Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bicimcim gibi kullanıyorum bende ama günde 2 kere . bicim tek alıyormuş. bunu da acı badem hastasindeki doktor önerdi bana . 850mg metformin bi sabah alıyorum bi de akşam yemeğinden sonra . yemekle beraber almayı unutma daha etkili oluyor. yanlız başlarken bi hapı ikiye böl bi hafta böldüklerini sabah aksam al. ilk başta yan etkileri bazı bünyelerde ağır oluyor ama sakın bırakma 1 hafta sonra geçiyor. sonra normal dozajda devam edersin. geçmiş olsun

tamam canım teşekkür ederim..:KK16:

ben hormon tahlilini 2.ci yada 3.cü günü yaılır die biliyorum amaa kafamm karıştı.diğer hatunlarr hormon tahliliii 3.gün dışında ne zmn yaılır.3.günüm pazara gelioda

ben hormon tahlilini 2.ci yada 3.cü günü yaılır die biliyorum amaa kafamm karıştı.diğer hatunlarr hormon tahliliii 3.gün dışında ne zmn yaılır.3.günüm pazara gelioda

canım benmde öle olmuştu acilde yaptımıştım. ama hafta içi doktorum bi yazı imzası ile bi kağıt vermişti. olsun sen yine bi dene acilde yine yaparlar belki durumun anlatırsın

yesil87 evet canım pko ama çok ileri düzeyde değil.. 123m metformin içicem evet ama yan etkilerinden korkuyorum.. adet oluncamı başlanıyo o hapa?? nasıl kullanıcağımıda bilmiyorum.. ooff karmakarışığım herşeyi denemek istiyorum :) bal tarçın çörek otu incir kürü,, kocamada keçi boynuzu aldım yiyiyo bol bol =))) şu jelide almam lazım bir an önce.. bu yaz tatilini hamile olarak geçiricem sanki içimde öyle bi his vaaarrrrr :KK16::KK16: allahım hepimizin yüzünü güldürsün bir an öncee inş...
canım ne zaman başlayacağının önemni yok sanırım benim kilom 64 bişeydi günde 1 tane 850 mg lik yeter sana demişti.ilk hafta çok kötüleştim o birhaftada 1 gün içtim 1 gün içmedim.sonra alıştı vücud artık içiyorum heppp.

canım spermleri canlı tutması ve yumurtaya kolay ulaşması için bu jel.. benim eşimde hafif hareket düşüklüğü var o yüzden kullanmak istiyorum umarım işe yarar...
canım eşindeki hareketlilik % kaç canım.eğer özel değilse yazarmısın bizde %56 çıktı bu iyimi.

çooookkk teşekkürler canım allah razı olsun =))eczaneye gidicem birazdan zaten doktor eşimede çinko ilacı verdi onu almaya gidicem, gliforuda alıp kullanmaya başliim bir an önce.. (bal tarçın çörek otu) bide (arı sütü polen bal) ikiside çok faydalıymış bilginiz olsun onlarıda alıp kullanıcam adetimden sonra sıkı bi hazırlık başlıyo benim içiiiinn :KK1::KK1:

canım reçetesiz o ilacın fiyatı çok merak ediyorum.fiyatını yazarmısın.

ya bana ne oldu bu ay canım bilmiyorum senin fikirlerini alayım 2 gündür adetim çok azalmıştı kesildi gibi evet bitti dedim hatta bugün doktora gidip yara varmı diye baktıracaktımmm haydaaa tekrar başladı kanama sırtımda ağırdı rahimde kasılma oldu.hayatta ben 7 günü kanamam olmazdı enfazla 4 tü.5 tede leke gelir biterdi.bu ay ben kanamayla yumurtluyom kanama kesiliyor haydi tekrar başlıyor bu ne acaba.
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com
buda ateş tablommmm.

canım ne zaman başlayacağının önemni yok sanırım benim kilom 64 bişeydi günde 1 tane 850 mg lik yeter sana demişti.ilk hafta çok kötüleştim o birhaftada 1 gün içtim 1 gün içmedim.sonra alıştı vücud artık içiyorum heppp.

canım eşindeki hareketlilik % kaç canım.eğer özel değilse yazarmısın bizde %56 çıktı bu iyimi.

canım reçetesiz o ilacın fiyatı çok merak ediyorum.fiyatını yazarmısın.

