PişmAnlık kötü

Çocuğu alışkın olduğu ortamdan aldınız diye kaygılansanız anlarım. Ancak; kreşe vefasızlık ettiğinizi düşünüyorsanız bu ağır saçmalamaya girer.

Zaten büyük çocuk orada, memnunsunuz ki hala devam ediyor. Neden fazla yol ile uğraşasınız ki..

Eğer ki çok dert olduysa geri alın😵‍💫
Memnun yani o anlamdaki apartmanda yaşıyoruz büyüğün gittiği yer asansörden inip kapıdan çıkıp 15 adımlık yol ve kreş,yakın olduğu için memnunum.küçüğün kreşi birazcık uzak

Çocuklar mutsuz değilse sorun yok, ya eski kreşine geri verin ya da unutun konuyu. Mantıken başka yolunuz yok çünkü😊

Pişman oldum eski günlerdeki gibi büyüğünü ayrı kreşte küçüğünü ayrı kreşte bırakmağı özledim
Allahım bana da böyle dertler nasip ettt.okulların parasını nasıl ödeyeceğimi düşünmek yerine hangisine göndersem acep diye düşünecek dert verrr😅😃

oooo ben buyuk oglumda 6 7 kres degistirdim ne yapayim olmadi alisamadi. Niye agliyorsun bunun icin zaten heryerde ayni seyi ogreniyolar. Onemli olan iyi bakmalari
Benimki artık alıştı ama arada öbürünü gösteriyor orayı istiyorum diye orda bir arkadaşı vardı onu özlüyor ama o da ayrıldı

Ben olsam eger ben calismiyorsam iki yasindaki cocugumu krese verdim diye aglardim.Siz aglamak icin yer ariyorsunuz herhalde?Allah’im evlatleriniza saglik versin ve korusun.Onun icin dua edin bence kres icin aglayacaginiza.

X