Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

amniyosentezde düşük riski var bence yaptırma bebeğinde hiç sorun olduğunu zannetmiyorum

canım bulantı ise bir derece ama miğde yanması ise karaböcüğünki gibi o zaman bunun için ilaçlar var ona da yazdım hamilelikte içilebilen eczacıya ya da doktorunuza danışıp içebilirsiniz...
evet bulantı canım bazen azalıyor dayanamayacak gibi değil,kabızlık için ilaç sordum ilerde veririm şimdi vermeyeyeyim hemen dedi

temmuz sonları oluyor aslan heralde canım:)

reyyan sen niye hala soylemyosun hamile oldgnu?bu sefer de soylemedin diye kızacaklar

canm bazen yumurtlama olmadan bile adet oluyoruz biz.yumurtan çatlamamışki orda duruyor.canm çatlatma iğnesini 1kere denemişsin anladığım kadarıyla bikaç kere deneyebilirsin bunu aşılamaya geçmeden.ne bilim ben en son aşamalar olarak gördüğüm için aşılamayı onun öncesindeki tedavileri yeterince deneyip sonra aşılama istiyorum.yaza kadar olmazsa belki ozaman yaptırırım aşılama.3ay daha klomen çatlatma iğnesi denicem yani toplam 6ay klomen denemiş olcam sonrada iğneli tedavi en son aşılama diye düşünüyorum ama kısmet inşallah hiçbirimizin ihtiyacı kalmaz doğal yollardan hamile kalırız.

hah işte sanırım benimki de öyle, yumurta tembelliği..
iyi bir doktor bulup gideyim bir an önce.
ankara da olan var mı zekayi tahir burak kadın doğum hastanesini çok övdüler oraya gitmeyi düşünüyorum.
başka bir yer tavsiye eden var mı?

ilkii dünkü değerler, 2cisi eski değerlerimm cnm.

biçim

şekerim yüksek evet bende fark ettim.tok karnına olan şeker ölçümünden önce meyva suyu içtim hazır satılanlardan ondan böle yüksek çıktı acaba benim şekerimm hep ideal çıkardııı.şeker ilacıı kullanmıyrm.metforminde kullanmıyrm

Aynen! hamile kalmamız bir çok şeyi çözecek inşallah.. ama çocuğu olup sorunu devam eden de çok kişi var bilemyiorum ( soğan kürüm dün bitti hiç hareket yok bende (( sanırım başlicem söktürücüye.. ((

CANIM çok şükür yara yokmuş bende sevindim buna.umarım iltihapta yoktur.canım doktor adetin kesilmemiş dedi o yüzden salı günü gidip çektirecem filmi akşam 4-5 gibi.umarım adetim kesilir inşallah.sorma tatlımmm 200 tl boşa para gibi,ama benim çok korkum var ya tüpler kapalıysa diye.verecez artık o parayı.umarım çok ağırmazzz korkuyorum vallahiiii.

canım ya senin rahim filmi sürecini anlatırmısın tekrar.ben şöyle anladığım klomen kullandığın ay rahim filmi çektirmişsin.ya içerde yumurta varken rahimde,rahim filmi çektirmek zararlı değilmi yaaa.

kuruluk menapoz belirtisi diye duymuştum doğru olabilir mi acaba? keyf almamak mı var yoksa işin içinde? yada bu bi hastalık mı? bilemedim :44:

yok tatlım sadece acıyacak korkusu (((( yenemedim bi türlü ve oldukça darmış, normal doğum yapabilme ihtimalim çok zayıfmış 3 doktorda aynı şeyi söyledi :S

canım ben 3 defa klomen 2 defa çatlatma denedim evet dediğin gibi 3 ay daha hakkım varama sabırsızlık işte kısmet bu ay da değilmiş şimdi ne yapcamı bilmiyorum muallaktayım hele bi bakalım

inşallah canım :) dün yeni yeni arkadaşlarla tanıştım alışmaya başladım yavaştan en azından öğrencilikten iyi

canım geç gördüm mesajını . lh seviyen yüksek çıkmış fshtan düşük olmadıkça yumurtlaman zor. bi tedavi görüyor musun ?

büyük ihtimal yasmin yapmıştır ben de ginera kullanmıştım baya bi .

