Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Dediğine katılıyorum canım kilo sorunumu vardı sende?Bendede varda diyet ve spor yapıyorum.kilo verince adetlerinde degişiklik oldu değilmi?Bence kilolar verildimi pko hastalıgında değişimler oluyormuş.yumurtlama adet düzeni gibi.Aşılama yaptır derim önce kilonu verdiysen hamile kalman daha kolay olabilir.Allah hepimizin yardımcısı olsun

merhaba arkadaşlar ateş tablosu hazırladım ama burada nasıl gösterebiliyorum

troid sonuçlarım çıktı kızlarr.triodlerde yumurtlamyı etkilermişşş doktor izne çıkmış haftaya cmrtsiine kadar izinlimiş.cmrtsine kadar çatlatırım.lütfen yorumlayınnn.

bugünki sonuçlarımmmm eskii sonuçlarım

tsh 0.01 ------------ --- 1.56

fsh 6.02 -------------- 5.67

lh 4.42 -------------- 2.80

glukoz(açlık) 96

glukoz(tokluk) 151

Son düzenleme:

Kafaya taktıkça iyi olmuyor canım.En iyisi zmana bırakıp sabretmek.Herşey Allah tan Allah nasip etmişse olur.inşllh güzel haberler alırsın

Allah yardımcın olsun canım geçmiş olsun.iyi haberler alırsın inşallah...

Tsh ı doktoruna danış ben anlayamadım bir de hepsinde 2 değer girmişsin... tokluk şekerin yüksek metformin içiyorsun de mi?
Lh Fsh dengesi mükemmel
ama Tsh çok düşük 0,01 bence hatalı değer canım öyle değer olmaz normali 2.50 olması gereken

Son düzenleme:
Kafaya taktıkça iyi olmuyor canım.En iyisi zmana bırakıp sabretmek.Herşey Allah tan Allah nasip etmişse olur.inşllh güzel haberler alırsın

inşallah canım ya teşekkür ederim...

neredesiniz kızlar ya neyse ben çıktım öpüyorum

Son düzenleme:
ilişki sırasında kuruluk yaşayanlar kullanmıyomu onu.aklıma gelseydi sorardım bugün dr.a.denemek lazım.

canım bunu hamile kalmak isteyenler kullanıyo sadece.. ilişki sırasında kuruluk yaşayanların kullanması için oldukça pahalı bi jel fiyatı 115 lira.. benimde kuruluk sorunum var hatta oldukça darlık sorunumda var 2.5 yıl oldu evleneli hala hiç alışamadım maalesef onun için normal eczaneden aldığım bi jeli kullanıyorum eğer sendede kuruluk sorunu varsa eczaneden bunun için başka bi jel alıp kullan bence..

evet canım 4 yılı geçkin evliyim son 1 yıldır bebk istiyoruz.ama böyle zor olacağını bilseydim önceden isterdim zaten.

ne demek canım dualarımız seninle inşallah çok iyi sonuç alırsın ve bebeğini sağ salim sağlıklı bişekilde doğurursun tatlım.

ne güzel ya ben niye korkuyorum,sanıyorumki tüplerimde sorun var diye...

canım incir havuç kürü yapsana ne kaybedersinki.ki havuç zaten yumurtaların çatlamasını sağlıyor.bende rahim filmi çektirecem o yüzden hiç bişey içmiyorum yumurta şimdi gelişmesin diye.inşallah film temiz çıkarda hemen o geceden itibaren incir havuç kürünü yapacam.
aaaa şimdi aklıma geldi madem bu ay boşa gitti diye düşünüyorsun,hiç yapmadıysan bu ay soğan kürü denesene canım...

ya bendede yumurtalıklarımda ağrı var adetim bugün bitti gibi rahim filmi çektirecem ama korkuyorum ya seninki gibi adetten hemen sonra yumurta gelişti ise.

canım çatlasınlar diye bence hemen soğan iç.ben bi ay bilinçsizce klomen içerken soğan içtim 2-3 gün bi baktım yumurta akı gibi bişey geldi ve ilişkide olmadı.anlayacağın klomen boşa gitti yumurta gelişmeden soğan onu çatlattı.hatta bir ayda yumurtan çok büyük yapacak bişey yok demişti doktor ondada soğan yaptım ve oda yok oldu.sende hemen soğan yap çatlasınlar diye bide ilişkiye dikkat et soğan yaparken belki hamile kalursın.sonrada banada dua edersin hamile kalayım diyee

Son düzenleme:
bugün kontrole gittim ,doktor değişik bi masaya geçirdi beni ışıkla baktı yara varmı diye.kanaman hala tam bitmemiş dedi ama yara yok dedi.yara var diyen doktordan sonra zaten 4-5 doktora gitmiştim farklı farklı hatta bi tanesi gene o değişik masada kontrol yapmıştı akıntın çok iltihabın var demiş fitil vermişti oda dememişti yaran var diye.bu doktorda yaran yok dedi anlayacağın benim yaram kaybolmuş sanırım.çok şükürrrrr.ama doktora dedimki bence iltihabım var dedim hani ilişkide ağrı ve kaşıntı olmuştu ya önceden kanama tam durmamış diye akıntıyı kontrol edemiyorum dedi.
rahim filmi çektirmeden önce bakarım dedi.benim korkumda şu şimdi ya iltihab varsa rahim filmi çektirirsem her yere yayılmazmı o iltihabbb.ama şu var ekimde fitil kullanmıştımm,kasımdada mantar için olan 2 li hap içmiştim.iltihabım varsada temizlemiştir o ilaçlar değilmii.
ha bu arada prolkatinim 24,6 idi dostinex aldım 2 hap şu an şükür ki 16 ya düşmüşş bi tane dertten kurtuludum şükür.
bide rahim filmi çektirip tüplerde sorun olmadığını görürüm inşallah o derdim de biter.

