Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bakalım hayırlısı nasip. beklemekten başka birşey gelmiyor işte elden.. çalışıyoruz bakalım.. bu akşam annem gelecek, o biraz sıkıntı olcak biim için ama artık napıyım dedim kapımı kapatır hallederim dedim..

bende bende hastayım o reklama :)))
valla ben anlamıyorum canım geç döllenme vs bi sürü şey okuyorum.. ben doktorun verdiği riskli günlerden sonra çekiyorum elimi eteğimi.. bana göre değil bu kadar sık çalışma.. fenalık geliyor ama bu ay kesin kararlıyım bırakmayacağım.. şimdi 4 gün üst üste sonrasında adet olmayana dek son gaz çalışmalar devam edecek.. hmm daha bekleme süreci sende de bende de çokçaymış.. hakkımızda hayırlısı olsun..
bu arada Ankara'lı kkcılar toplanıyormuş bilmem gördün mü başlığı? gitsek mi bizde :)))

doktorun başı öyle kalabalıktı ki.. ilk defa ultrason sırasında hiç konuşamadık.. bir kapıya hemşiresi gelir, yok telefonları çalar.. o ara bende alakasız birşey anlatmaya başlamış bulundum, onunla ilgili sorular filan sordu bana derken probu çıkarıverdi :)) aaa dedim yumurta hakkında konuşamadık.. giyin gel konuşuruz dedi.. çatlamak üzere bir yumurtan var dedi.. iğne yok bol bol çalışın dedi.. hayırlısı artık nasipte varsa olacak, Allah'ım şu mübarek günde saatte, dualarımızı kabul etsin..
bebeğin gelişiminde sıkıntı yoksa kilo vermende sakınca yok bence.. etten tiksinmek fikri bana çok uzak geliyor.. ama hamiş olunca ne olur bilemem.. etle doğmuşum resmen ben.. kırmızı etsiz yaşayamam sanırım

canım herkesler sana cevap yazmış ama ben de yaptığımı söyleyim..
ben yapıştırmıyorum.. kalın bir mukavva üstünde çerçeveciye götürüyorum o yapıştırıp çerçeveliyor :) sağolsun amca bu işte usta.. hiç sıkıntı çıkmıyor..
bir de mat camlar var, böyle iç tarafı dokulu gibi.. onunla yaptır, yoksa diğerleri parlama yapıyor ışıkta.. bu camda parlama olmuyor..

tuncsscum valla bekleme süremiz uzun evet sonunda güzel haber alalımda bekleriz kızzzz nolcak :)) alıştık nasılsa bu süreçlere... kk cılar ankarada toplanıyorlarmış :) yok canım ya tanımam etmem ne işim var :))) sen desenki gel senle toplanalım okey tabi neden olmasın ama bi muhabbetimin olmadıüı birileriyle toplanamam valla Ankaradan bir arkadaşım daha var milasis onunlada sürekli mailleşiyoruz biz toplanırız olmadı bigün kk cıların alt grubu niyetine hepten çalışmayı bırakmamak lazım tabi çalışmalıyız günaşırı aşkı sıcak tutmalıyız :) bu arada benim herifte istiyordu çocuğu ama bu aralar daha bi istekle istiyor niyeyse:))) yatağa falan zorla hadı kalk gıdıyoruz aşşağıya yatak odasına çalışcaz falan şaşakalıyorum :)

kızlar bende bikaç gün önce bahsetmiştim kendi durumumdan hatrlarsınız belki,doktora gdicem diodum yeni geldm doktordan..
geçen defaki doktor içime sinmedi demiştim budefa aynı hastanede baska bir doktora gittim , 50 li yaşlarda bir doktor bugn gittiğim ( nieyse yaşı byük olunca deneyimli die içim daha rahat ediyor):44:
herneyse konuya geçiyorum.. kızlar gittim ve dedim böle böle doktor tarlusal verdi 2hafta önce cuma bitti,bttkten 10gün sonra adet olursun demişti 14gün oldu hala olmadım dedm..
öncelikle ben adet düzenszlgnde drek adet söktürücü vermiorm,derdim adet olmasını saglamak değil sadece,nedenini de anlamak dedi.(tabi dier doktor hemen kolaya kaçıp verdi ilacı hçbşie bakmadan))) adet söktrücü kullandgn halde olmadıysan yumurtalamada sorun olabilr , çünkü gebelik yok diyosun zaten dedi. bu yaşlarda (20) artk bi düzene oturmuş olması gerekiyordu fln dedi.. bn 5-6 sene önce kist oldgunu doğum kontrol hapı kullanmamla gectgni ve yine gecen sene doktorun pko dedgni 6ay doum kontrol hapı kullandgmı ama bişie yaramadgnı söledm. duymamıs gbi bi hali vardı ama blemiorm duymustur muhakkak :))
durum böle işte kızlar.. kan testi ve ultrason istedi ,ultrasona salı gnü gdicem.
off çok moralim bozuldu muhtemelen yumurtlamada sorun olabilir dedgnde.. napıcam kızlar bana yardım edin lütfenn

