Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

zaten bu ay pek bi rahat geçti benim için.. inşallah bundan sonrası da öyle olacak.. olmadı diye üzülmek yok.. dediğin gibi durmak yok, yola devam.. inşallah şansım yüzüme güler artık..

aynen ben de çok rahat bir ay geçirdim bundan sonrası da böyle olsun hepimiz için inşallah
yeni yıla ne kaldı artık sonuç alalım tabi ya....
bu arada ben çok acıktım eşim geç gelecek ben şimdi yerim yemeğimi netim açık sohbet harika gelirim yine

Son düzenleme:

canım sağolasın ,ulaşamadım doktora. sonra ben de senin gibi düşündüm.içimde olan değişimdendir dedim.ama geçenki kimyasal gebelik olayında da karın ağrısı ve sonra kanama başlamıştı o geliyor aklıma.kovmaya çalışıyorum.
gerçekten şu kalp atışlarını bir duysak..biraz olsun rahatlayacağım kalp atışlarına kadar düşük riski yüzde 40, duyduktan sonra yüzde 5 e iniyormuş.

benimde eşim geç gelecekmiş aradı az önce.. bende hemen yemeğimi yiyeyim bari dedim..
hazırladım.. az sonra gelirim..

canım sen kendine dikkat et hep dinlenme sürelerini uzat düşük riski falan da düşünme... pko da elbette riskler fazla ama sen bunu aklına getirme... önceden yaşadığın aksilikleri unut gitsin... kanaman da olmadı şükür ki olsa bile illa bebek düştü anlamına gelmez bunu da bil.... üstüne görme yaşayan kaç tane kadın var...
5 gün sonra herhalde kalp atışlarını da duyarsın canım ve o zaman elbette hepimiz daha çok rahatlayacağız... ama ilk 3 ayında çok dikkat etmen gerektiğini de sakın unutma... bazı doktorlar ilişki yasağı da veriyormuş ilk 3 ay için...

sana da afiyet olsun.. ben yedim bile..

busmai canım; aklına kötü şeyler getirme.. herşey çok güzel olacak.. buna inan..

sağol canım
bence de busmai bu defa inanıyorum ki bebeğin seninle zaten sağlıklı olmasa bu kadar durmazdı demekki sağlıklı bence her şey yolunda gidecek canım....çok açtım biraz hızlı mı yedim nedir?
:))

Son düzenleme:
bu gece de misafirliğe gideceğiz eşim geldikten sonra....
kaldı benim ütüler... bir de yıkanacaktım ben of
valla bazen zaman yetmiyor hiç bişeye..... ki çalışmıyorum işe girsem ne olacak hiç bilmiyorum...

busmai kendini boş yere üzüyor.. yat sürekli, dinlen.. yemek yapma.. temizlik hiç yapma.. ohh dinlen rahat rahat.. bebeğin sımsıkı tutunsun sana..
bende çok hızlı yedim.. ohh gezmelere gidiliyor ne güzel.. zaman bana da yetmiyor ama son günlerde çok miskinim.. hiçbirşey yapasım yok.. çalışmak ve ev döndürmek çok zor.. evlendikten sonra 2 hafta kadar bir çalışma hayatım oldu.. feciydi bendeki durumlar

canım aşılama istiyorum önümüzdeki ay oda olmazsa dediğim gibi bitkisel kğrler yapıp ara vermek istiyorum 1.5 senedr uğraşıyorum çok yoruldum ama inan doğru düzgün tedavimi lerletemedim bi ay çatlatma yaptık ama o ay yumurtalar çok büyümüştü 26mm falan olmadı sonra sadece klomen sonra da bu çatlatma yani 2. çatlatma ondan sonrakiler hep boşşş geçti bi ara cyglo prognova kullandım 3 a hiç bi işe yaramıyo bitince adetler tekrar düzensizleşiyo dr hatasına düştüm yani ama bu dr dan ümitliyim hayırlısı inşh ikimiz ve burda herkez hamile kalır da bi an önce acılarımız diner

canım aynen ben de kısa bir süre çalıştım mesaili işti ve bıraktım evle bir olmuyordu...
ama mesaisi düzgün bir iş bulursam elbette çalışmak istiyorum...

