Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

eşler bizim kadar duygusal ve anlayışlı değil malesef...yaradılışlarında yok, anne olmak için nasıl sabırsızlandığımızı çırpındığımızı görselerde yeteri kadar anlayamıyorlar bizi. çok da fazla kızma ona, mucadeleyı de elden bırakma, ya sureklı doktor lafı etseydı senı bunaltsaydı senden daha cok arastırma yapsaydı bu seferde onun halını gorüp daha cok üzülürdün belki. etrafımda böyleleri de var...hersey gönlünce olsun umudunu yitirme.aranızda yenıyım cok fazla hıkayelerınızı bılmıyorum keşke kendıme ve hepınıze faydalı olabılseydım ama olmuyor.ancak buradan destek olmaya çalışabılıyoruz ıyıkı bu sıte var...ıyıkı yalnız değiliz

tel çaldı, yemeğe bakmam gerekti birden gittim kusura bakmazsınız kızlar artık :)

anladım canım hep akıntı olması değil de şeffaf yumurta akı kıvamlı akıntı önemli...
canım o arkadaşlarının ne dediğini umursama tamam mı?
canım direksiyon sınavında çok başarılı olursun inşallah :))
dondurursun yaranı sorun değil sonrasında soğan olmaz şimdi yapacaksan kürü tam zamanı....

geldim bebişim geldimmm:)

sağol canım :) ben geldim şimdi de sen yoksun... işim vardı da birazcık... hala var kızartma ile uğraşıyorum :))
bebeğin nasıl? hissedersin sen bunu?
inşallah benim ki de tutsun dediğin gibi canım az kaldı çarşambaya...

Son düzenleme:

canım buralardayım bir yandan evi toparlıyorum ilk günler sürekli yatıyordum korkudan ama şimdi kendime geldim. henüz birşey hissedilmiyor ki canım ama elimi karnıma koyup dua okuyorum güzel şeyler söylüyorum belki hisseder diye

canım sürekli yatma zaten sadece ağır iş yapma ütü yemek çamaşır bunları yap ama temizlik falan boşver... uzanma ağır kaldırma bunlara dikkat etmen gerekli...

bence de konuş miniğinle... mucizenle... hala inanamıyorsundur de mi?
ama o seninle canım... kalp atışlarını Allah kısmet ederse duyduğunda rahatlayacaksın...
inşallah çarşamba günü burada hep beraber sevineceğiz canım...
son adet tarihin neydi seni... bebeğin kaç haftalık biliyor musun?

evet canım hala hayal gibi herşey daha kimseyle paylaşmadım.
sat 11 ekim di ama 1 hafta geç yumurtlamışım, kesenin boyutu bir hafta geride. yani sat 18 ekim gibi hesaplarsak şimdi 5 haftalık oluyor. hamile olduğumuzu öğrendiğimizde 1 ay geçmiş oluyor bile.

1 hafta geç yumurtlamaya göre canım 18 ekim son adet tarihi gibi düşünürsek, 5 hafta 3 günlük hamile oluyorsun o zaman şimdi...
çarşamba 6 haftalık olacaksın.... kalp atışları için 6 hafta erken bence bilgin olsun....

bence de 1 ay sonra paylaşırsın herkesle kimseye bir şey söyleme daha canım nazar değmesin :)

6+4 iken karabocuq kalp atışlarını duymuştu doktoru erken bile maşallah demişti unutmadım...
yani duyamazsan üzülme hemen kötüye yorma tamam mı? erken gitmiş olacaksın çünkü.... kontrole gitmende her türlü fayda var kese belirginleşmiştir...

Son düzenleme:

hadi ya umarım öyle birşey olmaz çarşambayı zor bekliyorum zaten

hadi ya umarım öyle birşey olmaz çarşambayı zor bekliyorum zaten

hesaba göre öyle canım ama her türlü doktora gitmende fayda var...
kalp atışları görülmese de doktor anlar sağlıklı mı değilmi rahimde daha net görünür... belki doktorun hesabı yanlıştır ve kalp atışlarını da duyarsın canım... ama benim doktorum 7. hafta ve sonrasında kalp atışları için çağırıyordu...

evet haklısın olabilir sağlıklı olsun da artık.. yıllarca bekledik 1 hafta daha bekleriz değil mi

canım benim sorma bende dünn bayağı ağladımmmm hemde nasıl ağlama böğüre böğüre.allahım sabrınıda ver diye yalvardımmm.ne yapalım canım allah yüzümüze gülsün artıkkk bir an önce.

canım aralıkta 1 senem dolacak ve 6. klomenim yoruldum.ama hiç bi doktor metformin vermemişti daha yeni başladım umarım bu sefer onunla tutar.çektirecem rahim filmini hemen hemde.ama benim 1 sene önce rahimde yaram vardı şimdide yine mantar oldum sanırım önce ona baktıracam ondan kurtulacam yoksa iltihab tüplere kadar yayılır.