temmuz sonları oluyor aslan heralde canım:)

o canım baya renkli bi çocuğun olacak aslanlar her alanda cazibeli olurlar ben aslan değilim ama hiçte anlaşamam ama hayranımdır enerjileirne

Ooof of kırmızı kart görmeye bu kdr hevesli olur mu insan ama göremiyorum ((((

aynen canım bende kırmızı kart görmek isteyenlerdenim çok gerginim

gyaman ben bekarım ama

hahaa hay allam ya

adetin ikinci günü başlıyorsun 12e kadar bende başladım bu ay yine
bir çay kaşığı çörek otu ezilmiş, bir çay kaşığı tarcın ve bir çay kaşığı bal (bal gerçek bal olucak hayatım) karıştırıp macun kıvamına getiriyorum ve bir bardak su ile yiyiorum..(ben ek olarak içine ayrıca polende koyuyorum)

tabiki haklısın ama babam ilk kalp krizi geçirdiği zaman büyük bir ameliyata girecekti ve hastahane odasında anneme dediki bende kapıda duyuyuorum Cano ben galiba torunumu göremiycem o zaman evli değildim ama çok dokunmuştu bu laf bana

Son düzenleme:
anladım canım peki senin kullandığın jeli sorabilir miyim? ben de zaman zaman kuruluk yaşıyorum da...

bence canım o kadar ilaca iltihap kalmamıştır... yaran olmasına da çok sevindim... risk olsa doktor demezdi önce rahim filmi çekelim diye...
canım prolaktinin düzelmesi hamile kalmanı da sağlayacak...

geçirdim dimi kür yapma vaktini zaten incir küründe birsürü incir boşa gidiyo gibi geliyo bana yesekde faydası olur yani.ara öğün yapayım incirle.
ben klomen kullandığım ay yemiştim incirleri ve hızlı gelişmişti yumurtalar yemek de iyi yani...

teşekkür ederim canımvermedi artık napim beklim kendiğilinden çatlar inşh... sen naptın adet olmadın demi ?
adet olmadım canım ve çatlamak üzereyim gerginim, adet sancısı ve migreni var (
bence bu ay kendiliğinden hamile kalma şansın var bu aralar ilişki olması durumunda elbette...

aksatma ama onu canım onunla hamile kalırsan tehlikeli olur diye ben sana acele ettiriyorum..
ben pek iyi değilim migren tuttu adet olamıyorum kök söktürdü bana yine bu ay... bulantı ve kasık ağrısı da var apronax ford içtim şimdi dayanamayıp
sen nasılsın?
canım yemekten 2 saat sonra ve o 2 saatte hiçbişey yemeyeceksin sadece su içebilirsin öyle bakılır tokluk şekerine yanlış yapmışsın... Tsh ta sorun var diğerleri normal... tokluk şekerine bir daha baktırman gerekli...

Ooof of kırmızı kart görmeye bu kdr hevesli olur mu insan ama göremiyorum ((((
ben de bu ay buna hevesliyim.... yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeer diye bağarasım geliyor... canım (

canım nerelerdesin sen ya günün geçti değilmi.kız test yapmadınmı sennnnnn.
yapmadım test adet gelecek gibi gelmezse yaparım....
bicim, gyaman, bubenimiste ,nerelerdesiniz kızlar nasılsınız?
( başım kötüydü ev işleri de biriktiğinde inanın nete girmeye zamanım olamıyor...

sen kötüyü getirme aklına hem bebek olayı nasip kısmet senin elinden gelen bişey değilki canım... sakın sıkılma... iyi miydi baban peki doktoru gördü mü neticeleri ne dedi?

bana degerlerım hakkında yorum yaparsınız sevınırım pek bır sey anlamadım :))

e2 70.5
fsh 5.8
tsh 3.31
lh 6.2
prolaktın 10.7

bırde sag overde 8mm perıfer agırlıklı follıkuler ızlendı yazıyoo ne oluyor bunlarrrr

adet 3. günü değerlerin herhalde değil mi canım?
FsH ve Lh normale yakın ama Lh biraz daha düşük olsa çok daha iyi olurdu... e2 den emin değilim doktoruna sor onu... prolaktin çok güzel
tsH normal aralıkta ancak 2.50 civarı olursa bebek sahibi olmak için en idealiymiş canım...
8mm çok küçük ebatta yumurtalıklardaki gelişmeyen yumurtaların kalıntısıdır yani minik kistik yapılar pko...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…