Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Hamile kalmak icin müthiş bitkiler

hamile kalmak için bitkiler hamile kalmayı kolaylaştıran bitkiler kalmaya yardımcı kalmak için şifalı gebe şifalı
KARANFİL: HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. HER GÜN YEMEKLERDEN SONRA ALINAN BİR KARANFİL HEM AĞZINIZIN HOŞ KOKMASINA HEM DE HORMONLARINIZIN ÇALIŞMASINA YARAR. HAMİLELİKTE RAHİMİ KUVVETLENDİRİR. NORMAL DOĞUM YAPACAK OLANLAR, DOĞUMA BİR AY KALA HER GÜN BİR ÇAY BARDAĞI SICAK SUYA 1 KARANFİLİ 5 DAKİKA DEMLEYİP İÇERLERSE DOĞUMLARI DAHA KOLAY OLUR.
SAFRAN: YUMURTALIKLARI GELİŞTİRMEDE ETKİLİDİR. HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. AYRICA SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR. YEMEK YENECEĞİ ZAMAN ÜSTÜNE SERPİLİR. (0. 5 MG)
TARÇIN: HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR. BEYAZ AKINTIYI GİDERİR. VÜCUDUN DAYANIKLILIĞINI ARTIRIR. BİR BARDAK SUYA YARIM KAHVE KAŞIĞI KATILIP İÇİLEBİLİR.
ZATER: CİNSEL GÜCÜ ARTIRIR. ZİHİN YORGUNLUĞUNU GİDERİR. RUHEN VE BEDENEN CANLILIK VERİR. KEKİK GİBİ KULLANILIR. TOZ HALİNDE YEMEKLERİN ÜZERİNE SERPİLİR
REZERYAN: HORMON DÜZENLEYİCİSİDİR. HAMİLE KALMAYA YARDIMCI OLUR. ET, FASULYE, LAHANA GİBİ YİYECEKLERİN ÜZERİNE BİR KAHVE KAŞIĞI KONUR.
BİRA MAYASI: BÜTÜN SALGI BEZLERİNİ UYUMLU OLARAK ÇALIŞTIRIR.
KİMYON : SİNİR SİSTEMİNİ KUVVETLENDİRİR ADETİN NORMAL VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR.
YULAF EZMESİ: HORMONLARI DÜZENLER. VÜCUDUN DİRENCİNİ ARTIRIR. SABAHLEYİN KAHVALTIDA YENDİĞİNDE GÜN BOYU TOK TUTAR. AKŞAMLARI SALEP GİBİ İÇİLİP YATILABİLİR.
ÇAM FISTIĞI : HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. PORTAKAL ELMA, ARMUT GİBİ MEYVA VEYA BİR SEBZE ÜZERİNE YENMELİDİR. YOKSA PEKLİK YAPABİLİR. TEK BAŞINA YENMEMELİDİR.