hani orda menses var ya adetimizi giriyoz.
spotting:lekelenme
light:az anlamındaymış
ben lekelenme ile az arasındaki farkı tam anlamadım.bana biri bunu anlatırmı ona göre tabloya işaretleyecem çünkü.

hani orda menses var ya adetimizi giriyoz.
spotting:lekelenme
light:az anlamındaymış
ben lekelenme ile az arasındaki farkı tam anlamadım.bana biri bunu anlatırmı ona göre tabloya işaretleyecem çünkü.

spotting olan akıntı gibi gelen hafif kanlı akıntılı bişey
light olansa adetin sonuna doğru kesilen kanama pede geliyor ama çok az

oo çok iyi canm benm yumurtaların çabuk olgunlaşması gerekiyo şuan.yarın sabah başlıyım ben buna sabah akşammı yapcaz canm.şimdi yatmadanda yapabilirim aslında.sakızı bala sonra tarçına bulayıp çiğniycekmiyiz buda güzel.hem zaten balı ve tarçını çok severim ben denicem bunları.yumurtalarım gelişmemiş klomen içmediğimden bununla çabuk gelişirmi acaba.olmasa bile denicem zararı olacak deilya.zaten çörekotu birçok derde deva.peygamberimizin bi hadisi bile var onla ilgili.çörekotu ölümden başka her derde deva diye.sen nezaman başladın adetinn kaçıncı günü yani.

geçirdim dimi kür yapma vaktini zaten incir küründe birsürü incir boşa gidiyo gibi geliyo bana yesekde faydası olur yani.ara öğün yapayım incirle.

yok canm kuruluk sorunum yok.ama kuruluk sorunu yaşayanlarında kullandığını duydum.bu spermleri uzun süre canlı tutuyo ozaman.

canm incir ve havuç kürüne adetle başlamam lazımdı şimdi 13.günüm geç kaldım yani.canm bence adetin 5.günü klomen içmeye başlasaydın şimdi kaçıncı günün?rahim filmi çekilirken yumurtan olsa ne olur ki?zaten 7,8,9.günler çekiliyo ben 10.gün çekilmiştim gerçi dr.13.güne kadar çekilir demişti.neyse diyeceğim 9.gün çekilse yumurtan küçük olur büyümüş olsada film sırasında bi zararı olurmu?hem 9.günden başlasan incir kürüne kaçıncı günü geliştircekki yumurtanı.bende bugün dr.ma sormadım niye bana klomen kullandırmadınız bu ay diye.soğan kürünü denedim canmya yine de bi ay daha yapabilirim adetime 10gün kala dur onu yapıyım.şimdi bal tarçın çörekotuna başlıcam o bitsin soğan kürü yapıym.
canm sen dr.nla konuştunmu gün verdimi rahim filmi için ben adet bitince aramıştım gün vermişti.korkma canm temiz çıkacak diye düşün ve öyle olsun.yaranda yokmuş hadi gözünaydın bian önce rahim filmini çıkar aradan.sen kaça çekileceksin aslında çok paraya ben 250ye çekindim ama hiç okadarlık bi işlem deil.insanı maddi ve manevi olarak yıpratan bi süreçteyiz Allah sabır versin bizlere.daha çok bekleyip yıpranmadan gelir inşallah meleklerimiz.

mesaj yazdım sana milasis aminnnnnn inşallah

o kadarcık olsun sorun daha fazlası kimsede olmasın inşallah.

inşallah canım ya teşekkür ederim...

neredesiniz kızlar ya neyse ben çıktım öpüyorum

ben geldima ama geç olmuş :) bende yatcam birazdan.

kuruluk menapoz belirtisi diye duymuştum doğru olabilir mi acaba? keyf almamak mı var yoksa işin içinde? yada bu bi hastalık mı? bilemedim :44:

canım hayıt içiyom günde 1 bardak hormonları dengeler belki kendilinden çatlarmetmorfin de içiyom bal çörekotu da şimdi soğanıda içersem ben fırlar giderim :)

teşekkür ederim canımvermedi artık napim beklim kendiğilinden çatlar inşh... sen naptın adet olmadın demi ?

çatlamış çatlamasa adet olamazdım zamanında bunlar gelişen başka yumurtalar kafam çok karıştı bngl inşh dediğin gibi bu ay kendiliğimden kalırım neyse çok fazla takmıycam hayırlısı olsun bu aydan pek umudum yok açıkcası ben yaklaşık 1.5 yıldır tedavi görüyom ama çok dr hatası yaşadım tam anlamıyla 7-8 aydır tedevi tam ilerliyo 1 dr da çatlatmayla denedik olmuyo bende aşılama yapmak istiyodum eşim istemiyodu ama ben ikna etmiştim en son ama duyunca bak gördünmü hiç bişiyi çok fazla isteme herşey rabbimin elinde dedi allaha şükür eşim çok inançlı birisi allah onun yüzüne baksın inşh....

olabilir karın bölgesinde çok ağrı oluyo... ya bu ne zor iş yaaa ne yumurtayı biliyoz ne çatladı ne gelişti offff yarabbi şükür :)
canım çatlasınlar diye bence hemen soğan iç.ben bi ay bilinçsizce klomen içerken soğan içtim 2-3 gün bi baktım yumurta akı gibi bişey geldi ve ilişkide olmadı.anlayacağın klomen boşa gitti yumurta gelişmeden soğan onu çatlattı.hatta bir ayda yumurtan çok büyük yapacak bişey yok demişti doktor ondada soğan yaptım ve oda yok oldu.sende hemen soğan yap çatlasınlar diye bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…