Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

haaa bende lekelenme devam ediyor sanmıştım meğer o 2 gün ilaç geri dönmüş ve tam o lekelenme bitti gibi oldu.sonra yumurtlama akıntısı geldi perşembe cuma daha yoğundu cmt. ilişki oldu ya kaçırdım yada tam gününe denk geldi kısmet artıkk.allah ol derse olur zatennnn.

canım tabi başkasının evinde ne kadar rahat olabilirsin ki ancak o insanlar çok iyi olurlarsa rahat edersin ama sanırım öyle de değil of... çok zor durumun az kaldı demi kendi evinin bitmesine...
ben de dua edince huzur buluyorum....
doktora gideceğim de adet bitsin diye bekliyorum...
inşallah bana da aynı şeyleri der doktor... :))

kabuk tarçın şekeri de düşürür bizler için mükemmel gerçekten...
sen yine mi soğana başladın?....

kızlar bugun adetimin 19,günü ve sag kasıgımda acayıp bir batma varr yumurtluyorum diycem ama hiç akıntım yok
her yumurtlama da çok akıntı olacak diye bişey yok canım....
biraz bekle bakalım belki akıntı da olur...

inşallah tutmuştur canım benim...

saadet26 merhaba canım hoşgeldin nasılsın?
aaa gitmişsin durumunu merak etmiştim ben ama...

hayıt kısmında cevap yazdım sana saadetçim

Son düzenleme:
slmmm bugünn sonuçlarımı doktora götürdüm sabahtan beri doktordaydımmmm.doktor sende zehirli guatr var dedifilimme ve ulturasana yolladı.2tane nodülüm varmış.zegirli guatrmşım.saç dökülmem yumurtlayamam kilo almam onlara bağlıymışdoktor değerlerin düzelene kadar korunacaksınız dediiien az 3 ayynapacamı bilmiyorumm.herşey benim başıma geldii.kadınsal hormonlarım çok düşükmüşşş

5taşındaki yiyenim var bşzde ona sarılıp ağlıyorum.ulturason sonuçum bebekler anne karnındayken fotoğraflarının olduğu kağıtta basıla.aynı kağıt.teyze bu senin bebeğinmi ne kadarda bebeğin varmış.ne zaman karnını kesip alacaklar dio.bebeğine oyuncak alalımmı dio

branşın ne ki canım mühendisler sayısalcı olur genelde yanii matematik sorunun yoktur tahminimce .. genel kültüre de kafanda ilişkilendirmeler yap mesala 2 mahmut benm mahmut isimli bi dayım vardır ona benzeterek yaptıklarını hiayeleştrmiştim. yada kırgızların destanları var ya manas falan saçma gelebilecek ama kırgızları kızlara yani hikayem şöyle : kızların aşk destanlarına inanan kızları saman(manas) kafalıdır falan.... aman tut da nasıl old önmli değil bak hala aklımdalar
duygusal hikayeler içine kur. mantık duygusaldır ancak öle kanıyor

canım yaaa çok geçmiş olsun. nasıl bi tedavi göreceksin şimdi canım ne verdi doktorun?

canım benim bozma moralini bakkk bende ne ağladım hem acıdan hem neden benim başıma geliyor diye rahim filmden sonra.benim ne olduğuda belli değil tüp tıkalımı sağamı dönük bebek olmama riski varm yokmu hiç bişey belli değil yani.senin en azından tedavi ile kurtulma olayın var sadece sabır edecen.ben ne yapayım ne olduğumu bile bilmiyorummm ama inançlıyım allah bana bebiş verecek inşallahhh.

canım yaaa çok geçmiş olsun. nasıl bi tedavi göreceksin şimdi canım ne verdi doktorun?

