Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

van gogh evet :) her parçada van gogh amcaya sayıp sövüyorum :KK9::KK9::KK9:

canım kısır falan değil döngümüz.. Allah kararlamıştır elbet zamanını.. lütfen düşünmemeye çalış.. biliyorum hiç kolay değil..
puzzle da aynı renkler feci durumda.. ama azmettim bitiricem :KK9:

ben de seviyorum seni canım Allah yüzünü güldürsün... :KK19: sağol gerçekten moral oluyor yazdıklarınız bana...

van gogh evet :) her parçada van gogh amcaya sayıp sövüyorum :KK9::KK9::KK9:

canım kısır falan değil döngümüz.. Allah kararlamıştır elbet zamanını.. lütfen düşünmemeye çalış.. biliyorum hiç kolay değil..
puzzle da aynı renkler feci durumda.. ama azmettim bitiricem :KK9:
güzelmiş ya beni de heveslendirdin denerim belki

kaç gündür adet belirtileri var patlayacaktım dayanamadım artık ondan yaptım testi dediğin ihtimal çok zayıf ama olabilir tabi bilmiyorum inanki :KK43:( adet belirtilerim olduğunda hep adet olurdum ben çok gecikti diye yaptım ama yok...

sen sakın moralini bozma senin bebeğin sağlıkla büyüyecek canım benim...:KK9: ateş aynı...
ctablo yarın heralde rengini belli eder canım ..bakalım hayırlısı olsun sağlıklıysa tutsun
ben çıkıyorum kızlar yemek yiycez öptüm çok

Son düzenleme:
yok canım sadece bir an gerildim kısır döngüde gibiyim sanki dedim ama sonradan kısmet dedim Allah ne zaman verirse olacak dedim şimdi kafam rahat düşünmüyorum bu arada puzzle süper olmuş eline sağlık benzer renkler yaparken akla karayı seçiyorsundur...

aferim canım benim hep böyle ol sakın takma kafana...
aşılama çok iyi fikir şimdi aşılamaya kadar sen kafanı boşalt bu sebepten hasta olma tamam mı?
:KK9:

aferin aldım yaa süperr yaa gerçekten kendıme çeki düzen verdim artık herkes şaşrıdı hee her zman mursuz görünüyordum şimdi herşeye gülüyorum agzım kulaklarıma varıyorr ne kadar manyakmısım diyor ummm allahım ol derse olcak zaten ben boşuna harap ettım kendımı yok eşim şöyle uok böylee bilmem ne of öyle yanı takmıyorum artık çok şükürr :KK16::KK3::KK1:

oooo süper.. güle güle kullan :))) mukavvaya yapışmıyor zaten.. çerçeveciye götürürken kolaylık oluyor mukavva.. ama ben puzzle halısı alacağım kesin kararlıyım.. böyle masanın üstünü her an esir alıyor puzzle. biri gelicek olsa çok uğraştırıyor beni.. kuzenime ravensburger'in puzzle halısını aldık ama ben hiç beğenmedim onu.. şimdi araştırıyorum bakalım..
ben daha önce çerçeveletmiştim.. bana da çerçeveci söylemişti :KK9: bu durumda süper olan çerçeveci olsa gerek :KK34:
camsız olmaz zaten.. bitmiş halini fotolayıp atsana bizde bakalım yaa.. ne yapmıştın sen?
benimki feci durumda.. bitmiyor.. bir parça ekeleyebildiğim gün benim için mucize oluyor :KK9:
bak ben ekliyim benimkini..

