PişmAnlık kötü

Kreşe giden siz misiniz çocuğunuz mu? O sizin kadar tepki vermemiştir. Aslında kreş işin bahanesi sizin sorununuz kayınvalidenin dediğini yapmış olmak. Bunu hazmedemiyorsunuz
O da başımın etini yerdi hem de kendi rahatım için ettim

Çocuk şimdi yaşıtları ile eğitim görüyorsa bu ezik edebiyatı neden anlayamadım?

He alıp sırf rahat olsun diye kendinden büyüklerle aynı sınıfa verdiyseniz bilemem ki hiç bir kreş de yapmaz bunu. Genelde hepimiz iki çocuk varsa aynı yere götürmeye çalışırız elbette. Bir yardım mı alsanız?
Yo orda da yaşıtlarıyla okuyor

Kusura bakmayın kv mantıklı bir öneri sunmuş aklınıza yatmış yapmışsınız şimdi bu ego savaşı neden??? Kv lere ölmüyoruz ama bu depresif hâlde çok fazla kendinize gelin Tasindiginiz zaman çocukları evin yakınına yazdırırsınız olur biter .
E zaten evin yakınına yazdırdım ne bileyim ya izah edemiyorum

E rahatınız neden yerinde değil o zaman? Gayet mantıklı bir iş yapmışsınız rahatmışsınız da sorun ne?
Ne bileyim oğlumun öğretmeni kocam denilen adamı görmüş ona söylemiş “oğlunuz çıktı bizim paramız eksildi”ben de pişman olduğumu dile getirdim bu da sen “kendin yaptın”deyince daha da delirdim

Ne bileyim oğlumun öğretmeni kocam denilen adamı görmüş ona söylemiş “oğlunuz çıktı bizim paramız eksildi”ben de pişman olduğumu dile getirdim bu da sen “kendin yaptın”deyince daha da delirdim
teee allahımmm.azıcık aklımız kalmıştı onu da konu sahibi alacak.ben bu konudan gidiyorum anacığımm. :KK53: :KK45:

Her ay para gönderin o halde 🤔

Kendiniz yapmışsınız evet. Doğru söylemiş. Besine delirdiniz bu kadar? Kreşi bırakın da asış soruna odaklanın yani ‘kocanız denilen adama’

Çünkü Türk değilim
Türk olmamamız burdakilerin sorunu değil. Burası turkce yazılan bir platform . Burda yaşıyorsanız öğrenmeniz lazım. Ayrica yanlış yazıp birde atarlanmayın o zaman. Kusura bakmayın tam bilmiyorum şöyle demek istedim dersiniz. Laf sokmazsınız.

Yo orda da yaşıtlarıyla okuyor
Çocuğu alışkın olduğu ortamdan aldınız diye kaygılansanız anlarım. Ancak; kreşe vefasızlık ettiğinizi düşünüyorsanız bu ağır saçmalamaya girer.

Zaten büyük çocuk orada, memnunsunuz ki hala devam ediyor. Neden fazla yol ile uğraşasınız ki..

Eğer ki çok dert olduysa geri alın😵‍💫

Kocam denilen adam derken 😐

Kusura bakmayın kv mantıklı bir öneri sunmuş aklınıza yatmış yapmışsınız şimdi bu ego savaşı neden??? Kv lere ölmüyoruz ama bu depresif hâlde çok fazla kendinize gelin Tasindiginiz zaman çocukları evin yakınına yazdırırsınız olur biter .
Zaten evin yakınındakine yazdırdım küçüğü de.eski kreşi özledim

X