Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canm ben 3 ay kullandım.bu aydan sonra 3ay daha kullanırsam 6 ay olcak.inşallah bu arada gelir bebişim.

bu soruyu defalarca sormuşumdur eminim.. ama napayım yahu.. hatlar karışıyor :)))
hadi inşallah gerek kalmadan hamiş kalırsın..

canım benim adetler ilk başladığı günden beri düzensiz.. 1 yıl adet olmadığımı biliyorum.. hep ilaçlarla..
inşallah senin bebeğin hemencecik gelir.. çok zorlu bir süreç.. belirtilere sakın kapılma.. hakkında hayırlısı olsun.. inşallah dediğin gibi olur yeniyıla hepimiz bebişle gireriz..

bu soruyu defalarca sormuşumdur eminim.. ama napayım yahu.. hatlar karışıyor :)))
hadi inşallah gerek kalmadan hamiş kalırsın..

olsun canm bisürü arkadaşla görüşüyoz burda hangibirini aklımızda tutcaz.oluyo böyle arada.inşallah canm hepimiz inşallah.

ben biraz çıkıyorum canm biraz işlerim var belki yatmadan gelirim yine...

canım iğne yapmadı bende bilmiyorum oluruna bıraktı heralde bide adetin 3. günüydü iğne vurulurmuki ? benim de yaklaşık senin kadar oldu 2 ay kullandık 2 ay ar verdik sonra 1 ay kullandım sonra bu ay ara işte ateş ölçüyorum ama benim ateş adet gününün 1.günü 36.3 e düşmüştü 36.8 den sonra 36.4 e yükseldi geçenlerde 36.2 ye düştü bugün 36.4 tü yani hep 36.3-36.4 arası değişiyo aynı civarda ama o dediniz siteye üye oldum ama yapamadım bende evde bi kağıda işaretliyorum bence 36.2 ye düştüğündemi çatladıki bilemedim yaaaa

canım seni anlıyorum ama hepimiz aynı durumdayız...eşin ne güzel gezelim demiş keşke çıksaydın onunla bence bir dahaki sefere sen teklif et böyle eve kapanmakla olmaz kendini de onu da ihmal etme...sıkıntılar var elbet ama bunların içinde boğulmak yerine savaşmayı bilmemiz gerekli
teşekkür ederim canım bicim kullandı diye biliyorum da ondan ona sordum.benim henüz 13.günüm iğneden sonraki.demekki daaha çok var
ne sorduğunu görmedim canım ama çatlatma iğnesi ile mi ilgili eğer öyleyse iğneden sonraki 16. gün adet olunur genelde ve 14. gün kandan gebelik çıkar...

oh maşallah 50 yaşında bile olsa adet görüyor olması çok iyi myomu küçük ufak bir operasyonla aldırabilir aslında ben öyle biliyorum.... soğan kürü yapabilir aslında ama sen karışma boşver... nasıl biliyorsa öyle halletsin sorununu....

bu arada böyle giderse benden küçük benim kuzenlerimin de benden önce gelcek bebekleri :)) ama Allah ın takdiri bişey diyemem bana da doğru zamanda hayırlısını versin yeter ben beklerim... kist diye düşünme hemen tamam mı? olsa bende kist olurdu ve olabilirde daha gitmedim kontrole ama önemsemiyorum...

kolay gelsin canım annemden bilirim saatlerce yazılı okurdu yüzünü göremezdik :)

evet canım çok yaparım o totemleri ve dediğin gibi kimseye söylemem yoksa olmuyor sanki.ama buraya yazdım çünkü burdaki bayanların hepsi benim için ve herkes için en güzel en iyi için içten dua ediyorlar.ben buranın samimiyetine çok güveniyorum.nazar falan değmezz aksine dualarıyla bebişim olurrr benceee.

ayyy canım benim çok sağolll.kesinlikle yürekten isteme.......

hmm baya zorlamış seni bu ağrı inşallah iyiye işarettir canm.benm hafif düzeyli olmuştu.
ayyyy evet tam tuncsun yazdığı gibi olduda bende.bende hadi bitsin...

aman ağrının iyisi olmuyor.. inşallah sonunda kist mist olmasın.. uğraşmayalım bir de onunla..
sen napıyosun? ne var ne yok?
aynı düşüncedeyim tatlım o hissettiğim basınç ağrı her neyse umarımm kist değildir.

canm ben ateşten anlamıyorum yorumlayamıycam oyüzden.evet klomeni 3ay daha kullanacakmışım.bu ay yumurtam gelişmeyince hiç ilişkiye dkkat etmedim haftasonundan haftasonuna yaptm nerdeyse.o yüzden çok zor.
asıl kafana takmadığın ve hesaplamadığın için stres yapmamışsındır.allah ta ol dediyse belki gelir bu ay tatlımmmmmmm

canım o tatlı isteği maalesef adet belirtisi.hamile arkadaşlarım hep şey diyor adet belirtilerin aynısı oluyorrr ama tatlı isteği olmuyor hatta turşu filan çekmiş canları.bide 2. belirti benceee sivilce.ama kasık ağrısı bel ağrısı göğüs ağrısı gaz sancısı filan bunlar hamilelik ile reglyinin ortak belirtileri benceeee.