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

bu eski foto.. şimdilerde sol alt köşesi ve sağdaki o yarım yamalak kısım bitti..
ayrıca da en altı da 2 sıra daha bitti.. ama cidden çok zor..

napıyosun kızz sen böyle neerden aldın bunu halımı ne buuu :26:

bicim inş.hamıelsındır canım

busmai nasılsın canım bebek nasıl

bngl sen nasılsn ne var ne yokk

amiiiin cümlemizin..
hepimiz burda birbirimizi anlayıp destek olmak adına varız.. :KK34:

aynen öyle canım sağol ben de yemek yapacağım öpüyorum hepinizi görüşürüz :))
şimdiden elimize sağlık canım :)

Son düzenleme:
aferin aldım yaa süperr yaa gerçekten kendıme çeki düzen verdim artık herkes şaşrıdı hee her zman mursuz görünüyordum şimdi herşeye gülüyorum agzım kulaklarıma varıyorr ne kadar manyakmısım diyor ummm allahım ol derse olcak zaten ben boşuna harap ettım kendımı yok eşim şöyle uok böylee bilmem ne of öyle yanı takmıyorum artık çok şükürr :KK16::KK3::KK1:

canım takma tabi ya.... hiç takacak bişey yok... eşde sorun olsa da olmasa da geleceği zaman belli bebeğinin bunu değiştiremezsin... sakın kendini üzme bunun için... iyi olki hormonların da sana cevap versin... yumurtlaman olsun.... tutsun de mi ama...
öptüm :KK9:

ctablo yarın heralde rengini belli eder canım ..bakalım hayırlısı olsun sağlıklıysa tutsun

afiyet olsun canım :) bebeğine de yarasın :)) su içmeyi unutma öptüm
evet yarın sabah belli olur...

canım geç yumurtladıysan idrarda çıkmaz ki. benim hiç çıkmıyordu. ateşin düştü mü?

tuanatay bngl33 tuncss bicim sağolun , artık rahatlamak istiyorum:KK35: her siteye geldiğimde bebek düşürenler, ölü bebek taşıyanlar.. neler görüyorum psikolojim çöküyor

canm girme öyle sitelere okuma o kötü şeyleri yoksa kafandan şüpheleri atamazsın.boşver onları sen bolca dua et inan sağlıklı olacağına tamammı canm.

oooo süper.. güle güle kullan :))) mukavvaya yapışmıyor zaten.. çerçeveciye götürürken kolaylık oluyor mukavva.. ama ben puzzle halısı alacağım kesin kararlıyım.. böyle masanın üstünü her an esir alıyor puzzle. biri gelicek olsa çok uğraştırıyor beni.. kuzenime ravensburger'in puzzle halısını aldık ama ben hiç beğenmedim onu.. şimdi araştırıyorum bakalım..
ben daha önce çerçeveletmiştim.. bana da çerçeveci söylemişti :KK9: bu durumda süper olan çerçeveci olsa gerek :KK34:
camsız olmaz zaten.. bitmiş halini fotolayıp atsana bizde bakalım yaa.. ne yapmıştın sen?
benimki feci durumda.. bitmiyor.. bir parça ekeleyebildiğim gün benim için mucize oluyor :KK9:
bak ben ekliyim benimkini..

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

bu eski foto.. şimdilerde sol alt köşesi ve sağdaki o yarım yamalak kısım bitti..
ayrıca da en altı da 2 sıra daha bitti.. ama cidden çok zor..

canm van gogh çok zor off Allah sabır versin sana.heryer sapsarı.kaç parçalık bu puzzle.bende bidaha yaparsam kesin halısını alcam perişan oldum ordan oraya taşı koca şeyi.sen alınca banada söylede öyle alıym canm.fotosunu çekiyimde ekleyim sonra canm.ne kadara yapıyolar çerçeveyi.gerçi benmki büyük ama.

ben öğleden sonra 4 saat idrar tutup test yaptım negatif ne yazıkki kızlar ve adetim de gelmek üzere hissediyorum...
napalım hayırlısı hissetmiştim zaten bunu... üzülmedim sporla yola devam :))
nasılsınız sizden güzel haber alsam da bari neşelensem...

canm hayırlısı olsun demekki zamanı var üzülmek yok tamam.adetin gelsede söktürücü içmesen bari.

