Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

tahan yok mu söyle eşine alsın canım birazcık tahanla karıştırdın mı pekmezin yoğun tadını alıyor... ben de sade içemem öyle güzel oluyor...

yoğurtla da tüketebilirsiniz pekmezi.. çok güzel oluyor öyle de.. ya da kek yaparken içine şeker niyetine pekmez de katılabilir.. ben bazen öyle yapıyorum..

tahan yok mu söyle eşine alsın canım birazcık tahanla karıştırdın mı pekmezin yoğun tadını alıyor... ben de sade içemem öyle güzel oluyor...

kara üzüm ye dediler ya ondan aldırayım onu yıyebılırımmm iyi kötuu oda kan yaparmşş

eeee o zaman ne diye düşünüyorsun canım neredeyse doktor bakarken çatlayacakmış yani ay ne güzel olurdu o sırada çatlasaydı de mi.....
:))
ve tek yumurta gelişimi harika çünkü daha sağlıklı oluyor tek gelişim kaliteli olur ve tutması da bir o kadar güzel olur canım.... inşallah yumurtan üzerindeki mıknatısla tüm spermleri kendine çekmiştir....

kara üzüm ye dediler ya ondan aldırayım onu yıyebılırımmm iyi kötuu oda kan yaparmşş

kara üzüm tabi kuru üzüm alsın eşin leblebi ile yersin çok tatlı gelmez o zaman canım yersin tabi neden yemeyesin...

ben hamile olsam eşim yandı neler isterim neler :))

canm inşallah bütün bu belirtiler bebektendir.gaz ,uyku, bulantı bilemiyorum yani.progestan yapıyo tamamda sen her ay içiyosun zaten onu bu ay daha çok bulantın olmuş. o teyzenn hisleri doğru çıksın inşallah.10gün daha çok varmış bekle sakın öncesinde test yapma canm.bu ay sanki güzel bi haber verecekmişsin gibi geliyo gaza getirmicem seni dedim ama napim aşılamaya gerek kalmadan gelecek sanki bebişin.
bulantı deyince dün dolmuşa binmiştim bi bayann parfüm kokusu öyle fena yaptıki beni inecektim ilk durakta nerdeyse daha önce kokulara bu kadar duyarlı deildim.eve zor geldim gelince yattım baya kötü oldum öğürme derecesine geldim resmen.sonra haftaiçi bi gündü yine akşam patlamış mısır yapmıştım kokusu yayıldı biraz eve ay o koku mahvetti beni yine aynı oldum.ben 2 aydır 21nde adet oluyorum bu ayda 21nde olursam inşallah gecikmez 4günüm var.mide bulantım olunca dün içemedim soğanı bugün akşamda dışardaydık akşam yemeğinden önce yine içemedim napsam devam etsemmi ki böyle düzenli içmeyince faydası olurmu acaba devam edeyim mi?

kuru dutda kan yapar.. onu da dene.. hem çok lezzetli oluyor..

ayyyy düşünmeden olmaz ki.. neyse kötü düşünce yok.. test ne zaman yapayım ki..
inşallah dediğin gibi olur.. tek yumurta ve sağlıkla gelen bir bebek...

kara üzüm tabi kuru üzüm alsın eşin leblebi ile yersin çok tatlı gelmez o zaman canım yersin tabi neden yemeyesin...

ahhh ahhh istenmioki yanii canm istemio bende istemiom bişe ne bilim yaw 3. aydan sonra iştahn falan düzelir diolr ya bakalım hayrlısı üzümü deniyim bide onu yerim heralde

adet gününü 2 gün geçti mi test yap progestana kalırsan yine çok gecikir test canım....

ahhh ahhh istenmioki yanii canm istemio bende istemiom bişe ne bilim yaw 3. aydan sonra iştahn falan düzelir diolr ya bakalım hayrlısı üzümü deniyim bide onu yerim heralde

hımm anladım canım iştahsızlıktan da sarardın tüm besini cücüğün aldı sana bişey kalmadı da ondan.... üzüm iyi gelir kanlı canlı yapar seni....ama çok da kaçırma şekeri yükseltir

