Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

inşallah canım soğana hiç gerek kalmaz...
:KK1:
hemencik gelir sağlıkla bebeğin...
:44: ya benim durumum normal mi acaba doktor da cevap yazmadı...

iyi akşamlar hanımlar....:KK76: aranızda yumurta tembelliği olupta hamile kalanlar varmı.. bende yumurta tembelliği var. 2 ay önce söyledi doktor.. onun öncesinde bana böyle bi teşhis konmamıstı.. yarın tekrar başka bi doktora daha gitcem 1 sene oldu hala bebek yok.. bugunde kırmızı kart gördüm yine moralim cok bozuk...:KK5::KK5:

bir nevi kimyasal gebelik gibi mi? doktorun yorumundan ben bu sonuca ulaştım.. doktorun inşallah cevap verir hemen..
kafanı karıştırma, düşünme fazla okuma.. herşey çok güzel olacak..
nasılsın bu arada?

iyiyim canım adet sancım var demin yine gördüm tuvalette minik parçalar anlamadım gitti...
ama genel olarak iyiyim normal bir şekilde adet görüyorum ağrılı falan...

biçim merhaba canım epeyce yazışmışsınız hepsini okuyamadım, adet olmuşsun geçmiş olsun.kanlı et parçalarına gelince zannediyorum sen bu ay soğan içmiştin değilmi ben soğan kürünü yaptığım ilk ay senin gibi çok büyük bir et parçası düşürdüm doktora gittim düşük mü diye kanda gebelik ölçümü yaptı ama bir şey çıkmadı ,yani soğan anladığım kadarıyla içini temizliyor,erak etme yazdım ama bilmiyorum ben seni soğan suyu içtin diye hatırlıyorum bu ay.

evet canım çok sağol yorumun için soğan suyu yapmıştım inşallah bundan sebep olsun... ve bebeğim gelsin hayır olsun demek lazım sen nasılsın ?

iyiyim canım adet sancım var demin yine gördüm tuvalette minik parçalar anlamadım gitti...
ama genel olarak iyiyim normal bir şekilde adet görüyorum ağrılı falan...

bence o parçalar normol.. aynı şeyler bendede oluyor.. adet kanı normal kan gibi gelmiyor ki zaten.. yani en azından benim öyle..:44:

bicim canm bencede endişelenecek bişey yok kesinlikle soğann etkileri bunlar.içini temizliyo resmen bu soğan mucize bişey.zaten saraçoğlu kadınların rahmi için yaratılmış sanki soğan diyo.ama dr.n da cvp versinde için rahatlasın.söyleseydin soğan kürü yaptığını.

maonya,geçmiş olsun canm üzülecek bişey yok tedavi olunca bebeğin olacak korkma.

süperişi,gelmişsin nasılsın canm sen hamileydin dimi nasıl gidiyo gelmez oldun.

inşallah canım soğana hiç gerek kalmaz...
:KK1:
hemencik gelir sağlıkla bebeğin...
:44: ya benim durumum normal mi acaba doktor da cevap yazmadı...

canım benim bak bir çok soğan kullanıcısı aynı durumu yazmışlar.. hep parça parça kanama olmuş.
belki soğanın etkisidir.. rahat olmalısın bence..

iyi akşamlar hanımlar....:KK76: aranızda yumurta tembelliği olupta hamile kalanlar varmı.. bende yumurta tembelliği var. 2 ay önce söyledi doktor.. onun öncesinde bana böyle bi teşhis konmamıstı.. yarın tekrar başka bi doktora daha gitcem 1 sene oldu hala bebek yok.. bugunde kırmızı kart gördüm yine moralim cok bozuk...:KK5::KK5:

pardon canm ben seni başkasıyla karıştırdım süperişi diye başka bi arkadaşta vardı hamile olan ben o sandım.
moralini bozma kendiliğinden adet görebiliyosun en azından buna sevinmelisin.iyi bi dr.a git ve tedavine başla canm burda bi çok kişi hamile kaldı üzülecek bişey yok sadece biraz sabr.

bicim canm bencede endişelenecek bişey yok kesinlikle soğann etkileri bunlar.içini temizliyo resmen bu soğan mucize bişey.zaten saraçoğlu kadınların rahmi için yaratılmış sanki soğan diyo.ama dr.n da cvp versinde için rahatlasın.söyleseydin soğan kürü yaptığını.

maonya,geçmiş olsun canm üzülecek bişey yok tedavi olunca bebeğin olacak korkma.

süperişi,gelmişsin nasılsın canm sen hamileydin dimi nasıl gidiyo gelmez oldun.
tamam o zaman ben de düşünmeyim bunu doktoruma soğan kürü yaptığımı söylemedim... yazarsa cevap söylerim...
canım benim bak bir çok soğan kullanıcısı aynı durumu yazmışlar.. hep parça parça kanama olmuş.
belki soğanın etkisidir.. rahat olmalısın bence..

tamam canım aklım rahat zaten de insanın içine şüphe de düşüyor acaba mı diye ama kuruntu yapmayacağım... her şey yolunda sıkılmayacağım... kontrole gittiğimde doktorum anlar diye düşünüyorum... :KK9:
hepinize teşekkür ederim...

