Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

tamam canm saol bi adet olayım rahim filmim çekilsin sonra ne yapcağıma karar vericem.ozaman sorarım canm sana teşekkürler...

evet canım hsg çektir mutlaka en azından için rahatlar ve rahim filmi çektirdikten sonraki 3 ay şansın çok daha yüksek biliyorsun ki sakın boş geçirme o 3 ayı kanalların genişliyor ve açılıyor biliyorsun ki Allah yardımcın olsun canım

evet canm biliyorum kanalları açık olanlara bile faydalı oluyo.3ay şansım yüksekse acaba tedavime ara vermesem mi?off çok kafam karışık.

çok güzelmiş gerçekten... "sabırla koruk helva olur" diye bir söz var annem der hep bana sabırsız davrandığımda :))
bunun gibi bu yazıda ve tabi kendini sevdirebilmek, insanlardan selamı esirgememek bunlar gerçekten de üstün meziyetler...

doğru diyorsun tutacağı varsa aydabir kere ilişkiile de tutar canım çok haklısın... Aralıkta mı doğdun ne güzel... ama baya soğukta dünyaya gelmişsin ben yaz bebeğiyim...
aslında biliyor musun ben de bu rahim şekillerinden çok korkuyorum... sürekli yaşanan düşüklerden sonra rahim filmi çekilir genelde... biz hamile kalamıyoruz ki düşük olup olmayacağını bilebilelim...
ben rahim filmi çektirmedim... hem pahalı geldi hem de 2-3 ay deneyim olmazsa çektiririm diye düşünmüştüm hala da uzak bakıyorum...

senin bebeğin olacak canım olmaması için bir neden yok... tek neden stres olabilir ben sana deyim çünkü yumurtlaman oluyor senin...

evet canm biliyorum kanalları açık olanlara bile faydalı oluyo.3ay şansım yüksekse acaba tedavime ara vermesem mi?off çok kafam karışık.

günaydın bngl canımnasılsın?
bence rahim filminden sonra o ay zaten tedavi verilmez hemen o ay hamile kalınmasını uygun görmez bir çok doktor ne deolsa radyasyon alınıyor ve sıvı gönderiliyor rahme....
ama metforminle devam edebilirsin o aylarda... korunmaya gerek yok diyen doktorlar da varmış...yani bakalım senin doktorun ne diyecek...

günaydın bicim,nasılsın canm ben kendi derdimden seni hiç sormuyorum geçtimi gribin.bende öksürük kaldı sadece ama bunada çok şükür.hala adet olmadım ben ama beklicem olsun kendiliğinden.adet bittikten sonra çekiliyo dimi rahim filmi?

tabi bildiğim bişeyse yardımcı olurum ancak 15 dk ya netten çıkmam gerekli bilgin olsun sor canım?

Teşekkürler.Ovulasyon testleri hakkında bilgin varmı? Umarım vardır.Ben ilkdefa buay kullandım.Çift çizgiyi gece/sabah 2 defa gördüm hata payı varmıdır arkadaşım?

iyiyim canım bu gün daha iyiyim ama yine de dinlenmeye devam ediyorum çünkü sadece minoset içerek geçirdim bu sefer gribi başka ilaç almadım....
adetin neden gecikti acaba bu kadar.... geç mi yumurtlama oldu acaba canım bu da mümkün... bence adetini bekle... evet adet tam bittikten sonra yani 8. gününde falan rahim filmini çektirebilirsin....
ama dediğim gibi birçok doktor filmin çekildiği ay hamile kalınmasını önermiyor...

Teşekkürler.Ovulasyon testleri hakkında bilgin varmı? Umarım vardır.Ben ilkdefa buay kullandım.Çift çizgiyi gece/sabah 2 defa gördüm hata payı varmıdır arkadaşım?

site hata veriyor da cevap veremedim canım.... ovulasyon testlerinde hata payı olmadığını duymuştum...
ben ovuluasyon testi yapmadım çünkü Lh hormonumda sorun var Lh çok yükseldiğinde yumurtlama oluyor bende çok yükselse bile çatlamadan kalabiliyor...
ama sen çift çizgiyi gördüğüne göre Lh çok yükselmiş demektir... yakın zamanda çatlayacak demektir yumurtan canım...
akıntın var mı peki yumurta beyazı akıntın oldumu?

