Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

klomen beni de mahfetti kilo aldırıyor sivilce cabası bir de çok sinirli yapıyor. benim doktorda 3 ay en fazla kullan klomeni dedi 6 dese zaten kullanmazdım heralde:) inşallah canım bu ay gelsin artık süprizler

sivilce yapmadı bende ama ben bu ay biraz soğan kürü yaptım regli zamanı bir iki küçük sivilce çıkar yüzümde bu ay sırtımda kocaman bir sivilce boynumda üç tane yüzümde üç dört tane ne olduğunu anlamadım gitti
canım doktora gidersem en çok iki ay daha kullanırım klomen oda belki aralık ayında 35e basıyorum artık 6 ay klomen kullancak sabrım kalmadı

gyaman canım ateşin süper gidiyor maşallah

canım hiç umutlanmıyorum yumurtladığım bile şüpheliyken ne biliyim gerçi geçen aylara göre çok daha yüksek ateşim bu nedemek bilmiyorum ama inşallah iyi bir şeydir :))

peki bunu nasıl öğrenicem ayrıca test mı yaptırmam gerekiyor kanamanın yumurtalamadan kaynaklanıp kaynaklanmadıgını evet denemeyı dusunuyorum ilaca bagımlı hale gelmek ıstemıyorum

21. gün progesteron testi ile yumurtlama olup olmadığına baktırabilirsin canım...
ayrıca şeffaf yumurta akına benzer akıntı oluyorsa bu akıntıya takip eden 2 günde yumurtlama olması mümkün buradan da anlayabilirsin...

canım hiç umutlanmıyorum yumurtladığım bile şüpheliyken ne biliyim gerçi geçen aylara göre çok daha yüksek ateşim bu nedemek bilmiyorum ama inşallah iyi bir şeydir :))

canım umutlanmadığın zaman gelir bebek iyi bence :))
ateşinin yüksek seyretmesi harika ben hamile olan arkadaşlarımın o ayki ateş grafiklerini hep inceledim merdiven gibi yükselip hep öyle çok yüksek devam etmiş yani umut var tabiki iyi birşey

akşama misafirim gelecek biraz hazırlık yapayım ben evi toparlayım
buralardayım öptüm :)

Son düzenleme:

ay baktım pek merdivene benzetemedim ama canım şu anda çok akıntımda kalmadı eğer akıntım fazlalaşsaydı yine biraz umutlanırdım arada hafif sancılarım oluyor kasıkta ama belli belirsiz birazda göğüslerime dokununca acıyor yani her ayki belirtiler

kolay gelsin canım sana bende çıkarım birazdan eşim yoldaymış kendine iyi bak
gyaman canım umudunu kaybetme güzel haberler alalım sizden artık
hepinizi öptüm kızlar....bende çıkıyorum...

yok Allahın izniyle inşallah olacak bir gün ben sadece bu ay için konuşuyorum yumurtlamadan emin olamadığım için çünkü site bile emin olamamış ama Rabbimin nimetleri sonsuz inşallah güzel bir süpriz yapar bana :=)))

canım belirtilere pek takılma bazen hiç belirtisiz gelebiliyor bazen de belli ediyor zaten daha erken belirti için bence...
inşallah tutmuş olsun

canım sağol sana da kolay gelsin görüşmek üzere....

ben de çıkıyorum
geç saatte gelirim artık

canım belirtilere pek takılma bazen hiç belirtisiz gelebiliyor bazen de belli ediyor zaten daha erken belirti için bence...
inşallah tutmuş olsun

inşallah canım yaaa aminnnnnnnnn :)))
inşallah seninde meleğin seninledir

inşallah canım yaaa aminnnnnnnnn :)))
inşallah seninde meleğin seninledir

sağol canım inşallah benimledir... değilse de inanıyorum yakın zamanda gelecek meleklerimiz...

Tuncss ne yaptı acaba? gece gelir belki diye düşünmüştüm...

yok canım tam sökülmedim, bende hep öyle olur önce bikaç gün lekelenme sonra tam adet olurum. geçen 28 inde olmuştum bu ayda tam 28 inde sökülecem gibi.

ya canım bişey söyleyecem ama kızma bana.hani 1 sene önce yaram var demiştim ya 2 doktorda dondurma şimdi.çünkü dondurma işlemi rahim ağzını kalınlaştırabilir oda sperm geçişini engelleyebilir demişti bende oluruna bıraktımm.bakalım hala var mı.

ya ben 21. gün yaptırmıştım o testi yumurtlama yok demişti buna rağmen her zamanki aylar gibi 32. günde adetim geldi.hatta dedimki ben yumurtlamadan adet oluyorum her ay herhalde bu arada akıntım hiç olmazdıı ki klomen ve çatlatma iğnesi kullanmasam hiç görmeyecem o akıntıyı herhalde.ben yumurtlamadan adet oluyorum herhalde her ay.

işte o kadınlardan biride benim sanırım yumurta olmuyor ama ben adet oluyorum ama şu metformin bu sefer işe yarayacak inşallah.ayy canım inşallah en kötü aralık ayında hepimiz hamile kalırız inşallah.