AYÇEKİRDEĞİ: BOL ''E'' VİTAMİNİ VE ''PROTEİN'' İHTİVA EDER. CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. AYÇİÇEK YAĞINDA DA ''E'' VİTAMİNİ VARDIR. BÜTÜN YEMEKLERDE RAHATLIKLA KULLANILABİLİR.
DEFNE: BÖBREK ÜSTÜ BEZLERİNİN DÜZENLİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR. HER TÜRLÜ ET VE BALIK YEMEĞİNDE KULLANILABİLİNİR.
ACI KIRMIZI BİBER: TÜM SALGI BEZLERİNİ ÇALIŞTIRIR. VÜCUTTAN SU BOŞALTIR. KADINLARDA VE ERKEKLERDE CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR.
Değerli Misafirimiz, Bu konuya ait diğer resimleri görebilmek için ÜYE OLUNUZ
ZENCEFİL: TÜM VÜCUDU UYARARAK BEDENEN VE RUHEN GÜÇ KAZANDIRIR. KADIN VE ERKEKTE CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR.
KEKİK: KADINLARDA REGL ZAMANINDA AĞRISIZ KRAMPSIZ GEÇMESİNE YARDIM EDER. KADIN VE ERKEKTE CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. BOL İDRAR SÖKTÜRÜR. KEKİKLE KARIŞTIRILMIŞ BAL YENMESİ ORGANİZMAYI GÜÇLENDİRİR VE DENGEYE KAVUŞTURUR.
FESLEĞEN: KADINLARDA ADETİN DÜZENLİ VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR. HAMİLE KADINLARIN DOĞUMUNU KOLAYLAŞTIRIR.
ÖKSEOTU: HORMON DENGESİNİ DÜZENLER, KAN BASINCINI DENGELER, MENAPOZ DÖNEMİNDEKİ SIKINTILARI DA RAHAT ATLATMAYA YARDIMCI OLUR. TAZE BİTKİ ÖZSUYU ÇOK DEĞERLİDİR. ÖKSEOTU GÜZELCE YIKANARAK NEMLİ DURUMDA MİKSERDE SIKILMALIDIR. BU ÖZSUDAN 25 DAMLA BİRAZ SUYUN İÇİNDE KAHVALTIDAN YARIM SAAT ÖNCE VE YATMADAN ALINMALIDIR.
CİVANPERCEMİ: ADET KANAMALARI DÜZENSİZLİKLERİNDE ÇAYININ İÇİLMESİ İYİ GELİR, YUMURTALIK İLTİHAPLANMALARINDA OTURMA BANYOLARI ALINIR. DÖLYATAĞI KAYMASINDA, MİYOMLARIN GİDERİLMESİNDE DE OTURMA BANYOLARI BAŞARI İLE KULLANILIR.
ARSLANPENÇESİ: ADETGÖRME DÜZENSİZLİKLERİ, RAHİM AKINTISI, RAHİM ŞİKAYETLERİ, MENAPOZ ÇAĞINDA ETKİLİDİR. DÜŞÜK YAPMAYA YATKIN KADINLARDA BEBEĞİN RAHİMDEKİ DURUMUNU GÜÇLENDİRİR.
SARIBALLIBABA: DÖLYATAĞI GEVŞEKLİKLERİNDE DÖLYATAĞI KASLARI YORGUNLUKLARINDA YARARLIDIR. 3 AYDAN İTİBAREN İÇİLMELİDİR. RAHİM VE ADET DÜZENSİZLİKLERİNDE GÜNDE İKİ FİNCAN ÇAYI YETERLİDİR. SİNİRSEL UYKUSUZLUKLARDA VE TÜM KADIN HASTALIKLARINDA BAŞARI İLE KULLANILIR.
ÇOBANÇANTASI: DÖLYATAĞI KANAMALARINDA ETKİLİDİR

karabocuq ne güzel bilgiler bulmuşsun canım :))

8. haftaya girmişsin maşallah :))

Son düzenleme:
karabocuq ne güzel bilgiler bulmuşsun canım :))

8. haftaya girmişsin maşallah :))

evet canım 8 haftalık oldkk ama nedendir bilmiorum hala kendimi daha hamile gibi hissetmiorum normal bi süreç geçiriorum sanki :44: anlamadım gitti.bilgilere gelince gördüm bi yerde dedim paylaşaym belki faydası olur

evet canım 8 haftalık oldkk ama nedendir bilmiorum hala kendimi daha hamile gibi hissetmiorum normal bi süreç geçiriorum sanki :44: anlamadım gitti.bilgilere gelince gördüm bi yerde dedim paylaşaym belki faydası olur

faydası olur tabi canım aklımızın bir kenarında bulunsun...
3. aya girdiğinde daha farklı olacak canım şimdi bir şey anlamazsın da 12. haftaya kadar baya anlarsın hamile olduğunu ilk 2 ay geçtin... artık yavaş yavaş şekillenecek cücüğün...
3.ayın sonunda artık onu usg de bebek şeklinde görebileceksin :))

benim moralim çok bozuk bu gün...
kasıklarım ağrıyor artık ateş de ölçmüyorum ne oldu bana bilmiyorum (

Son düzenleme:
biçim ne oldu canım sana kötü olmuşsun bugün.ben düzelmeye başladım yılmayacaz canım.en iyisini yapmışsın iyiki ateş ölçmeyide bırakmışsın resmen oluruna bırakmışsın.ya bende yara yoksa iltihabta giderse pre seed kullanmayı düşünüyorum.çünkü ben o ilişki günlerdinde bazen zorunluluk hissediyorum ve bencede kuruluk oluşuyor.

bu arada iyiki geldin sabahtan beri sıkılıp açıp kapatıyorumda kimse yazmıyormu diye.ha ben şey duydum biçim sen daha iyi bilirsin gerçi arslanpençesi hem adeti düzenliyormuş hem de rahimde ki yaralara iyi geliyormuş başladım onu içmeye.
karabocug sen nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik.

