Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

yok canım hala kimselerden haber :)))
iyiyim ben çok şükür.. sende ne var ne yok?

ayyy yerleşme kanaması olmasın o sakın.. hadi inşallah.. bak kimselerden haber yok belki senden haber gelir.. hepbirlikte seviniriz..
bu kadar arayı açma..

ammiiiiiiiiiiinnnnnnnn..
inşallah bir gün doktora gideceksin ve hamilesin diyecek.. hayali bile mükemmel..
süreci kimseyle paylaşmamak da mantıklı.. çünki insanlar anlamıyorlar bizi.. zannediyorlar ki hemencecik hamile kalınıyor.. o kadar kolay olsa 2 senedir uğraşmazdım.. ahh ahhhh :)

maşallah.. inşallah herşey çok güzel olur.. darısı biz isteyenlere olsun..

kızlarrr nasılsınızzzzzzz......ben bugün endokrine gittimm..tahlilleri yeniden yaptırdım bakalım neler olacakkk...

BİCİMMMMMMMM......pkonun profösörüüüü......bugün başladım hayıt tohumunaaaa.....inşallah bendede işe yararrr....sen nasılsın iyisindir inşallahhh....

fatmagülünn sunu ne yi izliyoruzz yengesi doğurdu bizde eşimle yine bebek hayallerine daldıknasıl doğucak ne olacakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk...inşallah allah hepimize nasipp etsinnnnnnnnnnnnnnn.............

progesteron dediğin ilaç duphaston mu canım ? ben zayıftım aslında dkh ile 11 kilo aldım metforminle 6 kilosu gitti. yalnız ben zayıfkende pko luydum :2: benmki genetik sanırım . verdğin bilgiler için teşekkür edrim

gördüğün gibi dayanamayıp geldim yineee tuncss senin yazında eskiden okurdum demişsin ya daha öğretmenlik yapmıyor musun ? :2:

ahahha bende bende geldim..
canım evlendikten sonra Ankara'ya yerleştim.. atamam yoktu, sakarya'da ücretli öğretmenlik yapıyordum.. kpss illeti ile uğraşacak gücü bulamadım kendimde.. formasyon falan filan kastı beni :))) bi de ücretli sakarya şartlarında iş görür ama Ankara'da öyle değilmiş.. görevlendirme almak bile çok çok zor.. milletvekili bile soktum devreye gene çıkmadı.. bakanlıktan tanıdık buldum yine olmadı.. en son evime 45 km uzakta bir yerde zorla teklif ettiler.. onu da ben istemedim.. 45 km de ne var diyebilirsin ama sabah trafiğinde o yol tam 2.5 saat sürüyor.. ee akşamda aynı trafik.. günün 4-5 saati trafikte geçecek.. alacağım para hiçbirşeye yetmeyecek.. değmez dedim.. bir çocuk yapayım bari onun öğretmeni olurum dedim.. işte bendeki durum budur..

fatmagülü bende izliyorum bebeği gördüm içim gitti valla aynen bende hayallere daldım...Rabbim inş hepimize en kısa zamanda tattırır o duyguyu...

emanet soğan suyunu bende deneyeceğim bu topikte faydalı bulan çoğunlukta bi regl olabilsem başlayacağım inşallah

inşlah canım guzl dılegın ıcın hepimizi sevındırsın rabbım..canım ben henuz tam olarak bı tedavıye baslamadım dıyebılrıım gecen sene gıtıgımde bana pkolu oldugumu söylemıstı dr,sonra primolut.n tablet verdı adetın gelemdıgı zaman test yap yoksa hamılelık gelene kadr kullan demıstı.bende ara ara kulandım ama hapada bagımlı kalmak ıstemedıgım ıcınde arada sogan suyu yaptım, hapla bazen gelmıyordu yanı 1 hafta yada 10 gun hap atınca bırsey gelmıyordu bazen, ama sogan suyunu yapınca 3.gun gelıyrodu bende bazen hap bazen sogan yaptım.ama tam olarak bı tedavıye baslamadık henuz 2 yıllık evlıyım.suan ıyı bı dr arıyorum hem pkom ıcın hemde artık bı bebek sahıbı olamak ıcın tedavı olmak bırseyrlerden baslamak ıcın.yanı yenı yenı düsünüyoruz bebek için..ama evlendıgımızden bu yanada hiç korunmak ama olmadıda..sekerım 15 gun önce 103 tü,1ay önce 93 tü.ama ilk oldugunda yanı 3 ay önce 120 idi...ben ıstanbuldayım anadolu yakasında iyi bır dr arastırıyorum bu aralar tecrubesı yuksek ve tedavı edıcı iyi bırını bulmak ıstıyrm,,basdan savıcı ve sadece kilooo verrrmenizz gerekır dıyip ilaç yazan bırı nı istemıyorumm.(kartal)oturuyorum..istanbulda olanlar varsa tavsıye edebıleceklerı bır doktor sevınırım

