Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

hu huuuu..
bicim, bngl,123m.. hoşgeldiniz.. nasılsınız kızlar?

bicim çikolata yemişsin.. bişicik olmaz.. arada ödüllendirmek lazım..

Son düzenleme:
cevap için teşekkürler buay devlete gitrcem inş.hem kontrol olcam hemde tahlıllerımı yenıletcem doktordan memnun klamzsam ozel bi hastanede iyi bir doktor varmıs bidahkı ayda ona giderim inş.sonuclarımıda alıp hayırlısı inş. olmamda böyle ugrasmak zorunda kalmam :) bugun progestan bıtelı 2gün hiçbir belirti yok bende odun gibiyim maşşlah 2gün sonrada olmazsam inşş olmam test yapartım :)

sen ne dersen de ben sevinecem, çünkü senle aynı belirtileri paylaşıyorum umarım sende bebiş vardır o zaman bende umutlanacam böylece.yarında adet olmazsannnn sen o zaman görrrr sevinmeyii....ama bak hamile isen banada dua edecen tamammı..:18::18:

hu huuuu..
bicim, bngl,123m.. hoşgeldiniz.. nasılsınız kızlar?

hoşbulduk canım anladığım kadarıyla bir hareket yok sende maşallah canım gelmesin kırmızılar...
iyiyim idare ediyorum canım evi zor ısıttım bu gün sanırım hava baya soğuktu sobaya yapıştım resmen, uykum var biraz erken kalkmıştım bir daha da uyumadım evde işler de vardı yaptım derken akşam oldu nasıl oldu anlamadım....

sen nasılsın?

hep beraber seviniriz canlarım.. hepiniz her zaman dualarımdasınız.. ayıpsın yani bebek gelirse dualarımı katlarım
ama boşa heves ettirme beni de :18:

aaaaaaaaaaa yoksa sen ve tuncsss bize güzel haberlermi vereceksiniz...inşallahhh.

selam canım hoşgeldinnnn.ne haber ateş tablondan çektimi çizgiyi inşallah...

ayy güldürdün beni odun gibiyim ne demek :) öyle?...
sapasağlamsın sanırım bunu demek istedin canım... maşallah gelmesin kırmızılar.......

123m nin de gelmemiş daha onun da gelmesin.... Tuncss un da gelmesin.....

en güzeli önce devleti dene bence de çünkü diğerleri para tuzağı hiç memnun kalmazsan özel hastanenin doktoruna gidersin canım...

ayy burası da soğuk.. gelmedi kırmızılar yaa, heyecan basıyor beni. ben sabah 7bucukta uyandım... 9 da geri uyudum.. ve 12buçuğa geliyordu uyandığımda.. ölü gibi uyumuşum resmen.. akşamı edemedim ama sonrasında bende durumlar böyle, heyecan dorukta.. gelecekse gelsin kırmızılar.. gelmeyecekse de bebek olsun
yarında adet olmazsam ne olacak ya sence?

ne güxel muhabbetler ediliyor insanlar birbirine destek oluyor keşke bu ve bunun gibi konularda online olmayan hayattada destek olan insanlar çok olsa birbirine ama hayat kaygısının içinde böyle dostlar bulmak zordur mecburen forumlardan destek alırız. kısırlık gebelik pko aile hayatınız vs gibi konularda konuşabildiğiniz kaç yakın arkadaşınız var? bende en yakın bir tane ondan sonra yakın diyebileceğim bir tane daha var ikisiylede paylaşabilirim ama çok azzzz aslında kadınlar kulubunde tanıdığım çok insan varmış gibi hissediyorm hatta bazen acaba bu onlardan birimi diyorum :) yani dostalarınız var mı boyle konulardan bahsedebildiniz

yok canım ya çizgi mizgi yok (
ama ateş yüksek devam ediyor belki yarın çeker bilmiyorum.... ben zamanında regl olayım da en önemlisi bu bu ay ilaçsız tedavisiz sadece metforminle geçti zamanında regl olmak istiyorum...
tabi bebek yoksa ve inşallah vardır bebek....
canım hep beraber verelim hamile haberlerimizi...

amin canımmm inşallah bu ay ve gelecek ayy herkes güzel haberlerini verir bir an önce.bende de tuncs gibi bel ağrısı başladı bakalımm bu ağrı ne anlama gelecekkk.gerçi daha benim adetime 5 gün var.bakalım nasıl gececek bu 5 gün.

canım ne güzel uyumuşsun maşallah ya öyle uzun uyumayalı çok oluyor benim....
bu gün 14. gün bitecek çatlamadan sonra yani canım yarın sabah kırmızılar gelmeden uyanırsan doğru düzgün bir test alıp yapman gerekecek :))
sonra da bize yazman.... eğer negatif çıkarsa adetini rahatça beklersin ama pozitif olma ihtimali de var bunu unutma...

bak yaaa.. kızım beni gaza getiriyonuz sonra kırmızılar geliyor ben mahvoluyorum

ayyy yok kıyamam sana ağlama sakın.ama ben sana pozitif enerji yolluyorummm.aa biliyon mu bende feci alıştımmm hamilelik fikrine kırmızılar gelirse eyvah ki eyvahhh ben psikiyatrise gidecek duruma geldim gibi vallahi çok üzülürümmm.

ayy inşallah yarın da yarından sonra da gelmez kırmızılar
yarın sabah benim kötü testlerden yaparım.. eğer kırmızılar hala gelmezse doktoru ararım zaten.. progestan biteli 5. gün olacak çünki.. belki gel kanda bakalım der.. hayal bu cümleyi doktordan duymak ya neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…