Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

5 gün kalmış doğum gününe canım inşallah bebeğin vadır onun haberini alırsın doğum gününe....
öpüyorum :))

20-50 bahane.. benim testler kesin bozuk neyse artık bekleyeceğiz.. elden beklemekten başka birşey gelmiyor.. inşallah doğum günü hediyem bebek olur
bu arada gittim ama kociş aradı yine geç kalacakmış.. geri geldim dayanamadım

inşallah canım.. artık gülsün yüzümüze şu kader yahu..

sonuçlarınızın iyi olmasına sevindim.. çalışmalar öncesi şekersiz türk kahvesi de sperm hareketliliğini artırıyormuş.. aklında olsun, eğer kahve seviyorsa eşin deneyebilirsiniz..
teşekkür ederim bende şimdiden inşallah bebek vardır.. belim çok ciddi ağrıyor.. kasıklarımda.. ama bu ağrılar yaklaşık perşembeden beri var.. anlam veremiyorum..
kocişinin doğum günüsüne gelinceeee, bence gece 00.00 olduğunda odaya minik bir pasta üstünde mumla gelerek başla süprizlere biz bu sene arkadaşları ile süpriz yapmıştık eşime.. ben arkadaşların geleceği vakitte eşime markete gönderdim.. o arada herkesi eve aldım.. salonda pasta ile beklemeye başladılar.. eşim de yazık kimse hatırlamadı kimse gelmedi diye üzülüp duruyordu markete giderken.. neyse eve geldi.. ışıklar neden kapalı filan derken pasta ile arkadaşları görünce nasıl şaşırdı anlatamam süper oldu yani.. bakalım o bana ne yapacak.. bende şimdi heyecanla bunu bekliyorum..

ayyy hade kızlarrrr topikte hamiş patlaması olcaq deseniseee inş güzel haberleri verrsınız yaaaa

iyi akşamlar teyzem ağır bi ameliyat geçirdii.bu aralar sık giremessem beni merak etmeyin.

bugün genetik test sonucum çıktıı temizmiş çok duygulandım ve heycanlandımm.duasını eksik etmeuyen dostlarım allah sizden razı olsun.

görüşmek dileğiyle mutlu kalın

kızlar pek yazmasamda yazılarınızı takip ediyorum... Daha önce de birkaç soru sormustum.. Yine dertliyim

Adet olabilmek için progestan kullanıyorum 2 aydır. Doktor 12 gün bekle ve test yap demişti... hamile değilsen başka ilaç veririm demişti.. İlaç bittikten tam 11 gün sonra gelmişti adetim...

Bu ay ise ilaç biteli 14.günümdeyim.. gelen-giden yokk.. çok moralim bozuk.. 11.gün test yaptım, çıkmadı maalesef..
Şimdi napıcamı bilmiyorum.. Yarın sabah doktora gitmeyi düşünüyorum.. Böyle olan var mı??

korkuyorum ben, kötü birşey derse doktor diye.. Henüz bebek için tedaviye başlamayı düşünmüyordum,, ama sorun ciddi galiba.. Artık baslamak gerekli heralde...

Sürekli aklımda,, hep ağlıyorum.. Sizler nasıl basarıyorsunuz ümit etmeyi, herkes için çok zor,, ben iyi şeyler düşenemiyorum hiç ( teselliye ihtiyacım var...

İyiakşamlar arkadaşlar nasılsınız?Bu konu benide ilgilendiriyor takip ediyordum bu sayfayı ama uzun zamandır giremedim çalıştığım için.Bende pkoluyum.kasım ayının sonunda 2 senelik evli olucam.ve sürekli olarak metaformin(glucophege) ilacını kullanıyorum.Bunun yanı sıra prolaktin hormonumda yüksek çıktı.şimdiye kadar bebek düşünmedik ama polikistikover oldugu içinde endişelenmiyor degilim.Ama çocuk içinde tedviye bşvurmadık sadece adet düzensizligi ve polikistik için kontrole gittim .Allahım inşallh hepimizin gönlüne göre verirde anne olmayı nasip edr.Benim merak ettigim aranızda pklu olup kiloluykende adet düzensizligi gibi şikayetler prolaktin yüksekligi vs varken hamile kalıp bebek sahibi olan varmı ve önerileriniz neler nasıl tedavi süreci oldu?Bilgilendirirseniz sevinirim ve dahada bir umutla beklerim bebegimiAllah isteyen herkeze nasip etsin inşaAllah

cnm benm bu kadar stres yapma kendine progestanla gelmesi lazımdı ama testini bidaha yapsan yada doktorunla irtibata gec o zaten kanda bakar bu kadar stres yapma tatlım hepimiz adet düzensizlikleri yasıyoruz ve bir cogumuz bitkisel ilaçlar kullanarak adet olduk

gittim demişsin canım nereye gittin?
test aldın mı? kırmızılar gelmedi inşallah.... haberini bekleyeceğim...