Selam kızlar bende aranıza katılmak ıstıyorum bende bır bucuk senedır pcos luyum bende progestan metformın duphaston serephone herseyı kullandım ama netıce hala bellı ne yapacagımı bılemıyorum sızın uyguladıklarıız neler acaba yardımcıolurusunuz

yok canım benım senın dedıgın duphaston sokturucu herlde,ben bekarkende ya sokturucu yada dkh verırlerdı ama sımdı cocuk dusununce doktor progestanı dene demıstı. benım dedıgım progestan ılacın adı . zayıf olmana sevındım en azından bır dertten kurtuldun kılo vermk zorunda degılsın

bencde mutlaka sogan suyunu dene ıcılemıcek bırsey degıl zaten

Slm arkadaslar bende pco hastasiyim 1 senelik evliyim hastalığımı evlendikten sonra 14 kilo alınca öğrendim bebeğim olmuyo diye doktora gittim kilo aldım adette duzensiz doktor teşhisi koydu ama tedavi vermedi sadece diyetisyene yolladı ilk hafta iki kilo verdim sonraysa aynı kaldım şimdi adetim düzene girdi ama bebek yok soğan suyu kullanıyorum 3 ay oldu gercekten soğan suyundan fayda gören varmi ben çok bebek istiyorum olmaz diyede çok korkuyorum

canım ben ikisi benzer ilaç die biliyorum duphastonu ilk bebek düşündüğümde doktor vermişti bana 6 ay kullandım hem adeti düzenliyor hemde rahmi destekliyo demişti...

canım ben ikisi benzer ilaç die biliyorum duphastonu ilk bebek düşündüğümde doktor vermişti bana 6 ay kullandım hem adeti düzenliyor hemde rahmi destekliyo demişti...

ewet progestanda rahmı desteklıo o zamn ıkısıde benzer ılactır emın olmadıgım ıcın bısı dıymedım ama pprogestan da rahmı desteklıo haklısın bana da ole demısdı

teşekkür ederimmm canımmm öptümmm kocaman

kızlarrr bugün benden size bi şarkı SERTAP ERENER SÖZ BİTTİ (UNUTURSUN İÇİN YANA YANA ) bayılıyorum bu şarkıya gelecek olan bebişimi düşünüyorum hepppp

Rabbım hepımızın yuzunu guldurr ınsallahhhhh ben cıkıorum kızlar tekrr tekrr gorusmek dılegıyle hayırlı geceler

a.s. hos geldın canım katıll katıll memnun olurum kendı adıma:))bende yenıyım cunkı ...ama yazıları takip edıyordum yenı uye oldum..ALLAH sana bana ve burdakı ısteyen herkese en yakın ve hayırlı zamanda nasıp eder ınsalhh hamiş olmayı ..oluncada burda müjdelemeyı..aminn.

inşallah canım inşallah saolasın aynı şeyleri senin içinde düşünüyorum biliyorsun

hadi inşallah yaaa hamile haberi almak istiyorum çok sıkıldım bu durumdan birinizden acilen bu haberi duyup sevinmek istiyorum

bende o güzel haberi vermek istiyorum canım herkesten ayrı ayrı ben hamileyim demesini umut ediyorum ve dua ediyorum cnm

geçmiş olsun canım şimdi nasılsın baya zaman geçmiş yazalı baya giremedim :2:

saol cnm iyiyim şimdi geçti ağrım sadece akıntım kaldı biraz

bende çok ağrı çektim tatlım ama ilişki sırasında canım hiç yanmadı ve bugün o ağrı geçti ara ara gaz sancısı gibi yokluyor ve geçiyor akıntımda var çok yoğun olmasada dünkü gibi var ve gaz
canım inşallah biran önce meleğine kavuşursun Allah gönlüne göre versin

ateşimde böyle
3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

canım babamın emarı çekildi bugün doktoruna cdsini götürdük heyet bakıcak bugün yarın sonuçlarını alıcaz ve nasıl bir tedavi uygulanacak söyleyecekler temiz çıkmadı ama aurt damarına yakın lenf bezlerinin birinde görüldü 2cm kadar çok canım sıkkın yarın neler diycekler doktorlar onu bekliyorum işte saol cnm ilgin için Allah razı olsun
sen nasılsın iyimisin

canım soğan suyu işe yarıyor onu kullanıp hamile kalan arkadaşlarda var bende kullan sonucta bitkisel bi kür zararı olmaz. 14 kilo almışsın kilo çok etkiliyor adeti. doktorun metformin önermedi mi? pko da çok önemli hem kilo verdirmeye yardımcı hem kaliteli yumurtlamayı sağlıyor ve adetleri de düzene sokuyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…