canım ileri hareketli ve yavaş hareketli toplam % 47 çıktı ama ileri hareketliler % 16 çıkmıştı..testi tekrarladık yeni doktorumuz bi sorun yok dedi yeni testin sonuçlarını pek anlayamadım çünkü bi tüp bebek merkezinde yaptırdık testi, daha detaylı bakıyolar tüp bebek merkezlerinde.. sizin toplam hareketliler mi %56 çıktı?? sperm sayısı kaç ve ileri hareket sayısı kaç canım?? ama yinede iyi görünüyo sonuç!! hangi ilacı sorduğunu anlayamadım eğer eşime verilen çinko ilacından bahsediyosan 23 lira fiyatı reçeteyle verilmiyo.....eğer jelden bahsediyosan oda 115 lira cnm.. onuda internetten sipariş ediyosun.. eğer gliforu soruyosan henüz gidemedim cnm eczaneye :KK43:

Son düzenleme:
evet canım beraber alıyorum onu hiç bırakmıyorum soğan kürüde yaptım onunla hayıt tohumuda içtim bal çörek otu tarçında yaptım şimdiye kadar bişi görmedim ben daha hamile kalmayı başaramadım ama başaran çok var herkezde aynı yapıda değil ben on kez kullanırım sonuç alamam sen iki kez kullanırsın hamile kalırsın o yüzden denemekte çok büyük fayda var

off derler ya beterin beteri var diye canım inan çok üzüldüm yazdıklarına ne kadar zor bir durum seni çok iyi anlayabiliyorum bu lanet hastalık yapıştımı yakana bırakmıyor eşimin babasıda kanserden ölmüş ama adam çok güçlü bir adammış hiç yatağa düşmemiş ve hayata küsmemiş ama benim babam çok duygusaldır hemen kendini salıverir işte en çok acı verende bana bu aynı zamanda kalp hastası kalpten korkarken böyle bir hastalık geldi başımıza şimdi Türkiyeye gelen bir alet varmış kanserli yeri donduruyormuş pazartesi doktoru kesin sonucu söylesin onu araştırıcaz Allah nerde varsa yardım etsin
canım sende inşallah tez zamanda bebeğini kucağına alabilirsin biraz olsun insan bu küçük melekle acısını unutabilir Allah yardımcın olsun...

Rabbim şifa versin inşallah canım. beterin beteri her daim vardır bizlerde şükrediyoruz bugünümüze napalım yapacak birşey yok, en kötüsü her zaman insanın kendi başına gelenmiş gibi geliyor ama değil her zaman daha kötüsü var, Rabbim daha beterlerinden saklasın.

Reyyan, Busmai, bngl (eğer yanlış yazmadıysam)... Yeni olduğum için henüz isimleri ezberleyemedim, yanlışım varsa çok özür!
Bebeği olan herkese hayırlı olsun demek istiyorum! İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçirir ve sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız :)))
Darısı başımıza ve isteyen herkesin başına :))) Bizi de unutmayın dualarda olur mu :)

canm hoşgeldin aramıza.reyyan ve busmai hamile ama ben deilim.inşallah Allah söyletmiştir bu ay öyle bi haber veririm size.

canım merak etmene gerek yok normaldir bence şekil farklı olsa aralarında konuşurlardı mutlaka anlardın...her şey normaldir korkma....
ağrının geçmesine sevindim inşallah yumurtlaman da olsun bu ay gelsin bebeğin...

canım siteyi vereyim de ben de başka bir topicten nasıl yapıldığını okuyarak yapmıştım ve bir arkadaş yardım etmişti sen dene yapamazsan tuncsstan yardım alırsın...
Ovulation Calendar and Ovulation Chart - Fertility Charting
site bu canım buraya üye olacaksın ücretsiz üyelik her gün düzenli ateş, akıntı, ilişki vs giriş yapacaksın...

bence de bende de var göbek ve gitmiyor.... biraz azaldı şükür içime çekince gider hale geldi biraz....
metforminle az yiyorum şekeri de kestim mecburen...

canım ne güzel yazmışsın inşallah gelir bebeklerimiz... ateş ölçsen anlayabilir misin acaba yumurtlamayı bir de akıntıdan falan anlar mısın ki? ben öyle anlıyorum... evde ultrason olsa harika olurdu :KK19: ama yok napalım ay iyice kafayı kırdık bu bebek sendromu oldu çıktı sanki pko değil de bebek sendromu....
canım inşallah bebeğin bir an önce gelsin de sen de izne çık dinlen valla ben de ev hayatına öyle alıştım ki... çalışma hayatı da güzeldi şüphesiz ama evi tercih ederim... hele bir de bebeğim olsa ...ay düşünemiyorum bile harika olur...:KK9: ben de hepimiz için dua ediyorum...inşallah bebişimin keyfi uzun sürmez...

canım ne zaman usg kontrolün? baktır bir an önce belki de geliştiler... :KK9:

yemeğe bakıp geleceğim kızlar...

