Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

meleksin sen bicimsin Allah gönlüne göre veriri inşallah hayatındaki herşeyi
amin.. canımsın ya sen ne güzel şeyler dedin öyle inşallah Allah hepimizin gönlüne göre versin...
bicim belirti arama.. düşünüp durma.. vallahi kendi kendimizi hasta ediyoruz.. başka hiçbir işe yaramıyor..

bende onu diyorum insan aklını oynatır düşünmekle... piyango kime vuracak bakalım bekleyelim görelim sağol arkadaşım...

tatlım herkeste bir olmuyor ki.göğüs ağrın adet olacak gibi başlayabilir. sonra adet olmazsan hamileliğe yorabilirsin. ikisi de aynı belirtiler. hiç kafanı yorma.
sen yumurtlamanı biliyorsan, 14 gün sonrası senin adet günün. onu bekleyelim.
progestanı içmene gerek yok bence
ateşin nasıl?
Allahım ya inşallah hamilesindir

bende onu diyorum insan aklını oynatır düşünmekle... piyango kime vuracak bakalım bekleyelim görelim sağol arkadaşım...

hayırlısı olsun.. hepimiz çok çok hakediyoruz.. inşallah tez zamanda gelir yavrucuklarımız..

ateşte düşme yok 37.4 37.2 arasında gidip geliyor devamlı.... haklısın 14. günüm geçsin zaten adet olmazsam test yaparım ilaç için bekleyim... düşünmeyim daha o zaman....
zaten metformine devam ediyorum...

hayırlısı olsun.. hepimiz çok çok hakediyoruz.. inşallah tez zamanda gelir yavrucuklarımız..

inşallah canım benim yeni yıla girerken kutlamalar yapalım inşallah....
ben big bang teory dizisini izliyorum çok seviyorum izlemediyseniz tavsiye ederim kafa dağıtıyor güldürüyor...

kızlar selammmm benım yumurtalama gunlerım hatta dun çatlatma ıgnesı vuruldum ama ates değerım 36 nın ustunde pek seyretmıyor en fazla 36.1 durumunda 35.8 arasında gıt gel yapıyor normaldede 35 cıvarında oluyor zaten benımkısı olur mu boyle yahu?

ben big bang teory dizisini izliyorum çok seviyorum izlemediyseniz tavsiye ederim kafa dağıtıyor güldürüyor...

bende çok severim o diziyi komedinin tavan yapmışı ama herif film izliyor ya

bugün ikinci kez duyuyorum bu diziyi.. off internetimiz sınırlı bizim.. çok da pahalı sınırsız.. o nedenle netten dizi izleyemiyorum.. ama muhakkak aklımda olacak..
inşallah kutlamalar fazla fazla olur..

canım herkesin ateş değeri farklı.. kişisel birşey bu.. sakın kimsenin ateşine bakma..

ben eşimle izliyorum o diziyi canım internetten izliyoruz...
çatlatma iğnesinden sonra hemen çatlamazki 36 saat sonra ya da bazen 48-72 saat sonra da çatlayabilir ve çatladıktan sonra ateş yükselir.... derecenden de kaynaklanıyor olabilir.... düşük haline göre yarım ile 1 derece fark ediyorsa çatlamış demektir...
mesela ateşin 35.8 gibiyse 36.8 e çıkarsa ya da 36.5 olursa birden çatlamış demektir...

Son düzenleme:
evet canım düşünme şimdi..sağlıklı bir yumurtaysa olsun tutsun inşallah. ben de çizelgemi yapayım:) aslında mutlu bir hamilelik geçirmiyorum ben böyle endişeli oldukça herşey aynı tas aynı hamam. aklıma gelen korkuları dağıtmaya çalışıyorum bu sefer başka işlerle oyalanarak. ben de seviyorum big bang theory yi

bugün ikinci kez duyuyorum bu diziyi.. off internetimiz sınırlı bizim.. çok da pahalı sınırsız.. o nedenle netten dizi izleyemiyorum.. ama muhakkak aklımda olacak..
inşallah kutlamalar fazla fazla olur..