Son düzenleme:
ne kötüsün sen ya neden gelip bi kelime yazmadınnn.çok merak ediyorum ama..neyse sabaha öğreniriz artıkkk..:18:

günaydın kızlar :))
güzel bir hafta sonu diliyorum hepinize...
tüm hayallerimize isteklerimize kavuşalım inşallah

Son düzenleme:
canım ya bana da tersi dendi bebek düşüncesinden önce yara işinihalledelim bu şekilde hamile kalınmaz dedi doktor... yakma bile yaptırıyor kadınlar dondurmanın hiç bir sakıncası yok demişti doktorum... eğerki akıntın oluyorsa ve ilişkide yanma vs oluyorsa sen ne diye bekliyorsun ki canım bence adetten temizlenince dondur yaranı o ayı metforminle boş geçir hem o yarayla rahim filmi de çektirmemelisin rahim ağzından sıvı verecekler belki canın yanacak yara yüzünden... derhal kontrole git inşallah geçmiştir...
bana da 21. gün testinde yumurtlama yok deniyor ama benim yumurtam kendi halinde çok geç gelişiyor yani yumurtlamamız var arkadaşım yok değil ama zamanında olması gereken zamanda yok canım bu sebepten ilaç kullanıyoruz bu konuda metformin işe yarayacaktır.... sana kızmadım ama 2 doktorun demesiyle böyle hareket etmemeliydin sonuçta bebeğin olsun diye bir dünya ilaç aldın bence 2 ay en az dinlendir kendini...bu sırada gelir belki bebeğin ama yara varsa ihmal etme iyileşsin o ay içinde diğer ay rahim filmi ve yine metformin sonraki ay bebek gelmezse tedavine devam edersin... üst üste çok ilaç yüklendin canım yazık değilmi sana? bebek gelsin diye işte kendimizi bazen umursamıyoruz ama olmaz böyle ne gerekiyorsa tedavini ol...

canım tuncss un dün sabah ateşi düşmüştü o da kırmızılar gelir dedi morali bozuldu ondan nete gelmemiştir...
iyi haber olsaydı mutlaka yazardı bişeyler...

359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com

ateşim böyle bir anlam çıkartan varsa yazsın lütfen ben çok iyi yorumlamama rağmen sizinkileri kendi tamlomdan bişey anlayamıyorum...

Son düzenleme:

günaydın kızlar desteğiniz için hepinize teşekkür edrim allah hepinizden razı olsun arkadaşlar iyiki sizler varsınız

kızlar uyandığımdan beri kasıklarımda batmalar var hayır olsun
adet olacakmışım gibi sanki 25. gün bu gün ve yumurtlama da olmadı ateşe göre bu ne şimdi anlamadım... ateşi hiç umursamasam ölçmesem mi acaba?
sizler nasılsınız?
Tuncss moralin nasıl canım?
busmai iyisin değil mi?
ecrin, 123m moraliniz hep en yüksekte olsun....

bişeyler yiyorum şimdi acıktım buralardayım öptüm :)

Son düzenleme:

günaydın canım, inşallah güzel bir haberin belirtisidir batmalar. Kuzenim de yeni hamile olduğunu öğrendi bendeki tek farklılık kasıklarımda oldu diyo. Göğüslerinde hassasiyet var mi?

inşallah da ben yine öyle düşünmüyorum çünkü negatifleri göre göre hep öyle görecekmişim gibi geliyor... kendime dikkat ediyorum elbette ama bebek var ya da yok diye düşünmüyorum yani... günü geldiğinde testimi yapacağım sadece aklım artık eskiye göre çok rahat takıntım olmaktan çıktı bebek ne zaman isterse o zaman gelecek bebeğim diyorum artık...
göğsümde her zaman hassasiyet olmuyor zaman zaman oluyor canım.... ama kasıklarım sanki üşütmüşüm gibi ağrıyor ama üşütmedim... sıcacık sobanın yanında oturuyorum
sağol canım sen nasılsın iyi misin?

biraz ütüm var sonra da ablama uğrayacağım kızlar görüşürüz öpüyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…