Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

doktora telefonla sor bu günü verdiler bana siz 7. gün demiştiniz olur mu diye sor istersen

canım doktorum çok ters rahim filmini çektiriyim özelde dvm edicem zaten

sağol canım sende yeni çektirdin anladığım kadarıyla filmden hemen sonra belli olmuyomu rahmin durumu sorun olup olmadığı...

sağol canım inş sorunsuz olur nettende biraz araştırdım olabiliyo die yazıyor hayırlısı bakalım...

fırsat buldukça girip bakıyorum kızlar, güzel haber verenler olmuş mu diye... Yeni bir hamile haberine çok ihtiyacımız var.
Eşimle karar aldık tedavi sürecini kimseyle paylaşmıycaz. Arkadaşlarımdan bazıları ve eşimin ailesi bildiği için sıkıntı oluyor ve zaman zaman krize giriyordum. Eşimde bu süreci kimseye anlatmak zorunda değilsinkimsenin adetini sormasına da izin verme -ki annesi sorduğunda neden annemle paylaşmıyorsun diyordu-, bunu biz halledicez kimsenin seni üzmesine izin verme ve tedavimize devam edicez bu süreçte dedi. Kurduğu cümleler rahatlattı beni. Kızlar aslında bizim üzülmemiz onları daha çok üzüyor.
Duphaston salı günü bitti, ne güzel olurdu kanama olmasa ve ben doktora gitsem, HAMİLESİN dese, size güzel haberler verebilsem... Hayal bu ya.... Birgün gerçek olması duasıyla... Benden bu kadar....
Ne olur ne olur Allah'ım güzel haberler verebilelim...
İyi ki varsınız, Rabbim hepimizin şifasını ve yavrularını versin inşallah en kısa zamanda...

kızlar ne zamandır takıp edıordum buraları hatta ara ara yazdım ve sımdı umut olurum dıe yazmak ıstedım Rabbım herkese nasıp eder ınsallah ve hamıleyım

bende pkolyum ve kıloluyumda negatıf bı asılamam oldu ondan sonra doktor hasta olursan gel kıstlesme varmı dıe bakarıs dedı bende gıtmedım soğan suyuyla hallederım dedım hasta olunca sogan suyuna basladım o ay ıkı uc gunde bır ılıskı yaptık belkı olur dıe ama yok yokkkkk nerdeeeeee ondan sonrakı ay baska sıkıntım vardı onu kafama takıcak halım yoktu mantar da olmusdum onunla falan ugrasıodum ay sonu geldı bı test yapıım hamıle degılsem ılacımı ıcerde hasta olurum dedım kendı kendıme bıde ne gorıyımmmm aman allahım gozlerıme ınanamadım bı test daha yaptık gunumde olmasına ragmen baya baya kırmızı.hazırlanıp doktora gıttık ve degerı 2224 ıkı gun sonra tekrr baktrdık ve deger 4000 hersey yolunda sımdılık bır hafta sonra keseyı gormeye gıdıcez ınsallah.
ben burayı okurken hem bısıler ogrenırdım hemde bol bol dua ederdım Rabbım ısteyn herkese ver dıe çunku bu hastalıgı herkes anlamazz her ay sonu hasta olmamak acaba hamılemıyım dıyıp tek cızgı gormek cok zor. dualarım hep sızınle kımse umıdını kaybetmesın ve ınanıyorum bu sogan suyu ve kafaya takmamak bu hastalıgı bıtırıyor.

herkese stressız gunler haftalar aylar dılıyorum...Rabbım gobıslerımızı bebıs doldurur ınsallah

ne kadar güzel maşallah, inşallah hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın canım. Çok merak ediyorum o çift çizgiyi görebilecek miyim diye o testi yaparken ki ruh halimi bir siz bilirsiniz zaten. bu kafaya takmamayı bir başarabilsek zaten sorun çözülür ama olmuyor olamıyor... yapamıyorum...

ahhh canım benım bılmezmıyım ben bundan 1 sene oncede kımyasal gebelık yasadım esım varıkosel amelıyatı oldu daha ısde her ay ayrı bı sıkıntı zaten.

her onune gelen stres yapmayın kafanıza takmayın hep bu yorumları okuyordum gelde sen takma sankı kolaydı dıe kızıodum hep ama gecen ay esım ısden cıkarıldı hatta esıme korunalım bıraz bıle demısdım cok sukur korunmamısdık ama kafamızdakı hep maddı sorundu oyle oluncada kendılıgınden gelıvermıs

hayırlı aksamlar canım.tanımıyorum siizi ama cok sevındım anne olacagınıza bi pkolu olarak ALLAH kucagınızada almayı nasıp eder ınslh.bende sizin gıbı burdan takıp edıyorum yazıları okuyorum hamıslerın haberlerını felan cok memnun oluyorum inşlh bırgun bende burda paylasırım..benımde pkom var artı kilom fazlasıyla,artı 3 aydır da seker hapı kullanıyorum metformn sınırdayım ama yıende kullanmam gerekıyormus hemde kılo vermeme faydası olacakmıs. hayırlısı rabbım isteyen herhese nasp eder ınsalhh hamıs olmayı...buarada bende sogan kurunu kullanıyorum ama ara ara herzaman degıl pekı adetlıykenmı içiyordunuz ben gelmeden baslıyorum yanı baktım gelmıyor 40.gun 45.gun baslıyordum..dogru olanı adetlıykenmı kullanmak acaba?

