Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

puahahahaha :)) kız benimki de yoruldum istemiyorum deyip durdu bu ay.. hemde ev sıcacıkken.. ama ben yooook dedim ben o kadar hormon yükleniyorum sende buna katlanacaksın paşam dedim.. veeee işlem tamamdır.. bu ay adete dek gün aşırı yapacağım kesin kararlıyım..

valla canım sen bilirsin.. Atatürk dediğin yer devletin değil mi? rahim filmini çektirebilirsen orda daha ucuz olabilir.. Lina 400 tl aldı film için.. ama hiç ağrım sızım olmadı. zaten filmi de Sema hanım çekiyor.. yumurta takibi diye ben klomeni kullanıyorum ve sadece 1 kez gidiyorum.. bir de iğne olacaksam iğneye gidiyorum o kadar.. yani öyle her gün her gün yumurtana bakmıyorlar.. sen nerde oturuyorsun bu arada?

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :) süpersin canım işte bu aman gözünü sevim eşinin kuyruğundan ayrılma aynı şekilde ben de bu aralar yoğun yumurta akı kıvamında akıntı var

bence bu bal tarçın çörekotu karışımı çok faydalı benim daha önce akıntım olmazdı yada bu derece farkedemedim denemeye değer :)

evet devletin araştırma hastanesi neyse bi yarın gidiyim doktor ne dicek ona göre karar veriyim artık biliyorum ilk bende özele gitmiştim adetin 13.günü çağırmıştı sonra progestan vermişti adet olmazsan gel test yapalım demişti...

evet canım ben önümüzdeki ay düşünüyorum bugun adetimin 20.günü bekliyecem ayın 31 kadar olmazsam progestan içcem adetimle gitcem tedavımde ocak 5 denk gelsinki maaşımı alıp gideyim diyorum ama erken adet olursamda bulcam bir yolunu bellide olmaz bi bakmısım gelmiş bebeğim evet coğu kişi aşılamayla uğraşmak istemiyor hayırlısı olsun yaa

git bakalım.. belki de memnun kalacaksın.. bende progestan başlıyorum çatlama sonrası..

hadi bakalım hayırlısı olsun.. inşallah herşey dilediğin gibi olur.. dualarım seninle

selam kızlarrrr

bende durum hala aynı kahverengı akıntı gelıyor ara ara sancı gırıyor kasıklarıma, durum budur.

yok canım yenıden kan vermıcem beklıcem adetım 20 sınde beklenıyor iğneyi 5. inde oldum zaten 3-7 gun arasında yerleşme lekesı olur u okuyunca dayanamadım bırde leke sancı çokdu o gece falan derken pazar test yaptırdık işte evet çooookkk erken farkkındayım ama yaptık işteee merak
evet canım se nın ısınde zormuş ben kayınvalıdemlere hıııcc soylemedım tedavıyı bebek ıstıyoruz olmuyor bıle demedık hayırlısı dıyoruz bırı bısıy deyınce hepsi bu yengemlere bıle soylemedım yakın zamanda kendılerı anladılar ama ben pko tedavısı ıcın gıdıyorum dedım sormasınlar bebek dıye o nedenle daha rahatım yanı bu konuda.
unutursun inşallah canım kayınvalıdenın sürekli sorduğu soruları ılk torun falan olacaksa belkı ondan çok ıstedıgındeen sormustur neysekı artık gerıde kaldı bebeğin sana hepsini unutturacak inşallah.

evet sonradan uzulmemek ıcın cok kaptırmıyoruz kendımızı hoş sonuc 4.93 değilde 20 cıksaydı ben yıne kaptırmıcaktım kendımı iğnenın etkısı olabılır adetten sonra tekrar yaptırırz dıye dusunuyodum ne rahat adamım yahu

3 ay korunacakmışız hap verdii.zehirli guatr başlı başına bebek olmasına engel bunu bilmekkk çok acııı

üzüldüm canım ama şuda ıyı aslında rahatsızlığını bılıyıorsunuz sonucta tedavı olacaksın ya sorunuda anlamasaydınız ılgısız geciştiren dr lara denk gelseydınız, her zaman sevındırecek bırsey vardır ınan kı çokk daha kotu durumda olanlar var buna da şukur ne dıyelım Rabbım tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah tez zamandada bebeğine.

evet canım doğru hatırlıyorsun 5 ınde vurulmustum ıgneyı çok fazla belırtı vardı lekelenme faln oluncada belkı dr a gıtmek gerekır bı test yaptıralım ona gore dedık evetttttt cookkk erken zamanda nasıl oluyormus sonuc dıye baktık ıste hahha :))

annenle bool bollll vakıt gecırıyorsun ne guzel anneciğimi çokkk özledim bende sıkı sıkı sarıl annene benım yerımede sarıl.

