Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

19mm yumurta çok iyi demek ki gelişiyor çatlatma iğnesi de olursun stres de engelliyor biliyorsun bundan sonraki aylarda tutar sakın üzülme...

ben de görmek istiyorum bu filmi sinemada...

kızlar eşim geldi yanıma ben çıkıyorum netten zaten sabah erken kalkacağız görüşmek üzere
iyi geceler hepinize teşekkürler...

Son düzenleme:

evet canm inşallah.senn zaten çok bi sorunn yok en önemlisi adetlerin düzenli.yumurtaların klomenle yeterli büyüklüğe ulaşır sorun deil.rahim filmide normal.demekki zamanı var canm hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin Rabbim hepimize.

tamam canım çok sağol inşallah doktorda yolunda gitsin her şey...
bu ay da soğan kürü yaparım siklus 2. yarısında mı yaptın kürü sen?

şimdi bu adetin bittikten sonra 2. adetine 10 gün kala tekrar başla 10 gün daha yap canım .ben öyle yapmıştım saraçoğlunun tarifine birebir uymuştum.zaten bu ay akıntındada gelişme olmuştu senin.önümüzdeki ay bebeğin gelicektir.inanıyorum ben.
bu soğan mucizevi bir şey Allahım neler yaratmış. zaten Kuran da da yazıyor hiç bir hastalık yokturki ilacını vermediğimiz diye.

Amin canım.. Allah razı olsun..

hormonlarının normal olması çok iyi canım.doktorum bana PKO şiddet durumuna göre değişir demişti demekki sende daha az derecede adeterin düzenli bu çok iyi bence sen kürlerle ve kafanıda rahat tutarsan kalabilirsin ben hamile kaldım ama bebeğimi 8 haftalıkken kaybettim.benim hormon değerlerime göre PKO var.prolaktinde yüksek adet oluyorum ama düzenli değil.banada yumurta tembelliği demişti doktorum hatta tedavide hiç büyümemişti yumurtaların çok zor demişti doktorum soğan kürü yaptığım ay hamile kalmıştım.senin avantajın daha çok canım hiç ümitsizliğe kapılma.

Son düzenleme:
ben çıkıyorum kızlar iyi geceler yarın doktra gidicem dua edin bana

ayy canım çok üzüldümm.. ama ahh şu kafam bi rahat olsa 1 yıl oldu psikolojim iyce bozuldu.. sürekli aklımda stres yapıyorum.. sogan kürü mü yoksa incir kürü mü daha iyi geliyor acaba yumurta tembelligine.. hep üsendiğimden ertelemiştim bu kürleri.. ama artık üşenmeyecegim.. cevap verdiğin için teşekkürler en azından isanın içi rahatlıyor..

yaaaaa.. bende istiyorum.. eşimi kandırabilsem gideceğiz de adam her akşam yorgun argın geliyor eve..
inşallah en kısa zamanda gidip izleyeceğim ama.. Çağan Irmak filmlerinin hastasıyım..

herkeslere iyi geceler diliyorum.. mutlu mutlu rüyalar..

yumurta olduğuna inansam çatlayacağına inanıcam zaten
canım evet çok zor ama benim kendi seçimimdi ev olana kadar bekleyemedim eşimi çok seviyordum ve kabul ettim şikayet etmemem lazım ama burda sizinle herşeyi paylaşıyorum rahatlıyorum
misafir misafiri sevmezmiş ev sahibide hiçbirini
bu arada tabiki yeni evlisin sayılır 2 sene nedir ki nasıl geçtiğini bile anlamıosun

soğandan bahsedecekmisin doktoruna bence o parçalar soğan yüzünden cnm öle düşük müşük aklına getirme

ben cnm doktorum pko olmadğını ama yumurta tembelliği olduğunu söyledi bana benimde bir sene oldu bebek yok rahim filmi çektirdim temiz çıktı bakalım beklemedeyiz hala

İyi geceler kızlar beni hatırlayanlar vardır nasıldınız ben şükürler olsun iyiyim internetim olmadığımdan giremiyorum artık sizleri merakta ettim telden girdiğimden yazdıklarımda anormallik olabilir insaallah bol hamilemiz olmuştur ben girmediğim zamanda hepinizi çok özledim kendinize çok çok iyi bakın kızım ve ben sizleri öpüyorum Rabbim insaallah sizlerde nasip eder bu güzel duyguyu görüşürüz kızlar internet bulduğum ilk fırsatta yine gelirim

seninle aynıı sorunları yaşıyoruz malalesef..