Son düzenleme:

Bicim.. 32 gün önce düşük yaptım.Kütraja gerek kalmadı kendiliğinden düştü 15 gün sürdü kanamam.Kanama bittikten 1 hafta sonra beyaz akıntıdan süphelenip ovulasyon testi yaptım.Çift çizgi.sabah yeniden yaptım yine çift çizgi çıktı.Düşük kanamasından bitiminden bir hafta sonra yumurtlama olması mümkünmü?

zaten düşükten sonra olur genelde bu tarz erken yumurtlamalar canım 24 saat içinde çatlar bence yumurtan...
çok üzüldüm düşük yapma nedeni için ne dedi doktorun?
inşallah şimdi yine hamile kalırsın canım....

sitede ciddi sorun var çok takılıyor... yazdıklarımın gittiğinden bile emin değilim...

Son düzenleme:
Hamile kaldığım ay (geçen ay) 3-4gün kadar çok iştahsızdım sonrasındaki günler kanama kadar aşırı iştaylıydım.Uyku düzenim bozulmuştu.Akıntım vardı ve kasıklarım garip sancılar vardı.Buayda aynı belirtileri var.Göğüslerimin şişliği dışında tabi.Bu söylediklerime göre Test yaptırmalıyım sence? Geçen ay gebe kaldığımı bilmiyordum.Kanamayla öğrendim.Erken test yaptırsaydım bebeğin kurtulma ihtimali vardı.Oyüzden şimdi korkuyorum yine aynışey olurmu diye.Bana fikir verirmisin?

Arkadaşım..yumurtlama testini ayın 4ü 5i gibi yaptım. Doktor kromozomlarla ilgili bir durum olabileceğini söyledi.Doktora cok geç gittim.Adet kanaması zannettim. Evet site takılıyor şuana kadar 2 entr geldi canım daha fazlasını yolladıysan gelmedi.

daha zaten çok erken canım düşükten sonra hemen hamile kalmak sağlıklı değil aslında rahmin 1 ay süre ile kendini toparlamasında fayda var...
ama eğer bu ay da denemek istiyorsan bu gün ve yarın ilişki olsun ve tam 16 gün sonra kandan hcg değerine baktırabilirsin... zaten yeni oluşum o zamanlarda olacak... düşük yaşamadan ilaçlara başlarsın canım... bizlere progestan veriyor doktorlar... sana belki daha kuvvetli bir ilaç verilir...

Doktor bebek kendisi düştüğü ve 6 haftalık olduğu için gebe kalmamda sorun olmayacağını söyledi.Yumurtlama testinin pozitif çıkmasının üzerinden enaz 10gün geçti tam tarihi hatırlayamıyorum şuanda kanama bittikten 3-4 gün sonraydı.

yani ben bugün sabah yaptın sanıyorum ozaman şimdi senin testin üzerinden 13 gün falan mı geçti yani? ovuluasyon testinin üzerinden ne kadar geçti?

o zaman canım sen 5 gün sonra kandan hcg baktır... zaten hamile değilsen 4-5 güne adet gelecektir... ama sen yine de 5 gün sonra hcg ni baktır da aynı şeyleri tekrar yaşama...
erken gebelik testi diye bişey var onu da yapabilirsin 4-5 gün sonra...

Son düzenleme:
yani ben bugün sabah yaptın sanıyorum ozaman şimdi senin testin üzerinden 13 gün falan mı geçti yani? ovuluasyon testinin üzerinden ne kadar geçti?

Ayın 1inde kanamam bitti bittikten 3-4gün sonra pozitifi gördüm.Min.10 max.14gün geçti bugünle beraber 15 gün

kızlar günaydın :) şu an çok mutluyum yatktan kalkar kalkmaz hemen size yazayım dedim geldim. bu hayıt tohumu gerçekden işe yarıyo bu ay hayıt içmeye başlamışdım günde 1 bardak içiyodum. geçen ay ayın 21.de reglim başladı bu aysa ayın 19da yanı tam 28. gün regli oldum hayarımda ilk kez bu kadar düzgün regli oluyorum. benım reglilerim 2 ayda 3 ayda bı olurdu. burayada yazmışdım lh degerim yüksek LH:20 BENIM. bKlım pAZARTESİ GİDİP KAN VEREYIM LH HAYITTAN SONRA KÇ olmuş yazarım buraya ssonucu....

tüm pcolu arkadaşlara öneriyorum hayıtı... diger güzel bı olaysa ben reglim başladıgında sancılanır acıle kaldırılırdım iğne vururlardı şimdi hiç bi agrım yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…