Son düzenleme:
hımm anladım canım iştahsızlıktan da sarardın tüm besini cücüğün aldı sana bişey kalmadı da ondan.... üzüm iyi gelir kanlı canlı yapar seni....ama çok da kaçırma şekeri yükseltir

ewet haklısın şeker genetik saten babamdada var allahım tek cücüğüm iyileşsin de bide bugn carsıda dolandık baya ondanda olablr dikkt etmedm ama sanrm cok gezdgm zaman sararıorm

bngl canım ay inşallah hamilesindir :)
nasıl sevinirim :)

ayy canm benm nerdeee yok benden bu ay bişey beklemeyin ama gerçekten bu ay tuncss hamile olcak inşallah.
sen adetten hemen sonramı yumurtladın canm ateştenmi anladın bunu ben ateşten anlamyınca yazışmalardan böyle anladım ama doğru anlamışmıyım.

ewet haklısın şeker genetik saten babamdada var allahım tek cücüğüm iyileşsin de bide bugn carsıda dolandık baya ondanda olablr dikkt etmedm ama sanrm cok gezdgm zaman sararıorm

işte ondan dedim ya sana yordun mu kendini diye çok ayakta kalma bu aralar zaten yakında bel ağrılarında başlar dinlenme süreleri yapman gerekli kendine...

bende bende.. benim ki de yandı ki ne yandı hemde.. kesin sürekli yataktan kaldırıp abuk şeyler ister dururum..

oooo koku hassasiyeti.. hadi inşallah inşallah.. soğandan yana bilgim yok.. hayırlısı olsun canım hakkında..

adet gününü 2 gün geçti mi test yap progestana kalırsan yine çok gecikir test canım....

progestana geç başladım evet.. 27 aralıkta adet olmam gerek.. inşallah olmam ve inşallah bebek vardır içimde..
progestanım 25inde bitecek.. bakalım ne olacak..

iyi de bngl canım hep umut etmeyenlerin bebeği geldi ve ben senden çok şey bekliyorum sanırım nedense umut var içimde seninle ilgili bakalım ne çıkacak....
ben ateşe göre adet zamanı yumurta çatlattım kimbilir ne zamanın yumurtasıydı :)) sanmam tutsun çünkü adet öncesi ve sonrası ilişki oldu ama adetken olamıyor sonuçta....
ama esas 25. günlerime dikkat edeceğim geçen ay öyle yumurtladım... daha bu gün 7. günüm
inşallah Reyhanınki gibi olmuştur bende de....

canm arkadaşlar çok güzel şeyler yazmışlar sana zaten bende onlara katılıyorum pekmez çok faydalı işten arkadaşımın kansızlığı vardı hergün pekmez içmiş geçen kontrolden gelmişti ölçmüşler yine 1ayda değerleri düzelmiş.sapsarıydı oda aynı şimdi öyle deil.sende pekmezi içemiyosan tahinle ve yoğurtla çok güzel oluyo özellikle tahinle muhteşemya bayılıyorum ben.başkalarınn dediklerinede aldırma eğer dr.n herşey normal diyosa.onlar öyle dedikçe morelin bozulur azcık makyaj yapıver allık sür morelini bozmasınlar.

ya hamileliğin keyfi öyle çıkar canını çekeni o anda isteyeceksin... zaten 1 kere yaşanılan bişey bu ben canım ne çekerse isterim
29 unda testini yap bence canım... ay çok heyecanlı ya :)) hadi geri sayalım....

hımm olabılırrrr ayy hadi hadiii bi sürü bebek haberi arka arkaya gelsin yaa

bence de canım gelsin artık minişlerimiz ayağını sürdün gerçi sen umut oldun hepimize ama bizimkiler bekletiyor yaramazlar :))

saolun kızlar dedgnz gbı yemeye calışayım zorlada olsa düzelir heralde bnmde

sule geldin ama bişey yazmıyorsun canım nasıl gidiyor hamilelik?

canım hamilelik süreçlerini de paylaşalım burada bizler de bilgilenelim.... daha sık gel anlat nasıl gidiyor 25. haftada mısın?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…