İyi geceler canım Allah bağışlasın kız çocukları çok tatlı olurlar

Son düzenleme:
evet cnm bende o yüzden metformin içmeye başladım kaliteli yumurta oluşturmak için aynı zamanda bitkisel şeyler kullanıyorum
peki sen neler yapıyorsun

bende yumurtalar gibi tembelim sanırım.. daha hiç bir sey yamadım..bu ay incir yada sogan kürünü yamayı düşünüyorum.. yarında doktora gitcem.. sadece 1 ay klomen ve catlatma ignesi kullandım.. ama malesef olmadı.. metformin hiç duymamıstım..

saol canm iyiyim çok şükür.bende 2gündür giremedim.yumurtan çatlıyo canm ilişkiye dikkat et.inşallah tutunur bebeğin.

canm hadiya sınavsız alım varmıymış.sadec ilahiyatta mı vardı.bende öğretmenlikten çok sıkıldım başka bişeyler yapmak istiyorum ikinci öğretim başka bi bölüm okumayı bile düşündüm ama üniversite sınavına girmek istemiyorum.bi okuma aşkı geldi öyle sınavsız alım varsa bende okuyayım.hala öyle bişey varmı ben ilk defa duyuyorum.

canm hoşgeldin.iyi olmana sevindim seni merak etmiştik bizde seni çok özledik.öptm

canım ya daha bata 8 gün mü vardı? keşke bilseydik sana yaptırma derdik.. biz de çok yaşadık onları.evet çatlatma iğnesi etkiliyor değeri. ama sakın böyle yapıp kendini strese sokma erkenden. rahatlamak bir numaralı tedavi.
her ay kan tahlili verirdim,artık beni tanıyorlardı sağlıkocağında. bir gün hemşire beni görünce "gene gebelik tahlili mi" dedi,o zaman karar verdim bir daha kan vermeyeceğim diye. çok yıpratıcı oluyor.. erken olduğu için sana birkaç gün sonra tekrar kan vermeni söylüyorlar,değerin artıyor mu diye. haydaa bi daha kan ver. sonra keseyi görmeyi bekle. sonra kalp atışını bekle.
rahat ol canım. olmadı,tutmadı gibi düşün. kendini kötüye hazırla. sonra güzel sonuç alırsan sürpriz olacak inşallah.
benim kayınvalidem her ay sorardı adet oldun mu diye. ben de onun yüzünden "hamile değilim, sadece adetim gecikti" diyebilmek için kan veriyordum. yani çok iyi kadındır da, bu beni soktuğu durumları acaba unutabilecek miyim. eşime de söylüyorum. keşke bu kadar meraklı olmasaydı. evliliğimin en güzel zamanlarını zehir etti şu "adet oldun mu" sorusu. ama hatayı ben yaptım başta, ilk sorduğunda tavrımı koymalıydım. ses çıkarmadım, o da devam etti. şimdi hamile olduğum için çok mutlu ama ben onu görmekten rahatsız oluyorum. inşallah unuturum bunları bir gün. hepimiz bunları unuturuz.

canım başka bölümler de var. Sınavsız İkinci Üniversite - Anadolu Üniversitesi ikinci üniversite diye geçiyor. evet sınava girmeden kayıt olmak yetiyor ama parası da fazla biraz bence 250 miydi neydi bir dönem ücreti

canım evet doktoruna anlatman en iyisi.bakalım ne diyecek

canım hiç merak etme hepimiz bu hastalıklarla uğraşıyoruz hatta ben hamile bile kaldım senin hormonlar fazla çalışıyor ne verdi propycil mi hem merak etme 1 ay içinde düzelir 3 ay fazla demiş sorması ayıptır hangi doktora gidiyorsun ben antremanlı tiroid hastası olduğum için yardıma ihtiyacın olursa seve seve yardım ederim bende zehirli guatrdım ama yanlış tedavi sonucu hipotiroidi oldum canım emin ol hiper hamile kalmana engel değil doktorlar böyle korkuturlar sen canını sıkma bu hastalığın en büyük sebebi sıkıntı...

doktorumdan daha cevap gelmedi...
beklemedeyim... medical parkta mert bey varmış bu konularda uzman ocak ayında belki de ona giderim hem 4 boyutlu ultrasonu da var rahmimin şekli de netleşir ordan belki...

anladım canım çok sağol tamam o şekilde içeceğim bu ay.... sen ne kadar iyisin inşallah dediğin gibi olur bu ay bebeğim gelir :))
gerçekten de bitkilerle ya da böyle doğal kürlerle bir çok hastalığın tedavisi var... yeşil çay da çok iyi ödemi atıyor vücuttan ben de onu tavsiye ederim normal çayı az içmek için arada yeşil çay içiyorum...

canım benim senin yumurtan oluşuyor akıntından belli o akıntıyı yapan yumurtanın çatlayacak ebata ulaşmasıdır... sakın olumsuz bakma... her şey yoluna girecek bu ay hamile haberi verecek çok arladaşımız çıkacak öyle doğdu içime.... rüyamda da görmüştüm...bak rahminde de sorun yok her şey yolunda gidecek korkma...
soğandan bahsederim doktora... rahim filmi çektirmediğimden geliyor aklıma böyle şeyler yoksa ben de önemsemezdim düşen parçaları ama anneme anlattım annem dediki ben bu güne kadar böyle bişeyin normal olduğunu duymadım dedi... annem düşük yaşamıştı ilk bebeğinde o zaman o tarz parçalar gelmiş ondan ama sende hamilelik yoktu dedi bana... internette de daha rahme yerleşemeden düşen embriyonun bu tarz parçalar yapacağı yazıyor bu sebeple gebelik hormonu da testlerde çıkmaz... yani belkide pek çoğumuz farkında olmadan sağlıksız yumurta sonucu düşük yaşıyoruz kimbilir bu da bir ihtimal...

canım benim senden konuştuk geçenlerde nerde bu kız diye iyi olmanıza çok sevindim öpüyorum seni ve miniğini...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…