Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

sabahı bekleme cnım yaa bence hemen yappppp belkide

eğer seni bu durum çok gerdiyse duphaston 5 gün sabah1 akşam 1 iç bence 3. günün bitiminde belki de içerken söktürür diye düşünüyorum...

teşekkür ederim bicimcim :)yarın alayım ozman daha önce de hiç adet söktürücü kullanmadım. ağır bi ilaç mı ?

kızlar kist falan olmasın acaba kist böle şeyler yaparmı kisti olanlar cevaplarsa sevinirim regli oldum gerçi ama regli olup ta kistin geçmemeside mümkün dimi

bilmem ki sabahki idrarla daha kesin olmaz mı o yüzden dedim :44: neyse ben wc ye gitmiyim bir kaç saat biriksinde yapayım

ooo sen biriktir.. çok su içme. doğal idrar olsun.. zaten bebek varsa kesin çıkar.. ayyy hadi inşallah canım arkadaşım

ooo sen biriktir.. çok su içme. doğal idrar olsun.. zaten bebek varsa kesin çıkar.. ayyy hadi inşallah canım arkadaşım

canım benim çok saol tamam canım bekliyim bakalım gece 12e doğru girer yaparım bişi çıkarsa zaten hemen yazarım merak etmeyin dua edin ya inşallah çıkar :18:

bazen iyi bazen kötü gercekten bende bilmiorum artık nasıl oldugumu daha ne kdr beklicen sen aklında belli bi süre falan varmı yani test yapmak için ben meraktan ölcemm senn yerine
4 gün daha bekleyeceğim canım ama miğde bulantısından içim yanıyor ( zor bekliyorum inanki... artık bu da negatif olursa ben bi daha zor test yaparım belirti çok da nedir bilmem.... canım iyi ol sen de bebeğin de iyi olsun...
canım test yapmadım daha eşim eve gelmedi ama biraz önce wc ye gittim iç çamaşırımda kahverengi leke anlamadım gitti ben bu işi neden acaba
adetin tam bitmedi mi ondan mı kahverengi leke oldu ilginç....
teşekkür ederim bicimcim :)yarın alayım ozman daha önce de hiç adet söktürücü kullanmadım. ağır bi ilaç mı ?
ağır bir ilaç değil benim evimde hep bulunur adet çok gecikince içerim ondan canım rahatça kullanabilirsin...
canım ilacın adını bir kağıda yazıp ver eczacıya çünkü isim benzerliği olan başka ilaçlar var şaşırıp başka bişey vermesin Duphaston diye yazılıyor...20 hap var sen 10 tanesini içsen yeterli olur çünkü geciken adet bu....

bilmem ki sabahki idrarla daha kesin olmaz mı o yüzden dedim :44: neyse ben wc ye gitmiyim bir kaç saat biriksinde yapayım
idrar biriktirmene bile gerek yok üzerinden çok geçen bişeyden bahsediyoruz canım benim...
kızlar kist falan olmasın acaba kist böle şeyler yaparmı kisti olanlar cevaplarsa sevinirim regli oldum gerçi ama regli olup ta kistin geçmemeside mümkün dimi
hamile değilsen bence doktordan randövu alıp git kontrole canım.... kistten olmaz böyle şeyler ama kist kontrolüne bizlerin gitmemiz gerekli....

Son düzenleme:

canım adetim biteli çok oldu en azından bir hafta bakalım şu testi bir yapayımda olmadı giderim bir doktora

canım çok geçmiş olsun inşallah önemsiz birşey çıkar

gyaman bicim inşallah hamilesinizdir kızlar

ben nete girmek istemiyorum kötü şeyler görüyorum hep aklıma kötü şeyler geliyor kendime engel olamıyorum

inşallah canım inşallah bicimle aynı anda hamiş kalsam çok sevinirim valla ne güzel olur

canım yaaaa okurken ağlıycaktım ALLAHIM ne olur bizi daha fazla doktor kapılarında arattırma diye dua ediyorum.sürekli doktorlardayız her ay başka bir şey çıkıyor ben de anladımki artık olacaksa olur zaten ,
ama hiç moralini bozma benim bir tanıdığım var kadının rahminde ikiye bölünme var 3 tane de çocuğuvar.ne kişiler tanıyorum rahim ters dönük çocukları var yeterki Allah yazsın kaderden öteye bir şey yaşamıycaz. seninde olacak Allah herşeye kadir canım o isterse ne şartlarda verir sen Allaha sığın başka çaremiz yok.Geçmiş olsun bu çektiklerin sebebin ,sabrının sonu bebeğine kavuşman olsun.

canım adetim biteli çok oldu en azından bir hafta bakalım şu testi bir yapayımda olmadı giderim bir doktora
adet biteli çok olduysa bu yaşadığın yerleşme kanaması olmasın eğer öyleyse bunu 5 gün sonra yapacağın testle anlarsın bilgin olsun canım turuncuda öyle olmuştu hatırlarsan...ateş çizelgeni koysana tekrar bakayım canım

inşallah canım inşallah bicimle aynı anda hamiş kalsam çok sevinirim valla ne güzel olur
bende çok isterim de siz beni beklemeyin benimki belli değil daha....
BİCİM teşekkür ederim . sen ne yaptın adet gördün mü?

görmedim canım 35. günüm bitti benim de bekliyorum bakalım hayırlısı :)) ama zor tutuyorum kendimi test yapmamak için... elim teste gidiyor sonra bırakıyorum testi...

Son düzenleme:

canım inşallah ya senin uğurun hepimize bulaşsın inşallah :)) karabocuqun dediği gibi sıraya girelim artık de mi?

ateş tabloma göre bu gece yumurtlamadan sonraki 10. günüm bitecek yani tam 4 gün daha var....
ne zor beklemek.... busmai senin erken belirtin var mıydı canım?
yoksa adet olacak gibi miydin?

canım inşallah ya senin uğurun hepimize bulaşsın inşallah :)) karabocuqun dediği gibi sıraya girelim artık de mi?

öyle mi sağol canım
benim hiç ama hiç belirtim yoktu, adet gecikmesinin dördüncü günü için randevu almıştım. karnımda ağrılar başladı,adet olacağımı düşünerek randevuyu iptal ettim.kendime kızdım acele ettiğim için.
hala adet olmayınca dayanamayıp "yumurtam oluşmuş mu bari ona bakayım" diye gecikmenin yedinci günde doktora gittim canım. keseyi gördüm.
hamilelik belirtileri adet geciktikten 2 hafta sonra falan çıkıyor.mesela göğüs ağrısı doktordan sonra başladı.

anladım canım o zaman bendeki bu göğüs ağrıları adet olamamaktan de mi çünkü benim o kadar gecikmedi en iyisi ben daha bekleyim... ve olmazsam duphastona başlayım test yapıp...
demekki bu klomenleri bıraktıktan sonra da düzen kaçabiliyor... ben gecikeceğini hiç düşünmezdim...
benim acil iş bulup çalışmam gerekli :) yoksa bu düşünceler beynimi yiycek :)

Son düzenleme:

meleksin sen bicimsin Allah gönlüne göre veriri inşallah hayatındaki herşeyi

bicim belirti arama.. düşünüp durma.. vallahi kendi kendimizi hasta ediyoruz.. başka hiçbir işe yaramıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…