3 ay korunacakmışız hap verdii.zehirli guatr başlı başına bebek olmasına engel bunu bilmekkk çok acııı

çok sağol canımmm inşallah.yumurta sağda ise tutmuş olabilir bence ama solda ise sol tüpüm kapalı sanırım hayırlısı artıkkk.
sol tüpüm kapalı diye hemen kendine teşhis koyma canım bilemezsin belki çift rahimdir 2 rahim ağzı vardır nereden biliyorsun Allah bilir canım...gelsin meleğin inşallah :))
ben de doktoruma mail attım bakalım cevabına göre gideceğim...

zehirli guatr tedavi olduğun sürece sorun yaratmaz ve bebeğin de olur sakın korkma tamam mı?
tedavi olmazsan tehlikeli...
benim iş arkadaşımda vardı ve kızı oldu tedavi ile şimdi bir tedavi daha olsa yine bebeği olur yani canım umutsuzluk yok...

Son düzenleme:

ya kaç aydır ara ara içerim ben bitki çaylarından bişi yoktu şimdi oldu şimdi bol bol havuç yiyiorum varsa yumurta çatlatsın diye :))

valla bicim istedikleri kadar iyi olsunlar insanın kendi evi gibi olamaz ev ev üstüne kurulmaz benim kendi annem bile olsa eşimle rahat edemem bunu yaşayan bilir
evet tatlım az kaldı sayılır benim için uzun ama karşıdaki insanlara kısa :))) mart nisan gibi Allah kısmet ederse

canım çok geçmiş olsun ama sakın unutma benim teyzemin kızı yıllardır bu hastalığı yaşıyor ve şimdi çok tatlı bir oğlu var bu hastalıkla çocuğum olmaz asla deme ama tabiki engel olabilir süresini uzatabilir ama Allahın izniyle biraz daha sabırla alırsın meleğini kucağına

canım çatlar yumurtan merak etme inan önemli olan çatlayacağına inanman...
ben hep öyle çatlatıyorum çatlar bu diyorum gerisini düşünmüyorum :))

4 ay bişey kalmış sabret canım.... kendi evine geçmeden gelsin bebeğinin haberi ve kendi evindeyken dünyaya gelsin küçüğün canım
haklısın ben de en yakınımla bile aynı evde sürekli yaşayamam... bazen yatılı misafirler geliyor inan bu bile çok yoruyor beni...2 hafta falan kaldılar mı yorucu....
yoksa 4-5 gün kalsalar sorun yok... sonuçta 2 yılda geçse yeni evli sayılırız biz....

kızlar cerrahpaşada bana pko dendi ama çok ağız ucuyla doktorun asistanı dedi. sonrada o ay hamile olunca gitmedim.
bebeğimi 5.5 aylık erken doğumla kaybedince bir profesöre gittim yumurtalıkların normal 6-7 folikül var pko değilsin bide hormonlarına bakarız dedi..

ben 2 yıldır pko yum diye kafayı yiycem.
size soracağım şey ise pko lularda yumurtlama olurmu?
ben bu ay progesteron testi yaptım. 13.86 çıktı.
10 üzeri yumurtlama var demekmiş galiba...

pko lularda bu değer kaç çıkıyor.

bende tüğlenme kilo hızlı alıp verememe göbekten alma, adet düzensizliği hepsi var ailemde şeker var. yani pko muyum değilmiyim kafam çok karışık...

bende bu değer 21. gün o.34 çıkmıştı 1 bile değildi yumurtlaman oluyor pko değilsin hamile kalabilirsin ama erken doğumunun nedeni araştırıldı mı?
her ay düzenli yumurtlama oluyorsa pko değilsin bence :)

Son düzenleme:
kızlar durumumu doktoruma mail attım cavap bekliyorum bu pembe kanlı et parçalarını sordum...
bu ay sonunda gideceğim ama öncesinde gel der belki...
internette bir doktor yazısında bunun düşük belirtisi olabileceği incelenmesi gerektiği yazıyor embriyo tutunamaz düşerse böyle belirti olabilirmiş ve hcg hormonu da henüz çıkmazmış...
kafam çok karıştı doktorum umarım bu gece bana cevap yazar