canım sadece kağıt okusam iyi bilişim öğretmeni old için bilgisayardan da kontrolum gerekli gözlerim çok yoruluyor keşke hepsi kağıtt olsa :2: ama isyan etmiyorum tabiki atamadığım günlere göre bunlar çoookkkk tatlı şeyler Rabbim öğretmen olup atamayı bekleyen tüm kardeşlerime nasip eder inşallah ...

görmedim canm ne zaman yazmıştın teşekkürler canm iyiyim çok şükür sen nasılsın adet oldunmu kaçgün gecikti söktürücü içtinmi ne çok soru sordum arka arkaya dimi

şimdi gördüysen sorun yookkkk canım trip atayım dedim biraz... malesef adet olamdım bende duphaston aldım dünson tableti içtim bekliyorum canımmm...

canm senn branşın anasınıfı deilmi ne sınavı?

canım meb de çalışıyorum seni bilişim öğretmeni olarak atarlar okulda rehber hocası olmazsa o işe de bakarsın burası türkiye onun için sorunlu öğrencilerle ilgileniyorum çoğu zamandaa

ahhh canım o günleri varya inan hatırlamamk bile istemiyorum Allah yardımcın olsun canım benm hele bu aylar iyice bunallmıştım bende :2: inşalahh seninde güzel haberlerini alırız 2012 den hem bebiş hem ataman olurr

kızlar bende çıkıyorum iyi geceler kovalasın sizi yedi cüceler:)))))

sanada iyi geceler canım . rumuzn hoşuma gidiyor bu arada bubenimisteeee

yazını okurken çok mutlu oldum canım ben bekarım ama inan topikte bebiş bekleyen herkese dua ediyorum. pko lu olup hamile olanları duydukça moralim düzeliyor evlenince benimde olabilirdiye Allah mutluluğunu daim eder inşallah canım

alıntını alamamışım sanırım :2: annenin öğretmenmiş heee ne güzellll... ahh şuan birileri de deseki yüzünü göremiyoruz gel otur yanımızda yok yok malesef uzak diyarda bir başımayım :2: çok şükür atanmışım sonunda ... inşallah güzel bir yuvam olur benimde :123:

tbr ederim canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...

Rabbım senıde ısteyen herkesıde en kısa zamnda sevındırr ınsallah. ben sogan suyunu adetımın 15 . gunu baslıorum 15 gun ıcıorum sonrada hasta oluorum ondan sonrakı ayda tekrr 15. gunu baslıosun ama bu sefer 7 gun ıcıosun ben bır ay kullandım ıkıncı ay yapmadım baska sorunlarım vardı aklıma bıle gelmedı. doktor banada ıstersen kullan demısdı seker hapını ama ıstersen kullanma demısdı cunku cok yuksek degıldı sekerım bende 2 aydır her aksam alıodum bı tane.

doktora gıdıyorsundur tabıkı de benım doktorum duzenlestırıcı olarak progestan hapı vermısdı cok ısıme yaradı benım sukurler olsun bende baktım adetım gelmıo baslıodum onu ıcmeye oyle soganla falan ugrasmıodum bence sende en kısa zamnda doktoruna progestanı sor. belkı sende de ıse yrar

yazını okudum merak ettiğim bi şey var sen ne öneririsin diye merak ettim . ben bekarı pko için yapabileceğim en iyi şey nedir şu zamanlarda metformine başladım 2 aydır kullanıyorum

gördüğün gibi dayanamayıp geldim yineee tuncss senin yazında eskiden okurdum demişsin ya daha öğretmenlik yapmıyor musun ? :2:

yazını okudum merak ettiğim bi şey var sen ne öneririsin diye merak ettim . ben bekarı pko için yapabileceğim en iyi şey nedir şu zamanlarda metformine başladım 2 aydır kullanıyorum

bekarken bı ara stresten 10 kılo vermısdım 58 olmusdum o zamn adetım kendılıgınden gelmeye baslamısdı bı kac ay ole devm ettı kılo almaya baslayınca tekrr kesıldı o zamn sogan suyunu duymusdum ve ben bekrkende sureklı doktor kontrolundeydım sogan suyunu denedım ve o ay gercekten bıttıgını anladım kanamam bıle tertemızdı kontrolume ıkı ay vardı doktora gıttım gercekten gecmıs dedı bekrken sogan suyuna cok guvenıodum 5-6 ayda bır denerdım. ewlwndıkten sonrada ben dktor konusunda cok pırpırıklıyım cok doktor degıstım bı tanesı progestan bazılarında ıse yarar demıstı bende ıse yaradı cok sukur oyle dogum kontrol hapı gıbı sısırmıo agrı vermıo kıllandırmıo bır sogan suyu bırde progestan hapı tavsıyemdır tabıkı doktor kontrolunde. sımdıden gecmıs olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…