canım takma tabi ya.... hiç takacak bişey yok... eşde sorun olsa da olmasa da geleceği zaman belli bebeğinin bunu değiştiremezsin... sakın kendini üzme bunun için... iyi olki hormonların da sana cevap versin... yumurtlaman olsun.... tutsun de mi ama...
öptüm :KK9:

desteğiniz için sağolun canımm hayırlısı hepimiz anne olcaz allahın izniyle :) bende öptüm grss

puzzlee nin resmini gördüm iddialısın zor olanlardan almışsın :) bende karda bi puzzle yapmıştım adı gelmiyor şimdi aklıma ama her yer beyazdı uğraşmıştım baya:KK1:

kolay gelsin :KK3:

yemeğimi yaptım da geldim sebze yemeği yapınca çok kolay hemencecik oluveriyor :))

canm hayırlısı olsun demekki zamanı var üzülmek yok tamam.adetin gelsede söktürücü içmesen bari.
evet canım zamanı var söktürücü içmem çünkü zaten çok belirti var hamile olmadığıma göre kesin gelir kanama....

yine bi soru takıldı aklıma :KK9: :KK9:

metforminle bi zararı olur mu bugün aldım ilacı :KK3: :KK1:

olmaz canım adetim gelmeyecek gibi olsaydı ben de metforminle bir içecektim duphastonu yani kullanabilirsin.... hepsini tokken iç...

Son düzenleme:
güzelmiş ya beni de heveslendirdin denerim belki

afiyet bal şeker olsun, yarasın küçük kuzuya :)
valla eğer çalışmıyorsan ve evde tüm gün ne yapsam ki diyorsan muhakkak denemelisin puzzle. ama kolay modellerden seçmeni tavsiye ederim.. bu benim sanırım 7 ya da 8. puzzle'm.. aslında bu benim değil kuzenimin.. ben zaten genelde kuzene puzzle yapıyorum. onun vakti olmuyor. ben yapıyorum o duvarlarına asıyor.. ama artık bende kendime yapmaya başlayacağım.. küçücük bir odam var orayı kendime hobi odası yapacağım, duvarlarına puzzle ve goblen işlemeler asmak istiyorum.. şimdi bu puzzle bitsin goblene başlayacağım.. kediler var hastayım onlara bak durun onları da ekliyim..
bir dahaki hedefim bu kedileri kanaviçe mi deniyor bilmiyorum ama işlemek olacak :)))

$kediler.jpg

napıyosun kızz sen böyle neerden aldın bunu halımı ne buuu :26:

puzzle yani yapboz canımcım.. kuzenim almıştı bunu yıllardır sürünüyordu.. taa onun öğrencilik yıllarında ben ona gelip yapmıştım çok az bi kısmı kalmıştı o saftirik de sıkılıp toplamış.. geçenlerde yine konusu açıldı, hala yapamadığını söyledi bende seve seve yaparım ver bana dedim.. şimdi uğraşıyorum işte.. bitince çerçevelenecek ve duvara asılacak :) bitince yine paylaşırım..

aynen öyle canım sağol ben de yemek yapacağım öpüyorum hepinizi görüşürüz :))
şimdiden elimize sağlık canım :)

afiyet olsun canım şimdiden :) ben bitirim işlerimi ve oturdum.. yemeklerim de piştiler.. annem gelecek feci heyecan yaptı.. hayırlısı ile gelsin..

canm van gogh çok zor off Allah sabır versin sana.heryer sapsarı.kaç parçalık bu puzzle.bende bidaha yaparsam kesin halısını alcam perişan oldum ordan oraya taşı koca şeyi.sen alınca banada söylede öyle alıym canm.fotosunu çekiyimde ekleyim sonra canm.ne kadara yapıyolar çerçeveyi.gerçi benmki büyük ama.

tamam halıyı alınca haber ederim sana da.. merak ettim seninkini de ekle görelim..
ben çerçeveyi en son evlenmeden önce 2 tane yaptırmıştım. tanesini 30tlden yapmıştı..

