Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ben giderken geliyorsunuz ağlayacağımmmm nasılsın tuncs ?

saol canım sen nasılsın?
valla yakın olsak ben seve seve tüm kağıtları okurdum..
çok özledim o sıkıntılı günleri.. bin civarında yazılı kağıdım olurdu benim.. her bir sınav için.. dönemde 3 sınav.. ohoooo anam ağlardı okurken.. ama çok da keyifliydi..

canm ben yanlış anladım hmm geçen ay bendede olmuştu o.bide bu dönemlerde kendimizi çok dinliyoruz biz ondanda oluyo.takma kfana gaza da gelme.ben bilerek bu ay sana hadi test yap hamilemisin yoksa bu belirtiler hamilelik belirtisi diye gaz vermicem biz böyle dedikçe test yapman gerekiyomuş gibi hissedip sona üzülüyoruz oyüzden adet gününü bekle gaza gelip test yapma son güne kadar sabret zaten geleceği varsa bu ay bebeğin gelir.inşallah da gelir hayırlısıyla aşılamaya felan gerek kalmaz.

saol canım.. yok yok benimki öyle dinlemekten filan olan birşey değil.. ciddi rahatsızlık veren birşeydi.. tüm gün oturup kalkarken basınç hissettim ve akşam çalışma esnasında da basınç hissi çok oldu ve çok zorlandım ben.. hatta bir ara yeter bırakalım bence dedim.. o kadar ağrım oldu yani düşün..
ama bugün çok iyiyim şükür.. inşallah aşılamaya gerek kalmadan gelir bebeğim.. bu ay artık birileri hamileyim desin de sevinelim.. test yapmayacağım evet.. adet gününü bekleyeceğim..

hmm baya zorlamış seni bu ağrı inşallah iyiye işarettir canm.benm hafif düzeyli olmuştu.

canm senn branşın anasınıfı deilmi ne sınavı?

aman ağrının iyisi olmuyor.. inşallah sonunda kist mist olmasın.. uğraşmayalım bir de onunla..
sen napıyosun? ne var ne yok?

canm o ağrılar yumurtalarınn oluştuğunu gösteriyo tabi biraz şiddetli olunca sevinilmiyo ama ben geçen ay yumurtalıklarımı hissedince sevinmiştim.ben dün soğan kürüne başladım 10gün yapcam.bu ay klomen içmedimya soğan yapayım dedim.öbür ay klomene devam soğanıda klomenle yapmak istemiyorum yrarı olacak yere zarerı olur diye.senn adetinn kaçıncı günü bugün?

canım ilaçlarla bitkisel kürleri yapma sakın.. bu ay soğan yap.. önümüzdeki ay yine klomen mi kullanacaksın? inşallah bu ay bebeğin gelir de artık ilaçlarla iğnelerle uğraşmazsın..
ağrı çatlamadan sonra oldu ama.. yani çatlama olduğunu ateş söylüyor ben değil .)))
ama doktor da her an çatlayabilir demişti.. o kontrolden sonra 2. güne çizdi fertility çizgiyi.. bugün de 21. günüm adetteki. bu da ateş tablom..

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

evet tuncs cum ateşte karşılaşıyoruz burayada gelip arasıra okuyorum bir pkolu olarak.aslında pkolu muyum onuda tam bilmiyorum ya neyse.
ateşimi ölçüyordum ama en son düşüşe geçti bende kızıp ölçmedim bi daha.
ben bu ay ilk defa klomen kullandım çatlama iğneside oldum.daha öncesinde bişey yapmadan bekledim.
tablom canım 375e51 Ovulation charts on FertilityFriend.com
13. gününse kan da çıkar galiba 3-4 gün kalmış canım bekle istersen

pazartesiye dayanabilirsem ve gelmezse yaptırmayı düşünüyorum canımm..

canm ben ateşten anlamıyorum yorumlayamıycam oyüzden.evet klomeni 3ay daha kullanacakmışım.bu ay yumurtam gelişmeyince hiç ilişkiye dkkat etmedim haftasonundan haftasonuna yaptm nerdeyse.o yüzden çok zor.

yaa bende pko görünümü var ama hormon değerlerim çok normal.. onda sıkıntı yok çok şükür.. 5. klomen denemem benimde.. ilk defa bu ay çatlatma iğnesine gerek kalmadı yumurtam kendiliğinden çatlama aşamasına gelmiş.. doktorum iğne yapmadı.. ateşe göre de çatladı sanırsam..
ilk klomen denememde hemen hamile kalacakmışım gibi gaza gelmiş çok kaptırmıştım kendimi.. ortalıkta hamileyim diye dolanmıştım.. sonra kırmızı kartı yediğimde suratıma şaplak indi gibi olmuştum.. o zamandan bu zamana 6 ay geçti.. heveslerim çok azaldı artık.. ama umudumu hiç kaybetmiyorum.. inşallah iyi olur sonucun.. tez zamanda kavuşursun kuzucuğuna..
pazartesi günü dpo'da 12. günün.. önceki ateş ölçümünde 15. günde adet olmuşsun.. bence o güne kadar bekle.. gelmezse git kanda baktır.. ama öncesinde gitme boşuna.. tabii bu benim fikrim.. biliyorum beklemek çok zor ama emin ol negatif sonuçları görmekten duymaktan daha az can acıtıyor..