Son düzenleme:

sağlıkla kucağına al canım Ada kızımızı :)
Beren ismi de çok güzel.. bence anneciğini kırma, istiyorsa onun istediğini de ekle.. eğer soyadınız çok uzun değilse sıkıntı olmaz.. bizim soyadımız 14 harf :) çin eziyeti iki isim ama ben bile iki isim koyacağım :))))

canım un helvası idi.. ama afiyetle yedik bitti :))) bugün kimlere kimlere kısmet oldu helva.. afiyet bal şeker olsun..
soğan yapacağım zaman senden detaylı bilgi alacağım ama inşallah gerek kalmaz..

linaya baktımda canım bana ters yerde oraya gitmem zor tabi doğru düzgün bi doktor bulamazsam ters mers demicem gidicem mecbur...

canım merhabalar.. lina bana ters demişsin.. ama bence denemelisin.. doktorum Sema Yıldırım.. başka doktorlar da var ama diğerleri hakkında bilgim yok.. ben doktorumdan çok memnunum.. acayip ilgili ve sevgi dolu :)))
inşallah zevkine göre seni anlayacak bir doktor bulabilirsin..

kız bu ne acele.. iğnenin etkisi 12. günden sonra gidiyor.. sen daha 1 hafta oldu değilmi? geçen hafta pazartesi iğneni olmamışmıydın? ayy şimdi günler geçmek bilmez.. hadi bakalım hayırlısı olsun hakkında.. inşallah bebişin seninledir..

canım bngl cevaplamış ama bende tecrübemi paylaşayım.. benim film çekimi sonrasında kalkınca hemen akmıştı ilaç.. ama ben hemen kalkmamıştım.. işlemden yarım saat sonra bir film daha çekmişlerdi karına yayılmasını görmek için.. o sürede ben hep yatmıştım.. sonra kalkınca mavi mor karışımı değişik bi renkte akıntı olmuştu.. bende ped koymuştum ve bir daha hiç akıntı filan olmamıştı.. kanama da olmadı bende.. seninki yumurtlama akıntısı olabilir bence boş geçme bu günleri.. çalışın bol bol çalışın :))))

niye gelmedi bugun ?

ayyy cannnııııımmmmmm.. beni merak etmiş :)))
annem Ankara'da.. teyzemde kalıyor o.. sabah erkenden eşim yanına bıraktı beni.. az önce geldik eve.. gelir gelmez bakmaya geldim size..
yarın buralardayım, bol bol görüşürüz..

kızlar benim akıntım var bugün.. yumurta akı gibi ama bilemiyorum.. çok ciddi de baş ağrım var.. migrenim tutacak gibi mide bulantılarım da var.. ilaç da alamıyorum.. kafayı yicem ağrıdan.. ateşim dün artmıştı bugün geri düştü.. çizgi filan çekmedi site, acaba çatlamadı mı dersiniz..?

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

bir nevi kimyasal gebelik gibi mi? doktorun yorumundan ben bu sonuca ulaştım.. doktorun inşallah cevap verir hemen..
kafanı karıştırma, düşünme fazla okuma.. herşey çok güzel olacak..
nasılsın bu arada?

çok geçmiş olsun tatlım allah sabır versin benim eltimdede guatr vardı tedavi olduktan sonra bebişleri oldu inş. seninde öle olur

biçim merhaba canım epeyce yazışmışsınız hepsini okuyamadım, adet olmuşsun geçmiş olsun.kanlı et parçalarına gelince zannediyorum sen bu ay soğan içmiştin değilmi ben soğan kürünü yaptığım ilk ay senin gibi çok büyük bir et parçası düşürdüm doktora gittim düşük mü diye kanda gebelik ölçümü yaptı ama bir şey çıkmadı ,yani soğan anladığım kadarıyla içini temizliyor,erak etme yazdım ama bilmiyorum ben seni soğan suyu içtin diye hatırlıyorum bu ay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…