Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

sağol tatlım biçime yazacaklarımı sende okusana tatlım.

canım önce ben sanırım

ayyy canım benim seni çok iyi anlıyorum bende çok umutluyumsonuç negatif olursa üzülürüm

allah sana hayırlı evlat versin canım.geç olsun güç olmasın.şöyle dua et allahım bana hayırlı sağlıklı çocuğu en yakın zamanda ver yarrabbi de .

iyiki sizler varsınızz kk varr.yoksaa ben çatlarımm.burda payllaştıklarımıı kimseyle paylaşmıyrmm

123m nasılsın canım?

selam tatlım iyiyim şükür ama sana bişey soracam ben 10 kasımda iğnemi vurdurdum bu 2 gün garip ağrılarım var bide tükürük testimde otlar var o 2. yumurta gelişiyor olabilirmi.bide ne ilginçtirki 3-4 gündür akşam 5 ten sonra feci midem bulanıyor dün eşim et kavuryordu allah o koku var ya ölecem sandım başladım böğürmeye.ondan önceki gün eşim turşu yiyordu bi canım çekti oturdum 8 tane filan yedim sanırım nasıl güzel geliyor yiyorum yiyorum doymuyorum resmen zaten midem sorunlu 1 saat sonra bi mide bulantısı eee o kadar turşu yersem saatlerce geçmedi.bak mesela şimdide feci mide bulantım var.
aaaa bu ne ya yarrabbim heveslenecem sonra gelecek o kırmızılar başlayacam ağlamaya.ya bu kadar erken belirtimi olur canım.

Son düzenleme:
ahh herşey allahtannn buna ben sonuna kadar inanıoyrm.rabbim hakkıma böyle hayırlı görüo demekki diyorumm birde çevremdekiler anlasaa bunuuu
tabi her şey Allahtan dert de derman da canım... sabır biraz... tıka kulaklarını bırak boş konuşsunlar...

canım ateş takvimini eklesene bakayım da öyle yorum yapayım...

olabilir cnmm.belkide meleğinn sana tutunmuşturr inşşşş

inşş tatlımmmm.ben zaten rabbimdne istiyrmm doktora bile gitmiyrm o yüzdennn

Son düzenleme:
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com
yalnız bugünkü ateşimi panik halinde yaptım çok hareket ettim çok yüksek çıktı ama genede yazdım.

canım ateşin çok iyi gidiyor iğneden 24 saat sonra çatlamış yumurta... tükürük testini ben anlamıyorum belk çatlamayan da vardır o çıkıyordur ya da inşallah gebelik oluşumu vardır onu gösteriyordur hepsi mümkün...
1 hafta sonra test yapabilirsin... yumurtlamadan sonra 8 gün bitmiş... rahme yeni düşmüştür bu gün ya da yarın gibi yani gebelik varsa da daha çok yenidir... bulantıların bununla ilgili olamaz... bundan sonrası için olabilir çünkü rahme yerleşme haftasına giriyorsun hafta sonunda da test yapabilirsin...

tatlım senin belirtilerin neydi yazarmısın tatlım günün geçmeden başladımı belirtilerin.

ya canım benim iyiki varsın tatlım ya.o kadar güzel bilgiler veriyorsunki bize.allah senden razı olsun tatlım.dualarım hep seninle inşallah senden de en kısa zamanda iyi haberler gelir.yalnız şu var tatlım mide bulantım özellikle hergün şeker ilacını alacağım zamana yakın saate midem bulanıyor ilacın etkisi olabilirmi.

rica ederim canım...metforminden değildir de, çatlatma iğnesinden olabilir benim de iğneyi yediğim ay ben de adete kadar miğde bulantıları oldu...hatta afedersin 5-6 kere istifra ettim iğnenin etkisi 10 gün sürüyor sen bence bekle 2-3 gün sonra belirtiler devam ederse seviniriz... zaten öbür cumartesi de gebelik testini yaparsın... inşallah hamilesindir... ateş tablon iyi...maşallah hep yüksek seyretsin...

Son düzenleme:

çok teşekkür ederim canım.haklısın bencede çatlatma iğnesi mide bulantısı yapıyordum.hayırlısı diyorum artık.kısmetse zaten dediğiniz gibi mutlaka olur.

çok teşekkür ederim canım.haklısın bencede çatlatma iğnesi mide bulantısı yapıyordum.hayırlısı diyorum artık.kısmetse zaten dediğiniz gibi mutlaka olur.

eğer ki geleceği varsa bebeğinin önünde hiçbir engel duramaz inan buna... inşallah bu ay olsun gelişi de sen de biz de sevinelim canım....
az kalmış 1 hafta hatta 6 gün sabret tamam mı?
kutlarız inşallah iyi haber gelir de kutlarız....
öptüm canım görüşürüz...

Son düzenleme:
tatlım senin belirtilerin neydi yazarmısın tatlım günün geçmeden başladımı belirtilerin.

ewet cnm günüm daha gelmeden belirtilerim vardı göğüslerim cok agrıyordu ayaklarım cok üşüyodu ve en önemlisi ben cok sık tuvalte cıkmaya baslamıstım allah allah noluo ya demeye basladım kendi kendime ben geceleri hiç uyanmam v için ama geceleri bile uyanıodum ve göğüs agrım oldu normalde adet dönemnde pek agrımaz göğüslerim benm sende ne ggibi belrtiler var ha bide doymuodum sürekliacıkıodum sizede sölüodum şimdi hiçbişe yiyemiorm :S

karabocuq canım dediğin dizinin adı ne anlamadım?
hangi kanalda? hangi gün oynuyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…