canm ben ateşten anlamıyorum yorumlayamıycam oyüzden.evet klomeni 3ay daha kullanacakmışım.bu ay yumurtam gelişmeyince hiç ilişkiye dkkat etmedim haftasonundan haftasonuna yaptm nerdeyse.o yüzden çok zor.

yaa işte yumurta yok deyip boş geçmemeliydin.. çünki ne olacağı gerçekten belli olmuyor.. kaç ay kullandın sen klomeni? 6 aydan fazlası uygun olmaz diyor benim doktor..

benım ıgneden sonra 12.gunde olmuştı.doktorum da normal demıştı.nisbhr olabılırsın arkadasım her an
olabilir canım ben de burda sormuştum dr falan değil bana öyle demişlerdi senin dediğinde doğrudur ama genel olark 16-17.günde oluyo ben 18. gün olmuştum ondan dedim
bubenimiste sanki buralarda gördüm seni nereye kayboldun?
evet burdayım ama sürekli duramıyorum başında netin başım ağrıyo moralim bozuk tv açık bi taraftan kitaplar açık ders beni bekliyo bitaraftan ama canım hiç bişi istemiyo evden de çıkmıyorum bu aralar limoniyim
yok canım bana öyle bişi demediler daha doğrusu ayrıntılı konuşmadık adet olunca gitcem o zaman konuşurum
valla baya ucuzmuş sizin oralar.. ben Ankarada'yım.. sen İstanbul'un neresindesin?
canım ben aydın dayım sen istanbulda oturuyosun sanıyodum ondan sordum

hmmm hadi bakalım biri güldürsün yüzümüzü artık sende pko sun değil mi ilk defa deniyosun galiba klomeni

sen hiç ara vermedin mi 5 ay boyunca bende 6 aydan sonra kullanılmıyo biliyorum ben bu ay ara verdim adetin 3. günü gittim sağ solda 20 mm lik yumurta vardı artık çatladımı çatlamadımı bilmiyorum ama yumurta akı kıvamı akıntım oldu 3 -4 gün kesildi şimdi sağ tarafım feci ağrıyo ama

ilk klomen sonrası 1 ay ara.. sonrasındaki denemede kistim oldu yine 1 ay ara verdik.. sonra hiç aralıksız bu 3. ayım işte.. toplamda 5. denememiz oluyor.. inşallah sonuca ulaşırız bu ay.. çatlatma iğnesi yapmadı mı doktorun? neden yapmadı ki? ateş ölçüyormusun.. çatlama gününü belirlemede yardımcı oluyor..

yaa işte yumurta yok deyip boş geçmemeliydin.. çünki ne olacağı gerçekten belli olmuyor.. kaç ay kullandın sen klomeni? 6 aydan fazlası uygun olmaz diyor benim doktor..

canm ben 3 ay kullandım.bu aydan sonra 3ay daha kullanırsam 6 ay olcak.inşallah bu arada gelir bebişim.

hmmm hadi bakalım biri güldürsün yüzümüzü artık sende pko sun değil mi ilk defa deniyosun galiba klomeni
inşallah canımm hepimizin yüzü güler.ben pkomuyum değilmiyim bilmiyorum canım ama ilk doktorum pko görünümü var demiştii.

seninle aynı durumdayız canım benimde hormon tahlillerim güzel adetlerim düzenli sayılır göğüs arasında çok hafif tüylenme var kilom 47
ilk doktorum bir tarafta var dedi.sonra ben 7 8 gün kadar soğan kürü yaptım.birkaç ay geçti başka doktora gittim söylemedim o doktora pko olduğumu bakalım ne diycek diye.
sorun yok temiz yumurtalıklar dedi bende sordum kist falan varmı diye ama yok dedi.
1,5senedir hiçbir şey yapmadan beklliyorum bir ay prolaktinim yüksek çıktı 66 giibi bişeydi dostinex kullandım.
geçen ay rahim filmi çektirdim bu ayda doktorum klomen verdi ateşe göre çatlamış görünüyor ama bilmiyorum.
ben çok fazla kaptırmak istemedim kendmi kesin olacak diye çünkü yıkımı büyük olur gerçekten.
ama eşim okadar çok umut bağladı ki en çok onu üzmekten korkuyorum.
haklısınız ben olmazsam pazartesi giderim.aslında içimde hiç umut yok çünkü adet belirtilerim başladı.sivilcem çıktı bel ağrısı kasık ağrısı tatlı isteği
hepinizin hakkında en güzeli olsun yeniyıla bebişli girelim inşallahh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…