Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ben de 180 liraya çektirdim benimki baya uygun olmuş öyleyse ve filmden sonraki ay sadece glifor kullandım olmadı bu da 2. ayım filmden sonra dediğiniz gibi 3-6 ay sonrası ise ben yakınım desenize :) inşallah

ben de geçen ay sordum çekilince sorun yok korunma dedi.
makine c kollu idi etkisi varmı bilmiyorum ama.
gerçi ben başlamadım çünkü tahlillerim bitmedi ve doğru doktor daha bulmadım diye.

Herkese merhaba!
Paylaştığımız şey çoğunlukla sıkıntı da olsa aynı sıkıntıları paylaşmak destek veriyor insana... Buradaki yardımlaşma da hiçbir yerde yok :)) Harikasınız!
Arkadaşlar, soğan kürü konusunda uzman birileri varsa, acaba küçük boy (arpacık) soğanlar da aynı ile yarar mı yoksa illa orta boy mu olacak?
Allah hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin inş!
Herkese sevgiler!

sağol canım verdiğin bilgiler için insan bi anda ne yapıcağını şaşırıyo bilmiyorum benim için bu ay çok farklıydı o yüzden çok büyük hayal kırıklığı yaşadım iğne tedavisi sen yaptırdınmı nasıl bilgi verirmisin canım bide rahim filmi çektirsem mi karar veremedim aslında düşünüorumda çok acılı bişe diye duydum o yüzden kararsız kaldım.

cvp için teşekkürler canım yaa sorma bende şikayetciyimkılkardan öçok sert cıkıyor ağda yapıyorum ama çok canım yanıyorr her ay her ay bıktım valla jilet vuruncada hemen çıkıyor daha sert bende epilasyona gideyim dedım ama benım doktorumda coocuk tedavısı gör cocuk olsun ondan sonra dedı bekleyeyim o zaman sagol canım

SLM KIZLAR NASILSINIZ YAA SABAHDAN BERİ SİTEYE GİRMEYE ÇALIŞIYORUM HEE ŞİFREMİ UNUTTUM :))))) YANLIŞ GİRDİM FALAN FİLAN NASILSINIZ BAKALIM UAMRM İYİSİNİZDİR BUGUN BENIM BEYAZ YUMURTA AKINTIM OLDU 1-2 DAMLA KADAR BELİMDE AGRIYORR ATEŞİMDE YÜKSLEMEYE BAŞALDI AMA HALA ÇİZGİ ÇEKMEDİ BU ARADA HAYIT KAPSÜLÜ BULAMADIM KIZLAR SUYUNU ALMAYA KARAR VERDİM SUYUNU İÇENLER YARDIMCI OLSUN BANA LÜTFEN NASIL İÇİYORSUNUZ SUYUNU

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com

Son düzenleme:
selam kızlar tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum.
ben de pco luyum. ilaç kullanmadığım zaman asla adet olmuyorum..ya da 6-7 ay falan sonra oluyorum.
hayıtın faydalı olduğunu duydum.. kullanmak istiyorum..
ama faydası olmazsa 3-4 ay adet olmazsam napıcam?
böyle bir durum yaşayan oldu mu hiç? denesem mi ki yine de?
ya da farlutal ile falan söktürsem bi sıkıntı olur mu?

arkadaşlar bu alfa oh progesteron nedir bilen varmı? benımkı 1,57 çıkmışta?
bu arada herkese gunaydınn...
progesteron hormonu yumurtlama olup olmadığını söyler 21.gün baktırdıysan yumurtlaman olmamış canım henüz...
en az 9 çıkmalıydı... sıkılma sakın benim 0,27 çıkmıştı sürünüyordum yani :))

benim bu aydan umudum yok ama yine de Allah bilir biz bilemeyiz ya sürpriz olacak...
canım aynen senin gibi düşünüyorum... rahim filmi evet içini rahatlatır ama ben daha bunun için en az 6 ay bekleyeceğim inanıyorum nedense bu süre içinde bebeğimin geleceğine...rahim filmini de çektirmeisteğim sadece rahim şeklim farklı onu görmek için yoksa tüplerin kolay kolay tıkanacağını sanmıyorum...

geçmiş olsun canım yazdıklarını okudum da inşallah düşük tekrarlanmaz kızlar hepiniz ilk şüphe duyduğunuzda yapın testi...benim evde hep bulunur testim... bu ay da yapacağım mesela ay sonunda falan umudum olmasa da her ay yapıyorum....

tamam canım aklımda zaten de daha bir 6 ay çektirmem ben baktım hiç olmuyor çektiririm...
inşallah olacak gelecek miniklerimiz...

ben de geçen ay sordum çekilince sorun yok korunma dedi.
makine c kollu idi etkisi varmı bilmiyorum ama.
gerçi ben başlamadım çünkü tahlillerim bitmedi ve doğru doktor daha bulmadım diye.

evet canımya asıl sorun güzel hastane ve doğru doktoru bulmakta zor gerçekten...

orta boy dış zarı portakal içi beyaz olan yemeklik soğanı 8 e bölüp kaynayan suya atacaksın ve 5 dk daha su , soğanlabir kaynayacak... sonra süzüp ılıkken içeceksin...

selam canım ateşin yükselmiş akıntıyı da gördüysen ilişki günün dündü ve bu gece de önemli canım kaçırma sakın... akıntı yanlış işaretlemişsin düne ve ondan önceki güne de E işaretle diğerleri W olsun... çizgini çekecektir...
öptüm...

