Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bicim nasılsınnn canımmm nası gidiyoo _?

bu güne kadar iyiydim canım da bu gün miigren ve kasık ağrım var...18. günüm bu gün... iyi bişey mi bilmiyorum... regl öncesi olan şeyler bunlar genelde...başımın ağrısı hiç geçmedi... direndim ilaç da içmedim...
sen nasılsın cücüşün nasıl?

karabocuq canım dediğin dizinin adı ne anlamadım?
hangi kanalda? hangi gün oynuyor...

atv de dün aksam başladı canm mahsun kırmızıgül yönetio hayat dewam ediyor adı töreyi anlatıo ama süper bi dizi sonuna kadar ağla ağla helak oldum yaa

atv de dün aksam başladı canm mahsun kırmızıgül yönetio hayat dewam ediyor adı töreyi anlatıo ama süper bi dizi sonuna kadar ağla ağla helak oldum yaa

bende ağlamaktan bi hal oldum.hele o sakat çocuğu ezmelerii vee o çocuğun hayat için zengin olsaydıkk kimse namusumuza bakmazdıı fakir oldumuz için namussuz olduk demesii beni bititrdiii.dizinin sonuna kadarrr böyleydimm

ben iki gündür biraz garibim yaa adet günüm yaklasıo diemi böle oluorm bilmiorm aynı adet olcakmısım gibi belim agrıo kasıklarım agrıo korkuorm :44: böle karnımda sanki şişlik war gibi hissediorum yan komşumda hamile ya o dio normal korkma die ama işte

evet ya kadın cocuga yarımsın diooo kolu sakat oldugu için

kuzenimdee aynı snein gibiii adet günlerindee sancıdann bel ağrısındann bi hal olurduu.sankii adet olucakmışım gibi derdiii.ama çok şükürr bebeği sağ selimm doğduu 1yaşına bile girdiii sıpaaa

demekkı norma :) ayy ne gusel masallah bızmkılerde öle olcaqmıkı ayy ne gusel yaa

ayy acıklıymış baya...
iyi geceler canım...

canım yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm.sanırım dönem dönem hepimiz benzer şeyler yaşıyoruz.
demekki dedim ben kötüymüşüm diye yazmışsın öyle düşünme.istemesekte iyi olsakta geliyor insanın başına bunlar.
sabır canım

canım artık adet günü falan ne düşünüyorsun hamilesin sen ve her ay farklı şeyler yaşaman doğal olacak canım elbette rahminde büyüyen bir canlı olduğundan miğden de bulanacak ağrın da olacak bunlar normal canım kanama olursa kötü ki o da olmadı zaten... endişe etme sakın....
evet ya kadın cocuga yarımsın diooo kolu sakat oldugu için

ayyy kötü fena diziymiş ya ben gelemem öyle dokunaklı şeylere...

bicim canım sende metformine başlamıssın sanırım.çok takip edemiyorum dün baktım biraz.iyisindir umarım.

bu gün adet 18. günüm migren tuttu kasık ağrısı falan var metformini 10 gündür içiyorum canım ilaç iyi geldi onunla ilgili bir sıkıntı yok...
sağol...
sen nasılsın?

tabi olcaq :) demi bebişim benimle ya şükürler olsun . ayy sorma pek bi fena bi diziydiiiii yaaaa ama hayatın gerceklerini anlatıo ben cok begendim her cuma kesinlikle izlerim kacırmadan

selam kızlar ben geldim.. az önce girdim eve hemen buraya geldim.. neler oldu bitti ki diye..
en çok da bngl'ü merak ediyorum.. ama geçmişe birazdan bakabilirim..
birileri ne oldu ki haber verse..?

tabi olcaq :) demi bebişim benimle ya şükürler olsun . ayy sorma pek bi fena bi diziydiiiii yaaaa ama hayatın gerceklerini anlatıo ben cok begendim her cuma kesinlikle izlerim kacırmadan

canım olacak tabi kasık ağrısı hatta son aylarda da olacak hayırlısıyla yani bunlara kendini alıştır... 5. ayında bebeğini hissettiğinde inşallah onunla daha da bütünleşirsin şimci daha 1 cm yoktur cücüğün :))

selam kızlar ben geldim.. az önce girdim eve hemen buraya geldim.. neler oldu bitti ki diye..
en çok da bngl'ü merak ediyorum.. ama geçmişe birazdan bakabilirim..
birileri ne oldu ki haber verse..?

kan verdi negatif çıktı ve adeti de başlamadı üzüldü biz de üzüldük canım...

hoşgeldin...
nasıl geçti nasılsın?

Son düzenleme:

ewett 5 mm idi en son allahım minnacıq ama kalp atısları var kurban oldugum allahım nelere kadirsin sen ya

ewett 5 mm idi en son allahım minnacıq ama kalp atısları var kurban oldugum allahım nelere kadirsin sen ya

gerçekten de mi kalem ucu kadar canlıda kalp atışı hatta yakında 3 cm iken vücut şekillenecek gerçekten Allah ın büyük mucizesi hamilelik ve bebek gelişimi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…