PişmAnlık kötü

oooo ben buyuk oglumda 6 7 kres degistirdim ne yapayim olmadi alisamadi. Niye agliyorsun bunun icin zaten heryerde ayni seyi ogreniyolar. Onemli olan iyi bakmalari
Benimki alınamadığından değil de kv dediği için birde öyle rahat olacağını düşündüğüm için değiştirdim sonrada pişmanlık ...

çocuklarınız henüz bebek. Ne kreşinden bahsediyorsunuz? okul çocuğu değiller kusura bakmayın.

Konuya ne zaman baksam sacmalama seviyesi giderek artıyor. Kayınvalide öfkesi falan dedim de yok problem sadece sizsiniz. Binaya bakıp bakıp hüzünlendi nedir ya?? Allah başka dert vermesin ne diyim!!
Empati kurun ne bileyim ya ordaki günler çocuğumu bıraktığım aldığım günler yadıma geliyor ona hüzünleniyorum

Siz yerimde olursanız hangisini seçerdiniz
Kayınvalidenizle ilgili falansa cidden takma sebebiniz bence olan size oluyor siz yıpranıyorsunuz sonuçta, ben unutmayı seçerdim. Başaramazsam kreş değiştirmeyi. Ama hem kreş değiştirmeyip hem de kafaya takmaya devam etmeyin lütfen size yazık… bugün gereksiz dert edilenler, yarın Allah korusun bir hastalık olarak nüksediyor. Hiç gerek yok🙏🏻

Kayınvalidenizle ilgili falansa cidden takma sebebiniz bence olan size oluyor siz yıpranıyorsunuz sonuçta, ben unutmayı seçerdim. Başaramazsam kreş değiştirmeyi. Ama hem kreş değiştirmeyip hem de kafaya takmaya devam etmeyin lütfen size yazık… bugün gereksiz dert edilenler, yarın Allah korusun bir hastalık olarak nüksediyor. Hiç gerek yok🙏🏻
Artık o konuyu kApatmak üZereyim.kv yanımda değil memlekete gitmiş ben eltimleyim,o da bana söylüyor eve yakın olması iyi pencereden bakınca görmek oluyor çocukları .ama ki kv dediğini yapmış olduğum aklıma gelince herşeye maydanoz olduğunu görünce deliriyorym ki niye yaptım

Hem kreş değiştirmeyip hem de kafaya takmaya devam etmeyin derken??değiştirirsem ne olur?(sadwce soru)

Kayinvalide den böyle bir fikir cikmis, mantikli da bir fikir. Siz de uygulamissiniz. Kresi özleyip aglamak nedir? Kesinlikle psikolojik destek almalisiniz. Tepkileriniz normal degil

Okul değişir,öğretmenler değişir, arkadaşlar değişir.sukur ki boyle seyleri kizim hiç umursamıyor .siz umursarsaniz cocugunuza yansir, cocugunuzda mekanlara ,kisilere cok anlam yukler.sonrasinda sizin gibi aglar

Kreşe giden siz değilsiniz ki? Çocuk alıştıysa sorun nerede ben anlamadım sanırım konunuzu.

X