Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım günaydın ayy bak yine söylenicen ama bence bu bir işaret hemen kötüye yorma bak ateşin de çıkmış:):):)ayy walla cok merak ettım şimdi nasıl rahatsın anlamıyorum şimdiye kan testi fln yaptırmıştım sana diyorum ben de senın gibiydim beta hcg 2700 çıktı yoktur dedim lh 15 lerdeydi,kist vardı...

ay canım ben o hataya çok düştüm ve hep sonu hüsran oldu.. artık beklemeyi sabretmeyi öğrendim..
ne zaman kan versem hep negatif ve ertesi güne gelen kırmızılar.. düşünsene psikolojiyi.. artık negatif kan sonucu duymak görmek istemiyorum.. o nedenle idrar testleri ile idare ediyorum kırmızıları bekliyorum.. gelirse gelir, gelmezse zaten elbet bir aksilik var deyip doktora gideceğim ama beklenen günden 1 hafta geçmeden gelme diyor doktor.. bekle adet olabilirsin o sürede diyor.. inşallah bu sefer Allah'ım beni mucizesi ile ödüllendirir.. hiç ümidim yok ya neyse
az önce bozuk testime gittim baktım kontrol çizgisi silik bir şekilde belirmiş ve yanı bomboş.. yani negatifim ben diyor
bir kaç güne gelmezse kırmızılar doktoru ararım ama.. ilk kez bu kadar gecikmiş olacak..
çünki progestanım cumartesi bitti ve bugün 4. günüm.. genelde 4. günde oluyorum bakalım bugün gelecek mi kırmızılar..

aynen canım kızartma yaptığında bile çıkmıyor evden kokusu... ayrı yerin olması harika olacak ne güzel herşeyi düşünmüşsünüz...

evi çizen mimarla ince detayları konuştuk evi ben çizdim zaten adam kağıda döktü işte

iyi geceler mutlu rüyalar kızlar..
bende gelen giden yok hala.. ama çok ciddi özellikle sağ kasıkta ağrım var..
sabah ola hayrola bakalım..
öpüyorum hepinizi

bak ateşinde yükselmiş inşallah canım ya Rabbim yüzünü güldürsün

canım bende 33 yada 35 günde oluyorum regli ama illa 21. gün yumurtlayacakksın diye bir şart yok kürler yapıyoruz bunlar erkene çekebilir yumurtlamayı o yüzden ateş ölçme işlemi yapıyoruz ya hiç belli olmaz reglin biter bitmez yumurtlayabilirsin yada regli başlamadan hemen önce neden pkolu hanımlara doktorlar 2. günde bir ilişki öneriyor işte bu yüzden ne zaman yumurtalayacakları belli olmadığı için sen o günleri değerlendir mutlaka

kız bozuk test nasıl negatifim der bozuk zaten
inşallahhhhhhhh gelmez o kırmızılar bebişin gelir

senın ateş tablon güzel canım maşallah inş.böyle devam ederde hamılesındır

valla tatlım daha 25.günümdeyim o yüzden heveslenmiyorum söyle 30 güne kadar devam etsin ateş o zaman tutuşmaya başlıycam
senin ateşinde 25. günde yüksekmiş bak sonra düştü inşallah gelmez kırmızıların bir bakmışsın yükselmiş orası belli olmuyor işte

amin canım amin inş.bugun 30,günüm galıbaa hayırlısı olsun bakalım inş. güzel sonuclar alırız yaa

canım diyorum sana bozuk testlere güvenme diye bak çok fazla ve ucuz olunca araya bozukları da sıkıştırmışlar demek ki...
yarın sabah bir daha yaparsın artık... ateşin iyi gidiyor... doktorun öyle dediyse yarını da bekle elbette canım....
ben de değerlendirmeye başladım verimli günleri merak etme... ama esas eveli gece mühimdi yani ateşin düşük olduğu gece ve sabah önemliydi ancak eşim hastaydı napalım... her şeyde vardır bir hayır...

evi çizen mimarla ince detayları konuştuk evi ben çizdim zaten adam kağıda döktü işte
oh ne güzel bekliyorsun ama her şeyiyle içine sinecek bir evin olacak canım inşallah :)

günaydın kızlar işte benim ateş tablom düşüşe geçtimmm kırmızılar gelecek galıba ama hiçbir belirti yok daha

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com
canım kırmızı çizginin altına inmemiş yani sorun değil inşallah bundan sonrası iyi gitsin...

buda benim ateş tablom ateşim bayağı yükseldi yine bugün reglimin 25. günü ama daha günüm gelmedi inşallah böyle devam eder beynim yoruldu artık

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com
25. günü şeklinde bakma yumurtlamadan sonraki 14 gün boyunca ateş yüksek devam ederde 15. gün regl gelmezse o zaman esas sevineceğiz canım....
şimdilik maşallah çok iyi gidiyor...

