Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

kereviz çorbası da güzel oluyor kayınvaldem yapmış verdi bana bayıldım canım....

aslında benim de oyalanacak bişeyler bulmam gerekli... kanaviçe nasıl oluyor ki nasıl yapacaksın bu kedileri... zevkli olmalı....
anladım kasnakta işleniyor de mi tek tek ayyy zor baya...

Son düzenleme:

ya böyle bende ilk kez yapacağım.. daha önce goblen işlemiştim.. bu ona göre az daha zor gibi.. etamine işlenir herhalde. şimdi annem geliyor.. ona soracağım işte bende. iplerini filan alırım başlarım yapmaya.. sende yapsana :) yarışalım
hiç el işi bişiler yapıyor musun sen ?

kereviz çorbası.. ıyyy afiyet olsun sana

Son düzenleme:

örgü örmeyi severim bari ona başlayım... bu aralar hiç yapmıyorum iyi olur sıkılmam hem üretmiş olurum... de mi? :))
bahsettiklerinden anlamıyorum bile hiç yapmadığım için ama eminim çok zevklidir...

ahahaha bende hiç anlamıyordum.. ama şu internet varya mükemmel birşey.. çok çok eskiden annem goblen işlerdi böyle manzara filan.. ondan bunu biliyorum sadece.. birkaç kez bende yapmıştım ona yardım amaçlı.. ama böylesini ilk kez yapacağım. etaminin ne olduğunu bunu araştırırken öğrendim
örgü bende yapıyorum.. atkı bere filan yapıyorum çocuklara.. ama sıkıldım artık değişiklik yapmam lazım..
hemde boş durmamış oluyor insan. benim 34 yaşında bir kuzenim var ve çocuğu var. çocuğun olunca vaktimi ne kadar boşa harcamışım diyeceksin deyip duruyor bana.. yetmiyor bir gün diyor koşturmaktan.. hazır boştayken kendii eğleyecek şeyler yap.. sonra bunlara hiç vaktin kalmayacak deyip duruyor.. gaza getiriyor kısacası beni

aslında ne kadar doğru demiş arkadaşın canım....
çok doğru....
benim yeteneğim var örgüye hızlı örerim ama çeşit bilmem onlara bakacağım internetten bakalım neler yapabilirim diye... bişeyle oyalanmak vakti güzel değerlendirmek insana huzur veriyor....

eminim yaptıkların çok güzel olacaktır...

Son düzenleme:

arkadaşım diiiil amcamın kızı ama ablamdan farksız.. can ciğer kuzu sarmasıyız.. o herşeyi biliyor maşallahı var.. benim annem çok maharetliydi el işi konusunda. ben azıcık ona çekmişim ama bende çeşit bilmiyorum. bir de ben böle girintili çıkıntı işleri yapamıyorum örgüde.. yani öyle kazak hırka bişi yapamam.. dümdüz atkı bere işte
kesinlikle dediğin gibi oyalanmak el emeği ile ortaya bişeyler çıkartmak insana huzur veriyor.. ben böyle birşeyi bitirince hemen koyup saatlerce izliyorum.. ben yaptım diye keyif alıyorum..
eşim geldi .. karnımızı doyuralım bakalım.. gece belki yine gelirim.. gelemezsem de kendinize iyi bakın.. yarın görüşürüz..

canım daha önce yazdılar mı bilmiyorum ben hepsini okuyamadım daha forumun ama roaccutane karaciğeri yoran bir ilaçtır, onunla bilrlikte metformin alman için bir doktora danışman lazım. bazı enzim değerlerini kontrol etmeleri gerekebilir.. Sakın sormadan alma olur mu??
İnşallah sen yol yakınken düzelirsin cnm :)))

Doğum kontrol hapları sanıldığının aksine anca 1-2 kilo aldırır.. Hapların günahını almayın :))) tam tersi hormonları düzenlediği için bizim aşırı kilo alma eğilimimizi tersine çevirir.. Ben bırakınca kilo alıyorum (( 3-4 aydır acayip dikkat ediyorum o yüzden

ay ne güzel canım ya maşallah... annenden de çok şey öğrenebilirsin... bende yetenek var çok küçüktüm hatırlıyorum kendime kazak örmüştüm hem de yardım almadan nasıl yapabilirm diye düşündüm ve yaptım.... sonra nedense bu işe devam etmedim.... keşke bırakmasaydım çok ilerletmiş olurdum şüphesiz.... en iyisi başlayım ben de...
eşim gelmedi ben de çok acıktım...
size afiyet olsun görüşürüz :))

adet olmaıyorum ya bugün duphaston kullanmaya başlayacağım. ne zman adet görürüüm sizce ? kullanan var mı ?
canım soğanıda dene o bende hemen adet getirmiştii.

offffffffff moralim bozuldu biçimmmmmm.hani senin rahim yapında farklı ya sen hamile kalsan bu ay ben çok mutlu olacam kendim için umutlanacaktımmm.ya bu arada bugünde yani 2 saat önce o uzayan akıntı geldi hani dündeki azıcıktı bu daha yoğundu.şimdi ben bugün yumurtluyormu oluyorum yoksa yumurtlayacağımmı demek.ama kötü tarf tükürük testinde bugün pozitif yoktuu.

