Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

merhaba,bu jel ne için yumurtamı sprem içinmi acaba ,hangi amaçla nasıl kullanılıyor

canım spermleri canlı tutması ve yumurtaya kolay ulaşması için bu jel.. benim eşimde hafif hareket düşüklüğü var o yüzden kullanmak istiyorum umarım işe yarar...

merhaba hanımlar iyi günler.ben kasım ayında 50.günde adet oldum.dün progesterona baktırdım 9 çıkmış.bu değer ne demek oluyor yumurtlamamışmıyım gebe kalamazmıyım bu değerle biliyor musunuz
9 çııkmışsa yumurtlama olmuştur canım hamile kalabilirsin peki siklus kaçıncı gününde progesterona baktırdın...
pardon yazmışın canım iyi haberlerini bekliyorum inşh gebelik belirtisidir bugün olmazsan sabah erkenden test yapcan mı

yoook test için erken ben sabırla beklerim en az 1 hafta busmai gibi bekleyeceğim

herkes çıkmış kızlar ben de çıkıyorum öptüm

Son düzenleme:
9 çııkmışsa yumurtlama olmuştur canım hamile kalabilirsin peki siklus kaçıncı gününde progesterona baktırdın...

yoook test için erken ben sabırla beklerim en az 1 hafta busmai gibi bekleyeceğim

21.günde baktırdım.doktor sordu kaçıncı günün diye 21 dedim tamam bakalım dedi.9 çıkmış yumurtlama olmuştur dedin ama doktorlar sanırım 10 ve üstü iyi değer diyorlar.ne düşünmem gerekiyor bilmiyorum kafam karıştı.

merhaba hanımlar iyi günler.ben kasım ayında 50.günde adet oldum.dün progesterona baktırdım 9 çıkmış.bu değer ne demek oluyor yumurtlamamışmıyım gebe kalamazmıyım bu değerle biliyor musunuz

10 ve üstü için yumurtlama gerçekleşmiş diye biliyorum ama 9 da yumurtlama belirtisidir sanıyorum.

geçen mayıs ayında tüp bebek yaptırmıştım.en iyisi 1ay daha spora devam etmek

kızlar guatr ve cilt doktorum adetin 3günü kan tahlili istediler yalnız benim 3.günümm pazar gününe gelio.bu durumda benim cmrtsi 4günümdemi gitmem gerek pzrts 4.günümdemi doktorun yardımcısı tlf cvp vermiooo

Son düzenleme:

canım benimde bir kez öyle olmuştu.hastanenin acil bölümüne gittim orda ölçtüler birkaç saat sonra verdiler sonucu.ama pazar gini gidemem diyorsan 2.ve 4.günde yaptırılabilir bana doktorum öyle demişti.ama sabah 11e kadar gidip yaptır

Mrb kızlar ben pkolu bir hastayım bugün tahlillerimi yaptırdım
serbest t3 :3.12
serbest t4 :1.23
tsh :2.57
fsh :3.03
lh :10.69
prolaktin :13.07

bilgisi olan varmı değerlerden kızlar

canım 21. günde benim 1 bile değildi değerim ben 9 ve üstü yumurtlama var diye biliyorum yani değerin normal...
geçen mayıs ayında tüp bebek yaptırmıştım.en iyisi 1ay daha spora devam etmek
bence de canım spora devam et hazır düzelmişken bir bekle hormonların bakalım nasıl tepki verecek belki gelecek bebeğin...

4. günü olan pazartesi yaptır elbette canım

Son düzenleme:
BİCİM canım metformin içmiyorum başlamayı düşünüyorum ama.. YeSİL87 canım benim kilo problmim yok sadece göbekliyim maalesef ( inş. metforminle oda gider.. 4 aylık ilaç tedavimi çooookkk iyi değerlendirmem lazım inş. şu jelinde bi faydası olur

metformin sana da iyi gelecektir bence canım bir de jelden alabilirsen eğer yumurtlama döneminde ilişkiden 15 dk önce kullanılır diyor canım... ve bir kaç kullanımlıkmış yani 4 ay yeter bence sana ben inanıyorumki ilk ayında netice alacaksın inşallah :)

inşallah canıııımmmm inşallaahhh.. peki glifor mu aliyim kaç mg lık alıcam ve nasıl kullanıcam düşük dozdamı kullanmalıyım ilk başta yazarmısın onuda? canım jelden çok ümitliyim inş yeni umut kaynağı olurum hepinize.. inş. seninde bebişin gelmiştir bu ay tatlım

inşallah canım benim sağol .....
metformin ben glifor 850mg kullanıyorum yeterli geliyor arttırmayı şimdilik düşünmüyorum günde 1 tane yemek yerken içebilirsin... bol su içmeyi de ihmal etme tamam mı böbrekler için...