benzer durumda bende kalmıştım hatta beni de doktor duymuyor bile sanmıştım bu kadar tesadüf yani. sıkma canını öncelikle bi işe yaramıyor ne kadar rahat oluruna bırakırsan daha iyi sağlığın için . doktorun bi muayenesini bitirisin bakalım nasıl çıkacak sonuçların?

adet olmaıyorum ya bugün duphaston kullanmaya başlayacağım. ne zman adet görürüüm sizce ? kullanan var mı ?

yaa bende işte.. kimseleri tanımıyorum diye gidemedim :)
ama bak sen gelecek olsaydın hemen giderdim neyse artık bakarsın bir gün görüşürüz senle :)
ehh kocana maşallah.. iyidir iyidir böyle seni çekeleyip götürsün.. çalışmaları ihmal etmemek lazım..

canm evet bende 1e indircem.bu aralar hava soğukya suda içemiyorum gündüzleri okul soğuk oluyo.akşam yatana kadar bolca içmeye çalışıyorum.susuz kalmann baş ağrısı yaptığını duymuştum bende.senn test yapma günün geldimi yarınmı yapcan.hakkında hayırlısı canm benm.

artk çok geç canm yapıştırdım duramadım:)ama ne güzel pasparlak oldu.

saol canm yemekten hemen sonra içiyodum ama arasında içeyim bundan sonra.yettide arttı bile canm yapıştırıcı.evet parlattı güzel oldu gerçekten.

altında kocaman bi kartonum var zaten canm.ucu süngerli bi yapıştırıcı çıktı içinden onla sürdüm.

akşam dayanamadım üstünden sürdüm yapıştırdım.parçalar birbirine yapıştı ama mukavvaya yapışmamış.canm sen benm aklımı okuyosun valla.bende diğer yorumları okurken camı nasıl olcak parlarsa cam yaptırmasammı diye düşünüyodum derken senn yorumunu okudum.süpersinya.o camdan yaptırayım bilmiyodum ben onu.cam yaptırmasamda toz olur diye deyip duruyodum kendikendime.çok iyi oldu bunu söylemen saol tatlım.

ben öğleden sonra 4 saat idrar tutup test yaptım negatif ne yazıkki kızlar ve adetim de gelmek üzere hissediyorum...
napalım hayırlısı hissetmiştim zaten bunu... üzülmedim sporla yola devam :))
nasılsınız sizden güzel haber alsam da bari neşelensem...

canım hayırlısı olur inşallah....
teşekkür ederim bicim. söylediklerini deneyeceğim :) sen nasılsın? dün akşam kadınlar kulubüne girmemdi net bi türlü çok uğraş tım sorun mu vardı acep?
bazen bu sitede sorun oluyor habire resetlemek gerekiyor sayfayı...ben idare ediyorum canım sıkıldı sonucuma ama elden gelen bişey de yok...

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalarrr :))
nasıl moralin canım?

Umarım en kısa zamanda sonuç alabilrim ve sizinle paylaşırım...Aslında kilo ne kadar az olsa okadar iyi nasılsa kilo alıcaz değilmi
tabi az kiloda olmak her zaman avantaj ben evimde plates yapıyorum ebrunun dvdsinden...

canım anneler bir tanedir uğur getirir sana :))
adet olmaıyorum ya bugün duphaston kullanmaya başlayacağım. ne zman adet görürüüm sizce ? kullanan var mı ?

duphastondan sonraki 4. veya 5. gün adet gelir.... 5 gün sabah 1 akşam1 iç canım

Son düzenleme:
canım geç yumurtladıysan idrarda çıkmaz ki. benim hiç çıkmıyordu. ateşin düştü mü?