ayyy hade kızlarrrr topikte hamiş patlaması olcaq deseniseee inş güzel haberleri verrsınız yaaaa
inşallah canım öyle olacağa benziyor inşallah bakalım kimlerden gelecek haber...

sonuçlarının iyi olmasına sevindim canım
Geçmiş olsun

genelde progestan bitiminin 4. günü adet gelir demekki sendeki eğerki hamile değilsen çok dirençli bir pko bence erteleme tedavilerine ne gerekiyorsa başla canım doktor seni yönlendirecektir... hormon testlerini yaparken söylersin hcg hamileliğe de bakar kandan için rahat eder... evde yapılan testlere her zaman güven olmaz...

prolaktin ilaçla düşürülüyor canım yüksekse hamile kalman neredeyse mümkün değil ama ilaçla düşüyor ve hamile kalabiliyorsun... Tsh Lh FsH E2 bunlar da bakılmalı bunlarda sorun olduğunda da hamile kalmak zorlaşıyor canım... ben de metformin kullanıyorum bir de hayıt tohumu deniyorum içiyorum onu da... bakalım işe yarayacak mı hormonları normale döndürdüğü yazıyordu internette ben de ona başladım canım sabah akşam bir fincan 5 dk demleyip içiyorum...
benim prolaktin de üst sınırda henüz geçmiş değil ama kritik seviyedeymiş...

Son düzenleme:

karabocuq sen soğanı kaç gün içmiştin canım yaa bugün benim 9.günüm ama yumurtlama oldu sanki 6.günde tabii bizde çalıştık ama nebilim bebek olduysa bişey olurmu kii acaba diye korkuyorum sence devam etsem mii??

ahahaha, inşallah veririz.. ben o kadar kaptırmışım ki kendimi hamile gördüm rüyamda.. mayıs ayındaymışız.. küçücük bir göbişim olmuş, herkes hiç kilo almadan hamilelik geçirdin bravo filan diyor bende doğum stresi yaşıyordum.. ahh ahhh rüyası bile ne güzeldi..

gittim demişsin canım nereye gittin?
test aldın mı? kırmızılar gelmedi inşallah.... haberini bekleyeceğim...

gittim derken sizi bırakıp gittim, ama eşim geç gelecem deyince de dayanamayıp geri geldim
test almadım valla.. kırmızılar da gelmedi.. bu sabah test de yapmadım.. daha doğrusu yapamadım.. her sabah 7 buçukta uyanan ben 5.40ta hortladım.. ama ne hortlamak.. ölüyorum sandım.. kocacık bile öyle korktu ki.. öğürtü öksürük bir arada.. uykumda boğazıma tükürük kaçırdım herhalde anlamadım ne olduğunu ama dedim bu hayatın sonu.. gidiyosun kızııım dedim kendime ahahhaa.. sonra hazır hortlamışken en az 3 saat uyku sonrası ölçülmesi gereken sevgili ateşimi ölçtüm.. 37.0 çıktı pek bi üzüldüm ateşim düşmedi diye
inşallah düşmez bundan sonra da ve bebek benledir.. rüyamda da gördüm pek bi heveslenmeye başladım yahu.. ama karın ağrılarım çok fazlaydı dün akşam ve şimdi de ara ara geliyor ağrı, ben geliyorum tuncss der gibi kırmızılar.. bakalım nasip..

herkeslere günaydınlar diliyorum..
güzel bir gün bizim olsun.. bana kırmızılar gelmesin, bebek gelsin.. dualarınıza ihtiyacım var

günaydın canım yaaa niye test yapmadın walla sabahın köründe geldim seni bekliyodum çok hayal kırıklığı oldu bana
umarım rüyan doğru çıkar ayy ben bu kadar heyecanlandıysam seni hayal edemiyorum bile...

