Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ecrin canım aşılama yapılırken en kaliteli spermler seçilip alınacağından ve direk rahme iletileceğinden aşılama ile bebeğiniz olur bence....

bugun cok mutluyum nedense kaan ydosda normal yolla olabılr demişti ama ben ugrasmak istemiyorum eşm yüzünden direk aşılama istiyorum inşda tutra belkıde daha arttı degerler bilmiyoruzki dimi :) bide pahalı sandıgım hastane medıkalpark dünkü sordugum hastaneden daha uygun fiyat verdi 50tl daha uygun dünkü 750 tldi pek gitmek istemöiyordumo hastaneye medıkal daha pahlıdır sormaya çekiniyordum ama ordda 700 tl :))) çok mutlu oldum hadı hayırlısı salı gitcem hem muayne olcam hemde aşılamayı konuscam inş :)

cevap için teşekkürler canım bugun cok gzüel şeyler duydum cok mutlu oldum valla böylee eşim proxeed plus kullanıyor canım ama bu ilaçlarada bakarım desteğin için sagol 2sene once doktor aşılama dedı biz yaptırmadık eşimi bekledım ve ben 2senede ne takıp ne bişey yaptırdım bir kez tedavıme başlarken takup yapttıdım sonra bıraktım 2sene bekledıgım için direk aşılama olsun dedık madem olmuyorr bide benim eşim biraz mızmız ne içiyor ne yiyor beni biraz uğraştırıyordu ama oda artık onumuzdekı aya olcaka aşılamaya olumlu bakıyorr :))) hakkımızda hayırlsısı olsun ne diyeelim çok umutluyum :)

ne demek canım ya
haklısın ama yazışmak bana iyi geliyor hem kafadan atmakla alakalı bişey bu... yoksa buraya gelip yazışınca depreşmiyor bende...
aşılama uygun fiyat ama rahim filmi de uygunmuş demekki orası uygun fiyata yapıyor yani fiyatları uygun güzel bişey bence bu...

canım ya iyi olmana da çok sevindim... bence de hep olumlu bak neden olmasın diye düşün değerleri de düzelmiştir bence eşinin...

rica ederim tatlımm ne demek.eşin sıcak bakıyorsa hiç vakit kaybetme.hakkında hayırlısı olsun.inşallah emekleriniz boşa çıkmasın.

bicimcim merhaba arasıra gelip sana sorular soruyorum sende cavaplıyorsun teşekkür ederim.şimdi bir sorum daha var sana.
ben geçen ay rahim filmi çektirdim ve bu ay klomen kullandım.çatlatma iğneside oldum.çatlama iğnesinden kaç gün sonra regl olmalıyız.

Son düzenleme:

aslında hiç iyi değilim bicim hem teyze hemde yenge oldum2. kez yani kız kardeşim ve görümcem 2. bebişleri geldi benim neden olmuyo hala diye biraz burukluk var hafif üzüntü var eşim bugün çıkalım gezelim dedi kabul etemdim kaç gündür evder çıkmıyorum nete girip herşeyi kurcalıyorum belki ondan oluyo bu aralar moralmen bozuğum ama sizle konuşmak iyi geliyo benim bacılarım gibisiniz hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum inşallah hepiniz en kısa zamanda bebek sahibi olursunuz ama buranın da bi an önce bi hamile haberi almaya ihtiyacı var hepimiz gerildik neyse çok konuştum çok sağol kardeş :)

canım bicime sormuşsun ama bende cevap verim dedim 16-17-18. günlerde olunuyo yani çatlatma gününden itibaren genelde 18 gün sonra oluyo diye biliyorum

senin adına çok sevindim canım inşallah güzel sonuçlar alırsınız

canım bicime sormuşsun ama bende cevap verim dedim 16-17-18. günlerde olunuyo yani çatlatma gününden itibaren genelde 18 gün sonra oluyo diye biliyorum

teşekkür ederim canım bicim kullandı diye biliyorum da ondan ona sordum.benim henüz 13.günüm iğneden sonraki.demekki daaha çok var

Son düzenleme:

canım kaynanam çok genç benim.. erken yaşta doğurmuş eşimi.. 50 yaşında daha.. doktor hormonları çok normal daha menapoz başlangıcı diyemem dedi.. kadın sapasağlam ama myom varmış rahminde 3.5cmlik.. kanamayı o yapıyormuş.. rahmi alınabilir ya da ilaçlı spiral takılmalı dedi.. kadına bu durumu anlattım ben öyle bi doktorun dediğine inanmam neyse sevmedim ben doktoru dedi.. bende iyi madem bi daha gitmezsin olur biter dedim..
inşallah kist filan değildir.. kız dur hamile başlangıcı filan deyip beni gaza getirme aman deyim.. sonra günler geçmek bilmiyor.. bu arada progestana başladım ben bugün..
birde kuzenimin hamile olduğunu öğrendim.. daha 3 aydır korunmuyorlar zırt diye hamiş kaldı.. daha kalp atışı duyulmamış.. ama kese görünmüş, kan değeri de normalmiş.. hayırlı olsun dedim.. ama sanırım hayatımda ilk kez birini kıskandım.. Allah'ım bize de nasip etsin..

canım arkadaşlar hep cevap vermişler ama bende söyleyim.. benim doktor 7. günden itibaren 12.güne kadar çekilebilir demişti.. ben 9. günde çekilmiştim.. film çektirdiğim ay klomen de kullanıp çalışmalar yapmıştık.. yani benim doktorum korunma vermedi bize.. sadece film sonrası 2-3 gün ilişki olmasın dedi.. enfeksiyon ihtimaline karşı.. umarım sorunsuz bir film geçirirsin..

aman tatlı dilli olmazlarmı dışarıya öyleler.neyse bak dr.n söylememiş.nasıl bi basınç hissettin canm ya bende öyle bişey olmuyo.

canım bildiğin basınç işte.. çalışma esnasında sağ kasığımda ağrı gibi ama basınçlı birşeydi :)))

kız düşünüp durma demedim mi ben sana :))) değerleri yorumlama konusunda kabiliyetim yok maalesef.. ama test için en az 3 günlük cinsel perhiz gerekli.. en son ne zaman çalışma oldu sizde? ya da bu akşam yapın, pazartesi de gidip örnek versin..