migren zor canım Allah sabır versın bendede var ama stres faan çok tetıklıyor sakın olmak lazım heyecan stressinir beni en çok tetıkleyenler.

ayy kahverengi akıntın devam ediyorsa doktorunu bi arasan.. o yerleşme kanaması öyle uzun uzun devam edermiymiş ki? hadi inşallah sonu güzel olsun.. rahatlığına da hayran kaldım valla..
annemin yanına gidince senin yerine de sarılırım tamam :)))
migren feciiiii feciiiii... ilaçda alamıyorum.. aslında baş ağrımın geleceğini anlıyorum ben hemen ilaç içiyorum ama bu bebek tantanasına ilaç alamıyorum.. aylardır bu kadar ağrımamıştı.. ama şimdilerde iyiyim.. sadece midemde değişik bi bulantı var.. yemek yemek istemiyorum.. açlıktan ölmezsem iyi :))) benim migreni gerginlik tetikliyor.. bir kaç gündür gerginim.. arabamızı satıyoruz çünki.. onu düşünüyorum sürekli.. ne yapacağım arabasız diye :)) derdi tasası beni tuttu.. çünki eşimin şirket arabası var ve o rahat.. ama ben esir kaldım artık evde..

teşekkürler canım :)))

ni dimek şekerim :)))

kızlar bana artık müsade.. kendinize iyi bakın.. anneciğimin yanına gideceğim.. daha duş alıp hazırlanacağım.. öpüyorum hepinizi.. yarın akşama kadar yokum ben.. beni özleyin

inş. değerin kat kat artar canımmm hayırlısı olsun senin için

amın canım hakkımızda hayırlısı olsunda başka birşey istemiyoruz stres yapmadan bekliyoruz artsın inşşallah aklıma geldi acab ayenıden olculse gebelık olmasada ılac arttırır mı :)) yanı iğnenin etkisi tek bir değer midir yoksa artış gösterır mı :) merak ıste ne gelıyorsa basımıza ondan :)))

yok aramıcam dr umu falan erken dıcek bılıyorum çoookk kanamam yok canım yanı kanama toplamda 3-4 damlayı bıle buılmaz akıntımız oluyor ya o nun rengı wc de sılınce pembemsı kahve ama çok yoğun değil. bekleyıp anlıcaz bakalım.

bizde hiç yok araba butun taksıler bızım bozma moralını tabana kuvvet

rahatlık benim göbek adım

ah bu merak yokmu bu merak inş lekelenmelerin bebektendir canım bebeğin tutunuyordur inş..

canım güle güle git gel bizdende slm söyle anneciğinee ellerinden öp seni özleyecez ama fazla özletme kendını öptüm grş

kızlar nerdesiniz yaaaa ben yanlız kaldım burdaaaa hadı gelin iki lafın belini kıralım

selamm arkadaşlarrrr.....nasıl gidiyorr yumurtalarrrr çatlamalarrr...kanamalarrrr....ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kafayı yedimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bu kelimeleri duymakk istemiyorumm artıkkkkkkk........sizinde duymanızı istiyorummm..inşallahhhh hepimizz en kısa zamanda bebeklerimizi konuşuruzzzzzzzzzz....bende neler olup bitiyorrr hiç bilmiyorummm...6 aydır progrstan kullanıp hasta oluyorummm....dr da gitmedimmmm...6 aydırrr...
şimdi endokrinden randevu aldımmm ona gidicennperşembe tahlilleri yaptırıp yine başlıyım diyorum adam akıllı bi dr bulabilirsemmm.....progestanı bırakıcam hayıt suyunu denicemm şimdiii...

benim işim sizdende zorrr benim herşeyden öncee kiloo vermemde lazımm....yani pko ya gebe kalmak zorsa....bana zor üstüne zorr...hem pko hem kilooo....

kızlar yaaa belim ağıyor adet yaklaşınca sizin de ağrı oluyor mu

yeşilcim benim normalde olmaz ama progesteron kullandıysam yada çatlatma iğnesi olduysam mutlaka bel kasık bacak ağrılarım oluyor jasmıne de sancım hıc olmaz ama diğerleri bende ağrı yapıyor.

selam
kılo en buyuk dusmanımız bende vermeye calışıyorum karatay dıyetı yapıyorum guzel gıdıyor tavsıye ederım.
iyi bi dr şart guven vermelı ılgılı olmalı çok tuzlu olmamalı hepimiz bu gıbı seylerı arıyoruz.
umarım en kısa zamanda kılolarını verıp bebeğine kavusursun.

karatay diyetini nasıl uyguluyorsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…