Allah dileyen,isteyen herkese nasip etsin.. kimseyi evlat hasreti ile sınamasın..
aminnnnnnnnnnnnnnnn canım aminnnnnnnnnnnnnnnn yarabbi.....

offf canım sorma çok üzüldümmm ben kaptırmışım kendimi ateşte yüksek gidince tuttu dedimm.dün böğüre böğüre ağladım resmen ama rahatladım bugün daha iyiyim sanki.

canım benim inşallah gelmez kırmızlar yaa.bu arada bak benim ateş tabloma
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com
o kadarda düşmedi ama lekelenmem geldi maaleseffff.ben bu ateş tablosuna güvenmeyecem artık.ilk ayımdı zaten olmadı yani.

canım acaba akıntını artıran metforminmi hayıt tohumumu.ya bende mi denesem şu hayıt tohumunu.ama ben incir havuç kürünü yapmak istiyorum.hem hayıt hem incir hemde metormin 3 olurmu.

ateşinnn yüksek inşallah sonucun iyi olur canımmm.

ne demek helal olsun tatlımmmm.canım bencede sen bu işi bir süreliğine ertele para topla bu arada kendin için bitkisel kürler yap metmorfinle eşinlede bu konuyu hiç konuşma artıkkk.belki kendi kendine olurrr.ama şu var eşler o sperm testini vermek istemiyorrrrrr.sanki kendilerinde kusur çıkacak diye çokkkk ama çokkk korkuyorlar yani.bende ikna edene kadar akla karauı seçtimmm resmen şükür kötü çıkmadı.ama yani bayağı bi inatlaştı.en son büyük görümcemi aradım gizli gizli ona dedimki söyleeyin yapsınn diye neyse o aradı gazeteden okumuş gibi dediki sende yaptır bakalımm.sonra 2 hafta sonra doktor test değince yaptırdı oda.

ben şu ateş tablosunu anlamaya çalışıyorum olmuyor ya
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com
bak mesela lekelenmem var artık ama ateş hala yüksek nedenn öyle çizginin altına düşmesi lazım değilmi yoksa yavaş yavaşmı düşecek tam regly geldiğindemi düşecek.bide tunccss demişki en az 3 saat deliksiz uyku olmalı ama malesefki son günlerde 2 3 defa uyanıyorum gece kalkmıyorum yatakda dönüyorummm sonra tekrar yatıyorummm.en son 6.30 tel çalıyor panikle kapatmaya çalışırken ateşimide ölçüyorum.ama o panik acaba ateşimi yükseltiyormu dahamı yavaş hareket etmem lazım.bide bazen gece yatağın içinde terdennn ölüyorum resmennnnnnnn şimdi oda ateşi etkilemiyormu.ha daha ince örtünürsemde donuyorum anlayacağın eşim diyorki senin ateşinin ayarı bozukkk zatenn sen boşuna ölçüyonnn diyorrrrrrrrrrr.

ya nerdesinnnn ya gel artıkkkkkkkkkkkk ne yaptınnnn ateşe ne güveniyom test yaptınmı yoksa geldimi kırmızılarrr.
ben hamilemiyim değilmiyim faslında güvenmeyecem ateşe bak yüksekken geldi lekelenme yanii.bu konuda değilde yumurtlama konusunda takip edecm ateşi sadece

evet cnm ben erken duymustum benım cücğüm biraz aceleci cıktı komsum 8 haftalıkken duymustu kalp atışlarını sen duymasan bile doktorun kendı görebiliomş klp atşlrnn olşp olşmadfıgını bnmde gec döllenme olmustu hemde baya bi geç

mrb bende eylul ayında pco oldugumu ogrendım. hastalık hakkında bılgı ararken bu sıteyı gordum.ben bugun dr. gıttım adet olmadıgım ıcın farlutal verdı bu ılacı kullandınız mı(((

canım bende iki ay klomen kullandım mahfetti hem vücudumu hem psikolojimi sonra bıraktım arkadaşım hamile kaldı onun için yine aynı doktora gittik dedim direk aşılamaya mı geçsek tedaviye başladığım zaman bence sen çok az klomen kullandın altı aya kadar kullanman lazım dedi hiç istemiyorum içimden bir ses aşılamayla olcakmış gibi geliyor garip ama öyle hissediyorum rahim filmini çektirmeseydim 6 ay klomen kullanamazdım sanırım ya tüpler tıkalıysa 6 ay boşunamı içicektim kllomeni
sende biran önce yaptır canım büyük bir ihtimal temizdir ama ya değilse o yüzden içini rahatlatmanda fayda var

ateşim yüksek ama beş altı günüm var reglime çokta ümitlenmiyorum tabiki ama Rabbim bilir inşallah güzel bir süpriz beni bekliyordur :)

teşekkür ederim canım benim inşallah geçerim:)
umursamıyorum desemde artık eskisi kadar olmuyor ki bi gün biri çıkıyor sen anlamazsın, bak anne olunca anlarsın diyivieriyor sende kalakalıyorsun. insanlar mı acımasız biz mi çok alınganız çözemedim.
canım ben yarayı dondurtmadan soğan kürünü denemek istiyorum bugun adetimin 9. günü ateşimi de ölçüyorum düzenli soğan kürüne 15. günü mü başlasam?
doktora gitmekten yoruldum artık bi kaç ay ara vermek istiyorum....

klomen beni de mahfetti kilo aldırıyor sivilce cabası bir de çok sinirli yapıyor. benim doktorda 3 ay en fazla kullan klomeni dedi 6 dese zaten kullanmazdım heralde:) inşallah canım bu ay gelsin artık süprizler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…