nebiliyim canmöyle olsa söylerlerdi dimi.ee sonuçlarda ne çıkacak ki başka farklı.yarın sabah gitcez bakalım ama dr.m tedavime bu ay ara vercek galiba.bende ara vermek istemiyorum.
senn adetin gelmemiş canm neyse acele etme bekle.bende beklicem bundan sonra erkenden test için çağırsada dr.gitmicem sonra yıkılıyorum.

canlarım beni merak ettiniz için çok teşekkür ederim 2 gündr feci ağrılarım vardı gözümü açamadım bel kasık karın bacak ne ararsan bugün öğlen regl oldum :KK43: eşimle konuştuk uzun uzun ben senin üzülmeni istemiyorum seni üzecekse bu çocuğuda istemiyorum o yüzden kızdım sana kendini çok kaptırıp çıkmayınca üzülüyosun bende sna üzülüyorum gel bi anlaşma yapalım dedi eğer adet olursan üzülmüycene söz ver aşılamayı kabu edim dedi tamam dedim bende normalde aşılama için erken diyodu bi kaç ay böyle çatlatma ile devam etmek istiyodu ama ben söz verdim oda kabul etti bugün 1. günüm ateş ölçmeye başladım yarın bal-çörekotu-tarçına başlyıp bi on gün yiycem kaliteli yumurtalar olsun bu aşılamayı kaçırmak istemiyorum herşeyin hayırlısı olsun kızlar durum böyle ben sizi okudum takip ettim neler yaptınızı biliyorum beni merak ettiniz çok sağolun canlarım benim öpüyorum kocaman

canm çok ümitliydim senden ne bileyim hiç 2çizgi görmeyince yanlış olacağını sanmıyodum.neyse hayırlısı olsun canm eşinde sen üzülücen diye ikna olmuş bak aşılamaya.yeni ayın hayırlı olsun ve bebişini getirsin sana.

slm kızlarr ben bugün kırmızı kartı yedim:2:

en azından günümde adet oldum için seviniyorum.demekki kilo başlı başına adete ve yumurtlamaya engelmiş.zayıflayınca adetimde düzene girdiii.
aşılama yaptırsammı yoksa aşılama zaman kaybımı şimdi onu düşünüyorummm:26:başarısız 1 aşılama 1 tüp bebek denemem var

canm nezaman yaptırdın aşılama ve tüp bebeği?adetin düzene girmişken biraz daha doğal yolla dene istersen.

kızlar ya nerelerdesiniz yemek mi yapıyorsunuz bi göremiyorum şurada sizi :KK70:

canm burdayız ama bi taraftan ne pişirsem diye düşünüyom işten geldim yemeğim yok ben mutfağa gideyim bakalım pratik bişeylere artk.

merhaba hanımlar iyi günler.ben kasım ayında 50.günde adet oldum.dün progesterona baktırdım 9 çıkmış.bu değer ne demek oluyor yumurtlamamışmıyım gebe kalamazmıyım bu değerle biliyor musunuz

bildiğim kadarıyla yumurtluyosun 5in altı olursa olmuyormuş

bicim inşallah adet olmazsın canım ne zaman yapacaksın test?
bngl rahim filmi çektirmişsin sorunda yok sanırım ne güzel artık için rahattır.
gyaman babana acil şifalar diliyorum. pazartesi mi konuşacaktınız doktorla?

canm burdayız ama bi taraftan ne pişirsem diye düşünüyom işten geldim yemeğim yok ben mutfağa gideyim bakalım pratik bişeylere artk.

çalışanlar hep aynı desene durumumuz bugün boş günümdü iyi bi dinleniyorum . neler yaptın bakalım bu akşam merak ettim

çooookkk teşekkürler canım allah razı olsun =))eczaneye gidicem birazdan zaten doktor eşimede çinko ilacı verdi onu almaya gidicem, gliforuda alıp kullanmaya başliim bir an önce.. (bal tarçın çörek otu) bide (arı sütü polen bal) ikiside çok faydalıymış bilginiz olsun onlarıda alıp kullanıcam adetimden sonra sıkı bi hazırlık başlıyo benim içiiiinn :KK1::KK1:
rica ederim canım yeni dönemin de hayırlı olsun...

inş gelmessss adetinn canımmm yaaa :KK16:
inşallah daha 1 hafta zaman veriyorum bakalım bekleyeceğim...

slm kızlar cok canım sıkılıd patlayak gibiyim yaa :KK43:
haklısın canım hormonlardan oluyoruz böyle iş yerinde mi sıkıldın yoksa?

bana doktorum adet 3-4-5. günlerinde yaptırılabilir demişti...

