PişmAnlık kötü

Bilemiyorum içimde hüZün var sanki o bir insan da ben onu terketmişim gibi ve her ona baktığımda ağlamak istiyorum ))
Sizin sıkıntınız başka. sorun başka ama siz bu sanıyorsunuz gibi. Silkelenip kendinize gelin. Bu küçücük bir olay ağlayacak hiçbir şey yok. O kreş de bir insan değil ve siz onu terketmediniz. Çocuk ağlamıyo siz ağlıyorsunuz. Gerçek sorunu yazsanız da yardımcı olmaya çalışsak

Bilemiyorum içimde hüZün var sanki o bir insan da ben onu terketmişim gibi ve her ona baktığımda ağlamak istiyorum ))
Bence çocukları kreşe gönderdikten sonra bol bol kitap okuyun hem kafanız rahatlar hem de kendinizi daha rahat ifade edebilir hale gelirsiniz. Psikoloğa gidin desem gitmeyeceksiniz belki bu size iyi gelebilir, yazdıklarınızdan yaşınızın gerektirdiği olgunluğa sahip olmadığınızı görüyorum maalesef

Sizin sıkıntınız başka. sorun başka ama siz bu sanıyorsunuz gibi. Silkelenip kendinize gelin. Bu küçücük bir olay ağlayacak hiçbir şey yok. O kreş de bir insan değil ve siz onu terketmediniz. Çocuk ağlamıyo siz ağlıyorsunuz. Gerçek sorunu yazsanız da yardımcı olmaya çalışsak
Sorun sadece şu,oradakilerden uzaklaştım onun öğretmenine son gün her şey için çok sağolun dediğimde bana öyle baktı ki o günler geldi gözümün önüne,kv istedi diye ben niye şuna son vermeliydimki

Bence çocukları kreşe gönderdikten sonra bol bol kitap okuyun hem kafanız rahatlar hem de kendinizi daha rahat ifade edebilir hale gelirsiniz. Psikoloğa gidin desem gitmeyeceksiniz belki bu size iyi gelebilir, yazdıklarınızdan yaşınızın gerektirdiği olgunluğa sahip olmadığınızı görüyorum maalesef
Evdeki işler izin verirse kitap okurum

Kv da israrla söylüyordu şimdi övünerek der ben dediğimi yaptı falan yazda kreşler birleşti ve küçükle büyük aynı yere gidiyordu diye böyle rahat olduğunu gördüm.hem de istedim büyüğünü de çıkarıp küçüğün kreşine yazdırayım sonra kendi kendime büyük artık 3 cü yıl olacak ora gidiyor asıl ona haksızlık olur bu
Ben olsam kolaylik oldugu icin bu sekilde, hic dusunmem bunlari.. kv de oyle dersede “ evet annecim sen dedin diye yaptim” derim😐

E taşınacakmışsınız zaten
Yine okulları hatta kvyi bile terkedeceksiniz
Ha o okul ha bu okul
Şimdiden sakinleştiricileri hazırlayın bari 😒

Sorunu anlayan yazabilir mi? Niye ağlıyormuş konu sahibi?

Affetmedim sadece konuşuyorum onla her zaman da hatırlatırım o olayı.ne bileyim şu kreş konusuna takılıp kalmışım düşündükçe ağlayasım geliyor sanki orda ben okumuşum da hüzünleniyorum oraya baktıkça evimizden görünüyor
Çocuk şimdi yaşıtları ile eğitim görüyorsa bu ezik edebiyatı neden anlayamadım?

He alıp sırf rahat olsun diye kendinden büyüklerle aynı sınıfa verdiyseniz bilemem ki hiç bir kreş de yapmaz bunu. Genelde hepimiz iki çocuk varsa aynı yere götürmeye çalışırız elbette. Bir yardım mı alsanız?

Çocuk şimdi yaşıtları ile eğitim görüyorsa bu ezik edebiyatı neden anlayamadım?

He alıp sırf rahat olsun diye kendinden büyüklerle aynı sınıfa verdiyseniz bilemem ki hiç bir kreş de yapmaz bunu. Genelde hepimiz iki çocuk varsa aynı yere götürmeye çalışırız elbette. Bir yardım mı alsanız?
eşinden yediği dayağı sorun etmeli yaşadığı ağır psikolojik şiddeti sorun etmeli.kreş de hiç bir şey yok.sorun bile değil :KK12:

Kusura bakmayın kv mantıklı bir öneri sunmuş aklınıza yatmış yapmışsınız şimdi bu ego savaşı neden??? Kv lere ölmüyoruz ama bu depresif hâlde çok fazla kendinize gelin Tasindiginiz zaman çocukları evin yakınına yazdırırsınız olur biter .

Kreşe giden siz misiniz çocuğunuz mu? O sizin kadar tepki vermemiştir. Aslında kreş işin bahanesi sizin sorununuz kayınvalidenin dediğini yapmış olmak. Bunu hazmedemiyorsunuz

X