amin canım amin busmaide hamıle galıba geçmişi okuyorumda şöylee öyle gördüm o nasıl kaldı yaa çok sevındım valla hayırlısı olsun

hamile canım evet ... tedavilerine ara vermişti ve yeniden başlayacaktı ara verdiği dönemde metformin de içiyordu hamile kaldı canım Allah istediği ve verdiği zaman oluyor aslında... bazen biz ne yaparsak yapalım olmuyor.... ama geleceği varsa da böyle geliyor canım...

hepinizi öptüm görüşürüz :)

Son düzenleme:

cvp için teşekkürler canım inş.düşmez çizginin altına cok sevındım valla olcak oldukdan sonra öyle yada böylee oluyor valla bakasan hayırlısı olsun ne diyelim darıısı biizm başımıza inş.grs canım

Merhabalar. Bende polikistik over hastasıyım. İstanbul'da oturuyorum. Bana doktor önerebilir misiniz?
Şuan ki doktorumdan hiç memnun değilim. Hala hormonlarıma bile bakmadı. 34 yaşındayım, 5 yıllık evliyim, 1 yılı aşan süredir de hamile kalmaya uğraşıyorum.
Adet sancılarım başladı. Bu ayda olmadı. Şuan gerçekten çok kötüyüm.
Lütfen bana yardım edin. Bildiğiniz iyi bir doktor var mı?
Teşekkürler

slm bende pko hastasıyım ve izmirde yaşıyorum. yeni doktora gittim bana progestan die bir hap verdı cnm . hap bitti iki gün oldu hala adet olamadım bunun çaresi yok mu ya korkuyorum ooofff

günaydın kızlar işte benim ateş tablom düşüşe geçtimmm kırmızılar gelecek galıba ama hiçbir belirti yok daha

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com

canım dur hele bakalım.. progestan yeni bitti.. yerleşme aşamasında da ateşte düşüşler olabiliyormuş.. düşünme bunları.. hayırlısı olsun..

buda benim ateş tablom ateşim bayağı yükseldi yine bugün reglimin 25. günü ama daha günüm gelmedi inşallah böyle devam eder beynim yoruldu artık

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

canım senin ateş süper gidiyor.. inşallah hiç düşmez hep yüksek kalır ve bebeğini getirir sana..

kız bozuk test nasıl negatifim der bozuk zaten
inşallahhhhhhhh gelmez o kırmızılar bebişin gelir

inşallah arkadaşım inşallah, hepimizin ki gelsin.. defolsun kırmızılar gelsin bebekler
valla akıntım var, gece de çok olmuş, çamaşırımda sabah uyandığımda kurumuştu.. anlamıyorum yahu.. gelecekse gelsin artık, gelmeyecekse de bir belirti göndersin de bende rahatlayım.. :18::18:

ay güvenmeyim diyorum ama sonrada geçen ay negatifti ve test bildi boşa heveslenme diyor bir yanım.. ama gelecek gibi adetim.. akıntım çok arttı bugün.. geliyorum diye bağırıyor.. ben yine her ay olduğu gibi son gün heveslenmesi yaşıyorum
düşünme evvelki gece mühimdi filan diye.. benim doktor yumurta 48 saate kadar yaşar meraklanma diyor.. sen çalışmalarını yap, gerisini Rabbim halledecek zaten.. bizim elimizden tek gelen çalışmaları yapmakhakkımızda hayırlısı olsun..

İstanbul'dan arkadaşlar muhakkak öneride bulunacaklardır.. unutmaki bazen hamilelikte adet sancıları oluyor ve adet gelmiyor.. lütfen umutsuzluğa kapılma..
herhangi bir tedavi yöntemi uyguluyor musunuz?
bu arada kuzenimin doktoru vardı İstanbul'da.. ekonomik olarak biraz sarsıcı bir doktor, muayene 450 tl idi geçen sene.. ben ismini vereyim.. kuzenim 35 yaşından sonra 3. çocuk için çok uğraştı,her türlü yöntem denendi.. en son artık rahmini almamız lazım diyen doktorlar bile oldu. sonra bu doktoru buldular ve ona gittiler.. adam hiçbirşeyin yok demiş. bir ilaç vermiş ama ne olduğunu o da hatırlamıyor.. 3. ayında gebe kaldı.. ve çok şükür sağlıkla dünyaya geldi oğluşu.. doktorun ismi;
prof. dr. yusuf ziya yergök
umarım işine yarar..

slm bende pko hastasıyım ve izmirde yaşıyorum. yeni doktora gittim bana progestan die bir hap verdı cnm . hap bitti iki gün oldu hala adet olamadım bunun çaresi yok mu ya korkuyorum ooofff

canım bende progestanımı bitidim cumartesi günü.. hala beklemedeyim.. eğer bebek olacaksa progestan bebeğin tutunmasına destekleyici, bebek olmadı ise de adeti getiren bir ilaç.. valla ben senelerdir uğraşıyorum bir türlü zamanında adet olmanın yöntemini bulamadım

inş.dediğin gibidir canım benımm baklaım yarın nolcak progestandan kaç gün sonra gelmesi gerekiyorr kırmızılarrr.

bende hatırlamıyorum doğru düzgün adet oldugumu hatırlamıyorum 30günüm ama hala gelen yok şu 28günde olanlar nasıl oluyor anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…