olsun canm bisürü arkadaşla görüşüyoz burda hangibirini aklımızda tutcaz.oluyo böyle arada.inşallah canm hepimiz inşallah.

ben biraz çıkıyorum canm biraz işlerim var belki yatmadan gelirim yine...

görüşürüz.. kendine dikkat et..

canım fertility çok kolay bi site aslında.. neden yapamadın ki? takıldığın yer ne? yardımım dokunursa buralardayım ben..

tamam tamam kist mist düşünmeyeceğim.. kaynanam biraz rahat bi kadın.. benim kendi annemde 38 yaşında menapoza girdi.. sıkıntı stres herşey etkiliyor bu süreci..
myomun yeri ters bi yerdeymiş doktorun dediğine göre.. ameliyatla rahim komple alınmalı dedi.. ya da ilaçlı spiral işte. amaaaan aynen dedğin gibi bana ne.. ne istiyorsa öyle yapsın..
sen nasılsın? ne var ne yok?

ne sorduğunu görmedim canım ama çatlatma iğnesi ile mi ilgili eğer öyleyse iğneden sonraki 16. gün adet olunur genelde ve 14. gün kandan gebelik çıkar...
evet canım onu sormuştumm teşekkür ederimm

haklısın canım bende zaten hazırlıklıyım gelmesine zaten ateşimde düştüü.neyse diğer aya kaldı umutlarım.
ama tabi gebeysem iki belirtide ben eklemiş olurum fena mı

teşekkür ederim canım bakarım yine takılırsam sorarım sağol

zaten rahmini aldırması en iyi çözüm o zaman tabi... hem daha da çocuk doğurmayacağına göre rahme de ihtiyacı yok.... sağlığına kavuşsun inşallah...

ben ne bileyim bu aralar sanırım nötrüm iyi mi kötü mü bilmiyorum.... akışına bıraktım her şeyi 6 ay tedavi görmemeye karar verdim sadece metforminle deneyeceğim.... yumurtlama oldu nasılsa olmaya da devam eder diye düşünüyorum ... sonrasında yine bebek olmazsa o zaman işte ne gerekiyorsa yaparım rahim filmi vs... eşim de o zaman istemeye başlar belki.... genel olarak iyiyim canım benim.....
sizler için umutlanıyorum... umarım güleriz yeni yıla girerken...

kızlar bırsuru alıntı yaptım kopyaladım falan fılan ama kendımde cevap vercek gucu bulamadım. nasıl keyfler.. karnımın alcaklarında sancı var kasıklarıma doğru dun gece bıde ıdrar yolları enfeksıyonum oldu nurtopu gıbı antıbıyotık kullanıyorum

canım benim inşallah hep birlikte gülelim.. rahatlık bu işin en büyük ilacı.. o da maşallah sende var..
inşallah sonucu da iyi olur..

şimdi çıkıyorum ben eşim geldi.. kendinize iyi bakın.. öpüyorum çok çok..

anlıyorum canım ders çalışmak psikolojiyi yorar... sanırım eşinle de aynı dili konuşmuyorsunuz gibi ama şu da var sen eve kapanıyorsun diye o da kapatamaz kendini... sen ona mümkün oldukça eşlik et bence... o zaman onun da sana yaklaşımı farklı olur... şimdi herşey üstüne üstüne geliyor ya seninle ilgilenmediğini düşünüyorsun belki bu yüzden ama daha kötüye gitmeden toparlayın canım böyle olmaz... birbirinize lazımsınız.... inşallah bebeğiniz olduğunda birbirinizle ilgilenmeye pek vakit bulamayacaksınız şu zamanlarınızın kıymetini bilin bence... onunla bir konuşma yap hem sen bir adım at hem de o atsın her şeyin çözümü var inanki...

geçmiş olsun canım ama o enfeksiyon başka türlü geçmez bir de sıcağa oturmak iyi gelir...

görüşürüz :))
biz de yemek yiycez öptüm

evet yaaa kendimi toparlıycam inşallah ben onu çokk seviyorum oda çokk seviyo ama ne bilim bunaldım o matematikçi o yüzden çok yoğun bende böyle olunca yaaa beni geçiştiriyo gibi hissediyorum neyse canım senin başını ağrıtmıyim çok sağol bicim ben kendimi toparlıycam canım öptüm seni kocaman

kızlar maşallah ne güzel kaynatmıssınız.. bende ne zamandır gelemiyorum ne var ne yok yeni hamile haberleri yok mu?
bicim tuncs gyaman ecrin nasılsınız canlarım..
gyaman baban nasıl oldu canım doktora gittinizmi tekrar

ben geldim hepiniz çıktınız ne zamandır denk gelemedik eşimden sınavı var bu ay sonunda ve internetten çalışıyor bende fırsat bulup yazamadım size iki satır..
bu ay benim hiç umudum yok...26. günde akıntıyla beraber pembe lekenme oldu ama şimdi o da yok göğüs hassasiyeti var ama bu ayda adetim gecikecek gibi( offf benim her geçen gün umudum tükeniyor... sanki hiç olamayacak gibi geliyor(

canım yerleşme olmasın o pembe akıntıı yani genelde öyle oluyorr inşallah seninde öyledirr.kaçıncı günündesinn pekii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…