:) evet vermeye çalışıyorum hala devamm yani paylaşmak güzel evet helede böyle güzel bir ortamda dahada güzel:)

tuncss hadi hayırlısı inşallah bendede heyecan yaptı şimdi:) küçük meleğin seninledir inşallah ve tıbbı olarak hamilelikte 5. haftanda falansındır :)
bende şimdi hazırlanıp çıkıcam 10 da dr randevum var adetin 3. günü buluşması yapıcaz. sevgiler kızlar....

ayy sabah 6ya doğru kalktım yaptım tuvaletimi.. aaa dedim test yapacaktık.. gitti artık napalım.. beni merak ediyor olmanız beni mutlu ediyor ama her ay aynı şey oluyor.. benim adet gecikiyor, herkes aha bu sefer hamilesin diye gaza geliyor ama sonra benim kırmızılar gelip tüm hevesleri kursaklarda bırakıyor.. o nedenle lütfen ama lütfen benim durumuma sevinmeyin.. ne zaman ki kanda gebelik çıkar, doktor aha hamilesin der ve keseyi görürüz, kalp sesini işitiriz; işte o zaman ben hamile olduğuma inanırım ve sizleri de inandırırım
valla ben çok rahatım, heyecan meyecan yok.. sadece gerginlik ve stres var.. ne zaman gelecek kırmızılar stresi ve gerginliği.. o kadar emin şekilde bekliyorum ki.. hiç birşey beni heyecanlandırmaya yetmiyor.. alıştı artık benim bünye napalım..

teşekkür ederim canım.. eğer hamiş isem 4hafta 3 günlükmüş.. az önce hesaplayıcıdan baktım bende adeti bekliyorum.. gelse hiç fena olmayacak, çünki 3. gün buluşması gerekli bizde de ve maalesef ki bugün gelmezse pazartesiye kalacak.. akşam üstüne kadar beklicem eğer gelmezse doktora alo demeyi planlıyorum.. bakalım o ne dicek duruma..
hadi sende inşallah iyi haberlerle dön doktordan..

günaydın kızlar nasılsınız bakalım dün gece acayıp acayıp rrüyalar gördüm ama hatırladıgım tek şey çocugum olmus böyle nasıl desem 7-8aylık gibi saçları falanda vardı yanı siyah üstünede mavi giydirmişiz erkekdi galıbaa oda yapmısım ona kapıyı açıyorum uyanmıs bakınıyorr bende hemen kucama alıyorum kocamda yanımda ay ne güzel bir rüyaydı keşek uyanmasaydım hiç

hee bide bu sabah 7de uyandım ateşimi ölçtüm 36,5 çıktı normalde ben hep 7-45de olcerim hiç kalkamadan uyudum tekrar 7-45de ateşimi ölçtüm 36,7 çıktı hangisi ekliyeyim ben şimdi tabloya

günaydın ecrin.. rüyaların hayır olsun canım.. inşallah gerçekten yavrucuğunu da kucağına alırsın tez zamanda..
ateşe gelince ilk uyandığında ölçtüğünü baz al.. çünki deliksiz 3 saatlik uyku gerekli.. bende bu sabah 5.40 gibi uyandım.. her sabah 7 buçukta ölçerdim ama bu sabah böyle oldu.. hoş bende değer pek değişmemişti.. birinde 37.1 diğerinde 37.0 çıktı :)) ilk değerim 37.0dı ben onu ekledim tabii ki de..

Son düzenleme:

sagol canım benim amin kafaya taktım galıba rüalarımda girdi heee :)))

işte ateş tablom böyle sabitlendi sende varmı bi değişiklik tuncc.bende dün sag kasık agrısı oldu hafıf ama geçti dahda bişey yok

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com

çıldırdık valla çocuk çocuk diye diye

bende hiçbirşey yok.. ara ara kasık ağrım var o kadar.. bilinçaltımızın bize oyunu bu rüyalar.. fazla düşünmemek gerek ama işte elden gelmiyor.. ben son 2-3 güne kadar çok rahattım ama artık değilim.. acaba ne olacak düşüncesi beni öldürdü yahu
hayırlısını diliyorum sadece.. inşallah içimde bir can vardır, anneciğine sımsıkı tutunur ve sağlıkla gelir dünyaya.. bunu dilemekten başka birşey gelmiyor elden..
benim ateşimde sabitlendi gibi.. bak ekliyim görmedi isen tekrar;

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

çok güzel yazmıssın canım valla haklısın hayırlısı olsun inş. hamıleyızdır heran dua ediyorum herkes için gelecek inş.biizm meleklerimizde
senın ateş tablon güzel maşallah çizgiyi tam çekmiş yumurtlamadan sonrakı 15günün galıba dimi bugun inş. hamılesındır canım benım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…