o ses Türkiye başlasın diye bekliyorum izleyim de biraz neşeleneyim
:2:

çok heycanlıyım coookk acba cinsiyeti ne olcak saglıklımı nasıl aralık 20 sinde dier kontrolümüzz o zamana kdr iyce büyücek ama bugn biraz canm sıkkın kayınvalidem bugun dioki işte şunun cocu oldu kaynanasının adını kodular bunun cocuu oldu kayınbabasının adını kodular bilmem ne duyuruo güya eşimde dedi iyi koydularsa koydular ne yapim bendemi koim dedi hadi beni gecte babanınn adınıdamı koymazsınız dedı esimde ne koycam kacıncı yuzyılda yasıoz boşuna beklemyin dedi.bende dedım ki torun olsada sevsek bilmem ne diodunz isim düşüncene torununa bişiler al öle kuru kuru sevmekle olmuyo babannelik dedim annem bile bir sürü şey almış dedim kadın oturmus ortada olmayan gelinlerine lif örüo sinir oldummm ne adınızı koycam cocuma kurban ederim sizi dedim içimden tabii

saol cnm ıyıyım cok şükürr kendı halımızde yvarlanıp gidioruzz işte aslanpençesini bende duymştm canm intneten bi arastr isteren

seninde kaynanan problemli gibi..

canım bilmem regl yakın benim ay sonuna doğru sanırım onun gerginliği var üzerimde....
evet zaten benim ateş tablom çok dengesizdi bende bıraktım yapmayı...
preseed kullan bence canım yara yoksa iltihabı da 1 ayda eğer varsa kurutur kullanırsın bu jeli ama yumurtlama döneminde ilişkiden 15 dk önce kullanılıyormuş okudum ben de... kullananlar 2. ayında bazıları da 1. ayında hamile kalmışlar çok mantıklı aslında bende de zaman zaman kuruluk oluyor...

canım ben de duymuştum dene tabi iç ama ne kadar nasıl içiliyor onu bilmiyorum...

Son düzenleme:
bu arada sana şey demiştim ya biçim azıcık adetim geldi kesildi karnımda ağırmadı diye.nerdeeeeeeeeeeeee başladı yine ağrı buda işarettirki bayağı gelecek kanama.ama bu sefer sancı geçsin diye ilaç içmeyecem sadece papatya içecem.normalde yarın benim adet olmam lazım ondan 2 gün az az geldi oyyy nasıl ağrı girdi birden offffff

seninde kaynanan problemli gibi..

aman bişi der eşim yok der üstelemess sonra sussar oturur sankı hıc o konu olmams gıbı gayet rahat bı seklde konusur bzmlee ama patladm bugn ya catlıcaktm ılk torun ya ılk torun bı corapta olsa ınsan almazmı yada oturup bısey örmesmi sonrada benden bısıler beklıolr kımse benden bıse beklmesın walla cok sukur kocam var annemler var her seyını alırız cocugumun soncta onun sülalesi burda geldklernde kendı rezil olur sorarlr cunku kaynananlar ne aldı dıe bende hıcbıse herseyı annemler ve bız aldk derm

canım ismi anne baba koyar büyükler değil hatta ben kendi çocuğumun adını eşime sormadan kendim koyacağım aklımda hem erkek hem de kız isimleri var eşim beğenmezse diye seçeneklerim de var büyüklere kalacak değil benim bebeğimin adına kimse karışamaz 9 ay taşıyan annenin hakkıdır isim koymak....
cevap bile verme böyle şeylere tamam mı sıkılma üzülme canım.... yazın doğacak zaten... ince takımlarını almaya başlarsın cinsiyeti öğrendikten sonra...

ama haklısın canım.torun torun derlerrr el insafff bir iki bişey alır insan yani yada örer.ama belki tam netleşsin ya bişey olursa korkusu varsa kadında canım

aslan pençesi adet kanamasını söktürebilir bence ondan ağrın artmış olabilir canım....
bence adetin tam bitsin doktora öyle gidersin canım... tabi 3. gün hormonlarına baktıracaksan salı günü gidersin...
bence de ilaç içme kanamayı azaltır ilaç bırak söksün iyice hem kist varsa atılır canım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…