tuanatay bngl33 tuncss bicim sağolun , artık rahatlamak istiyorum her siteye geldiğimde bebek düşürenler, ölü bebek taşıyanlar.. neler görüyorum psikolojim çöküyor

Son düzenleme:

oooo süper.. güle güle kullan :))) mukavvaya yapışmıyor zaten.. çerçeveciye götürürken kolaylık oluyor mukavva.. ama ben puzzle halısı alacağım kesin kararlıyım.. böyle masanın üstünü her an esir alıyor puzzle. biri gelicek olsa çok uğraştırıyor beni.. kuzenime ravensburger'in puzzle halısını aldık ama ben hiç beğenmedim onu.. şimdi araştırıyorum bakalım..
ben daha önce çerçeveletmiştim.. bana da çerçeveci söylemişti bu durumda süper olan çerçeveci olsa gerek
camsız olmaz zaten.. bitmiş halini fotolayıp atsana bizde bakalım yaa.. ne yapmıştın sen?
benimki feci durumda.. bitmiyor.. bir parça ekeleyebildiğim gün benim için mucize oluyor
bak ben ekliyim benimkini..

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

bu eski foto.. şimdilerde sol alt köşesi ve sağdaki o yarım yamalak kısım bitti..
ayrıca da en altı da 2 sıra daha bitti.. ama cidden çok zor..

Son düzenleme:

kaç gündür adet belirtileri var patlayacaktım dayanamadım artık ondan yaptım testi dediğin ihtimal çok zayıf ama olabilir tabi bilmiyorum inanki ( adet belirtilerim olduğunda hep adet olurdum ben çok gecikti diye yaptım ama yok...

sen sakın moralini bozma senin bebeğin sağlıkla büyüyecek canım benim... ateş aynı...

Son düzenleme:

canım okuma kötü hikayeleri.. bozma moralini..

**bicim canım bozma sakın moralini.. bakarsın geç döllenme olur.. olmasa da sakın üzme kendini.. seviyorum seni :)

canım moralım çok iyi çok şükür fazla takmıyorum artık herşeyi oluruna bıraktım diyelim ama aşılama yaptırcagım için rahatım bu kadar inş.bi aksıkıl cıkmazsa yaptırcam önmudekı ay hayırlısı artık ama kafama takılan tek soru var eşimin isteksiz olması oda borçlardan dolayı galıba ama bende artık herşey için takmıyorum yok ilişkiydi yok bılmem neydı kendımı bıle takp etmemeye karar verdim. çok taktımı başım agrıyorr krız geçiriyorum resmen şimdi kafam rahat aşılama deniyecem hayırlıısı sdiyorum yanı :)))

waow sabır işi bu ya
van gogh un resimlerine benziyor,öyle mi?
canım geç yumurtlayınca idrarda çıkmıyor bak emin olabilirsin ateşe bakalım biz.. inşallah düşmez

canım okuma kötü hikayeleri.. bozma moralini..

**bicim canım bozma sakın moralini.. bakarsın geç döllenme olur.. olmasa da sakın üzme kendini.. seviyorum seni :)
yok canım sadece bir an gerildim kısır döngüde gibiyim sanki dedim ama sonradan kısmet dedim Allah ne zaman verirse olacak dedim şimdi kafam rahat düşünmüyorum bu arada puzzle süper olmuş eline sağlık benzer renkler yaparken akla karayı seçiyorsundur...

aferim canım benim hep böyle ol sakın takma kafana...
aşılama çok iyi fikir şimdi aşılamaya kadar sen kafanı boşalt bu sebepten hasta olma tamam mı?

waow sabır işi bu ya
van gogh un resimlerine benziyor,öyle mi?

van gogh evet :) her parçada van gogh amcaya sayıp sövüyorum

canım kısır falan değil döngümüz.. Allah kararlamıştır elbet zamanını.. lütfen düşünmemeye çalış.. biliyorum hiç kolay değil..
puzzle da aynı renkler feci durumda.. ama azmettim bitiricem

canım ateşe de çok aldanma bence.. insanı umutlandırıyor sonra fos çıkıyor.. belirti de arama.. kendi haline bırak..

çıkıyorum ben kızlar.. kocişim erken gelcekmiş bugün.. ben daha yemeği yapmadım.. hemen halledeyim de pişsin.. öpüyorum hepinizi.. ben yokken çok kaynatmayın sonra aklım sizde kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…