evet canım çok sağol yorumun için soğan suyu yapmıştım inşallah bundan sebep olsun... ve bebeğim gelsin hayır olsun demek lazım sen nasılsın ?

tamam canım hiç üzülme endişelenme ozaman soğan temizliyor içini ben nerdeyse sancımdan acile gidecektim öyle bir paçaydıki düşen korkmuştum.2. ay yine yaptım soğan kürünü o ay hamile kalmıştım devam et sende .bu olumlu bir gelişme emin ol.
ben yarın doktora gidicem gelişmeleri yazarım canım.

kimse bana cevap yazmadı... :KK5::KK5::KK5::KK14::KK14:

yumurtlama tembelliği ya da olmaması pko diye biliyorum ben.... tüylenme falan da var mı sende?
doktor yumurta takibi yaptı mı?adet gördüğüne göre çatlıyordur diye düşünyorum ama takiple belli olur bu

Son düzenleme:
pardon canm ben seni başkasıyla karıştırdım süperişi diye başka bi arkadaşta vardı hamile olan ben o sandım.
moralini bozma kendiliğinden adet görebiliyosun en azından buna sevinmelisin.iyi bi dr.a git ve tedavine başla canm burda bi çok kişi hamile kaldı üzülecek bişey yok sadece biraz sabr.

Allah söyeltti belki bu ay hamile kalırım..:KK1: benim adetlerim düzenli.. ymurtada olusuyor ama tam büyümüyor.. gecen ay da rahim filmi çektirdim çok şükür ondada bi şey cıkmadı.. zamn gectikçe insan daha da cok üzülüo.. yaşadıgım yerde de iyi doktor bulmak o kadar zor ki.. yok gibi bi şey .. olanlarla yetiniyoruz artık..

bana yıllar yıllar önce doktorun biri yumurtalıkların tembel senin çocuğun olmaz demişti.. bende çok sinir olmuştum..
ama şimdi pkoluyum ve uğraşıp duruyorum.. inşallah sen ben kadar uğraşmazsın.. ama artık doktorum yumurta tembelliği filan gibi bir terim hiç kullanmıyor.. tipik pkolusun ama hormonların durumu iyi ordan kurtarıyorsun diyor..
inşallah sağlıkla hepimiz hamiş kalabiliriz..

tamam canım hiç üzülme endişelenme ozaman soğan temizliyor içini ben nerdeyse sancımdan acile gidecektim öyle bir paçaydıki düşen korkmuştum.2. ay yine yaptım soğan kürünü o ay hamile kalmıştım devam et sende .bu olumlu bir gelişme emin ol.
ben yarın doktora gidicem gelişmeleri yazarım canım.

tamam canım çok sağol inşallah doktorda yolunda gitsin her şey...
bu ay da soğan kürü yaparım siklus 2. yarısında mı yaptın kürü sen?

yumurtlama tembelliği ya da olmaması pko diye biliyorum ben.... tüylenme falan da var mı sende?
doktor yumurta takibi yaptı mı?adet gördüğüne göre çatlıyordur diye düşünyorum ama takiple belli olur bu

tüylenme sadece gögüs kenarlarımda var.. bu normal mi bilmiyroum tabi.. yumurta takibi bi ay yapıldı klomen çatlatma iğnesi ile.. yumurta 19 mm olmuştu.. ama tek yumurta vardı.. olmadı malsef.. olmayınca rahim filmi çektirdim.. belki tüpler kapalıdır die ama cok şükür açıkmış..

tüylenme sadece gögüs kenarlarımda var.. bu normal mi bilmiyroum tabi.. yumurta takibi bi ay yapıldı klomen çatlatma iğnesi ile.. yumurta 19 mm olmuştu.. ama tek yumurta vardı.. olmadı malsef.. olmayınca rahim filmi çektirdim.. belki tüpler kapalıdır die ama cok şükür açıkmış..

banada yumurtalarımın tembel olduğunu söylemişti doktorum incir kürü çok iyi geliyormuş buna zaten saraçoğlu yumurtlama problemi olan ,yumurta çatlama sorunu olan yapsın diyor .PKO varmı sende yoksa sadece yumurtlama sorunumu PKO yoksa eğer işin daha kolay.

kızlar az önce sinemadan geldik.dedemin insanlarına gittik çok güzeldi herkese tavsiye ederim.çağan ırmak yine duygusal bi film yapmış.insann yüreğine dokunuyor derler ya öyle gerçekten.oyunculuklar süper.bir insan hikayesi bu kadar güzel anlatılır kısacası.şiddetle tavsiye ediyorum...

banada yumurtalarımın tembel olduğunu söylemişti doktorum incir kürü çok iyi geliyormuş buna zaten saraçoğlu yumurtlama problemi olan ,yumurta çatlama sorunu olan yapsın diyor .PKO varmı sende yoksa sadece yumurtlama sorunumu PKO yoksa eğer işin daha kolay.

benim hormonlar normal.. kistimde yok.. adetlerim de düzenlidr.. yumurta tembelligi var dedi.. önemli deil dedi onu da ilaçla bi büyütecegiz dedi ama olmadı.. gerci daha ilk ayımdı tedavide.. incir kürünü bende duydum ama yapmadı bu ay yapacagım inaşalh.. senin durum ne peki hamile kalabildin mi..

X