düşündüğün için tesekkr ederm cnm evt bende artk öle agr bi ilacn sütüne baska bşi kullanmak sitemyorum ama doktor kullan derse yapcak bişi yok ... ama bildgm tek bşi varki byük konsmak da istemyrm ama doum kntrol hapı kullanmıcam bdaha kullanırken evt kilo almadım belki dedgn gbi 1-2kilo almısımdır hatrlamıorm,ama braktkttan sonra feci şiştim valla sormaa:26::26:

canım ben senin yazdıklarından hatırladığım kadarıyla bişey soracam.ben her sabah 6.40 ta uyanırım bugün 5.55-6.00 gibi gözüm açıldı w.c ye gitmem gerekiyordu önce ateşimi ölçeyim dedim 36.1 çıktı.sonra geldim uyudum tekrar 6.40 ta tel çaldı kalkmadan tekrar ateş ölçtüm36.3 çıktı.ama şu var ben her sabah 6.40 ta ölçüyordum ateşi şimdi hangisini alayım 40 dakika fark önemli.2. sinde kalkıp w.c ye gidip yani hareket edip ölçtüm o ateşi yükseltmiş olabilirmi.
niya bu kadar ayrıntıya takıldın dersen bugün de uzayan akıntı geldi dünden daha yoğundu ve yumurtalıklarımda ağrı varr.

http://www.fertilityfriend.com/home/387745
bugünde rahim filminden sonraki 3. gün yani 72 saat geçmiş oldu artık ilişki olsa sorun olmaz değilmi canımm.

Son düzenleme:
ayrıcada kızlar doktordan gelnce hemen koştum dediklerini yazdım buraya ama kimse umursayıp bişi dememiş darıldımm valla:26:

Evet cnm eğer herhangi bir şey kullanmazsak çok meyilliyiz şişmeye ve kilo almaya o yüzden çok çok daha fazla dikkat etmemiz lazım!
öncelikle hayatımızdan şekeri çıkarmalıyız (ilginçtir pkos olmama rağmen ben kendimi bildim bileli tatlı istemem, canım çekmez! hiç hem de!!! şimdi neredeyse hiç yemiyorum) mümkün olduğu kadar karbonhidrat dışı beslenmeliyiz. ekmek, pilav makarnayı da çok yemememiz lazım

ben de bi 4 ay ara verdiğimde 10 kilo almıştım nasıl depresyona girdim.. ama şimdi de 4 ay oldu bırakalı dikkat ediyorum, kilo bile verdim.
yediklerinize dikkat edecexiniz! bu hastalık kilo almaya yatkın!! akşam geç saatlerde bişi yemeyin sakın ve bol bol su için...

ayrıcada kızlar doktordan gelnce hemen koştum dediklerini yazdım buraya ama kimse umursayıp bişi dememiş darıldımm valla:26:

tatlım ben senin geçmişi tam bilmiyorum bekarmısın, evlimisn neler yaşadınnn.okudum yazdıklarını ama yorum yapamadım.biraz anlatsana tatlımmm.

ya anlamıyorum ben rahim filmini çektireli 3 gün oldu nasıl yumurta oluştuki.diyelimki önceden vardı rahim filmi çekilirken doktor neden demedi yumurtan var diye görünmüyor olabilirmi.

Ya bendede var korkuyorum evlenince eğer bebeğimiz olmaz diyeçünkü doktor bana baya uğraşmamız gerekebilir ileride demiştidüzenli değil adetlerim bu da tüm vücudumu etkiliyor ister istemez tabi..günlerdir bunu düşünüyorum ama çok korkuyorum hiç olmama gibi bi ihtimal yok değil mi?

yumurtlama olsun diye bitkisel kür denedinmi hiçç.soğan kürü incir havuç kürü gibi şeyler.metformin kullandınmı hiç canımm.onu mutlaka denemelisinnnn.

yumurtlama olsun diye bitkisel kür denedinmi hiçç.soğan kürü incir havuç kürü gibi şeyler.metformin kullandınmı hiç canımm.onu mutlaka denemelisinnnn.daha bekarsın öncelik kürler olssun bence.

canım herkesi hastalığının altta yatan nedenine göre tedavi uygulanıyor.. merak etme sana uygun yol da bulunur elbet :) neredeyse herkes hamile kalıyor (er ya da geç...) aramızda da hamileler var çokça, onlara bakıp mutlu oluyoruz biz de :)))
sen adetlerin düzenli değilse onları düzene sokmaya çalış, doktor kontrollerini ihmal etme, şimdi çocuğa takılma hiç :)))

yumurtlama olsun diye bitkisel kür denedinmi hiçç.soğan kürü incir havuç kürü gibi şeyler.metformin kullandınmı hiç canımm.onu mutlaka denemelisinnnn.daha bekarsın öncelik kürler olssun bence.

soğanı denemiştim ama olmadı..evet bekarım ama biz bi an önce istiyoruz bebek ve sonuçta ne zaman olursa olsun devam ediyor bu..olmamasından korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…