bicimcim biara okudum inşallah 9 ay gelmez adetin :) hadi iyi haberleini bekliyorm canım
canım benim ya ne kadar iyisin teşekkürler inşallah gelmez.... ay neye dua ediyoruz de mi komik gerçekten ama napalım... :KK9:

ya bana ne oldu bu ay canım bilmiyorum senin fikirlerini alayım 2 gündür adetim çok azalmıştı kesildi gibi evet bitti dedim hatta bugün doktora gidip yara varmı diye baktıracaktımmm haydaaa tekrar başladı kanama sırtımda ağırdı rahimde kasılma oldu.hayatta ben 7 günü kanamam olmazdı enfazla 4 tü.5 tede leke gelir biterdi.bu ay ben kanamayla yumurtluyom kanama kesiliyor haydi tekrar başlıyor bu ne acaba.
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com
buda ateş tablommmm.
canım ateşin şu günlerde çok önemli değil ama doktora gittiğinde bu durumunu doktora anlatmalısın usg den bakmalı 2 yumurta farklı zaamanlarda çatladıysa kanamaları da farklı günlerde olabilir belki arka arkaya çatladılar... ay inşallah bir dahakine tutar canım ya...

senn adetin gelmemiş canm neyse acele etme bekle.bende beklicem bundan sonra erkenden test için çağırsada dr.gitmicem sonra yıkılıyorum.

aynen ben de gitmeyeceğim ancak evde çift çizgiyi görürsem doktora giderim yoksa bekleyeceğim ben de üzülüyorum sonra... :KK9: elime tutuşturuyorlar bi de o kağıdı...

kızlar çok tşk ederim Allah razı olsun hepinizden ama güzel haberler veremiycem evet karaciğerinde birşey yok sadece lenf bezinde görülmüş aurt damarına yakın olan bir lenf bezi var orda çıktı gerçi daha doktoru görmedi ama yengem doktor o biraz anlattı bize bütün gün ağladım durdum ama şimdi biraz iyiyim ona söylemedik emarda taşta çıkmıştı onu söyledik çıkan şey taştı diye çok duygusaldır babam hemen etkileniyor hiç güçlü değil napıcaz bilmiyorum eğer bilse çıktığını hemen hayata küser pazartesi günü doktoruna göstericez bakalım ne diycek Allah büyüktür inşallah mucizesini gösterir düzelir babacım :KK14:[/QUOTE]

gyaman
canım çok haklısın Allah çok büyük dediğin gibi mucize olur ve babanla uzun yıllar beraber olursunuz inşallah.
bende ne zaman baba kelimesi duysam içim cız eder. ben babamı kaybedeli 6 yıl oluyor Allah kimseye yaşatmasın dualarım seninle hemencecik iyileşir canım tıp çok ilerledi sen kötü düşünme sakın...

Son düzenleme:
ayy benim yemek yapmam gerekli annemdeydim tüm gün netim açık

yasmin nasılsın canım adet oldun mu?:KK9:

gyaman canım benim inşallah doktoru iyi şeyler diyecek baban bence de bilmesin...ama lütfen siz yanındasınız ve onun morale ihtiyacı varken sağlam durmaya çalış canım belkide tedavisi olacak her şey düzelecek önce bir doktoru dinleyin sıkılma lütfen çok geçmiş olsun canım çok zor gerçekten beklemek çok zor de mi?

Son düzenleme:
ayy benim yemek yapmam gerekli annemdeydim tüm gün netim açık

yasmin nasılsın canım adet oldun mu?:KK9:

kolay gelsin sana canım iyiyim canım bende annemdeyim yemek derdim yok :KK1: ben adet oldum canım hatta bugun 16. gün ama yumurtlama yok hala akıntı ve ateşi takip ediyorum soğan suyu içemedim malesef benim miğdem çok bulantı çok kötü oldum bıraktım malesef metformine devam...

redy teşekkürler canım vallahi her zaman duamdasınız..çektiğimizi en iyi biz biliriz
yelkenlikiz yazdıklarını okuyunca gözlerim doldu canım Allah doğacak yavrunu analı babanı büyütsün
gyaman Allah şifa versin babacığına,acı göstermesin
maonyaa en azından adetin düzene giriyor canım bu olumlu bir olay
bicim yasmin nasılsınız?

Son düzenleme:
redy teşekkürler canım vallahi her zaman duamdasınız..çektiğimizi en iyi biz biliriz
yelkenlikiz yazdıklarını okuyunca gözlerim doldu canım Allah doğacak yavrunu analı babanı büyütsün
gyaman Allah şifa versin babacığına,acı göstermesin
maonyaa en azından adetin düzene giriyor canım bu olumlu bir olay
bicim yasmin nasılsınız?

iyiyim canım sen nasılsın miniğinin kalp atışını duymuşsun inşallah sağ salim kucağınada alacaksın canım nasıl gidiyor hamilelik? çok güzel bi duygudur canım ya inşallah bizde yaşarız bu mucizeyi

X