180 tl dedi bana başka hiç bişi demediler özel hastane yani ben rahim filminide 180 çektiler sizde ne kadar dı rahim filmi

ayyy bedava 180 ise eğer.. emin misin aşılamanın 180 olduğuna.. yanlış anlamış olmayasın.. eğer 180 ise geçmiş aşılama potansiyellerini incele.. sonuçları sor.. ve yaptır gitsin..
rahim filmini ben 400tlye çektirmiştim..

ohh ohh hep mutlu ol.. düşünüp durma.. bazen öyle önyargılı oluyoruz.. orası lüks pahalıdır falan filan ama hiç düşündüğümüz gibi çıkmıyor.. salı gidicek olmana da sevindim..

canım soruyu bicim'e sormuşsun ama bende tecrübemi paylaşayım.. genelde yumurta çatlatma iğnesinden 1-2 gün sonra çatlıyor.. ve üstüne 14 gün ekleyince, 16. günü filan buluyor kanamanın başlaması.. ama bu tamamen kişiden kişiye göre değişiyor..
ama bende hep iğneden sonra 2. gün çatlama oluyor ve tam 16. günde adet oluyorum.. bu ay inşallah olmam hoş bu ay çatlatma iğnesi de olmadım ya bakalım ne olacak.
sende tedavi görüyorsun sanırım.. ateş ölçmede görmüştüm seni birkaç kez yazışmıştık.. ateş ölçüyormusun?

evet canım yaaa valla öyle 180 yani ben de anlamadım dediğin gibi geçmiş değerleri sorayımmmm başka bi hastane daha var burda oda 240 dedi heral de burda ucuz diye düşündüm ama aklıma kötü şeylerde gelmiyo değil gelecek adet olunca gitcem bakayım detaylı sorarım.sen istanbuldamısın canım

oku oku sonunu zor getirdim yani

iyiyim canım nasıl olayım ama sol kasığım çok sancıyor kendimi dinleyip duruyorum

geçmiş olsun canım şimdi nasılsın baya zaman geçmiş yazalı baya giremedim :2:

canım bi arkadaşım cevaplamış ismini şimdi hatrlayamadım alınmasın topik çok yoğunn. metformin şeker hastalığı tedaviis yanında artık pko tedavisinde de kullanılıyor. duphastn ise adet söktürücü olarak ya da yumurtlama olmuşsa yumurtanın tutunmasına yardımcı oluyor yani kullanım zmanlarına göre farklı etki ediyor.

ayyy canım bu haberlere ne mutlu oluyorum anlatamam harika yaaa :13: sonra doğsun büyüsün sana böyle yapsın

ahh canım annneler
ilk canım kızın kaç yıldır yada kaç aydır regl oluyor? benm kardeşimde düzensiz başlamıştı sonra düzenli oldu şimdi normal yaniii. ben düzneliydim sonradan düzensizleşti...

kızının yaşı kaç ? devlet hastesindeki doktorlar risk almak istemiyorlar canım birazda . nasılsa dkp yıllardır kullanılıyor ne gerek var yeni yöntemlere falan bende bu yaşa kadar dkh kullandım zerre faydasııııı yok bıraktığın an düzensizleşiyor yinee malesef... kızın kilolu değil sivilce yok vb demişsin zaten pko çıkar çıkmaz bu belirtiler gözükmüyor ki doktorun böyle bi bahane ile önmsememesi sinirime dokundu açıkçası. kilosu normalse kilosunu korusun canım . bi başka doktora gitmeni tavsiye ederim canım bana metformini veren 4. doktorumdu. ben de küçükten buyana çalı gibiydim canım hatta dkh kilo aldırdı bana zarardan başka bi işe yaramaz. kzının yerine bir anda kendimi koydum canım kusura bakma :2: soğan kürü var canım bi denesin faydasını gören çok var bende başlayacağım regl olmayı bekliyorum kızına çok selamlar geçmiş olaaaaa

al canım benden de o kadar face mace eskide kaldı şimdi ilk açtığım fayfa kadınlar kulubü oldu

180 tl dedi bana başka hiç bişi demediler özel hastane yani ben rahim filminide 180 çektiler sizde ne kadar dı rahim filmi

canm ben 250ye çektirdim hsg yi.ama 250lik ne yapıyolar Allah aşkına.ama mecburen yaptırıyoruz ne yapalım.bi dahaki sefere gittiğimde sorayım bende dr.ma aşılamayı merak ettm.180 ne çok iyi ama tuncss un dr.u 1seferde 2aşılama yapcak garanti olsun diye sana öyle bişeyden bahsettilermi.

kızlar yaaa sınavları okumaya gidiyorum bizim bicilerin :) BU GECEDEN GELEBİLİRİM İNŞALLAHHHH

olacak okadar da derdi ya ÖZLEYİN BENİ ANACIM ... HADİ HEPİNİ,Zİ KOCAMAN ÖPÜYORUM . HAMİŞLER BEBİŞLERİNİZE İYİ BAKINNNN

valla baya ucuzmuş sizin oralar.. ben Ankarada'yım.. sen İstanbul'un neresindesin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…