Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ayyy arkadaşlar hepiniz sağolun gerçekten bugün çok acı çektimm ama sizlerin desteği bana iyi geliyor.umarım rahim şeklinde bişey yokturrr ama doktor açıkladı var sanırım tam olarak ne olduğunu anlamak için laparoskopi diyor.ben onu şimdi yaptırmam ancak şubat tatilinde memleketimde yaptıracam inşallahhh.yarabbim duysun sesimiz neler çekiyor bebek sahibi olmak içinnn ..allahım inşallah bir an önce gelir bebeklerimizzz kötüyüm benn çok moralim bozukkk.

ahhhh canım demez olurmuyum hüngür hüngür ağladım resmenn.ayy bilmiyorumki tek tüpümmü var acaba yoksa rahim sağamı yatıkkk.
çift rahimmmi var,arada bölmemi varr.AYYYY yarrabbim yardım et bana ne yapacağımı hiç ama hiç bilmiyorummm.

iyiki varsınız kızlar iyiki.destekleriniz beni mutlu etti.ben gidip biraz yatayım ne olur ne olma bişey olacak diye çok korkuyorummm

öncelikle çok geçmiş olsun canım okurken sanki olayı yaşıyorum sandım çok üzüldüm. isyan etme canım Rabbimiz her şeyi görüyor. inşallah tedavi ile atlatabileceğin bi şey çıkar sıkma canını

canım bende baya iştahımı kesti artık psiklojik mi bilmiyorum. ama bu aralar pek dikkat etmiyorum bende dikkat etsem iyi olacak

darısı bizlerin başına canım. bende metforminle 6 kilo verdim 54 kilodayım bişey soracağım canım . ne kadar zamanda düzenen girdi merak ediyorum bu benm ikinci ayım hala düzenli değil

canım gece nöbetinde olan kadın doğum doktoru da sana gece bakabilir sorun olmaz diye düşünüyorum....
canım yaptın mı testini?
inşallah öyleyimdir canım.... sen iyi misin?
eğer seni bu durum çok gerdiyse duphaston 5 gün sabah1 akşam 1 iç bence 3. günün bitiminde belki de içerken söktürür diye düşünüyorum...

canım açıklıyorum şimdi çift rahim olma ihtimali en kuvvetlisi ki en güzeli de inan bu bana da çift rahim dedi doktorun biri diğeri bikornuat dedi ama film çektirmedim moralimi bozmak istemedim.... şimdi sen de moral bozmayacaksın.... farklı rahim şekillerinde regl de çok sancılı geçer böyle rahme müdahale de çok sancılı geçer büyük geçmiş olsun....
perde yoktur umarım perdeli rahim kesinlikle ameliyat ister çünkü bebeği tutamaz... ama çift rahimle hem hamile kalırsın hem de istirahatle tamamlarsın...
rahmin ters değil ters olsa önce rahmi çevirmesi gerekliydi sonra sıvı verirdi ve sana derdi rahmin ters çevireceğim diye ama ters rahim yok ya tek parça rahmin var ya da 2 rahim ağzı olduğundan diğerine sıvı gitmedi ve rahmin bir yarısı göründü en iyi ihtimal bu ve biliyorum ki laparoskopi ile bu sonuç çıkacak mutlaka yaptırmalısın....

çok sevindim :)) böyle devam etsin
canım yine bir sürü işler yaptın maşallah....
ben de durmadım bu gün tatlı, yemek,ütü, bazı camların silinmesi vs derken akşam oldu nete de şimdi geldim...

kızlar ben hala adet göremedim (( hamile olasılığı %0,0000001 (( o hafif kanlı akıntı da gitti anlamadım ne olduğunu da..
yeni bir doktor ismi aldım ona gitmeyi düşünüyorum bakalım o ne diyecek.. Direkt mi gitsem yoksa söktürücü alıp 2.günü mü gitsem bilemedim.. canım sıkkın (

istersen progestan içmeye başlayabilirsin bebek varsa zararı da olmaz test yaptın mı canım?
yumurtlama akıntısıdır diye düşünüyorum ben hala....
bu arada hapı içerken git doktora adeti bekleme de iyice muayene etsin görsün

inan ben de şiştim 35. gün bitti gelen giden yok tüm belirtiler de 1 haaftadır mevcut...

Son düzenleme:
test yapmak için beklemene gerek yok onu sormuşsun.... zaten çok geçti üzerinden... bir dahaki adetle alakası yok yani...

turuncu selam canım nasılsın bebeğin nasıl?
oğlun olacak de mi?
her şey yolunda mı?

Merhaba kızlar...
Dün doktora gittik detaylı ultrason için.Çok şükür bebeğim çok sağlıklı.
Doktorum herşeyin yolunda göründüğünü söyleyince amniyosentezede gerek kalmadı.
Bebeğimin cinsiyetide kesin erkekmiş.
Rabbim inşaallah en kısa zamanda sizlerede bu güzel duyguyu nasip eylesin.

sorularımı cevaplamışsın zaten canım ya maşallah Allah nazarlardan saklasın ufağını ....

Son düzenleme:
Merhaba canım.
Bebişimde ben de iyim çok şükür.
Sen nasılsın canım?

Evet oğlum olacak inşaallah.Dün detaylı ultrasonda pipisini gördük

canım detaylı usg ye girmen çok iyi olmuş çok rahatlamışsındır...
bu defa bağdaş kurmadı demek miniğin ....
ben iyiyim adet olamadım bekliyorum 4 güne test yaparım canım genel olarak her şey yolunda :)

eşime yemek hazırlayıp geliyorum canım öptüm :)
seni de miniğini de...

Son düzenleme:

cokkk sewindm canım allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inş.bu sene erkek senesymiş zaten herkes öle diodu

bazen iyi bazen kötü gercekten bende bilmiorum artık nasıl oldugumu daha ne kdr beklicen sen aklında belli bi süre falan varmı yani test yapmak için ben meraktan ölcemm senn yerine

canım test yapmadım daha eşim eve gelmedi ama biraz önce wc ye gittim iç çamaşırımda kahverengi leke anlamadım gitti ben bu işi neden acaba

yok canım tek tüpün var demek istemedim tek tüplede hamile kalan var demek istedim yani ne olduğunu bilmiyoruz sonuçta tek tüpün normal ilaçta geçmiş onun için dedim umutsuzluğa kapılma

kızlar kaşla göz arasında bir sürü şey yazıyorsunuz yahu..

turuncu canım, maşallah sana da bebişine de..

gyaman; ayyyyy hamile olmayasın yahu.. hemencek test yapsana

kızlar kaşla göz arasında bir sürü şey yazıyorsunuz yahu..

turuncu canım, maşallah sana da bebişine de..

gyaman; ayyyyy hamile olmayasın yahu.. hemencek test yapsana

ayyyy ne biliyim ya kocamı bekliyorum test getircek ama yinede sabah yapmayı düşünüyorum yine girdim wc ye başka bişi yok off karnımda bir gerginlik var
her defasında hüsrana uğruyorum ama yinede umutlanıyorum hiç akıllanmıycam ben :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…