çooookkk teşekkürler canım allah razı olsun =))eczaneye gidicem birazdan zaten doktor eşimede çinko ilacı verdi onu almaya gidicem, gliforuda alıp kullanmaya başliim bir an önce.. (bal tarçın çörek otu) bide (arı sütü polen bal) ikiside çok faydalıymış bilginiz olsun onlarıda alıp kullanıcam adetimden sonra sıkı bi hazırlık başlıyo benim içiiiinn

canım metformin kullanman çok faydalı olur bende kilolu değildim ama pko vardı doktorlar hep doğum kontrol hapları verdiler . bana göre yanlış bi uygulama bi tek sana aldırdığı kilolar kalıyor. işte doğum kontrollerle 10 kilo aldım bende de dediğin gibi göbek bölgesinde yoğunluktaydı. metformin kullanalı 6 kiloyu verdim hemde 2 ayda . adetim şimdilk düzene girmedi genelde 3 . aydan sonra fayda gösteriyormuş bende sabırla kullanıyorum. yalnız metformini çok faydasını gördüm sırtımda ve kalça bölgelerimde hep sivilce olurdu onlar yok şimdi :) şuan 54 kilodayım

bicimcim gibi kullanıyorum bende ama günde 2 kere . bicim tek alıyormuş. bunu da acı badem hastasindeki doktor önerdi bana . 850mg metformin bi sabah alıyorum bi de akşam yemeğinden sonra . yemekle beraber almayı unutma daha etkili oluyor. yanlız başlarken bi hapı ikiye böl bi hafta böldüklerini sabah aksam al. ilk başta yan etkileri bazı bünyelerde ağır oluyor ama sakın bırakma 1 hafta sonra geçiyor. sonra normal dozajda devam edersin. geçmiş olsun

evet canım beraber alıyorum onu hiç bırakmıyorum soğan kürüde yaptım onunla hayıt tohumuda içtim bal çörek otu tarçında yaptım şimdiye kadar bişi görmedim ben daha hamile kalmayı başaramadım ama başaran çok var herkezde aynı yapıda değil ben on kez kullanırım sonuç alamam sen iki kez kullanırsın hamile kalırsın o yüzden denemekte çok büyük fayda var

off derler ya beterin beteri var diye canım inan çok üzüldüm yazdıklarına ne kadar zor bir durum seni çok iyi anlayabiliyorum bu lanet hastalık yapıştımı yakana bırakmıyor eşimin babasıda kanserden ölmüş ama adam çok güçlü bir adammış hiç yatağa düşmemiş ve hayata küsmemiş ama benim babam çok duygusaldır hemen kendini salıverir işte en çok acı verende bana bu aynı zamanda kalp hastası kalpten korkarken böyle bir hastalık geldi başımıza şimdi Türkiyeye gelen bir alet varmış kanserli yeri donduruyormuş pazartesi doktoru kesin sonucu söylesin onu araştırıcaz Allah nerde varsa yardım etsin
canım sende inşallah tez zamanda bebeğini kucağına alabilirsin biraz olsun insan bu küçük melekle acısını unutabilir Allah yardımcın olsun...

bunlar hangi güne ait canım öyle daha iyi yorumlayabilirim adetinin kaçıncı günü yada regl bitiminden kaç gün sonra ? lh yüksek gelmiş direkt onu diyebilirim

canım tabi ya karnında hissetmek ne güzeldir kimbilir... benim bu gün adet tarihim ama belirtiler de var ancak daha gelmedi...

Lh FsHtan yüksek olunca pkosendromu dur...ve prolaktin de genelde yüksek oluyor bu durumda...

inş gelmessss adetinn canımmm yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…