ne güzel canm adetlerin gayet düzenli.ben bu kez söktürücü içmedim gerçekten çok farkediyo.söktürücü içtiğim aylarda çok az geliyodu bu ay ilk günden maşllahı var yani.bugün benmde adetimin 2.günü.eşinn test sonucuda iyi çıkmış gözün aydın canm.bizde bugün spermiyogram yaptırdık sonuç yarın çıkcakmış inşallah bizimde normal çıkar.boyuna göre kilon çok deil canm ama bi 5kilo daha versen süper olur.benm boyum 1,70 kilom 65 bende vermeye çalışıyorum ama kolay deil tabi spor yapamayınca veremiyorum sporada başlayamadım bi türlü.soğan kürünü ben adet bitiminde başlamıştım adetin 7.günü başlayabilirsin.daha önce yapmıştım ama bu ay 1kere daha mı yapsam diyorum.yoksa hayıt mı içsem bilemedim.yine yazışırız canm aynıgün başlarız nasılolsa ikimizinde 2.günüymüş.

canm tedirginliğini anlıyorum aynı şeyleri yaşamaktan korkuyosun tabi ama biraz rahat ol ve dua et bizde dua ediyoruz sana inşallah bebeğin sımsıkı tutunur sana.kalp atışlarını duymaya nezaman gideceksin?dr.nu tekrar ara içinrahatlasın en azından.

canm dr.n 1.5senede böylemi tedavi etti.1ay çatlatma olur mu 1.5 senede ilginç geldi bana.bazen doğru dr.u bulamamak tedaviyi aksatıyo.birde yumurtalar 26mmm olana kadar niye bakmadı ki?şimdi o dr.nu değiştirdin heralde iyi etmişsin ozaman.inşallah bu dr.n iyi olur.aşılama sürecinden önce göbekten iğneler var.ama sende klomen+çatlatma iğnesi de yeterince denenmemiş heralde.canm eşinde sorun yoksa niye aşılama istiyosunki bekle 1.5sene çokta uzun bi zaman deil.bu kadar umutsuz olma ne olur olacağına inan.

bizde de balıkları annemler ya da kayınvaldem pişirir çağırırlar bizi ben de bayılırım balığa...

balık yemesi güzelde pişirmesi çok kötü dimi hele evin içine dolan koku Allahtan yeni evimde kızartmalar için ayrı yerim olacak nefret ederim evin içindeki balık kokusundan resmen iki üç gün çıkmıyor gibi geliyo bana

inşallah canım, hepimiz en kısa zamanda hamiş olalım.. bak canım balık çekti yahu.. yarın söliim de eşime balık alalım..

ay pardon ya konuyu açtım canınızı çektirdim bari balık yapcaksın soğan salatası yaptım sumaklı bol bol yedim sende yap nasılsa bize çok yararlı biliyorsunn

sağol canım benim Allah razı olsun haftaya çarşamba günü gidicez daha var yani

canım inşallah dediğin gibidir. ama biliyosun boş gebelik yaşadım ben, sevinçle kalp atışını duymaya gitmiştik ve ağlayarak eve döndük. çok kötüydü Allah kimseye vermesin. ama bu sefer ben de inanıyorum duyacağız pıtpıtları çünkü metformin kaliteli yumurta üretmemi sağladı inşallah..

sürekli yatıyorum zaten birşey olur korkusuyla canım kayınvalidem ve annem gelip yemek yapıyor ortalığı toparlıyorlar.eşim zaten bişey yaptırmıyor. 2 yıl sonra geldiği için çok kıymetli tabi.ben de nazlanma hakkımı sonuna kadar kullanıyorum

ben de çok hızlı yedim. mayonezi de bastım makarnaya ,sonra midem tuhaf oldu. sağlam adam yese dayanamaz

aynen canım kızartma yaptığında bile çıkmıyor evden kokusu... ayrı yerin olması harika olacak ne güzel herşeyi düşünmüşsünüz...