puzzlee nin resmini gördüm iddialısın zor olanlardan almışsın :) bende karda bi puzzle yapmıştım adı gelmiyor şimdi aklıma ama her yer beyazdı uğraşmıştım baya:KK1:

kolay gelsin :KK3:

kız yok iddialı filan değilim.. hoşuma gidiyor incik cincik işlerle uğraşmak.. şimdilerde banyoma paspas yapacağım bi de.. canım sıkılıyor üretmeye çalışıyorum.. bir yandan kuzenlerin kuzularına atkı bere filan örüyorum.. tüm yaptığım işleri toplarlayıp blog açacağım kesin karar verdim.. artık sizde gelir şenlendirirsiniz ortamımı :)

yemeğimi yaptım da geldim sebze yemeği yapınca çok kolay hemencecik oluveriyor :))

bende bende yaptım geldim.. çorba makarna ve dolma pişirdim.. ıspanakta var dünden.. dolmayı anneciğime saklayacağım. biz ıspanak ve makarna yeriz.. :KK9:
kışı sevmiyorum ben yaa.. herşey hormonlu.. bi ıspanak pırasa ile de kış geçmez ki :KK9::KK9:

bende bende yaptım geldim.. çorba makarna ve dolma pişirdim.. ıspanakta var dünden.. dolmayı anneciğime saklayacağım. biz ıspanak ve makarna yeriz.. :KK9:
kışı sevmiyorum ben yaa.. herşey hormonlu.. bi ıspanak pırasa ile de kış geçmez ki :KK9::KK9:

maşallah canım ya çok hamaratsın sen ben 1 çeşit yaptım brokoli sebzeli... pilavım da var... başka çeşit yapınca kalıyor yenmiyor 2 kişiyiz zaten....
ellerine sağlık canım :KK1:
bu bitince ıspanak yaparım sonra kereviz :))
kış malum napalım...

Son düzenleme:
afiyet bal şeker olsun, yarasın küçük kuzuya :)
valla eğer çalışmıyorsan ve evde tüm gün ne yapsam ki diyorsan muhakkak denemelisin puzzle. ama kolay modellerden seçmeni tavsiye ederim.. bu benim sanırım 7 ya da 8. puzzle'm.. aslında bu benim değil kuzenimin.. ben zaten genelde kuzene puzzle yapıyorum. onun vakti olmuyor. ben yapıyorum o duvarlarına asıyor.. ama artık bende kendime yapmaya başlayacağım.. küçücük bir odam var orayı kendime hobi odası yapacağım, duvarlarına puzzle ve goblen işlemeler asmak istiyorum.. şimdi bu puzzle bitsin goblene başlayacağım.. kediler var hastayım onlara bak durun onları da ekliyim..
bir dahaki hedefim bu kedileri kanaviçe mi deniyor bilmiyorum ama işlemek olacak :)))

Eki Görüntüle 304231

ayy kediler de çok güzelmiş yaptın mı yapacak mısın canım tabi kendine yap duvarda nefis durur... :KK8:

maşallah canım ya çok hamaratsın sen ben 1 çeşit yaptım brokoli sebzeli... pilavım da var... başka çeşit yapınca kalıyor yenmiyor 2 kişiyiz zaten....
ellerine sağlık canım :KK1:
bu bitince ıspanak yaparım sonra kereviz :))
kış malum napalım...

kereviz yemeğini hiç sevmiyorum.. ancak çiğden yoğurtlu mayonezli salatasını yapıyorum.. hastayım buna.. pişmiş kerevizin kokusu içimi kaldırıyor..
aman hamarat filan değilim, annecikim geliyor diye ona yaptım.. normalde bende tek çeşit bi çorba yanına pilav makarna bişi tamamdır..

ayy kediler de çok güzelmiş yaptın mı yapacak mısın canım tabi kendine yap duvarda nefis durur... :KK8:

kedilere hasta oldum.. kuzenim bulmuş nette.. kedi delisiyim hemen gönderdi bana.. daha yapmadım işte elimdeki işleri bitireyim buna başlayacağım..

X