PişmAnlık kötü

Eski kreşte akşama kadar kalırdı yeni kreşte az saklıyorlar demişsiniz 🤗
Şimdi siz bir kreşten alıp diğerine yazdırırken anlaşma safhasında bilgi almıyor musunuz ne kadar saklayacaklarini sormuyor musunuz🤭
Bir de bu kadar ağlıyorsaniz tekrar eski kreşe verin o zaman çocuk zaten biliyor o ortamı.
Çözümsüz bir şey göremedim ben ortada bu kadar üzülecek ne var
Ne bileyim ya ben zaten buralardan gidecektim ne gerek vardı yani bunu yaptım anlamış değilim((ben çocukları 2 ayrı bir birine yakın kreşlere götürürdüm birini bırakıp öbürünü götürüyordum diğerine onun için aynı kreşe yazdırdım eve daha yakın olana ,kızımın 2 yıl gittiğine yani

Alışır çocuk bu ya. Aynı kres ortamı zaten. Siz niye bu kadar dert edip alışamadım diyorsunuz ki?. Siz gitmeyeceksiniz kreşe çocuk gidecek. Başka sorunlarınız vardı eşinizle onun için konu açabilirsiniz isterseniz

Alışır çocuk bu ya. Aynı kres ortamı zaten. Siz niye bu kadar dert edip alışamadım diyorsunuz ki?. Siz gitmeyeceksiniz kreşe çocuk gidecek. Başka sorunlarınız vardı eşinizle onun için konu açabilirsiniz isterseniz
Demin bir arkadaşın söylediği gibi sanki Kvnin dediğini yapmışım gibi hazmedemiyorum yaptığımı onun için pişmanım

Demin bir arkadaşın söylediği gibi sanki Kvnin dediğini yapmışım gibi hazmedemiyorum yaptığımı onun için pişmanım
Kayınvalide dedi veya demedi niye bu kadar takıldıniz ki. Sonuçta artık oraya gidecek. Başka biri de bu fikri vermiş olabilirdi. Çocuk oraya alışacak zaten siz boşuna dert ediyorsunuz

Selam hepinize arkadaşlar.benim canım epeydir sıkılıyor şu pişmanlıktan dolayı.2 çocuk annesiyim.büyüğü 2020 yılından kreşe gidiyor evimize yakın,küçüğü de 2 yaş 3 aydayken kreşe yolladık(büyüğün gittiği kreş küçük yaşlı çocukları götürmüyordu,o yüzden onu evimize yakın olan kreşten biraz uzağına yazdırdık)1 yıl boyunca bir çocuğu bir kreşe öbürünü diğer kreşe götürüyordum .ve küçük şuaN 3 yAşında,kv de ısrarla küçüğü de büyüğün kreşine yazdır fln diyip başımın etini yiyordu ben de yeni evimiz uzakta olduğu için istemiyordum onu ordan çıkarmak sonuçta gidecektik buralardan ,bilemedim o gün bana nolduysa gittim küçüğü kendi kreşinden çıkarıp büyüğün kreşine yazdırdım,ve o günden büyük pişmanlık duyuyorum ve Eylülün 1 den oğlum kızımla aynı kreşe gidiyor.eski kreşte akşama kadar kalırdı,yeni kreşte az saklıyorlar ne bileyim hem de eski kreşten çıkarken o kadar ağladım ki...siz olsaydunız ne yapardınıZ
Ben anlamadım cocuk sevmedi mi yeni kreşi
Mutsuz mu oldu
2 çocukta memnunsa ne güzel aynı kreşteler işte 🤷‍♀️

Derdiniz kayinvalideniz aslında çocuklar değil.
Onun lafıyla hareket etmiş olmayı hazmedemiyor gibisiniz.
Evet sanki onun dediğini yapmışım gibi(ama yazda kreşler birleşti ikisi de aynı kreşe gittiler ve ben rahatlık yaşadım tabi onun da etkisi var gittim çıkardım çocuğu ve pişman oldum(yani ne gerek vardı eninde sonunda burdan taşınacağım kendi evimize

Kayınvalide dedi veya demedi niye bu kadar takıldıniz ki. Sonuçta artık oraya gidecek. Başka biri de bu fikri vermiş olabilirdi. Çocuk oraya alışacak zaten siz boşuna dert ediyorsunuz
Ne bileyim alışmıştım kv dedi diye niye çocuğu ordan kendi grubundan çıkardım ki?!bu arada kendim için de bu durum iyi ama kv araya girdiği için pişmanlık duyuyorum

2 aylıkken kreşe verdim derken? 2 aylık bebeği kreşe aldıklarını da ilk defa duydum🫥 gerisinden de bir halt anlamadım.

X