canım biliyorum elbette yaşadıklarını ama 3. cü de yani bu defa yüzün gülecek inşallah senin de dediğin gibi yumurtamız da kaliteli olacak... bence de bu metformin bunu sağlıyor bende yumurta beyazı akıntı az gelirdi bu ilaç arttırdı...
sana iş yaptırmamalarına çok sevindim... özellikle kayınvalidenin anlayışlı olması çok iyi yani seni anlamaları harika sonuna kadar kullan keyfine bak derim ben canım inşallah sorunsuz atlatacaksın ve iyi haberlerini alacağız zamanla...
ama yediklerine dikkat et kilo yapanlardan uzak durmaya çalış canım.... tabi bulantı yapanlardan da...

iyi geceler mutlu rüyalar kızlar..
bende gelen giden yok hala.. ama çok ciddi özellikle sağ kasıkta ağrım var..
sabah ola hayrola bakalım..
öpüyorum hepinizi

Kujum özel mesaj kutun dolu canım hayıt tohumu bölümünde cevap yazdım sana....

iyi geceler mutlu rüyalar kızlar..
bende gelen giden yok hala.. ama çok ciddi özellikle sağ kasıkta ağrım var..
sabah ola hayrola bakalım..
öpüyorum hepinizi

canım yumurtlamana göre adet görme günün bu gün 14. günün yumurtlamadan sonraki
hamile değilsen bu gün gelir... hamileysen bu gün gelmez ve yarın bir daha test yapma şansın olur hadi inşallah ... doktorunla görüştün mü? her ne olursa olsun canını sıkma zaten alıştık de mi olumsuza inşallah pozitifi de görüp ona da alışacağız bizde tadacağız o duyguyu nasıl bişeymiş diye :4
6:

Kızlar Tablom:
http://www.fertilityfriend.com/home/359aa8
yükselme yaşanmaya başlandı umarım böyle devam eder...

elim ayağım inanılmaz soğuk bu gün... ısınmak için spor yapacağım
öptüm görüşürüz...

Son düzenleme:
kızlar hamıle olup bebek dogurunca pco geçiyor mu?

canım benım ılk gebelıkten sonra (kürtajla sonlandırıldı kalbi atmadığı için) değerlerim daha da normale döndü,kistlerim gitti bilmiyorum herkeste böyle olur mu???

canım günaydın yaa bende de aynı sorun var bugun soğanın 8.gunu sivilcelenme var birde felaket bir gaz...
birde sana birşey soricam bende şimdi bu uzayan akıntılardan geldi ama çok erken reglimden itibaren 12.günde geldi ilişki oldu o günlerde ama emin diilim çok ta gelmedi normalde geçen ay 35 günde regl oldum dolayısıyla 21.gunde fln yumurtlamam gerekiyordu off valla iyice çorbaya döndü:) artık olursa kısmet

günaydınlar efem ; hastalıktan yeni çıktın aman üşütme tekrardan canım.. bugün ateş yükseldi yine.. hala karnım belim ağrıyor her an adet olacakmışım gibi hissediyorum.. bak şimdi ateşte yükseldi geri.. bir an heveslenmedim değil.. sabah ilk idrarla yine test yaptım dayanamayıp.. ama test bozuk çıktı.. kontrol çizgisi bile belirmedi resmen kazıklandım testlerin yarısı bozuk çıkıyor.. bardaktaki idrarı da dökmüş bulundum, başka test yapamadım.. nasip bakalım.. belki de kırmızılar gelecek ondan Allah boşuna uğraşma tuncss diye sinyal gönderdi bana da idrarı döküverdim evet bugün 14. gün ama önceki ay 16. günde adet olmuşum.. yani hala beklemem gerek bence.. doktorum diyor zaten hemen heveslenip test yapıp kendini üzme sen pkolusun yumurtlama sonrası 14. günde adet olmayabilirsin diyor.. gecikme yaşamamız normalmiş..
doktorla görüşmedim, ben hala adet olmadım diye ararsam bekle daha der eminim bundan inşallah dediğin pozitifi de görüp negatif sonrası şok yaşayıp, sevinçten manyağa döneriz.. senin ateşde yükseliyor günleri değerlendir bak.. öyle olmadı yapamadık deme..
bende tablomu ekliyim;

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

herkeslere günaydınlar diliyorum.. güzel bir gün bizimle olsun..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…