biz sınırsıza geçtik ve film , ya da dizileri internetten izliyorum artık... tv az izler olduk... aslında parasını çıkartıyor böyle düşünüldüğünde....
diğerine 30 veriyorduk buna 50 tl ve sınırsız çok iyi....

tamam ben düşünmüyorum dediğin gibi sağlıklıysa tutsun...
canım senin en mutlu olman gereken günler bunlar sakın olumsuzu düşünme...
aklını yorma.... içinde gelişen miniğini düşün tamam mı?
ben senin için öyle çok seviniyorum ki anlatamam canım.....
maşallah defalarca maşallah :))
eşim çağırdı çıkıyorum ben öptüm...

Son düzenleme:
kızlar geçmişi oku oku bitiremedim yine.

ha şöyle canm karamsarlık hiç yakışmıyo gerçekten sana.sende iyiki varsın canm.test yapman için gaz vermeyelim bencede çünkü tek çizgiyi görmek üzücü oluyo tabi inşallah görmezsin tek çizgi ama olsun sen yinede bekle canm.benm bu ay yumurtalarım gelişmedi canm klomen içmediğim için oyüzden bi an önce adet olmayı bekliyorum gerçi daha çok var.evet o çocuğa bende bayılıyorum kollarını ısırasım geliyo.

canm kendini üşütme sistit ne fenadır bilirim bende evlendikten sonra olmuştum geçenyılda oldum buyılda olcam diye korkuyorum.kronikleşti artk.ama iğrenç bişeyya.sıcak tut kendini ilerlemesin canm.yumurtlama dönemine girecen dikkat et kendine.

sağol canım ben de senin hamile kalmanı çok istiyorum.. hepimizi sen motive ettin, en güzel bebek seninki olacak canım iyi geceler öptüm

Merhaba canım Allah size bağışlasın sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah

İyiakşamlar Arkadaşlar nasılsınız?123m senin adına üzüldüm canım.Haklısın ama Allah a isyan etmemek lazım inşllh hepimizin olur bebeği.Ölümden başka herşeyin çaresi var.İnşllh sonuçların iyi çıkar canım.Geçmiş olsun

bende netten ızlemıyorum ama zaten tekrarları sık oluyor e2 ve cnbce nın.
doğru tabi herkesde farklı ben olcmeye devam edeyım.

şu anda 36 saat oldu yatak odasna gıdınce gene olcucem çalışma saatlerı nonstop eğlence:) evet koltuk altından en az yarım derece dusuk olçum yapıyormus o nednle yarım ustu en azından ama ben dere ceye gore değerlendırmemı yapım eksık olsa bıle artısı gosterır.

BİCİM maşallah bu topiği takip etmekte zorlanıorum ben benim adetimin de 7 gün geçti bugun arkadqşlara oturmaya gittik eşim zorla bi eczane buldu alma dediydsemde aldı testi yarın yapcam ama sanmıyorum oldunu...çünkü bundsn bi 15gün önce dr gititm sol kasımın üstünde okadar çok agrım vardı normal acil dr test yaptı yok bizlik bişey kadın doguma gidin dedi çıktık altan ultrason karnımdan ultrason dr 16 cm çapında kist var dedi bende dr bey buay tamamen kistlerimin eridini kendi dr söylemişti tekrar oluo ama hemen oluşmu dedimbebek olması için olması gerekir bu atılcakki bebek olsun dedi anlamadım demek istedini yumurtamıydı kistmiydi sen olsan kızlar her kese soruyorum ne anlardınız bu konuşmadan ben soğan suyunu kestim agrımda gitti bugun başldım tekrar ayın 16 kendi dr randevu aldım beklicez mecbur ozamana kadar testi yapmak ta istemiyoruum hiç

canm nasılsın?bu arada avatarına bayıldım çok güzeeeeellllll....

iyiyim canım biraz karamsarlık var sizden güzel haber aldıkça iyi geliyor.sen nasılsın:) hepimize kısmet olsun öyle avatarımdaki gibi fotolar inşşşşşşşşşşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…