAMİLEYİM DER inşallahhhh.....

hadi ben kaçtımmmm herkese iyiakşamlar.şimdi başlar o ses türkiyeee

Son düzenleme:
yeşilll geçtimi ağrınnnnnnnnnnnnn.bende o ses türkiyeyi bekliyorum.çok seviyorum o yarışmayı sanırım biçimde çok seviyordu sen ne yapıyorsunnn

yok canım ya halaağrıyor . canım yemek yemek istemedi bende irmik helvası yaptım komşularıma da verdim doydum şimdi de nette dolanıyorummm facebook twiitleri unuttum kadınlar kulubüne takılalı

tv ler canımı sıkıyor küçüklükten buyana hiç dikkatimi çekmedi bile ondan sıkılıyorum net daha iyi geliyır bana

canm benden bişey beklemeyin bu ay ama sen inşallah hamilesindir.bende hamiş olmadığıma deilde adetimin gecikmesine daha çok üzülüyorum söktürücü içmeyi hiç sevmiyom.

canm evde olduğum günler unutuyom ben soğanı bugünde yapmadan yemişim yemeğimi.yatmdan yapayım yinede adet gelene kadar dimi.canm sen niye devam etmicen tedavine.aslında gerçekten çok rahatlıyo insan ara verince ama bana 1aylık rahatlık yeter devam etmeliyim diye düşünüyom şuan.tabi nasıl iyi hissediyosan öyle yap canm.

canm bende iyiyim nolsun bugün evden dışarı çıkmadım işte soğukta şimdide osesi izliyorum.

canm baya hamilelik belirtileri yaşıyosun inşallah öyle olur.adet belirtilerinden farklı mı belirtilerin.

canım sen bir test yap bence ben önceden zaten adet olucam diye test yapmayıp beklerdim çok büyük hataymış geç anladım.çünkü bizler bebk istiyoruz 28-30 günden uzadıkça adetlerimiz bekliyeceğimiz zaman daha da fazla artıyor.hemen testini yap ve ona göre söktürücü alırsın hem test yapınca insanın kafasıda rahatlıyor çünkü acaba varmı yokmu derken gerginlikte ileri atıyor adeti.en son eczaneye gittiğimde 4 tene gebelik testi aldım adam şöyle bir baktı yüzüme 4 tanemi dedi.eve stok yapmayı düşünüyorum .ne yapayım 10-20 li paketleri olsa alıcam vallahi.her ay eczanecilerde tanıdı artık utanıyorum

Allah sana nurtopu gibi bir kız nasip etsin inşallah.

Kırmızı kartı aldımmmmm... geçmişi okuyamamdım öğleye doğru okuyacağımmm.... sancım var biraz hepinizii öpüyorummm
canım gözünaydın çok sevindim duphaston iyi bir ilaç vallahi bende bu ay başlamayı düşünüyorum.

heheh keşke kız olsa cok istiorum bi kızımın olmasını bilmiorumki ama içimden hep erkekmiş gibi gecioo hayırlısı olsun saglıklı olsunda
inşallah canım Allah gönlüne göre versin.

ah canım ben şu ateş tablosundan anlasamda bir yorumlasam ama bu gidişle sizin tablolara baka baka öğrenicez galiba.teşekkürler yorumun için vallahi bende bu kıza nazar değdirdik diyordum içimden sen yazmayınca .senin yorumların iyi geliyor bize.

inşallah olmazsın adet ama tam adet belirtileri yaşıyorsun canım.

evet canım ben bununla ilgili bir kitap okuyorum evrene verdiğimiz düşünce çok önemli ne gönderirsen onu alıyorsun OLACAK diyorum.

İNŞALLAH.

yakaladım kızlar sizi nasılsınız? girdiğimde pek kimseler olmuyor
Canım ben geçmişi okurken yazmışsın son sayfaya geldim gitmişsin.adet oluca rahatladın değilmi.sevindim.şu haimize bak yaa millet nizami adet görür çok normal bir durum gibi.
bizim için ne kadar acayip olağanüstü bir durumbu bayılacaz seviçten

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…