ben hayıtı düzenli kullanmıyorum ama ilaçlar fayda vermiyorsa içebilirsin ben siklus 2. yarısında 15 gün kullanıyorum adeti hormonları dengeleyerek düzenliyor güzel bir bitki olduğunu düşünüyorum...
hayıt tohumunu aktardan satın al ve sabah akşam 1 fincan demleyip iç.....demlenmesi de kaynar suya ,ocağı kapatıp atacaksın ve ağzı kapalı 5 dk bekleyecek, süzgüden geçir tohumu gelmesin bardağa al ve iç canım içine bişey katma sıcak içersen kötü gelmez soğuk içimi berbat....farlutalı hiç kullanma progestan kullanmanı tavsiye ederim canım... erken söktürür farlutal iyi bir ilaç değil çok da geç söktürüyor...

Son düzenleme:

slm kızlar nasılsınızzz ne war ne yok ay aksam haya dewam ediyor dzisini izleyen varmı süper bi dizi yaaa cok ağldım izlerkenn

slmmm.bugün burda çok yağmur varr.canımda nedense çok sıkkın.normalde eşimle her cmrts gezerdik ama ben bugünn hiç çıkmak istemiyrmm.bedenimi çok yorgun hissediyrmm

az önce öğrendiğim bi ahber beni dahada kötü etti.allah herkese çok versin ama içinde bizede versinn.ben ne yaptım kader sana dedittirdii.

temmuzun ortasında kuzenim evlendii eşi 1.ay adet oldu 2 ay egbe kaldıı.çok sevindimmm.çünkü o kuzenimi ve yetzemi çok severimm.Allah benim kadar sizi uğraştırmasın die hep dua ettim gerek içimden gerek yüzlerinee.

ama biri vardikiii o bana çok acı veriyorduu.dayımın hanımı.kocaman kadın benlee uğraşıodu.her gördüğüde allah para verecene evlat evrsinn evlatsızlık çok zor.sorun sendemii eşindemii die beni depresyına sokarrrdıı.ona çok ahh ettim.ben etmedimm içim etti resmen.benden 2yıl sonra kızı evlendi.allah kzınada yaşatsın dedimm.çünküü benii çok eziodu.bakalım allah vermiosa nasıl olacakmış oda görsün dedim kzıı evlendi 3ay sonra gebe kaldı doğum bile yaptı.ekim ayında oğlu evlendi gelini şimdi hamileymiş.demekki dedim ben kötüymüşüm.bişey yapmışımkii cezasını çekiyrmmmşimdii bu gelinlerin gebe kaldını duyan kaynanam bana daha çok yüklenecekkkk

canım çok üzüldüm benim de benzer sorunlarım oluyo burda herkezin buna benzer sorunu oluyo canım elimden geldiğince öyle ortamlardan uzak durucam başka çaremiz yok moral çok önemli ben de akşam sabah hamile haberleri alıyorum sabır diyorum çünki olacana inanıyorum tatlım seninde hayırlısıyla olacak uzak dur hepsinden eşler yeter bize amaaaaaannnn napalım inşallah çektiklerimiz günahlarımızın kefareti olur :)

canım bnm yaa kendini bilmez insan cok kafana takma sen kötü falan değilsin şunu unutmayın kızlar ALLAH SEVMEDİİĞİ KULUNA DERT VERMEZMİŞ BENİM ADIMI AĞZINA ALMASIN DİYE SEWDİGİ KULUNADA DERT VERİRMİŞKİ BENİ UNUTMASIN DYE lütfen böle düşüncelere kapılmayın olacak hepimizin cocukları olcak hepiniin hamiş haberlerinialıcaz ama sunu unutmayın her seyin vakti ve zamanı var cocuk anne rahmıne 4000 yıl önce yazılırmısss o yuzden vaktını ve saatlernı beklıo bebeişler gelmek için lütfen böle düşünme canm sen kötü biri değilsin..

aaaaa alıntıyı cevaplayamıyorum bicim neyse bu şekilde yazim canım benim test fobim var negatif çıkınca başlıyom ağlamaya ama adetlerim ilaç kullanınca düzene giriyo o zaman geçerse günüm yapcam düzensiz olunca ilaç kullanmadığım ay gıcık oluyorum bu ay yapcam ama :)

gercekten hayatın içinden bi dizi olmuşşş resmenn

evet hayatla evlenen adamın oynama şeklini gördünmü ağzı ayrık ayrık hahahaha :)) orda çok güldüm bi yandan ağlıyom bi yandan gülüyom pisikolojhi mi kaldı bizde vallahi yaaaa manyak adam yaaaa

başkalarının ne dediği düşündüğü umrunda bile olmasın canım sen kendini bildikten sonra inan gerisi boş... sen kötü değilsin için de kötü değil... başkalarına sen yine de kötü deme düşünme...bırak Allahtan bulsunlar cezalarını.... senin benim hepimizin gelecek evladımız kormka.... o insanlarla görüşme bence sana bunu diyenle ne görüşüyorsun gurur yap görüşme....bayılıyorlar ya insan ezmeye, deli oluyorum...

aynen öyle sallamayacağız umursamayacağız daha da deliye dönsünler :))

bende de test korkusu var ama napalım yapmadan da olmaz canım...

Son düzenleme:

ahh herşey allahtannn buna ben sonuna kadar inanıoyrm.rabbim hakkıma böyle hayırlı görüo demekki diyorumm birde çevremdekiler anlasaa bunuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…